Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
5. lis 2009

aji tak nestresuj, máš dost času. Minule půl roku, takže máš ještě čas 😉

kopa
autor
5. lis 2009

Ajíku no mi prostě na ten mrchobacil hodíme kletbu 😀 😀 a nesmutni ☹ Já jsem tenhle první měsíc klidná a vyrovnána a dokonce už 4 dny nesexím 😅 prostě co se má stát se stane....

aja.83
5. lis 2009

No jo, konečně je aspoň sluníčko. Kéž by takhle bylo v sobotu, to by měla kámoška hezký fotečky ze svatby.

handm
5. lis 2009

To jo Aji, ale zas se bude mračit proti slunku🙂)

aja.83
5. lis 2009

Kopi, to je dobře. Tak já si z tebe vezmu příklad a taky na to hodím bobek 😉 !

farmarska
5. lis 2009

holky jsem zpět 😉 vyhodila jsem ze dvou tak jeden rohlík 😀 🤐 a pak se prospala a ted se vzbudila a už mi je zase líp, tak se láduju bramboračkou s houbama 🙂 To těhulování je dřina 😀
doma bych měla začít uklízet, je tu pořád binčus a taky vařit, ale já prostě nejsem schopná 😅 sotva jsem se vzbuila už jsem zase utahaná 😅 😅 snad to bude ještě po tý nemoci, po těch antb. a snad se to brzy změní, bo si už fakt příjdu děsně neschopně 😝 bud mi je špatně, tak ležím a nic nedělám, nebo spím a nebo jsem utahaná 😎 manža když včera přišel z práce, tak si musel jídlo chystat sám 😅 a já vidím jak už ho to nebaví 😝
večer měl hlášky jako co uvaříš ženuško svému manžílkoj k večeři 😎 ..no jenže to mi bylo pro změnu zase na blití, takže já si vzala jagurt a šla si lehnout 😝
už se zajímal, kdy budu zase normálně fungovat a jestli jsem ještě nemocná.. 😒
já bych tak ráda zase naklidila a každej den ho vítala teplým jídlem na talíři, ale já prostě nemůžu 😝 😝
a to jsem mu z pocitu provinění včera večer, když už mi bylo líp naslibovala dneska slepici na paprice a že upeču i bábovku, že už mi je líp 😅 no jenže to bylo, ale to bylo 10večer..dnes je půl druhý a zase studená plotna 🙄

farmarska
5. lis 2009

a jinak k mé depce, rozhodla jsem se, že už se k tomu prostě nebudu vracet a nechám to osudu. 😔 Budu jíst všechny léky co mám ted napsaný a doufat, že jsme to podchytili včas a že ani ta angína tomu malému neublížila ☹ ... no prostě uvidím v pondělí a do tý doby už nic neřeším, nějak mě docházejí síly, i ty psychické 😝

farmarska
5. lis 2009

ají jak to poznáš to nevím 😅 😀 😀 😀 jen vím, že něco takovýho je a že se toho jde nějak zbavit 😅

aronek
5. lis 2009

farmi, já mám sice zrovna navařeno, ale několik měsíců se staral sám a taky přežil 😉

farmarska
5. lis 2009

no jo on to přežije, ale není holt zvyklej a tak mu to trochu vadí 😅 no a hlavně si asi myslel, že když konečně domarodím, doberu antb. že se vrátí vše k normálu, no a ono kulový 😝 však se mne včera ptal jestli je ještě beru a já mám takovej pocit, že to mělo něco společnýho se studenou plotnou 😀 😀
jdu se přemoc a dokavad mi není špatně, jdu dát alspon vařit tu slepici(kuře) 😝 fuj to bude zase smrdět 😝 😝

aronek
5. lis 2009

farmi, kdyby jsi chodila do práce, tak taky nemá navařeno, nějak jsi si ho rozmazlila 😉 Přítel byl naštěstí dost dlouho sám, takže mně v klidu zastoupí, dokonce se už trochu přestal bát pejsků a občas je dojede nakrmit 😀 Nadšený není, ale udělá to, před tím větším má pořád ještě respekt 😀

aronek
5. lis 2009

mně bylo líp až asi deset dní po dobrání antibiotik a pak jsem zase přistydla na pohřbu a tak pořád dokola 😖

sarlotta
5. lis 2009

ahojík holčičky, tak jen ltmo nakukuju... mám paragraf do pondělka... takže se budeme válet v pelechu. jsme oba nachlazení - máme pamycon do nosu🙂)))
Ale jinak se to dá, stačí že jsem doma v teple 😉 a hned je mi líp 😎

aronek
5. lis 2009

sarlot, tak přeji brzké uzdravení 😉

kopa
autor
5. lis 2009

holky jdu pro radu 😅

O víkendu máme jít ke synovci a malej má zánět střevního ucha,co kdybych byla těhu nemůže mi to nák ublížit?
gynekoložka mi radila vyhnout se onemocnění,virů..atd...

aronek
5. lis 2009

kopi, to fakt nevím, jen když o tom ví, tak to má již zaléčené, ne? Když nikdo neporadí, tak zkus zavolat doktorovi. 😉

kopa
autor
5. lis 2009

Aronku to nevím,zkusím se mrknout na netu.o víš jsem opatrná 😅 😅

aronek
5. lis 2009

kopi, to je jasné, raději se pořát ptát, než něco zanedbat 😉

aronek
5. lis 2009

tak já jdu do té poradny, pak se zase ozvu 😉

kopa
autor
5. lis 2009

Aronku tak at ti dobře dopadne 😵

aronek
5. lis 2009

Byla jsem v poradně a za poslední dva měsíce 7kg nahoře, no doktor mně nepochválil. Jenže já skoro celou dobu byla doma, léčila se antibiotiky a čajem s medem. O hýbání nebylo vůbec řeči a takhle to dopadlo ☹ Jinak v pořádku

farmarska
5. lis 2009

áhoj holky, tak se musím pochlubit, stihla jsem navařit plnej kotel slepice na paprice, (bude i na zítra 😅 ) a k tomu upíct i tu bábovku s kapkou rumu (tak snad jí můžu i já 😅 ) Pak jsem byla ještě pokrmit zvěř a ted jsem skočila zpátky do pelechu jsem uplně grogi 😝 😝
aron jo jo rozmazlila 🙄 no a právě že jako on to vidí tak že když v práci nejsem a jsem celej den doma..tak si asi myslí, že se musím kopat nudou do prdele 😅 😅

farmarska
5. lis 2009

aron až deset dní po antb, ?! 😕 a ted jsi zase nakřáplá 😨 chudineško 😢
a sarlotko vy taky marůdkujete 😢 ............... holky moje tak at jste brzy zdravé!!!! 🙂 🙂

farmarska
5. lis 2009

kopísku a ty si opravdu raději někam zavolej a zjisti si to, aby jsi si zbytečně třeba něco nepoďála 😉

kopa
autor
5. lis 2009

Holky za hodku jsem tu 🙂 čekám až přítelák půjde na schůzi a budu tu s vámi 😉

handm
5. lis 2009

Ahoj holky, musela jsem pracovně zmizet, tady se toho naštěstí moc nenavyprávělo 🙂 Nemusím dočítat pět stránek jako obvykle 🙂

FArmi, ty jo si šikuklka, vařit, když ti to smrdí 🙂) Jsem zvědavá, jestli mi bude příští těhulení (už aby tu bylo) špatně, mě to první bylo jako v ráji 🙂)
Aron, no a co myslel, že budeš držet dietu ten doktor???

handm
5. lis 2009

Hlavní je, že jste v pořádku!!🙂

tercie
5. lis 2009

Ahoj berušky, jdu juknout, co novýho. Včera mi spadl net, a pak přijel i manža tak už jsem se nepokoušela o znovupřipojení.

tercie
5. lis 2009

Kuk, kde jste kdo, Terci přišla !!!! 😀

Farmi týýýjo ty jsi byla dneska akční!!! Slepici na paprice bych si dala taky, s chlupatej knedlíkama!!! 🙂 Akorát jsem měla k obědu špagety od včera a manžovi k večeři dělám pečený brambory s česnekem. A co bude zejtra ví bůh, protože jsem totál bez nápadu. Možná nějaký zapečený těstoviny, ale když jsem viděla včera ten jeho ksicht nad špagetama, tak to asi taky není zrovna dobrej nápad 😀 Tak nevim. Tak bude asi chleba s máslem a hotovo 😀.
Já měla dneska taky akční den, ráno jsem letěla k obvodnímu pro lístek na prachy za prvních 14 dní marodění, ten chybí účetní v práci, tak mi nemohla poslat vejplatu, pak jsem balila pár věcí v bytě, od včera už mám přestěhovanou skoro celou kuchyni, a tEĎ ODPOLEDNE JSEM VYTŘELA A UKLIDILA CELEJ BARÁK, TAK MÁM ZAS NA PÁR DNÍ KLID. tEĎ JSEM ALE RÁDA, ŽE JSEM SI CHVÍLI SEDLA. Dopeču brambory, a poletím zase do bytu, na ordinaci. Zejtra má manža volno, tak ho chci přesvědčit, že už tu nutně potřebuju televizi... jsem bez ní jak bez ruky, vůbec nevím, co se kde děje a tak, je to pěkně blbý. A utíkaj mi filmy a seriály!!!!! To je ten největší průšvih 😀

aronek
5. lis 2009

handm, nevím, asi mám přestat papat, akorát to si myslím, že by mimču taky neprospělo 😉
Ještě mi vynadal, jak to že nevím co mi bylo, na co jsem měla mít antibiotika, jestli to byla viróza, tak na to že nejsou, a jak to mám jako vědět co mi bylo 😖 No hlavně, že mimčo je v pohodě 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru