Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
13. říj 2009

Katy, to vypadá dobřeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 Držím pěsričky 😉 U mě jinak nic nového, příští týden v úterý jsem objednaná k Dr., tak snad bude mimi ok. Začínám být nervozní, ale snažím se to vyhnat z hlavy. Prostě dou¨fám, že vše bude ok.

flair
13. říj 2009

Šarlotko, to snad nemyslí ten vůl vážně!!! Vždyt jsi měla naprosto správné dotazy. Mrzí mě to, že na tebe křičel. Zkus to pustit z hlavy, ju 😉

sarlotta
13. říj 2009

katyna... uuuuu... ducha vidím🙂 naživo to musí být vidět ještě líp... na 24DC je to fakt nadějné🙂)))))

Flair palečky se drží... všechno bude v pořádku 😉

flair
13. říj 2009

Šarlotko, děkuji, já jsem se v tomto těhu rozhodla myslet maximálně pozitivně 😅

sarlotta
13. říj 2009

flair.. napsalas to přesně 😀 ... já jsem tohle chtěla řešit už před sezonou- v létě- ale to byl pořád čas 😒 , pak jsem se ptala na začátku měsíce kdo co bude dělat- tak že prý všichni všechno 😲 no ale to je blbost, že .... já mám ráda věci v pořádku a srovnané, mám zodpovědnost a ráda pracuju s lidma- snažím se jim vyjít vstříc a přinést firmě zisk... ale tady se to prostě nedáááááá... tady se to dělá na koleně a v šíleném chaosu a přitom úplně zbytečně... jenže není místo na vlastní názor a pracovní postup. Ráno jsem chtěla udělat etikety..ale to nééé , musela jsem ven a nabalit 3 balíky, když pršelo... a pak mě zas honem volali abych to šla vytisknout aby se to stihlo než dojede řidič... no na hlavu prostě... jakoby ty 3!!! balíky nemohli odejít další den .... jsem úplně v šoku... je nás tam jak psů... já třídím faktury a šéfka mi je podává do ruky 😀 😀 ... to je pomoc jak blázen a urychlení, když je donese nesetříděné a hodí na stůl.... prostě srovnávat práci po někom jiném....uuuuuuu.... moje nervy

flair
13. říj 2009

No, Šarlotko, je to u tebe v práci jak v Kocourkově!!!!! 😝 Co já bych dala za zaměstnance s vlastní iniciativou pro dobrý chod firmy!

mirax
13. říj 2009

ahooj holky!

tak konečně vidím, že přibývají čárečky!..jen tak dále 🙂 🙂 🙂 Jejda, to je krása 🙂..moc gratuluji katyně a přeju, aby MS nedorazila a čárka pěkně sílila! 🙂

flair: a jak je tobě? U dr. to bude určitě vpořádku..musííí být! 😎

Holky a co Tercie? Doufám, že dopadli s miminkem dobře...

Tobík dnes nějak nechtěl jít spát (snad poprvé, co ho máme), tak plakal...už usnul, jen ho musím ještě nějak dostat do vaku 😉

flair
13. říj 2009

Miraxíčku, ahoooj🙂 Já jsem v pohodě, snažím se na sobě najít nějaké těhu příznaky 😀 Jsem akorát spací, některý den hodně, jindy méně. Mám napjatější prsa. Jinak nic 😕 Tak mě to trošku straší, jestli je vše ok. Říkám si, že bych klidně i zvracela, abych měla pocit, že těhu probíhá správně...
Jinak Tercinka dopadla s mimiskem dobře 😵 Jo a do jakého vaku musíš Tobíka dostat???

murynka
13. říj 2009

sarlotko ☹ vyprdni se na to 😉 já vím že to je nepříjemný 😝 😝 ale všude je něco 🤐

holky co ta tercinka?? 😕 😕 😕 nepsala někomu SMS???

flair moc držím palečky na kontrolu 🙂 chápu jaký máš strach..je to normální 😉

flair
13. říj 2009

Murynko, děkuji 😵 A Tercinka je v poho přece, vždyt tady byla 😕

murynka
13. říj 2009

kdy tu byla?? 😕 😕 😕

flair
13. říj 2009

Nebo jsem s Tercinkou něco přehlédla???? 😕

murynka
13. říj 2009

měla mít snad genetiku ten Nt dopadl dobře..ale ještě šli na tu genetiku nebo s epletu???

flair
13. říj 2009

Psala nějak v sobotu, že uklízeli na domečku a že už jedou domů.

flair
13. říj 2009

Tak já jdu pomalu se usídlit na gauč k telce a těším se na Ordošku 😅

sarlotta
13. říj 2009

díky holky🙂 jste moje zlatíčka 😉 taky jdu kukat a žehlíkovat. 😎

tercie
13. říj 2009

Ahoj zlatínka moje, tak dneska NT screening, naměřili max. hodnotu 2,1 paráda 😀 mám hroznou radost!!!
Brali mi krev, kdyby bylo něco špatně, tak mi dají vědět do týdne, jinak se výsledky dozvím až na kontrole u mýho gyn. Doporučili mi kontrolní odběr amnio, ale pokud bude screening v pořádku, tak jsem řekla, že zbytečně to riziko podstupovat nebudu, i když je malý. A tripple testy prý mám klidně odmítnout, když NT vyjde dobře, a tripply by náhodou vyšly špatně, tak abych neměla zbytečně nervy, kdyby byly jen falešně pozitivní.
Fotky mám v albu 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

murynka
13. říj 2009

tercinko moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 a jak píšeš dej na NT 😉 😉 😉

a fotečky hezké 🙂 to je mailnký človíček 😵 😵 😵 😵

tercie
13. říj 2009

Markétko moc díky 😵 😵 😵 já se toho amnia bojím, ne bolesti, ale proč riskovat, když už jsme si tolik zkusili...

tercie
13. říj 2009

Všichni ordinacujete, žejo 😀 Tak já jdu zatím dočíst, dobře? 🙂

murynka
13. říj 2009

míšo 😀 😀 jasně ordinačka 😀 😀

markee
13. říj 2009

Tercinko moc a moc gratuluju a fotečky jsou nádherný.

Já zas jdu mám depku. Celý den pohoda a pak mě nasejřila tchýně a díky tomu jsme se chytli s manžou. No prostě děs. Pak jsme si to vysvětlovali(já a manža)a já bulim od půl devátý. Teda konečně už jsem přestala(cca 5minut). Prostě z něj i vypadlo,že on bulel taky,ale když byl sám a v noci. Že ho to hrozně mrzí,že chtěl miminko taky a prostě je mu taky smutno. Chjo,tak už zas bulim.
Jdu si lehnout,ať tu náladu zaspim.
Dobrou noc.

murynka
13. říj 2009

markee ☹ ☹ 😔 😔 to je mi moc líto,jdi si hajnout a zaspi to..i když je to těžké..... 😢 😢

drž se!!!!

mirax
13. říj 2009

flair: no, ono to ještě všechno může přijít 😀 ...těhu příznaky jsou nejsilnější tak od 7 do 10tt...já byla hlavně pořád grogy a špatně jen trochu 😉
Vše bude v pořádku, neboj!! 🙂
Do spacího vaku...do pytle, co v něm spí, aby nebyl odkopanej a nemlel sebou vnoci jak čamrda 😀

Tercie..velikáááá gratulace k výsledkům..to je úleva, co? Užívej si konečně pohodového těhotenství a krásného miminka 🙂 🙂
a fotečky jsou moc hezké...

mirax
13. říj 2009

markee...je to těžký pro vás oba..moc...ale jste moc stateční, už máte zase nakročeno k lepším zítřkům. Je dobře, že jste si všechno řekli..i z manži to muselo ven...
tak s edobře vyspinkej, ráno bude zase líp 🙂

murynka
13. říj 2009

miri ty jo 24tt 😵 😕 😕 ..jinak to máš pravdu mě bylo nejhůř 7-9tt.....

mirax
13. říj 2009

mury a zítra už 25tt 🙂 , letí to hrozně, co? Já taky když nakouknu po delší době, tak koukám, že ty co nedávno ohlásily // jsou najednou už skoro 20tt a nemůžu tomu uvěřit!

Koukám teď na tu reklamu ..víkend pro dva v pivovaru 😀 ...

Holky, ochutnaly jste už nealko pivko Švestka od Bernarda?....je to mňamka neuvěřitelná ..holčičí pivečko..fakt mi to mooc chutnalo! 🙂

mirax
13. říj 2009

Mužíček mi dnes cestuje, ještě teď nakupoval v Ikea...my tam byli v sobotu odpoledne a to byl masakr...takovejch lidí...teď si to užil..nikde ani noha.
Ještě musí dojet domů do HK...vždycky se o něj bojím...bude tu nejdřív za hodinu, spíš za hod a půl.

Ve čtvrtek jdem na ten 3D..moc se těšííím 🙂 🙂 🙂

murynka
13. říj 2009

jéé 3D to bude zážitek 😵 😵 tak at se vám ukáže v celé kráse princezna 😵 😵

jinak pivo miluji ted jakékoliv 😀 😀 😀

mirax
13. říj 2009

Aaaa už si píšu sama 😉 , tak jdu taky do kuťan..všem přeji dobrou noc 🙂 😔 😔 😔 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru