Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
19. lis 2009

tercinko...to je dobrý nápad 😉 Já s tím taky souhlasím....taky chci přehled 😀

farmarska
19. lis 2009

šarlot ty jsi šikulinka 😉

sirella
19. lis 2009

jééééé...šarlotčin odpočet do Vánoc 😀 ...to mi dneska chybělo ☹ ...holky už se to blíží 🙂 😀 Náš prcek už psal Ježíškovi...tak jsem těsně než došel ze školy ten dopis ztopila...ale je to dobrý...máme to pokryté...dostane skoro všecko...jen u lega se trošku rozcházíme,ale on bude nadšený i tak 🙂

A co ty sarlot???Co máte pro svého Kryštůfka???

sarlotta
19. lis 2009

děvčice, sem si udělala vaflu se šlehačkou... to sem pakátko cooooo........ no a vy mě to tady asi závidíte nebo´t jsem si celou šlehačku i s čokoškou vyplcla na klávesnici 😠 😠 Drahž´ý až to zjistí tak mě zamlaždí 😀 😅 a to zjistí, pže to lepí jak prase 😕

tercie
19. lis 2009

Tyjo 34 šarlot ty chceš abych chytla depku že nemám nic nakoupenýho? 😀

Sirell prej na tu prevenci je dobrej preventan...

Na tu tabulku se asi domluvíme až nás bude víc a hlavně až tu bude Kopinka, což? To byl jen návrh, napadlo mě to už ávno, jen jsem to netroubila 🙂

sirella
19. lis 2009

sarlot: 😀 ale dobrou chuť...nech si šmakovat 🙂

sarlotta
19. lis 2009

sirell u obvodní sem byla... sem potřebovala neschopenku🙂

no já mám dárky už taky nakoupené.. už jen takové drobnosti budu dokupovat....

sarlotta
19. lis 2009

no jako mě vyhovuje když to někdo dělá centrálně🙂)) to je pohodlné🙂))))))) akorát když to má Kopísek těď doma jako na houpačce.... což mě teda mrzí moc 😒 ... tak nestíhá... ale ona se nám holka zase hodí do pohody 😉

zlababa07
19. lis 2009

Kuk baby, tady to žije 😎

sirella
19. lis 2009

tercinko...fakt???Já myslela že je to jen pro miminka 😅

A jinak s tou tab.se domluvte i s kopinkou...asi přes samé usmiřování na to nebude mít čas 😀 ...ten její by ju měl na rukách nosit 🙂 A to do práce...z práce...a všude...a furt by to bylo málo

tercie
19. lis 2009

jééé šarlotko klávesnici nekrrrrrrm!!!! 😀

zlababa07
19. lis 2009

Sarlot, tos mě vyděsila s tím odpočtem do Vánoc 😕 Já ještě nemám jediný dárek 😝

sarlotta
19. lis 2009

sirell zkus čajík s echinaceou... třeba od herbexu je mňam🙂

zlababa07
19. lis 2009

Koukám, že tohle nedočtu ani kdybych se rozkrájela... ale čuju nějaký dramata s chlapama u kopíska a tercinky? 😕

tercie
19. lis 2009

sirell že bych si to s něčím spletla? 😅 Teď jsi mě normálně znejistila 😀

sirella
19. lis 2009

sarlotko...já neschopenku nepotřebuju takže se mi tam fakt teď nechce...ale před snažením bych chtěla nějak řešit tu imunitu.A taky jsem na jiné diskuzi zjistila že to co se nám stalo může být i nějakou infekcí co jsem mohla chytit v Tunisu tak nevím,jsem zmatená a před dalším mimčem chci vědět že je vše OK.Jinak listovku a vitamíny poctivě zobu už teď furt 😉

zlabab:ahojky...jak to jde?Jak se máš?

tercie
19. lis 2009

a teď nevím co je co... prevenar, a preventan, je si to podobný ty názvy 😀

žlabab ahoj, to je dobře že ses na nás přišla juknout 🙂 Co novýho?

sirella
19. lis 2009

Tercinko:Díkas moc za každou radu 🙂 Já si to píšu a pak zjistím...mě se jen zdálo že jsem viděla reklamu na preventan-chrání životy...no a tam byly jen malé děti...tak nevím jestli by to na takovou velkou kozu zabralo 😀 Ale kuknu si po tom na netu a uvidím 😎

šarlotko...taky dík 🙂 ...píšu si 😀 Já už si to fakt musím psat abych něco nezabudla ...čaje od herbexu kupujem prckovi na nachlazení a na průdušky...zkusím kuk po nějakém s echinaceou 😉

tercie
19. lis 2009

preventan je to s tim ledním medvědem...

zlababa07
19. lis 2009

Holky, mám se tak nějak ani nevím, jak to popsat, už bylo i líp 😖 Včera jsme byli u nového dr u Apolináře a vypadá to, že v lednu budu muset na hysteroskopii, a to jsem si bláhově myslela, že po Vánocích na to vlítnem, tak tůdle nůdle ☹ Takže zas od včerejška na mě sedí taková malinká depka...

sirella
19. lis 2009

terci...ahááá...tak už jsem chytřejší 🙂 ...díkas

sarlotta
19. lis 2009

A víte že je to už jen 835hodin do Vánoc🙂)))))))

Zlababo neděs a nakup přes net jako já🙂)) sem nevystrčila nos 😉

zlababa07
19. lis 2009

Sarlot, asi s tím netem už začnu, ale nějak letos nemám inspiraci. A vloni jsem to taky takhle řešila a pak se mi stalo, že pár dárků nestihlo dorazit včas, normáně je pošta doručovala třeba 14 dnů 😝

Jinak ten nový pan doktor byl tedy celkem striktní a říkal, že 4 měsíce nemáme na plození ani pomyslet 😖 Tak se pomalu smiřuju s únorem a modlím se, aby při té hysterce nezjistili, že mě musej kuchat 😕

sarlotta
19. lis 2009

žlabi, nějaký drsný pan doktor neeee... a proč hystereskopii... to ani nevím proč se dělá 😅

Já letos kupovala knížky -na knižniweb.cz a malému na mimibazaru hračky a oblečení, neteřince taky tam... ještě se chystám splašit pyžama a župany... letošní Vánoce plánuju prolenošit🙂)))

tercie
19. lis 2009

šarlot no fuj ještě na hodiny to počítej 😀
A to mě pověz, kde najdu nějaký jako šikovný stránky kde seženu dárečky? Hm? 😉

žlabab hysteroskopii, a proč boha jeho?

sirella
19. lis 2009

sarlot:Mě tím dr."strašila"taky ,ale jak mi vysvětlila o co přesně jde tak bych se nebála.Jen teda změnila názor...mě to chtěla dělat kvůli myomu,jenže ten se hoooodně zmenšil a prý ostatní ženy ani neví že něco takového mají takže mám být v klidu.Jen mi ho bude měřit a pokud se zvětší tak ještě bude zvažovat jestli mě nepošle na to co zlabku

s dárkama to mám podobné...Filis dostane lego,noční stolek a lampičku(ten stolek strašně chce a staví si ho zatím z knížek 😀 ) a zbytek jistí
net

zlababa07
19. lis 2009

Na tu hysterku mě poslal kvůli tomu, aby se vyloučily srůsty v děloze po těch dvou revizích a pak taky pro podezření na myom nebo něco, co jako myom vypadá ☹ Je to takový kruhovitý, sice malý, ale viděla jsem to taky, takový jakoby kolečko u dělohy (viděl ho už ten můj bývalý gyndr asi před měsícem, když jsem byla po revizi na kontrole a ten o té hysteroskopii taky mluvil).

zlababa07
19. lis 2009

Ale prý to není nic dramatického, jen se kamerkou mrknou dovnitř a vyhodnotí situaci, případné srůsty rozruší a dá se to dělat i při lokálním umrtvení, což jsem řekla, že chci. teď teda začínám váhat, jestli nejsem zas až moc velkej hrdina, ale mě se v té nemocnici strašně nwchce zůstávat přes noc a takhle by mě pustili hned domů.

sirella
19. lis 2009

zlabi:Fakt??????? 😕 To mě docela děsíš....a řekl ti i kolik to(co vypadá jako myom) měří??????To je prý zásadní...pročetla jsem moc diskuzí a pod a tam jsem se dozvěděla( a moje gyndra.mi to potvrdila) že když je to malinké tak o tom většina žen ani neví...že se to prostě třeba při těhu zjistí a pod a že pokud to bude malé (tak jak se mi to zmenšilo) že to bude jen sledovat...tak teď nevím

zlababa07
19. lis 2009

Sirell, ten můj útvar má tak 15 - 20 mm, tak nevím, je to malé nebo velké? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru