Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
17. lis 2009

kopi já bych se s ním už asi vůbec nebavila a ustlala bych si jinde teda já 😢 Já bych na to neměla ležet vedle něj v jednom pelechu 😖 hele a to jako ty dva měsíce tam musí bejt s tebou nebo co?! a to potom tak najednou bude mít kam jít, ale dřív jako ne? 😠 přijde mi, že to chce naschvál prodlužovat..kdyby byl alspon trošku co k čemu, sbalila bys mu kufry, on by je pobral a normálně zatím odešel 😠

kopi labrador je taky retrívr 😀 😀 😀 je to celým názvem labradorský retriever 😀 se zlatým, nebo třeba flet retrievrem jsou něco jako bratranci 😉 😀 povahově dost podobní, dobrosrdeční, akorád, že labrouš má jinou těžší stavbu těla a to pak navazuje i na tu jeho aktivitu a tak.. 😉

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
farmarska
17. lis 2009

jdu koukat na ulici a ty kopinko se s tím volem o ničem soukromým nebav 😠

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
17. lis 2009

kppi já nevím, já bych na sebe od toho prasáka nenechala ani šáhnout, natož aby mne hladil! co si myslí! co si to vůbec dovoluje! a s kým budu na vánoce to bych se mu taky nesvěřovala 😠

murynka
17. lis 2009

u nás ve vesnici mají 3 kabradory a jsou pěkně agresivní 😲 😲 což enchápu protože jsou to slepecký psi že 😅
a mají hodnou povahu no nechápu mě se více líbí retrívři proto ho také máme 😀 😀 😀
je to opravdu zlatíčko 🙂 je jodný miluje lidi děti a procházky 😵 😵

farmarska
17. lis 2009

já bych klíďo byla pro toho labradora, když se ti líbí 😉 procházky má rád, jako každej pes a cvičák bude zbožňovat, páč se tihle psi hrozně rádi učí nějakým novým kouskům 😉 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
17. lis 2009

no nic jdu odsávat 😀 😀 a na ulici protože bych se musela rozčílit ☹

farmarska
17. lis 2009

každej normální labrador je mírumilovnej a miliuje děti..buďto nejsou čistokrevný a nebo musel nastat nějakej supr průser ve výchově. Za tohle všechno můžou většinou lidi a okolnosti..pejsci se zlý neroděj 😉

mari111
17. lis 2009

hanano mam ho v albicku tak kukni

mari111
17. lis 2009

kopi at na tebe nesaha bo mu dam do drzky, kdyz ti dokazal flaknout tak at se te ani nedotika a jestli ty se nechas, jeste aj tobe dam na zadek 😠

murynka
17. lis 2009

farmi to máš pravdu také jeho páníčkové jsou divný 😉 😉 a také agresivní..ale zarazilo mě to do ted jsme si myslela že zlý ani být neumějí tyto psi 😅

hanana
17. lis 2009

mari a ty meris prvni mesic? je pravda ze tvoje teploty pred ovu jsou spis jak moje po ovu

tercie
17. lis 2009

Holky já tu pěkně vytuhla...

mari111
17. lis 2009

hanano ja uz sem aj predtim ale nejak sem to flakala a nemerila kazdej den ale ted uz se snazim 😉 ale mam je vysoke,ze TERCINKO kukni mi taky na ty teploty,ze je mam vysoke ☹

mari111
17. lis 2009

tercinko ty jeste hajas?

tercie
17. lis 2009

Mari ne ne, jen jsem dočítala, a rozčiluju se nad tím Kopinky sajrajtem. Co si o sobě vůbec myslí,dobytek jeden? Že přijede od štětky a bude tahat rozumy? Kopi pálkuj ho!!!! A ten přepis udělejte co nejdřív a hned po tom bych ho lifrovala k tý nádheře. Na úplný vyřízení vedle tebe čekat nemusí a nájem platíš stejně ty, takže bych se s ním vůbec nebavila!!!

mari111
17. lis 2009

jen se nerozciluj terci, je to magor bez rozumu

tercie
17. lis 2009

Marinko koukala jsem na ten grafík, teda povím ti,to vypadá spíš na teploty jako v druhý půlce cyklu... ale jestli je to první měření,tak se z toho závěry dělat nedají, to až tak po třech, čtyřech celých cyklech.
A jak měříš, ráno, po probuzení, pokaždý ve stejnej čas? Nepiješ alkohol nebo tak? Ten BT taky zvedá...

mirax
17. lis 2009

ahoj holky...

kopi: já bych se asi zvencla, já bych vůbec nedala, že přijede od ženský a normálka si sedne a čučí na tv a zase je s tebou doma...
je pravda, že já s tím bývalým taky musela asi měsíc zůstat ještě v jednom bytě..každý jsme se odstěhovali do svého pokoje, bylo to hrozný...nejdřív to bylo takové lítostivé (taky před vánoci), nakonec mi to začalo hrozně lízt na nervy, motali jsme se v kuchyni, každý si vařil něco jiného..taky jsem slyšela hovory s novou šťopkou ve vaně...vždycky jsem musela zdrhnout někam na pivo 😀... byla to pak úleva, když jsme šli každý do svého.
Tu seznamku ti schvaluju, jen se začni hezky koukat kolem sebe 🙂

farmísku: ty už jsi v 9tt 🙂 , to je krása, taky to utíká. Jak ti je? §
Myslím na tebe...

Já jsem, holky, už 14 dní nachlazená a pořád s to nelepší, mně to nebaví..mám rýmu, bolí mě hlava,klouby, zalehlý uši, pocit, že s e dusím..nejde mi dýchat nosem ajsem už tak nějak dušná od toho těhu a už někdy nemůžu!
Koupila jsem si Bioparox, tak snad to zabere, jinak já už nevím.
Asi mám nějakou prasečí rýmu 😀

kerrie: jak jsi začala psát o porodnici, tak mě to najednou úplně chytlo..to těšení na mimi 😀
U nás toho sebou moc nepotřebujeme...pár oblečku pro mimi (čepičku), plínky a mastičky atd. ..a jednorázové kalhotky..ty jsou super🙂))..já měl anějaké polské, bylo to jak čepice pro kuchařky na hlavu, jen nasazené dolů...fakt apartní záležitost 😀 😀 (ten zadek byl i vepředu nafouklý tak nějak stejně🙂

Mně se to těhu teď nějak vleče, břicho mi těžkne 😀 ..ale ještě 10týdnů... 😉

kerrie
17. lis 2009

Miraxko.............třeba se v tý porodnici potkáme, to by byla psina 😉 😀

mari111
17. lis 2009

tercinko nepiju, jen prilezitostne sklenku cerveneho ale to je tak pet krat za rok a merim vzdy rano kolem pul devate a pokazdy stejne, vstanu,du čurnout a pak merim. ja uz sem merila aj predtim, ale lumpačila sem to ale to sem mela taky tak vysoke

mari111
17. lis 2009

tercinko jak pises Marinko tak si furt myslim ze pises nejakej Marine, ja sem Marianna a kdyz mi rikeji hezky jak ty tak to je Marianko. jen pro informaci 😉

tercie
17. lis 2009

Mari to je špatně, nesmíš vůůůůůůbec vstávat, nejlíp se ani nehejbat, vzbudit, jen sáhnout po teploměru, změřit a pak teprv si dělej co chceš. Proto jsou ty teploty tak nahoře 😉

mari111
17. lis 2009

no ale predtim jak se merila tak to bylo hned jeste pod perinou a taky byli tak vysoke ☹ tak sem to prave skusila takhle ☹ ja uz sem s toho tatar 😒

mirax
17. lis 2009

kerrie..no, taky mě to napadlo, možné je vše 🙂 Já bych teda brala rodit trochu dříve..Tobíka jsem rodila 40+3 a už to bylo hrooozně dlouhý. Přitom mi dr. prorokovala, že mám nález na čípku a že už s eto chystá ve 38tt a pak
se tam ještě pěkně držel 😀
Říká se, že druhé mimi se rodí trochu dřív, ne?
Tak já ve 38tt a ty ve 40 tt a můžem spolu být na pokoji, dohodnuto? 😀 😀

Jdu čučet na Ordinaci 😉

tercie
17. lis 2009

Ok, žádná Márinka :-d Já vím, že jsi Marianna, já jen napsala zdrobnělinu přezdívky .-D
Mrkni sem na ty stránečky a pořádně prštuduj, pak bude měření jak po másle 😉
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

mari111
17. lis 2009

dik tercinko si zlata 🙂

farmarska
17. lis 2009

ahoj mirax 😉 už JEN 10 týdnů ! 😀 strašně ti to utíká 😉
no a jak se mám? pořád marůdkuju 😝 vlastně už nemocníme celá rodina, jen manža se jakš takš drží, ale on je na tom vždycky nejlíp. Je to něco jako u těbe, děsná rýma porád, zalehlý dutiny, už zase neslyším na jedno ucho a ted mi to z krku sedlo jakoby na průdušky a porád děsně kašlu, tak bojím abych mimíse nevychrchlala, ale snad ne, snad je tam pevně ukotven 😉 Hele a co to je ten Bioparox? to můžou těhule? Já furt jen stříkám a lemsám tu vincentku, do toho vitramínky, čaje s medem a citonem, zázvorovej, céčko a jitrocelovej sirup, nic víc mne už nenapadá, co bych pro sebe mohla udělat.. Už taky začínám uvažovat, že jsme nakažený prasečinou 😀

hele nevíte někdo, ten hedelix, nebo jak se to jmenuje, to je na kašel? a to můžou i těhule? já už fakt nevím co s tím chrchlákem 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru