Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
3. říj 2009

Tercí, Mari, holčiny, díky moc za slova útěchy. Holt osud si nikdo z nás nevybírá 😔 Ale tentokrát jsem tak nějak víc v pohodě, asi jak člověk tuší, co se může stát, tak tu prvotní radost potlačuje, fakt nevím. A asi mi taky hodně pomohlo, že jsem se nenervovala jako posledně celou noc čekáním na tu příšernou revizi. Včera ráno jsem z vlastního téměř paranoidního popudu mazala k dr kvůli kapce krve a ten můj divnej vnitřní pocit se bohužel potvrdil. Ani pak ale nebyl čas na smutnění, páč to už jsem mazala na odběry, pak na sál a za necelou hodinku to bylo všechno za mnou. Teď se snažím na to moc nemyslet. Hroutit se nemá cenu, litovat se taky ne. Jen moc moc doufám, že se zjistí, proč se to děje a do třetice už to zvládneme až do konce...

mari111
3. říj 2009

do tretice to urcite vide, musi a hotovo zlabi

kopa
autor
3. říj 2009

Květi třeba švagrové dítě spalo od půl roku 😀 samo v dětském pokojíčku 😀 a dneska nemá žádný problém ho dát do postýlky a prcek spí 😉

tercie
3. říj 2009

Holky mě dnska tak bolí bříško, jakoby u čípku úplně dole, mám strach o miminko, včera jsem toho moc nenaspala a skoro celou noc probrečela... Něco se mi doneslo o manžovi a pak jsem si to bohužel potvrdila, tak teď vůbec nevím, co bude 😢

murynka
3. říj 2009

holkýýýýý vidím jak se z komína našeho budoucího domečku kouří tak jsme tam šla babička zatopila v tich krbových kamnech 😵 😵 😵 to je tak krásnýýý a takové teplíčko já už chci takýýýýýýý 🙄 🙄

murynka
3. říj 2009

tercíku copak se děje?? 😕 ☹

s tím čípkem také jsme to tak ze začátku měla hodně mě bolel a ted bolí také dost ☹
a jinak dnes je mi také opravdu divně ☹ 😒

zlababa07
3. říj 2009

Tercinko, co se zase s manžou děje? Zas nějaká fuchtle??? S tou bolestí si radši zavolej k dr, třeba to nic nebude, ale aspoň budeš mít jistotu.

aronek
3. říj 2009

terci, zase tě trápí? ☹

mari111
3. říj 2009

tercinko nestras, mimi se nic nestane a ty se netrap a neublizuj si kuli chlapovi! ani jeden chlap za to nestoji, nic si nebudem nalhavat,chlapi sou vsichni stejni jen to kazdej jinak hraje 😠

flair
3. říj 2009

Terci, se se to u vás zase děje????!!! Sakra, tvůj manža mě fakt štve!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máš být v klidu!!!

sirella
3. říj 2009

zlabab:moc dík...mě strašně tvůj optimismus posiluje...ani bys nevěřila jak.Já do toho prostě znovu půjdu hned jak budu moct.A ten divnej pocit,jak píšeš jsem měla od začátku těhu...prostě stažený zadek a strach.U prvního to nebylo...četla jsem zkušenosti na netu(3 dny nedělám skoro nic jiného) a tam bylo že když se něco mamce fakt nezdá tak má fakt pelášit k dr.Já radši nikomu ani neřekla že jsem těhu ☹ já se fakt bála.A když jsem už neměla těhu problémy tak to bylo ještě horší ☹

Filis mě ukecal...místo úloh čučí na Harryho Poterra...od té doby co jsem doma z nemocky jsem na něj měkká 😒

A k tomu pokojíku...náš syn ho měl od 4 měsíců a usínal rád v kočárku když jsme s ním drnkali přes práh(ještěže byl pod náma sklep).Až se do kočárku nevlezl tak v postýlce ...ale to bylo už těžké...vím,že se má uspávat v postýlce co nejdřív,ale my neměli to srdce

tercie
3. říj 2009

Holky, co vám budu povídat, je v tom ženská, a není to poprvé. Už jsme se málem rozváděli před 3 lety, to jsem mu odpustila, a myslela si, že se poučil, ale jak vidno asi ne, on to asi nějak potřebuje k životu, stálý zájem od opačnýho pohlaví a něco si dokazovat, předvádět se před klukama že na to má, nebo já nevím, proč to tak je. Přitom mi doma tvrdí, jak se těší na mimčo a jak mě má rád, a jak budem bydlet v novým baráčku...

tercie
3. říj 2009

Holky já nevím co dělat, jsme těsně před splněním toho, co jsme si tolik přáli... a já s tím neumím žít, že je krom mě ještě nějaká druhá... On zatím neví, že jsem se to dozvěděla...

murynka
3. říj 2009

tercíku vím že už jste měli trable dávno 😔 ☹ ☹ moc mě to mrzí.....ale ze zkušennosti vím že se tyto chlapi nezmění ☹ ☹ nerada to říkám můj bývalý mě podváděl já mu odpouštěla vždy odprosil že už to neudělá 😠 a pak zase a zase trápení ☹ ale u vás je to hroší že čekáš s ním miminko 😔 ☹ je mi to moc líto...

a to tě zase podvedl nebo jen flirtuje?? 🙄

aronek
3. říj 2009

terci a víš to jistě? Třeba jsou to jen zlé pomluvy?

sirella
3. říj 2009

tercie:drž se ...kámoška měla něco podobného...Mě zas při prvním mimču skoro každý víkend vozili manžu kouslého...nějak nemohl strávit že budem tři nebo co...naštěstí ho to přešlo
Určitě to přejde....až uvidí mimíska tak se od vás nehne

zlababa07
3. říj 2009

tercí, chlapi jsou asi od přírody takoví trochu kohouti. Před ženskejma se prostě naparovat budou vždycky. Nesmí to samozřejmě přesáhnout určité meze, tak se hlavně moc nenervuj, už kvůli malému! Víš určitě, co provedl a jestli je to pravda? jak píšou holky, pomluvy někdy strašlivou neplechu a třeba to ani nakonec není, jak se to podá, co?

sirella
3. říj 2009

souhlasím s aronkem...není to pomluva??????

tercie
3. říj 2009

Holky četla jsem včera smsky a on za ní jezdí z práce a po práci, Má třeba do sedmi a domů mi přijede v deset, půl jedenáctý... Tuhle odjel ve třik, vyzvednout vsledky z radonovýho měření a přijel večer v devět. Kdy\ jsem ho sháněla tak mi asi 2 hod nebral telefon, kterej nosí vždycky u sebe...

kerrie
3. říj 2009

Ojoj........Terciiii......copak se to u vás děje? Já nevím, že těm chlapům rupne v bedně zrovna vždycky, když je nejvíc potřebujeme............ ☹
Určitě není šance, že je to třeba nedorozumění? 😕

murynka
3. říj 2009

tercí a co jsi četla,??

hanana
3. říj 2009

Kopi dneska 3DC dik

zlababo.... jezis co to ctu je mi to moc lito.......moc na tebe myslim..... verim ze mimco urcite bude...nevzdavej to 😉

tercie
3. říj 2009

Zkusím pár dní počkat a uvidím co se bude dít, nechci to řešit s horkou hlavou, ale na klidu mi to nepřidá, to víte... a v pondělí UZ, už teď mám strach...

flair
3. říj 2009

Terci, to mě mrzí... Vím, že jsme to tady rozebíraly před nějakou dobou. Takoví chlapi se prostě nemění 😔 Já bych tohle nedala, já prostě musím být jediná nebo žádná!! Vy ale čekáte spolu tolik vytožené dítě!!! To je prekérka... Je mi to tak líto 😔

murynka
3. říj 2009

flair souhlasím ☹ ☹ ..také už bych to nedala 😔 😔 ale míša je v jiné situaci postavili baráček a čekají miminko chjoooo já bych mu ho ufikla 😠 😠 😠 😠

flair
3. říj 2009

Ale máš pravdu, nedělej nic s horkou hlavou!!!!!!

kerrie
3. říj 2009

Terci, já bych se ho normálně zeptala, co mi k tomu jako může říct a jak to vysvětlí 😠

aronek
3. říj 2009

terci, hlavně klid. Mimčo za nic nemůže a nechce vystresovanou maminku. Celkem tě obdivuju, že čekáš až vychladneš. Já jako beran bych do toho vlítla rovnou a po hlavě

murynka
3. říj 2009

já bych to nevydržela dělat jako že nic já horká hlava bohužel jsem ☹ a bylo by to na mě i poznat ty joo já bych ho snad i zabila 🙄 🙄 🙄 🙄

sirella
3. říj 2009

tercie:máš recht...horká hlava nic nevyřeší...
A já se těšila že až tě uvidím tak se "pochlubím" že jsem na tebe dala a že před manžou nebrečím a že jsem ho poslala na ryby...
To jsou chlapi...na tvém místě bych asi taky počkala jak se to vyvine...je fakt,že se chlapi rádi předvádí a pořád si něco dokazují...to tu už někdo psal...je to pravda
Drž se...a hlavně buď v klidu kvůli mimískovi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru