Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
9. zář 2009

Farmi nechceš tam mít radši toho vibrouše než ten kalíšek 😀 😀 😀 😀

farmarska
9. zář 2009

no přesně ted jsem nad tí vylejváním přemejšlela 😅
kopi aháá no jo je jich ted hodně těch začínajících mrch 😕 😨
kopi vy spolu nemluvíte? trucuješ, nebo zase holomek zlobil 😠

kopa
autor
9. zář 2009

ted jsem to dočetla s Murynkou.tak hlavně že je v pořádku a snad i ty bolesti ustoupily.Moc na ní myslím. 😵

kopa
autor
9. zář 2009

Ale mluvíme,ale dělám ofuky. 😝

farmarska
9. zář 2009

holky co znamená tendle smajlík 😲 tak už mi to některá prozradte at ho můžu chudáka taky zapojit 😀

kopa
autor
9. zář 2009

Hele farmíku přemýšlela jsem o tom,že když jsem byli u vás ve Dvoře v ZOO a jeli jsme tím safari busem,tak si psala že jsem musela vidět vás barák vid?Jak se to tam u vás jmenuje?Páč my jsme tam všude chodily pěšky,koukal bych se do mapy 😉

kopa
autor
9. zář 2009

Farmí to můžeme mít hodně výrazů 😲 -héč, 😲 setři, 😲 ...

farmarska
9. zář 2009

no kopi já si tam toho vibrouše můžu šoupnout, ale nevím jestli mi to k něčemu bude 😀
kopi nedělej ofuky´a běžte trénovat 😀 😀

kopa
autor
9. zář 2009

farmi 😲 nebudu trénovat aspon týden jsem unavená 😀
Jsi mě měla vidět na školení,nasadila jsem brýle a poslouchala první dvě hodiny super a další 2,5 hodky jsem normálně klinbala,vždycky chvilku a pak otevřela kukadla,otočila stránku a usmívala se páč jsem seděla v rpvní lavici 😀 😀

farmarska
9. zář 2009

hele když pojedete budem a on bude hlásit, že se "právě nacházíte v té nejzápadnější části safari, zvané serengety, místopisně se to tu však nazývá v údolíčku" tak až todle bude hlásit, tak když se koukneš doleva po směru jízdy tak na kopci uvidíš náš barák (zezadu) 😉

kopa
autor
9. zář 2009

Farmi o.k 🙂 tak až příště pojedu tak se vám mrknu na baráček 😉

farmarska
9. zář 2009

kopi jsi si měla vzít sluneční brejle a mohla jsi si pospat hned od začátku 😀 😎

farmarska
9. zář 2009

😠 holky právě ted jsem hrooooozně moc naštvaná 😠 😠 😠
zrovna jsem zjistila, že nám nedavají Ulici 😠 😠

kopa
autor
9. zář 2009

Farmíku doufám že mě kolegyně neviděly 😅 páč to školení bylo drahé a já to trošku prospala 😀 no ještě že pak bylo i občerstvení a já se probudila 😎

kopa
autor
9. zář 2009

Farmí je FOTBAL,za chvilku jdu koukat 😝

farmarska
9. zář 2009

jejda kopi tam toho moc nenakoukáš 😅 to je jediná strana která není ještě celá nahozená 😝 a navíc přes stromy moc není vidět 😀 musíš zazvonit u vrat 😉 😎
to s tí občerstvením chápu 😀 to bych se taky vzbudila 😀 na žranici klidně i o půlnoci 😀 😀 😀

kopa
autor
9. zář 2009

No a v jaké ulici bydlíš?

farmarska
9. zář 2009

tý jo ty jsi taky blázen jo??!! 😕 😨 😨
já bych nekoukala ani kdyby mi někdo zaplatil 😅 😀
tak já jdu koukat radši do ledničky..dnes mám příšerně žravou! 😅

farmarska
9. zář 2009

ulici ! 😀 😀 😀 bydlím na polosamotě 😀 adresa je Zahájí 31 😉 ulice tu nemáme 😀 😀 😀

tercie
9. zář 2009

Bobinkooooooooooooooo moc veliká gratulace k Vojtíškovi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kopa
autor
9. zář 2009

Aha Farmí tak to jo 😀 😀 Hnedka juknu do mapy 😉

farmarska
9. zář 2009

kopi nevím jestli jsme v mapě 😅 😅 😀 😀 😀

tercí ty taky budeš koukat na fotbal?

tercie
9. zář 2009

Berušky ahoj, já se omlouvám, že jsem včera napdala a hned zas zmizla, ale blbne mi net a vypadlo to a nešlo mi se znovu přihlásit do sítě, nejradši bych s tím švihla, ale jinou možnost tu zatím nemám, tak musím akorát tak držet hubu.

Markee tak už to máš zlatí za sebou, to jim to trvalo, ale neboj, teď už to bude jen dobrý!!!

iKopreti to je škoda že to nevyšlo, ale neházej flint do jetele, není všem dnům konec 😉
A Paaji na zítra držím palce, už by náznak čárečky mohl být vidět, tak snad jsi pochytala dost těch bacilů, páč jsi na řadě 🙂

Murynko drž se, ať najdou příčinu a pustí tě co nejdřv domů, ať si zbytek těhu nemusíš užívat ve špitálu...

Tak snad jsem na nikoho nezapomněla?

Holky já byla dneska s kámoškou v Chebu, ona jede na dovolenou tak sháněla plavky a ve Varech mají prdlajs, tak jsme jely ny vejlet, tak jsem se tam vybavila na podzim, a ač jsem chtěla šetřit, koupila jsem si červený botky a kabelku, mám z toho hroznou radost 🙂

kerrie
9. zář 2009

Kuk 😀

Farmíííí, špiónko, děkujeme za info o murynce..........taky na ni pořád myslím, aby byly se Sofinkou v pořádku. 🙂

Holky, já taky koukám na fotbaaal a to dokonce dobrovolně..........jsem sama doma 😀

kopa
autor
9. zář 2009

Farmi jsi v mapě ale turistický 😀

sarlotta
9. zář 2009

fotbal jo... to myslíte ten co se hraje tady u nás, jo...... to mě taky neba

tercie
9. zář 2009

Farmi na fotbal??? Na tu kravinu kde banda blbců se honí za kulatým nesmyslem, a když ho dohoní tak ho odkopnou? Tak to ani omylem 😀

farmarska
9. zář 2009

hurá my jsme i na mapě!!! 😀 😀
tercí ty jsi ale spisovatelka 😉

kerrie
9. zář 2009

gooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll 😀 😀 😀

farmarska
9. zář 2009

jé tak alspon někdo tu je normální ! 😀 😀 promin kopísku 😅 😅 😅
a taky jste tak neštvaný že nám nedávaj Ulici 😠 já jsem jak rozzuřenej bizon! 😠 páč se na ní vždycky každej den těším, si u ní vždycky ták hezky odpočnu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru