Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
17. říj 2009

Hele mari to je super výraz, spipčil 😀To si musim pamatovat 😀

If v poho, já to pochopila...potom 😀

if.v
17. říj 2009

to jsem zvědavá, jak se nám bude ráno po tomhle ponocování vstávat....a Farminka bude zítra testovat?

mari111
17. říj 2009

joj no aj nas koťourek obcas lehne na ovladac a pak se divime kdo nam to prepina,jakeho mas koťourka if?sirel ja bych nejdriv skusila v klidu a nenapadne 😉

mari111
17. říj 2009

farminko copak delas? ze nepises

mari111
17. říj 2009

if dobre se nam bude vstavat,neboj Andulku rano ukecej aby se s tebou jeste tulila v postely at nemusis brzo vstavat

sirella
17. říj 2009

mari:jenže on mě se....Napřed nic a potom pic...jenže já kdybych sem nevlezla tak je ze mě troska.Beru jako pozitivum zkošenosti Tercinky mě pouze navnadí že bych asi měla být ostražitá...já se prostě ku.... nedám

if.v
17. říj 2009

Mari, my máme kočičku - je jí 10 let, bílá se zrzavou, obyč pouliční

mari111
17. říj 2009

ostrazita bud ale nedelej neco co by te pak mohlo mrzet.fakt si mysliz zeby neco? if, nas je jeste mladoch,sou mu 4 a mama byla perska a ote neznami ale vypada jak ted z reklamy na whiskas,je to nas milacek,rozmazlenej

tercie
17. říj 2009

sirel nestresuj, on se vždycky každej nevěrník prozradí sám, a netrap se předčasně, když nemusíš, je to zbytečný. A nedávej mu žárlivost najevo, nebo ho spíš ještě do náruče nějaký chtindy doženeš...

if.v
17. říj 2009

sirella, taky ty máš taky doma "neposedu"? jako Tercinka? nezávidím vám to holky, tady je každá rada drahá....Mari, ta naše je taky pěkně rozmazlená....

tercie
17. říj 2009

Holky budete někdo koukat na requiem pro panenku? Nechápu proč to dávaj tak pozdě...

A ještě si tu počkám do půlnoci, chci vidět, až mi naskočí 15tt 😀

mari111
17. říj 2009

no jo if sou to nasi mazlicci,sem rada ze ho mam je to mij pipik

if.v
17. říj 2009

nějak jsem nepřepnula televizi ze Superstar a teď koukám, že jsou tam hadi....chvilkama dost nechutný

if.v
17. říj 2009

Tercie, tímhle tempem přičítání týdnů budeš za chvíli rodit 😀 😀 😀

mari111
17. říj 2009

ja chci koukat na to tercinko ale asi uz v loznici,snad dokoukam a neusnu 😖

tercie
17. říj 2009

v ložnici se nechytam, tam nemam tv, a jak bych lehla tak bych spala, to já mam vyzkoušený 😀

if už aby to bylo, abych si mohla drobet oddechnout 🙂

tercie
17. říj 2009

Tak co, je tam patnáctka? 😉

if.v
17. říj 2009

😀 Terci, gratuluju k 15. tt

mari111
17. říj 2009

a to ti tercinko takhle samo naskoci,jo. no veru uz aby si mela mimi doma v postylce,uz by se ti ulevilo,co. ale bude to dobry,neboj.

sirella
17. říj 2009

terci,if :já nemám doma neposedu...já zatím nežárlila....Jenže po pár dnech tady už jo...fakt jo.... a nepomáhá na to když mi manža řekne že je to výjimka.Ono se to kurnik cosi sešlo...já potrat...on služebky atd.atd.Najednou jak je nesportovec tak najednou chce v pondělí na florbal...holky...mě to srmrdíííí...

tercie
17. říj 2009

Je taaaaaaaaam hurááááááááááá 😀

Holky a je půlnoc, dneska je nás tu na strašení hafo, to mám radost, že tu nejsem zas sama jako jindy 😀

farmarska
17. říj 2009

ahoj holky ják se máme chvilku po půlnoci 🙂

farmarska
17. říj 2009

no však já vás jen přišla pozdravit, začínám cejtit unavu, tak půjdu asi za chvíli dohajan 😉 😀

mari111
17. říj 2009

jo je tam tercinko,no vidis sikovnice uz mas patnactku. sirel tak to obcas skontroluj,ale hlavne nenapadne,ty jeho aktivity

tercie
17. říj 2009

sirell ale ze mě si inspiraci neber...

If díkyyy 😀

Mari jojo, samo, ale ještě jsem to nevychytala, za celý předchozí těhu, až dneska 😀

farmarska
17. říj 2009

holkyjak to že nechrápete??? 😕

tercie
17. říj 2009

Farminko, depa ses nám courala, holka? 😀

farmarska
17. říj 2009

tercí co je tam?? proboha?! 😨 dyt manža není doma ne?!! 😀

farmarska
17. říj 2009

tercí ále tak různě, znáš to né ? 😀 😀

tercie
17. říj 2009

Farmíííí strašímeeeeeee 😀 Bu bu bu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru