Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
13. zář 2009

Bobi: moc gratuluji k Vojtíškovi. Je super, že už to máš za sebou a oba jsme v pořádku. 😉

farmi: tak vítej u sněženek. Jinak představa dalšíhjo měsíce je u mě neskutečná. Já vím, že mi nic jiného nezbývá, ale teď to prostě nemůžu vydýchat.

Jinak i když je teplotka nahoře, tak břicho bolí, takže MS je to jistě do zítra 😖 😢

Tercie: to je super- už začátek 3. měsíce- utíká ti to krásně

Kelly: koukám, že ty budeš za chvilku už taky maminka 😵 😵

Sarlott: je jasné, že když se na to necítíš je lepší ještě počkat. Snad bude dušička za měsíc dva už zahojená.

aronek
13. zář 2009

Ahoj všechny, opět zdravín z práce 😝 . Naštěstí je to dnes celkem mazec, tak to utíká 😉
bobince moc gratuluji k Vojtíškovi, je to moc šikovná mamina, doufám, že já budu mít drobka 😀
terci, já dnes začínám čtvrtý měsíc, tak jsme přesně o jeden 😀
paaji, hlavně se nevzdávat 😎 , jednou se to povede 😉 , třeba byl jen test líný a ještě něco vyskočí 😀 , tedy nemyslím mrchu 😠

murynka
13. zář 2009

kelly to zvládneme 😉 výbavička super já už mám také skoro vše 😀 😀

bobinko užívej si vojtíška musí to být krásnýý být maminka 😵 😵 😵 moc gratuluji 😵 😵

holky chce to někoho se // už dlouho nic co ☹

kelly1983
13. zář 2009

mury no jo už se nám to blíží tak musíme být připravené. Ty se nebojíš porodu?

terci to nemám vyfocené všechno 😉

paji to že tě bolí bříško neznamená, že MS musí dorazit...mě taky bolelo a nedorazila 😉 tak třeba budou //

murynka
13. zář 2009

kelly nebojím spíše se bojím abychom to ted zvládli do konce ☹ ten strach z porodu mě úplně ted v nemocnici přešel...spíše aby vše bylo oki. 🙂

tercie
13. zář 2009

paaji já měla před // úúúplně stejně všechno jak před mrchou!!! Při všech třech těhu!!! 😉

Aronku ty jsi v neděli v práci? To bych se jim na to krajcvajc 😀 A jsme přesně o měsíc, to je pěkný 🙂

kelly1983
13. zář 2009

mury počkej jak v nemocnici? Ty jsi měla nějaký problém? Něco mi asi uniklo, že??

murynka
13. zář 2009

kelly jo jo byla jsme tam 3 dny....chytli mě křížové bolesti do konečníku a hrozmě mi vrdlo břicho asi tak 6 krát do hodiny ☹ tam to bylo také blblé..ale od včéra je to mnohem lepší 😵 😵 😵

murynka
13. zář 2009

a jsme hlavně už doma 😵 😵 na mě to působilo blbě v té nemocncici ☹

kelly1983
13. zář 2009

mury aha, no tak hlavně že je vše v pořádku a řekli ti čím to bylo?? Ty ale to břicho mě teda tvrdne pořád aji víckrát, papkám magnesium pořád.

maendy
13. zář 2009

Paajo já měla taky 37 a bolelo mě břicho,tak nezoufej a odpočívej. 😉
Měla jsem stejné příznaky jako na menzes.

maendy
13. zář 2009

holky tak břicho mě bolí jako při MS,zase se mi chce brečet.Vzala jsem si ibalgin,snad to poleví.

mari111
13. zář 2009

ahoj holky, je bobiku uz ste doma s princátkem, ja uz se nemuzu dockat fotek 🙂 no hlavne ze jste oba v poradku. tak se drzte a at Vojtisek moc maminku nezlobi aby mela cas konikovat 😉

kelly1983
13. zář 2009

kde jste kdo?????????????? 😲 😢

tercie
13. zář 2009

Jdu holky nakrmit tu bandu tady, pak přijdu!!!

murynka
13. zář 2009

kely bolesti zad od bříška a váhy kterou tahám 😅 jsme hubená no.....
a tvrdnutí že se děloha připravuje na porod a jak jsme hubená tak to pocituji více ☹
a prý a to i štíhlé více trpí 😕 🙄 ale dělám si magnézko a je to lepší 🙂

markee
13. zář 2009

Tak jsem doma z návštěvy. Už jsem to nemohla vydržet,sice se snažím soustředit na to co povídej i se smát,ale prostě se vám chce i tak brečet. ☹
Holky vy myslíte,že se dá na ten chromozom přijít už toho odběru krve v prvním trimestru? Já prostě se bojím,aby zas na to při dalším těhu nepřišli až z amnia a to by mě čekalo to samé. Já nevim co dělat. Prostě to bych zas na druhou stranu radši začla s miminkem opravdu za půl roku.Kdyby nedej bože se to opět opakovalo,tak ať prostě můžu mít víc času než mi bude 35let. Vím,že přemýšlím moc pesimisticky,ale kdo přemýšlel optimisticky,když se mu stalo zamlklé těhu nebo prostě to co mě. ☹

lucierob
13. zář 2009

ahoj holky, jak se vede?
mury, už jsi doma z nemocnice? Doufám, že to nebylo nic vážného.
jinak u mě žádná změna. Akorát už skoro týden mě bolí páteř. Jsem asi nějak blbě ležela a skřípnul se mi nerv.

murynka
13. zář 2009

luc jsem doma nebylo naštěstí 😉 ale to bříško občas tvrdne a někdy hodně ☹
a co vy???

markee jen se vyplač 😔 😔 😔 j to těžké já si myslím že by na to přijít mohli ale..nevím spíše asi ne tam měří tu nostní kůstku na down-syndrom a to projasnění páteře nevím zda by to zjistilo odchylku toho chromozonu 😕 😕

hanana
13. zář 2009

markee myslim ze by se na to prislo, jak jsem tu jednou psala tak se to stalo nekomu koho znam, a kdyz mi to rikala tak urcite nebyla vic nez 12tt
musis doufat ze uz se to nestane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maendy cetla jsem tvoje story... doufam ze se taky brzo zadari 😵

tercie
13. zář 2009

Markee bohužel ten chromozom se nedá zjistit z tvojí krve ☹ musí být z krve nebo tkáně miminka, a nejdřív se to dá zjistit CVS - odběrem choriových klků, na tom jsem byla já v březnu letos, bylo to někdy krátce po 12tt... na amnio bych musela čekat do 16tt. Je to hrozný, taky už bych nikdy nechtěla podstoupit potrat ve druhým trim. je to něco strašnýho, taky mi trvalo než jsem se po tom vzpamatovala, když nebyl manža doma tak jsem nespala, měla jsem hrozný sny a pořád jsem malou hledala.
Beruško ale to přejde, uvidíš...

lucierob
13. zář 2009

mury a co bereš za magnezko?Pokud ti břííško tvrdne jen občas, tak to ani tak nevadí. Ale nemělo být nějak moc často. Já jsem měla tvrdnutí v tomhle stádiu těhu u prvního dítka. Byly i chvilky, kdy jsem ho měla úplně tvrdé a tak jsem se začla otvírat už ve 33tt. Ležela jsem tenkrát v nemocnici až do porodu a brala jsem magnosolv 2x denně. Říká se, že to tvrdnutí může způsobovat i hlazení bříška. Dráždí to tu placentu a ta na to reaguje tvrdnutím.

tercie
13. zář 2009

markee ale při dalším těhu bys už měla jít povinně na screening v prvním trimestru, kvůli tomu genetickýmu zatížení, já to mám teď taky povinně, musím jít na NT, a to hodně napoví, pak teprve se uvidé jestli je nutný invazivní vyšetření, nebo ne...

markee
13. zář 2009

Tercie,díky.
No určitě nás budou někam posílat,pže už 21.října jdeme do genetické poradny na konzultaci. Určo nám řeknou z výsledků pitvy co přesně by miminko mělo a řeknou co s náma budou dělat dál.

murynka
13. zář 2009

luc beru rozpustný magnosolv ale mám po něm asi průjem 😕 ☹
no tvrdlo mi často tak 4 krát do hodky právě ☹ ale etd už je to tak 8 krát za den 😅
a možná dnes ani to ne 😉 bříško nějak nehladím,ale prý to může způsobit pohyb miminka atd atd...
čípek mám v pořádku....

holky já dnes vyprala 5 praček uklidila skříně vyházela staré věci 😝 😝
azítra asi začnu prát malé 😵 😵

maendy
13. zář 2009

Hann,prosím tě povíš mi tvůj příběh?Jestli můžu být zvědavá bába?
Holky dneska jsem fakt děsná pořád bulím. ☹

paajaa
13. zář 2009

Holky koukám, že je tu dneska smutno a už by to opravdu chtělo nějaké //. Jinak manža přijel z práce v půl 3 a byl se mnou až do teď. Moc mi to pomohlo a zase vidím svět veseleji. Jen doufám, že mi to dlouho vydrží. 😵
MS zatím nedorazila, ale zítra je tu určitě.

maendy
13. zář 2009

To ti závidím paaji,mě se manžel vrátí až zítra pozdě večer,je lékař a slouží.
Vím,že by byl ted rád se mnou,bohužel to všechno tak vyšlo a celý víkend je v nemocnici.Ještě že tu mám tu mou chlupatou kuličku a PC.
Máš pravdu nějaké // by to chtělo,at nám zasvítí naděje na lepší čas.

murynka
13. zář 2009

holky nesmutněte ☹ ☹ ☹

markee
13. zář 2009

Maendy,nejsi sama,já od té doby co jsem přišla z návštěvy,tak taky bulim. Ale i z toho,jak mi píšou různé holčiny a nabízí pomoc se zjištěním určitých věcí ohledně genetických vyšetření a tak. Prostě mě to dojímá kolik je tu hodných dušiček. Moc všem děkuju,protože opravdu potřebuju moc a moc sil do dalších hodin,dní,týdnů a měsíců.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru