Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
11. zář 2009

Jo jo, půjde to asi těžko. Já taky budu 20.2. jak na trní, protože to bych měla mít porod já. Ach jo, kéž bych už aspoň v tu dobu byla zase těhu, aspoň by to tolik nebolelo.

paajaa
11. zář 2009

Aji: jak ráda bych je zahlásila a zvedla taky náladu. 😉 Na manžela nenech se vymlouvat. Hezky na něj skoč a je to. 😵

aja.83
11. zář 2009

Paaji, skočím, neboj. Zítra ráno přijede po noční a už jsem si to s ním domlouvala, že bude ranní sexík. Protože pak půjdem na fotbal a manža bude chlastat pívo a spermoníci by byli večer opilí a netrefili by k vajíčku 😅 !

markee
11. zář 2009

Holky je to se mnou těžký,prostě teď jsem jak na houpačce,chvilku jsem v klidu a pak bulím kvůli všemu. Klepu se,ale to přejde.

aja.83
11. zář 2009

Markee, no jo, to budou teď takový nálady. Tak si pobreč, někdy to pomáhá. Hlavně si odpočiň a taky se snaž nějak zabavit, ať nemáš špatný myšlenky.

mirax
11. zář 2009

ahoj 🙂

markee, to je dobře, že u ž jsi doma. Muselo to být moc vyčerpávající, teď bude trvat než se zase nabereš sílu a odrazíš se ode dna, ale ono to půjde 🙂
Stále trvají krásné vyhlídky do budoucna a to je to nejdůležitější.

Bože, já si vůbec neumím představit, co jsi musela prožívat...já myslela, že je to otázka max. dvou dní, ale několika dní..a ten moment, kdy víš, že mimčo už není..to se mi chce brečet jen při té představě.

Slzičkám se nebraň, hodně odpočívej, ať nabereš alespoň fyzickou sílu, a aby se tělo dobře hojilo. Kup si nějaké bylinky a nech se hezky opečovávat, co to jen jde 🙂

Berušky, balím, odjíždíme na víkend pryč (jedu za maminou do Prahy), v sobotu musím na nákupy, břicho teda ještě není moc vidět, ale oblečení je poněkud těsné. Taky s e nechci u moře producírovat v plavkách jen tak, tak aspoň nějakou apartní sukničku by to chtělo 😀

Tak zatím , mějte se krásně.

aja.83
11. zář 2009

Mirax, tak si užij víkend a kup si něco pěkňoučkého na sebe.

mirax
11. zář 2009

markee..to jsou i ty hormony, pro tělo i duši je to velká zátěž. Myslím, že by nebylo od věci i nějaké popovídání u psychologa, člověk to ze sebe lépe dostane, kolikrát je to lepší než nějaké léky.
Moc na tebe myslím.

aja.83
11. zář 2009

Jo markee, nebraň se psychologa, určitě by ti pomohl anebo nějaké léky na uklidnění. Vždyť to je pochopitelné, že jsi z toho na dně, je to obrovské zklamání a smutný zážitek.

aja.83
11. zář 2009

Holky, kdepak to vázne? Vy dneska tu konverzaci šidíte!

kopa
autor
11. zář 2009

Aji já musím pracovat 😅 jsem si přuvezla 30obálek dokladů 😒 takže mám práci až do příštího týdne 😀

kopa
autor
11. zář 2009

Mirax uží si nákupy 😵 a kam razíte na dovču?

farmarska
11. zář 2009

ahoj holky jsem tu jen na skok, abych vám pověděla, že jsem se z těhupříznaků radovala asi předčasně, páč z těhotenskej příznaků se vyklubala asi střevní chřipka 😝
začlo to včera večer, to mi začlo bejt hodně blbě, na zvracení a žaludek mne bolel, tak jsem si říkal, že to zaspím, ale asi po hodině jsem se vzbudila, břicho mne bolelo a jen tak tak jsem doběhla na záchod..
skrátím to, broblila jsem celou noc, kýbl jsem měla furt u postele jenže jsem musela i lítat na záchod, páč to ze mne šlo horem i dolem 😝 😝 vzhůru jsem byla snad každou půlhodinu 😖 no tak hnusně mi už dloooouho nebylo 🙄 nad ránem jsem se alspon trošku prospala, už tolik nezvracím od rána asi jen 4x a to samé i s průjmem 😖 ale nemůžu vstát z postele, děsně se mi motá hlava a jak se třeba jen posadím hned to na mne zase jde 😖
tak já jen aby jste věděly proč nepíšu, a ani nedočítám, vyblila jsem snad všechnu sílu, jen zvednout hrneček s čajem je pro mne umění 😅

paajaa
11. zář 2009

Farmi: marůdku co to tu čtu. Já už jsem si říkala, kde jsi, aby jsi nám nějakým vtípkem zvedla náladu ( dnes bych to nutně potřebovala). Tak odpočívej a doufám, že se toho hnusu brzo zbavíš 😉

aja.83
11. zář 2009

Farmi, ono prý teď něco řádí, nějaký střevní chřipky! Tak ať to brzy přejde!
Taky by se hodil nějakej vtípek, jsem otrávená z práce. Ale holky, teď jsem volala s manžou a přislíbil mi zítřejší ranní sexík! Tak už se těším!

kopa
autor
11. zář 2009

Holky chcete se zasmát? 😀
tak vás zkusím pobavit mým příběhem z minulého týdne 😀

paajaa
11. zář 2009

Kopi: jo jo já chci rozesmát 😀 😀 😀

Jinak mrkněte na toto: http://www.lekarna.cz/via-med-10-baby-test-stri...
má to zjistit případné těhotenství už 3 dny po zahnízdění 😲 😲 😲 😲

aja.83
11. zář 2009

Kopíí, sem s tím příběhem!

kopa
autor
11. zář 2009

😀 Byla jsem sama doma,přítelák byl na tůře.
Koupila jsem pivko a dala na mrazák.Po chvilce jsem to z mrazáku vynadala a máme takový ty vyklací dvířka 😅 ehm já je urvala 😀 z jedné strany 😀
Do toho jsem vařila brambory,polévku atd...
Tak mě napad geniální nápad zalepím to vteřinovým lepidlem na plast 😀 Tak sem to zalepila.Jenže ty dvířka tam nešli zasadit-páč jsem již dlouho neodmražovala lednici 😅 🤐 takže jsem to sundala,nožem se snažila odstranit ten ledík...Tak jsem to zkusila na to znovu napatlat a nasadit a jéjej....Lepidlo jsem měla všude po rukách 😅 V tom jsem si uvědomila,že večer až příjde přítelák bude určitě naky sexík a proběhlo mi hlavou jak mu šahám na přirození a a ruka se mi tam přilepí 😅 😀 takže dvířka nedvířka honem do koupelny umývat pracky. 😀 3celkem to šlo,jenže jakmile jsem zase šáhla na ty dvířka tak jsem byla celá opatlaná 😅 Takže jsem to vyřešila jednoduše,že sjem je zalepila iizolepou 😀 😀 😀 a drží a mám už i odmraženou lednici 😀

No ono to vlastně moc vtipné není 😅

aja.83
11. zář 2009

Kopi 😀 , vidíš, jaká jsi opravářka. Já jsem se hlavně nasmála, když jsem si tě představila, jak se ti přilepí ruka na přítelákovo přirození 😀

kopa
autor
11. zář 2009

tomu říkám nadpičník 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=IZ8eCN08m04
paajaa
11. zář 2009

Kopi: mě to teda taky moc pobavilo. Díky. 😀 😀 😀 😀

tercie
11. zář 2009

Nazdárek babky 🙂 Hlásím se vám z chodska!!! Jdu dočíst a hned jsem tu... teda hned podle toho kolik jste toho zasejc nažvanily 😀

paajaa
11. zář 2009

Tercie: jak se cítíš?? Vše v pořádku???

sarlotta
11. zář 2009

Ahojík holčinky🙂 Tak jsem byla dneska na preventivním sonu prsů a všechno OK 😉 , taky mi došli výsledky screeningu protilátek- taky OK- negativní🙂))))))))))) Tak dneska je fajn den🙂 😎

aja.83
11. zář 2009

Sarlotko, to jsou super zprávicky, jen tak dál! 😉

sarlotta
11. zář 2009

díky ajo🙂

Markee, zahlídla jsem Tě.. tak už jsi doma ... broučku, odpočívej a mysli pozitivně .... bude zase dobře.

sarlotta
11. zář 2009

farminko no totok, kdes takového hnsného bacila chytla prosím Tě 😠 tak ležet a uzdravovat se, ju. 😎

aja.83
11. zář 2009

Holky, já už se zas hrozím, co náš pes dnes zase provede, až přijdu z práce. Najednou mu ruplo v kouli a zlikvidoval nám žaluzii, co máme na dveřích na zahradu. Asi se dobýval ven a celý to zdevastoval. Všechno přetrhaný, lamely pomačkaný. Ach jo, to budem muset koupit novou. Dnes jsem ji celou sundala, tak jsem zvědavá, do čeho se pustí tentokrát. Ale nechápu to, celou dobu je hodnej, v baráčku jsme už rok a nikdy tam nic neudělal. Jak říkám, mu najednou přeskočilo. 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru