Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
16. zář 2009

Maendy, jo jo, my jsme na to hupsli hned po šestinedělí. Možná i dřív, prostě po první MS. Tak bych si mohla vzít příklad ze Zlabi a taky by se mohlo hned zadařit🙂! Ale my to narozdíl od ní plánujeme, tak třeba proto nám to nevyjde ☹ !

mari111
16. zář 2009

ahooooooooj zlabi, to je supeeeeeeeeer konecne jsem se po dlouhy dobe usmala. supeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hanana
16. zář 2009

zlababa gratulujiiiiii prvni dvojcatka tak super 😵 😵 😵

paajaa
16. zář 2009

MeandY: ať to s tchýní dopadne dobře. Drře se. Je toho ne jednoho člověka opravdu moc. ☹ Snad to bude brzo lepší 😉

aja.83
16. zář 2009

Holčinky, mějte se tu, já se loučím. Jedu na nákupy 😉 ! Čau zítra!

paajaa
16. zář 2009

Žlabi: gratuluji k dvojčátků. krása

maendy
16. zář 2009

Díky paajo,je toho opravdu moc.

Asi potrebuji psych,začali se mi třást ruce,to ty nervy.Nejdřív andílek,ted tohle,odpoledne naše čtyřnohé mimčo.
je toho na mě moc.

ale vidím že žlabce to vyšlo a já to beru jako dobré znamení.

Další pozitivum,i s třesoucíma rukama se mi povedla moje první úžasně dobrá sekaná 🙂

Já už se chytám stébel.

maendy
16. zář 2009

aji ahooooj zítra,budeš chybět 😉

maendy
16. zář 2009

Tak nic holky,utíkam zase do nemocnice,tchýnin stav se zhoršil.Tak tam valím,manžel ještě nepřijel a to jedeme za hodinu k tomu veterinaři.Jestli dnes neskončim v psych tak už nikdy.
Myslete na mě prosím.

kerrie
16. zář 2009

Krásné odpoledne přeju 🙂
Zlabi........................to je kráááásnááá zprávaaa.............supeeeer.............gratuluju 🙂

zlababa07
16. zář 2009

tak jsem vás konečně dočetla - bobinko, vojtíšek je moc krásné miminko a pořádnej kus chlapa 😎 Tak ať ti dělá jen samou radost!
maendy, držím palce, aby to s tchýni dobře dopadlo!

kerrie
16. zář 2009

maendy..............držím pěsti, ať všechno dobře dopadne!!! 🙂

aronek
16. zář 2009

zlababo, moc gratuluji k dvojnásobné radosti 😀 Máte v rodině někde dvojčátka, nebo jste první?

maendy, je to pejsek od pejska, podle toho jak to bude snášet. Moje to snášela dobře a klidně bych jela ale to poznáš, jestli se bude chovattak jeko vždycky, tak proč ne. Jen po deseti dnech vyndavají stehy a to budete muset ještě jednou k veterináři. Tchýni držím palečky, aby to zvládla.

zlababa07
16. zář 2009

Aronku, nemáme. Široko daleko žádné dvojče. Šance je prý 1:80, ale někde jsem četla, že potraty pravděpodobnost dvojčat zvyšují 🙂

aronek
16. zář 2009

zlaby, tak to je supr, třeba zakládáte tradici a teď už budou samé dvojčátka 😀

kelly1983
16. zář 2009

Ahoj holky

zlabi nooooooooooooo gratuluju k dvojčátkům....to je teda náhodička když v rodině žádné dvoječky a ty je čekáš. Ještě kdyby to byl páreček,co?

Dneska mě říkala kamarádka, že kdesi v Anglii čekala paní chlapečka a narodily se jí dvojky a byly to holky 😀 😀 to musí být teda

zlababa07
16. zář 2009

Aronku, to doufám, že ne, páč potom, až se za pár desítek let budeme chtít sejít celá rodina na Vánoce, tak abychom si pronajali Veletržní palác 😀

aronek
16. zář 2009

zlabi, znám jenu, co první měla dvojčata kluky a po čtyřech letech chtěli holčičku a mají dalčí dva kluky. Dvojčata v rodině taky nikdy neměli. Těď jsou malým tři, tak uvidíme, jestli budou pokoušet štěstí o holčičku 😀

kopa
autor
16. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Zlababi moc gratuluji k dvojčátkům 😵 😵 Držím palečky aby miminka se udržely a ty jsi měla pak v náruči dvě mimča.Teda to budeš mít záhul vid?

kerrie
16. zář 2009

zlabi.........a co na to manža? 😉 😵 😵

tercie
16. zář 2009

Ahoj holky, dnes připojení drží už 5 minut tak snad chvíli pokecáme 😀

Jejda co to čtu, žlababi, dvojčátka? To j je krásný 😵 😵 mooooc gratuluju, a ať se prckové drží !!!

A jdu honem dočst aby mi neuteklo něco podobně důležitýho 😉

zlababa07
16. zář 2009

No, holky, teď mi to teprve pomalu všechno dochází 😕 Představuju si to obrovský panděro, jaký bude porod 😖 a vůbec abych je donosila (jsem celkem drobek) 😕
Jinak Kopi, až budeš předělávat tabulku, tajk prosím další KO 8.10. děkuji

zlababa07
16. zář 2009

no jinak reakce manžela byla nad má očekávání. Je to strašněj silák, city moc nedává najevo, ale bylo vidět, že je z toho taky úplně vedle. Sice pořád říká, že zatím se nebudeme radovat, ale všimla jsem si, jak je dojatej a tak se culil. myslím, že mu ego zas o kousek povyrostlo 😀

markee
16. zář 2009

ahojky,
Zlababo,moc a moc gratuluju k miminkům,to je super zpráva dne 😉

Já jsem byla u doktora,tak prostě mu to bylo líto se mnou,co se nám stalo. Jinak prý až znovu otěhu(a doporučuje kvůli psychice opravdu půl roku či dýl),tak mám hned naklusat a když bude srdíčko,tak hned pošupajdím do genet.poradny,kde mě objednaj do Prahy na odběr choriových klků-z placenty.
Bylo mu to líto,pže říkal,že máme holt smůlu na to,že manžel má tu translokaci,ale že další nám víc poví na gentice co a jak dál. Jinak prý děloha se krásně zavinuje,krváce prý přestává,tak dobrý. Když bude vše OK,tak další kontrola až v březnu.

kvetinka7
16. zář 2009

Ahoj holciny,
Zlababi!! Super, obrovska gratulace 🙂 🙂
to je tak,kdyz nekdo nedodrzi 3 mesice cekat a ma v tele jeste zblaznene nove nastartovane hormony 😝 je to bajecne prekvapeni ..drzte se vsichni 3 🙂

Bobi, Vojtisek je naaaadhernej.. 🙂 neni to zadne miminko, ale kus chlapa 😀

kerrie
16. zář 2009

zlabi...........to si myslím................musí na sebe být pyšnej, když dokázal hned dvojčátka 😉 😀 😀

kvetinka7
16. zář 2009

Maendy, neboj, bude lip 🙂 nic neni tak cerny,jak to vypada 🙂
Markee, dobre zpravy 🙂 .. to jsem rada . Opravdu budete cekat pul roku? Vzdyt i po porodu nektery zensky otehotni hned po sestinedeli a to maji pak co delat a zvladnou to,, 🙂

hanana
16. zář 2009

markee tak super jsem rada ze aspon po zdravotni strance jsi ok, a dusicka se snad brzy zacne taky uzdravovat

kopa
autor
16. zář 2009

Markee dobré zprávičky 🙂 Hlavně že se ti všecko hojí 🙂
Uvidíš s tím čekáním,to bude asi záležet po psychické stránce.Ale půl rok se vydržet dá 😉

markee
16. zář 2009

Jojo,aspoň,že se hojím dobře po fyzické stránce. No nevím zda počkám půl roku,myslela jsem si prostě až budu jakš takš v pohodě,tak začít.
Jdu ven trošku poklízet zahradu.Zatím papa. Budu tu večer.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru