Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. zář 2009

Maendy fuj, vánoce, ještě nebyly ani dušičky 😀 Zas nakupování a uklízení a stres... já se moc netěším... navíc manža k nám pozval celou svojí rodinu tak bych letos vánoce klidně zrušila!!!

Ajo tak to jo, to se nedivím, že to bylo tak rychle. Ale stejně žávidím. Tchýně svý druhý dítě porodila v porodnici ve výtahu, vždycky vypráví, jaký bylo štěstí, že měla silonky, jinak by jí vypad 😀

aja.83
17. zář 2009

Já se ji zeptám. Ona chtěla, aby to šlo pomalu, aby stihl dojet přítel někdo od Prahy. No tak nevím, jestli to stihl 😅 !

katyna6
17. zář 2009

ahoj holky 🙂

tak jsem doma z práce a honem vás jdu dočíst...

aja.83
17. zář 2009

Ahoj katy, jak bylo v práci? Já už jdu taky za chvíli domů. Dnes je vážně divnej den. To počasí pošmourný, nálada na bodu mrazu. Ale aspoň že můžu být na konikovi, den mi rychleji utíká...a příjemněji 😉

kelly1983
17. zář 2009

kerrie no máš pravdu nedá si nic dělat a potom je to určitě krááásnej pocit, už se na to moc těším.

kerrie
17. zář 2009

kelly..........budeš mít u porodu manžela? 🙂

kelly1983
17. zář 2009

kerrie nemám manžela ale přítele a bude tam.....už se na to moc těší, já jen doufám, že tam neodpadne dřív jak já 😅

kerrie
17. zář 2009

kelly........tak to je dobře........určitě je fajn mít tam nějakou spřízněnou dušičku 😉

kelly1983
17. zář 2009

a ty tam budeš mít manžela nebo přítele?

katyna6
17. zář 2009

ajinka-ahojky,v práci to docela šlo,tam na nějaký myšlenky není skoro čas,Ale jinak s váma držím basu a depkuji dnes taky.V práci jsem po měsíci n razila na kamarádku doktorku,ještě nevěděla,co se nám stalo a tak hned po pozdravu řekla-Tak co jak se máš,vlastně máte?...no a co jinýho-buuu,hned jsem začala bulit.Teď už jsem doma s přítelem a je to lepší.Ale taky jsem si už myslela,že je to všechno za mnou,ale ještě asi ne.A taky začínám malinko špinit,tak snad se mrcha brzy rozjede a zas budeme o krůček blíž k miminku 😉

handm
17. zář 2009

Ahoj holky, po delší době se ozývám, ale sleduju vás.. Jen mám v práci trochu chaos a moooc práce..
Jaxe tady vám všem vede?!! Gratuluju // všem a těhulkám zvlášť! 🙂

Hlavně doufám, že nejsou žádný depky tady!!

markee
17. zář 2009

m.aa.b, vítám tě tu. Sice je mi to moc líto,co se vám stalo,ale určo se z toho dostaneš brzy. Jak píšou holky mě,chce to čas. Já sice jsem o mimčo přišla letos už dvakrát a naposledy 8.9. a ve 22tt,ale určo to opravdu zhojí čas.
Tak holky na plavču bylo slzavé údolí. Kamarádka to nevydržela a já taky ne. Pak jsem tam potkala další dvě známé,tak ty taky byli dost smutný. Ale co můžu dělat,prostě to musím vydržet,odtrpět a prostě to vybojovat. Bojím se,že se u mě ty lepší roky neukážou hned,ale snad to se zdravým rozumem zvládnu.

farmarska
17. zář 2009

ahoj kocouři 😉
tak já už mám navařeno, uklizeno a ted čekám až dorazí manža z práce 🙂

Moje kamarádka která před deseti dny rodila, měla taky odrozeno prý asi za deset minut, co přijela do nemocnice 😵
Byla to prvorodička a ona prý furt čekala doma, až to přejde, ty bolesti(stahy) bo si myslela, že to jsou jen poslíčky, který si vyčetla v knížce a čekala na ně. Prej taky pořád čekala na tu ukrutnou bolest, jak se o ní všude píše a ona si říkala, že to asi určitě ještě není ona a že to musí bejt ještě horší (podle toho co psali) 😀
no a tak šla drbat vanu do koupelny a uklízet, aby to rozhejbala a aby na to nemyslela 😀 ale pak to bylo čím dál tím horší, tak jí raději manžel zavzl do nemocnice. v autě už to prej bylo vůbec strašný no a v nemocnici jí už nestihli ani oholit, ani klistýr, jen jí říkali at netlačí, že iž jí kouká pomalu ven hlavička a tak sotva se převlíkla přišla na sál, tam třikrát zatlačila a chlapeček byl venku 😵 😵 je pravda, že měl jen dvě a půl kilča, tak to šlo možná i díky tomu trošku snadněji 😵 😵 😵

farmarska
17. zář 2009

abych nezapoměla taky tě tu mezi náma vítám Mab 😔 a neboj, ač se to ted nezdá, bude zase líp 😉

jo a ještě vám povím, že jak porodila, tak jí to mimčo hned dali a její první reakce byla ježiši fůůůj ten je ale ošklivej 😎 no je to magor no co vám mám povídat 😀 ale ted už se jí líbí 😀 😀 😀 😀

farmarska
17. zář 2009

holky to počasí je dneska fakt ale pěkně hnusný 😠 normálně snad začnu depkovat taky 😠 😝

farmarska
17. zář 2009

no kde jste všechny?!! 😕 😕 😨 😨 😨 😨
to se sem zase naženete až já půjdu vítat manžela co?!! 😠 😝 😀

kelly1983
17. zář 2009

Ahoj farmi takovej porod bych teda chtěla taky. Jo dneska je fakt hnusně, toje tak zalést do pelíšku a pustit si nějakej dobrej filmeček

farmarska
17. zář 2009

tak já teda jdu, ale uvidíte jak se vám pak po mně bude stejskat!! 😝 😎

farmarska
17. zář 2009

kely alspon že ty jediná jsi nesklamala 😵
ale já tě sklamu, bo manžílek už dupká za vraty 😅 😉
takovej porod bych nám přála všem co jsme tu, za to co jsme si už musely vytrpět! 😎
jo a díky za inspiraci, už vím, co uděláme po jídle...postel a dývko to jistí 😵 😵

kelly1983
17. zář 2009

aha takže jsem tu zůstala sama, super ☹

handm
17. zář 2009

já tu jsem 🙂 nakukuju 🙂 Ahoj Kelly

handm
17. zář 2009

Koukám, že bys nejradši zalezla do pelechu 🙂 Já taky, ale ještě jsem v práci..🙂

kelly1983
17. zář 2009

Ahojky, no zalezla ale loupu ořechy a nějak se od nich nemůžu odtrhnout, pač je šíleně miluju 😀 a copak děláš za práci??

if.v
17. zář 2009

Farmi, ty nemáš na depky nárok - ty jsi v očekávání //.... 😉

markee
17. zář 2009

Farmy, týjo takový porod bych chtěla taky 😉

handm
17. zář 2009

🙂 S ořechama chápu, jen to loupání mě vždycky nebaví..Než se člověk propracuje k tomu nejlepšímu, tak to hrozně dlouho trvá...
S prací je to komplikovaný..kdyžtak IP.. 🙂

JInak kdybys hledala prima film, nevím, jestli si fanda muziky 60.let, ale viděla jsem tuhle v kině Piráty na vlnách a úplně mě to dostalo 🙂

handm
17. zář 2009

A jinak Kristýnka je krásný jméno!! Jmenuje se tak moje neteřinka úžasná - jen je s oběma měkkýma I a krátce psáno.. 🙂

kelly1983
17. zář 2009

hadm...já právě miluju to loupání s těch žlutých slupek....ty nad těma Kristýnkama jsem přemýšlela, proč jsou tam i a někdy y?

handm
17. zář 2009

🙂 Jako tedy lískový anebo vlašský?? Mě rozčilujou víc ty vlašský 😀

Jinak nevím, proč to tak je s těma Kristýnkama. Mě se víc líbí ta měkká I - právě té neteřince jsem to takhle vymyslela já 😀 a bráchovi se to zalíbilo a naštěstí i švagrové. Mě přijde, že je to víc mezinárodní a to tvrdý Y mi tam nějak nesedí 🙂
Ale obecně je to fakt krásný jméno. Naše Tinka je pro něj jak dělaná a když zlobí, říká, že je to ten kluk v ní - Kristián.. 😀

markee
17. zář 2009

Kristýna je hezké jméno,líbí se mi taky.Ale u Míši mi neprošlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru