Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
12. zář 2009

Obě jsou moc pěkný, akorát Adam je teď fakt strašně častej, to až je jednou bude volat úča ve škole, nebudou vědět, na kterýho volá 😀
David se mi líbí nějak víc, a taky je to můj skrytej tip 😀 A můj manža měl taky děsný tipy, zvlášť pro holku...Maruš a tak... 😝

Holky já jsem už dneska grogy, tak jdu chrnět, tak papa, zejtra se asi ukážu.

Dobrou noc 🙂

kvetinka7
12. zář 2009

Tercie, Maruska je jeden z mych tipu pro holku 😉
dnes mi mamka oznamila,ze statistickym setrenim dospela k zaveru,ze kdyz budeme mit prvniho kluka,tak druhej bude automaticky taky kluk.. ze to tak byva.. ze se nestava,aby prvni byl kluk a druha holka 😝
a bracha pak dodal,ze holcicka jako druha v poradi by byla chudak,protoze by ji starsi bracha jeste vic masakroval nez me masakroval muj mladsi bracha ,kdyz jsme byli mali 😝
tak dobrou

maendy
13. zář 2009

Krásné nedělní ránko
Dnes mne vzbudili ošklivé myšlenky už v 6 hodin.Tak jsem se je snažila zaplašit,ale moc to nešlo. 😒
Manžel je celý víkend v práci,tak jsem na to sama,dnes tam bude i v noci. ☹
Tercie opatruj se a odpočívej,to je ted nejdůležitější 🙂Víš že jsem měla stejný termín 😔
Ale dost melancholie 😠.
Ta mě napadlo že než půjdu do práce,zajdu si ještě těchto 14 dnů na pedikůru,manikůru,kadeřnici a objednám mne a manžela na nějakou dobrou masáž.Co jsem doposud nedělala,udělám a basta.
A objednám se s těma blbýma zubama moudrosti co me trápí at už jsou pryč a naočkuju se proti klíšťatům.
To jsem to hezky naplánovala.
A koupím si něco pěkného na sebe,potřebuji nové botky a ryfle.Bohužel jsem zvládla 4 kg nabrat a zrovna na stehnech sakra.

murynka
13. zář 2009

dobré ráno holky 😵
hlásím že mi je lépe tvrdnutí polevilo asi zabírá magnézko a pohoda domova 😵 😵

holky my jeli večer za kámošema bydlí v Praze kousek od Vypichu kde byl koncert kabátů 😵
tak jsme tam šli bylo to na poli lidí jak nasr... 😀 😀 😀 prodávali i lístky na místě ale to jsem si netroufla asi by mě umačkali..takže jsme stáli v zadu ale měli všude ty televize a hudbu jsme slyšeli až moc 😀 😀 malá tančila jak o závod 😀 😀 takže jsme viděli koncert kabátů na živo a zadarmo 😎 bylo to super,akorát zima 😖

všimla jsme si že tu máme nové dušičky ☹ holky je mi to líto ☹ všechny tady jsme si tím prošli a záčátky jsou strašné ale hned po první MS se snažte vlije vám to optimismus do žil a určiitě se ted povede rychle 😉
mě hodně pomohl z návratu z nemocnice koník.....

maendy včéra jsme nad tvým popisem v albu zaplakala je to nespravedlivé ☹ ☹

merkee co ty jak zvládáš 😔 😔 ?myslím na tebe!!!

a co ostatní??

murynka
13. zář 2009

tercíku já tek kojo polštář mám bez něja bych už nesplala 😅 moje oblíbená poloha bříško už jaksi s bříškem nejde 😒
ale začlo to až tak ve 20tt 😉 takže si ho dám mezi nožky abych podložila nožky malá ho cítí je také klidnější 😉
sice se ráno probudím a je někde mimo 😀 😀 a já na zádech ale nevadí 😀 😀

leni dnes tu budu více 🙂 včéra jsme chodili kontrolovat zedníky už máme skoro hotovou tu koupelnu 😵 😵
a dnes se cítím už dobře!!a co ty????

farmarska
13. zář 2009

Pájí kde jsi s dobrými zprávami 😕 😨 😀
jako první co jsem udělala když jsem otevřela oči, bylo že jsem si jí chtěla jít přečíst a ty nikde 😅
tak já frčím uděla raní potřeby a pak zas nakouknu 😉 a dočku 😉

farmarska
13. zář 2009

mury supr že ti je už dobře!!!! 😵 😵 😵

maedy dobrej nápad pěkně se ted rozmazluj a opatruj 😵

paajaa
13. zář 2009

Farmi: tak už jsem tu, ale 😢 😢 😢 prostě nic a bílo. Teplotka se drží na 37. Prostě to nevyšlo a mě tímto došli všechny síly. Já to asi nedokážu znova čekat další měsíc. Už to bude 15 měsíců co se snažíme ☹ ☹
Já jsem tomu tak věřila, že nám to povedlo. 😢 😢 😢

markee
13. zář 2009

Dobré ráno,
Murynko,zvládám a nezvládám. Nic jiného nejde. Prostě mít po revizi,jen po revizi,tak na to fakt kašlu a po první MS jdu do toho.Ale takhle to nejde. To mě na tom mrzí hodně,že prostě i kdyby se mi to stalo,tak nemůžu hned a když už nemůžu hned,tak prostě musím najít brzo práci a vydržet tam ať mám nárok n a vyplácení mateřské. Ach jo. Jenže teď je to s prací šílený.
Půjdu si uvařit kontryhel. Květinka našla,že je i na nervy,tak se jdu nadopovat.

maendy
13. zář 2009

Paajo nebuď smutná,vyjde to uvidíš.My čekali 3 roky a ted mi ta doba příjde jako nic.
Kolikátý jsi DC?Bílá na testu nemusí nic znamenat.Já si dělala tehdy 2 a na jednom byla slabunká čárka a druhý nic a ten byl bílej i když jsem to měla už potvrzené od Mudr.
Nevím jak jinak tě podpořit.Snaž se být v pohodě,psych je strašná potvora však víš.

maendy
13. zář 2009

Murynko přeji ti hodně štěstí 🙂
Vidím že už mnoho týdnu do konce není 😉 .
Jaké to bylo u tebe?

murynka
13. zář 2009

pájinko to je mi moc líto ☹ ☹ ale dokud není MS třeba naděje je....nevzdávej to!!!nevím jak tě utěšit a to je to nejhorší chjooo ☹ ☹ ☹

maendy uvař si kontík a snaž se být v pohodě i když to nejde ☹ jaké bylo u mě co 😕 nerozumím otázce 😅

kopa
autor
13. zář 2009

Ahoj holky 🙂
tak ke mě zatím MS nedorazila 😒 ale určo dorazí přidávám se k Paaje a na testu mámtaky bílo 😅 už to neřeším,jednou to prostě výjde.Ted přítele ještě víc zapřáhnu 😀

My jdeme ted na procházku 🙂 Jinak Kabáty jsme taky slyšeli až k nám 😉 vypich není tak daleko 😀

kopa
autor
13. zář 2009

Paaji je mi to líto,ale naděje je ještě 😅 Když né tak budeme bojovat spolu příští měsíc 😉

maendy
13. zář 2009

otěhotnění po revizi,promin špatně jsem se optala,nebo jsi to už psala a já to nečetla.promin 🤐

markee
13. zář 2009

Holky my jdeme na poledne k Míšovo babi na oběd. Prý je posvícení a ty starší generace to drží. Přijdou tam Míšovo příbuzní a já se bojím o čem si s nimi povídat. Nebo taky,co když se budou bavit o někom kdo čeká mimi nebo prostě tak a já začnu zmatkařit nebu bulet. Prostě to neudržím,nechci být za histerku. Ale zas se nechci vyloženě schovávat před lidma.

murynka
13. zář 2009

markee to je dobře že se odreaguješ....a ty tvé pocity ted musí dost lidí pochopit 😔 😔 je to těžké ☹

maendy-po revizi která byla v listopadu 08 jsme otěhu v březnu 09 měla jsem dlouhé cykly 40 dní ale i tak jsme otěhu 25DC nám se povedlo napoprvé i předtím a ted také....ale čekali jsem ty 3 MS protože já jsme se bála spíše psychicky tělo bylo připravené ale my ne ☹ tak jsme čekali až po 4 měs.jsme si řekli že to zkusíme a povedlo se...ale strach mám do ted a bude už pořád...

leni užijte si procházku 🙂 😉

paajaa
13. zář 2009

Holky děkuji za podporu. Jste zlatíčka. Já jdu manžílkovi pést škořicové šnečky.

markee
13. zář 2009

Holky já už to vidim.Až se rozhodneme,že jsme připravený zkusit další mimi,tak začnu být nervní-což nechci. A pak až do nějakého 20týdne budu úplně v háji. Budu se bát každého testu a jeho výsledku. Doktoři mi říkali,že každé těhotenství je sázka do loterie,že nikde není dáno,když se zadaří otěhu,že vše dopadne dobře. Ale přece takhle pak nemůžu k tomu přistupovat,přece musí být něco čím mě potěší a ujistí,že to bude OK.

bobinka22
13. zář 2009

Ahoj holcicky moje. 😉
Dekuji za gratulace.
Nemuzu se zdrzet,jen na rychlo ze jsme doma.Vcera nas pustily.Byl to hrozny porod,pak vam napisi az bude vice casu.
Maly sel ted spinkat.Kojim,ale vecer dokrmuju umelou.Ale to se jeste rozjede.je to fakt macek.Nechapu,jak jsem ho vytlacila. 😀 😀
Ale jedno mi verte i kdyz nemuzu poradne jeste sedet,vysledek stoji za to.
Pozdeji pridam fotecky.
Mam vas moc rada a jeste jednou dekuji. 🙂

markee
13. zář 2009

Bobinko,moc a moc gratuluju k narození Vojtíška. Určitě výsledky stojí za to,ženská vydrží hodně a když má ještě k tomu zdravý výsledek doma,tak je to to největší štěstí. Užívej si to. 😉

maendy
13. zář 2009

Markee já se bojím že na tom budu podobně,budu se bát pořád.Už ted bych chtěla být znova těhulka ale na druhou stranu se děsím.Ale nejvíc e bojím toho,že to bude dlouho trvat.Vždyt jsme se snažili 3 roky.To mě děsí nejvíc.Dnes mě trošku víc bolí břicho,tak mi oběd přiveze máma.Manžel se odpoledne na otočku zastaví doma,tak at má něco pořádného na posilněnou.
Bobinko gratuluji k chlapečkovi,i když se ještě neznáme.Až budeš mít na koníka víc času budeme mít možnost 😉

Markee mám taky pocit,že se stoho přeci pak musím zbláznit,ale asi to chce opravdu čas.
S manželem jsme si dnes dali slib,že v prosinci se zase začnem snažit,tak jsem to zase obrečela,tak mě utěšoval.
Bohužel je zase v práci a jsem sama. ☹
Teda nejsem ,mám vás 🙂

farmarska
13. zář 2009

bobíííí tak jsi konečně zase mezi náma a už s mimineškem!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
kóónečně zase nějaká velká nádherná pozitivní zpráva, po dlohý době 😵
a todle je přímo supr zpráva 😵 😵 😵

jinak holky, pájí a kopí, připojuju se do klubu sněžkařů 😅 jsem si teda taky testla, abych nebyla pozadu, 😅 mám ten test s citlivostí 10, tak jsem doufala, ale prdlačky 😅 😝 😝
Takže budeme asi zase tři mušketýři 😅
ať žije příští měsíc! 🙄 🙄 🙄

sarlotta
13. zář 2009

Ahojík holčinky🙂
Markee sluníčko, taky hledám nějakou lepší prácičku a je to fakt dost marnééé 😠
Rozhodla jsem se se snažením trochu počkat- měsíc dva... už jsou to 4ms od druhé revize, ale dušička se s tím nemůže srovnat 😒 Nechci být chodící mrvolka, ale ženská plná sil, taková jaká jsem byla ještě loni 😉 Je to jiné, když už máš doma jedno dítko a to Tě moc potřebuje 🙂

Paajaa já Ti pořád moc držím palečky... moc moc moc Ti přeju //. Zkus si udělat nějakou radost, kup si něco co by sis normálně nekoupila- mě tohle pomáhá🙂)))

maendy, micci holky když jste teď otěhulkovali tak to příště půjde určitě daleko rychleji.... 😎 hlavní a pozitivní zpráva je, že to jde!

tercie
13. zář 2009

Bobííí ahoj, jak je, mamino, je to fakt takovej záhul, ty první dny? 😉

Jdu dočíst berušky, a přeju pěknou neděli 🙂

sarlotta
13. zář 2009

Ahojík Bobinko... opravdu sis musela užít 😒 miminko přes 4kila je záhul... já rodila normálně 22hod a pak musel být stejně císař a to měl malý ,,jen" 3800g. Ale já bych ho prostě ven nedostala. Jsem malá🙂
Buď ráda, že to u Vás nakonec šlo normálně... je to lepší kvůli dalším porodům.
Moc se těším na fotečky Vojtíška- mmch nádherné jméno- taky nad ním přemýšlím🙂)))

kelly1983
13. zář 2009

Ahojky

Bobinko moooooc ti gratuluju, Vojtíšek je hold kus chlapa 😉 těším se jak přidáš fotečky. Já se už moc těším až to budu mít za sebou taky, bojím bojím čím dál tím víc 🤐

terci jak je? vše v pořádku maminko??

tercie
13. zář 2009

Paaajiii ještě vydrž, když máš teplotu nahoře, tak ještě // můžou vykouknout!!! Držím palce moc moc!!! I Kopi i Farmi 😉 a dalším kdo budete testovat 🙂

Kelly už 34, to letííííííí 🙂 U nás vše OK, ty pravý nervy nastanou před NT... Dneska jsem začala akorát třetí měsíc, tak už aby byl za mnou a viděla jsem prcíka na obrazovce u dr 😅

kelly1983
13. zář 2009

terci letíííííí no 😨 už se těším ale zároveň bojím, ale hold tomu se asi nevyhnu 🙂 Neměj žádný nervy, hlavně klid, vše bude v pořádku, uvidíš 😎

tercie
13. zář 2009

Kelly tyyyjo koukala jsem co už všechno áš pro malou, to je výbava 🙂 Těším se taky na nakupování, až budu kupovat kosmetiku, tak to už bude hezky v suchu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru