Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
4. říj 2009

Ahojík holky🙂
Tercinko přeju aby u Vás už byl klid ... ten Tvůj opravdu nemá rozum ... takové smsky jsou jasný důkaz, že něco není v pořádku. Tohle chlapi běžně nepíšou... leda že by si potřebovali dokazovat jak moc jsou žádoucí... jenže otec rodiny by tohle dělat neměl 😠
Musí si uvědomit, že nemůže mít všechno - buď Ty nebo ona... broučku, ale musíš být silná a opravdu odejít nebo vyhodit jeho - ne to pořád řešit do ztracena a ještě si pak připadat, že je to Tvoje vina.... jasně kdyby ses v tom nešťourala, tak by byl klid, že........ooooo jak alibistické- fuj 😒 .... Nakonec by jste mohli bydlet ve třech ne ? Šak co.... chápeš ? To co on dělá NENÍ normální.

sirella
4. říj 2009

sarlot:máš pravdu...taky bych to takto nesnesla 😒

murynka
4. říj 2009

sarlotka má vždycky pravdu 😉 😉 musím souhlasit 😔 😔

sir copak jste dneska vyváděly??

sirella
4. říj 2009

mury:ani mi nemluv...prcek začíná kašlat...zas ☹ Chtěla jsem péct buchtu,co jste ji tu probíraly s maendy,ale nemám ananas...jinak vegáč u TV Občas nakouknu ještě na net
Teď dojel manža z ryb a dovezl 2 veličajzné kapry 🙂 To jsem ráda...
Hlavně je pokrok,že už nedepčím a jsem v poho...
Co ty a Sofinka???Jak se máte???

murynka
4. říj 2009

sir no jo ted to řádí hodně ty rýmy atd ☹ také začínám kašlat 🙄 🙄
jéé rybička a kapříka bych si dala miluji ryby 😵 😵
to je moc dobře že nedepčíš a jsi v poho to mám radost 😉

my se máme 🙂 ráno jsme dělali na baráčku,odpolko jsme tu měla kámošku na kafi...ted jsem na chvilku usnula
ale fakt na mě něco leze není to prostě oká necítím se dobře 😖

sarlotta
4. říj 2009

jééé sirell kapříka bych si dala- mňam... pěkně na cibulku s kmínem🙂))) 😎

sarlotta
4. říj 2009

já byla dopolko zavařovat papriku-kapii-na chlebíčky u mamči a odpolko sen na hodinu vytuhla 😀 a pak s malým 2hoďky venku sme sbírali ořechy 😉

sirella
4. říj 2009

mury:Od prcka jsem chytla chřipajznu už jak jsem byla těhu a teď je to tu zas ☹ Je to pořád dokola.Celé prázdniny byl v poho a jen začla škola tak je pořád na hromadě.

Tééééda...určitě to budete mít moc hezké když tak makáte 🙂
My budem malovat takže nás taky čeká práce....ale to neva...aspoň už nebudou blbé myšlenky.
Rybku bych ti poslala...asi mi nevleze do mrazáku 😒 Řízky byly včera kuřecí tak rybí nechcu...i když kapr na másle taky není zlý...

Na depku už fakt prdím...snažím se dát psychicky do kupy a uvidím co mi řekne dr. na ko... a půjdem do snažení znovu. 😉 I když pokud mi dr.řekne něco zlého tak budu na dně zas 😒

sirella
4. říj 2009

sarlot:Poraď receptík...plííííííííííííííííííííííííís 😉 Já fakt nevím co s ním

tercie
4. říj 2009

Holky jsem tu, a slyším, že dorazil i manža. Po tý mojí poslední zprávě se mi už neozval, takže nevím, co se mu honí hlavou.
A budu se snažit, jak jste mi poradily, lehká ignorace, dokud zítra neodjede...
Jdu dočíst

Jo, koncert se povedl, lidi se usmívali, vypadá to, že jsme se líbili 🙂 Nasmála jsem se, uvolnila, přišla na jiný myšlenky, bylo to fajn.
Akorát mě zas začlo bolet břicho, jakoby tlak na čípek a trošičku jakoby na ms... myslíte že to je nervama? Zejtra to řeknu dr, snad to bude v pohodě...

murynka
4. říj 2009

sarlot že jo také bych si dala 😎
jéé ořechy tich mám na zahradě plno 🙄 🙄máme tu obr ořech 😅

sir no jo škola a kolektiv tak už to bývá ☹
no zatím se maká spíše pořád nahoře u babičky přiděláváme různé obrázky atd 😉
u nás se to rozjede do týdne 😎

neboj dr ti nic neřekne 😉vězšinou po revizi nic neřeknou...vše o.k děloha v pořádku proč by to u tebe mělo být jinak 😉

sarlotta
4. říj 2009

no myslela jsem normal klasika pečeného.. to mám moc ráda... vyfiletkovat pod těma žeberníma kostma, nařezat kůži na pásky-aby se nekroutil, na plech máslo-vymazat, cibulku a kapříka-osolit a okmínovat🙂)))

no a polévečku z hlavy.... hmmm už aby byly Vánoce.... 😉 mrkvičku, petržel, celer nastrouhat na hrubo- mrkve víc🙂 a dát podusit na másle, pak posypat moukou a zalét vodou, přidat masičko, hlavu bez žaber a vařit.... jikry, mlíčí vařit zvlášť a pak přidat.

murynka
4. říj 2009

tercíku to je fajn že se povedlo zpívání 😵 😵 😵
no a co manžel 😲 😲 jak se ted chová 😨 😨

jinak ten tlak na čípek jak jsme psala mívala sjem to také a u tebe je to i timi nervy ale určo to dr řekni 😉

kopa
autor
4. říj 2009

jé tady se zase radí receptíky.
Já mám strašnej hlad 😅 a už jsem si udělala pudink a ještě bych si dala pizzu 😅 ale nemohu,páč přítelák by na mě čuměl,že jsem nenažraná 🙄

sirella
4. říj 2009

mury:díkas...doufám že to tak bude...žádné problémy nemám a je to dnes 10.den...to už by se asi něco ozvalo ne???Ani břicho nebolí...fakt nic

holky...teda každá máme něco já ryby...vy ořechy 🙂 ...ty potřebuju do té buchty taky.Koupím v supermarketu,ale tu buchtu chci zkusit určitě...

s baráčkem držím palůše...ať se daří a jde vám to od ruky 🙂

flair
4. říj 2009

Holky, já rybičky nepapám vůbec 😝 😝 😝
Terci, to budou určo nervy, k tomu to nepravidelné jezení!!!! Už nezlob, ju. A manžela zkus opravdu lehce ignorovat. Jsem zvědavá, co z něj vypadne. Buď silná!

kopa
autor
4. říj 2009

🙂 Tercie to je dobře,že jsi při zpěvu přišla na jiné myšlenky 🙂
a co ten manža,baví se o tom?

sarlotta
4. říj 2009

no a nebo jen obalit v mouce smíchané s nějakým kořením-paprikou, grilovacím... a opéct na horkém oleji rychle- aby to nebyl klasický trojobal ale jen taková rychlovka🙂

tercinko drž se, myslím na Tebe kudy chodím a nejspíš nás tady takových bude víc 😉 😎 Ono se to nějak srovná- buď sobec a mysli jen na sebe.

sirella
4. říj 2009

sarlot...díky.Už jsem to říkala manžovi...a už se těším na zítra...prubnem to.Zítra písnu jak to dopadlo 🙂

sarlotta
4. říj 2009

sirell neříkej že nemáte někde na mezi ořech ? 🙂))))))))))))

murynka
4. říj 2009

holky ale já envím jak bych se chovala 😒

tercíku hlavně se najez 😉 😉 miminko potřebuje zdravou maminku 🙂

murynka
4. říj 2009

sir škoda my máme fakt ořechů požehnaně 😀 😀

nesnáším ho 😝 😝 ještě že se stěhujeme pryč a letošní hrabání listí se mě netýká 😀 😀 😝 😅

sirella
4. říj 2009

terci:Přesne jak říká sarlot...ty a mimi jste důležitější...Vím,že se to lehko radí a je ti těžko ale myslíme na tebe všechny...já se včera u PC tak namíchla...fakt mi až vyletěl tlak...Je to dareba 😠

kopa
autor
4. říj 2009

holky ale ono to prostě nejde jen ta někoho opustit 😅 jako když to udělá jednou,je to svinarna.Vím o čem mluvím 😔
Ale kdyby to udělal víckrát já bych odešla 🤐 a nenechala si to líbit.

sirella
4. říj 2009

sarlot:FAkt nee 🙂 Prcek včera dostal od sousedky pár jen tak na chuť...ale už je snědl 🙂

flair
4. říj 2009

Sir, bude to snad ok🙂 jinak my sexovali brzo - 10 dní po revizi a v pohodě🙂

murynka
4. říj 2009

flair jéé ty už máš týdny 😵 😵 😵 jsem se ani nevšimla!!!a 13.června to je rkásnýýýý 😵 😵

murynka
4. říj 2009

a čárka je luxusní 😎 😵

flair
4. říj 2009

Mury, já jsem taky nadšená 😵

kopa
autor
4. říj 2009

já chci taky tt a taky termín porodu 😀 😀 😀 😀 😲
Jsem tak natěšená 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru