Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
9. pro 2009

no a pak bude mít i důvod ten vysavač vyhodit, i s pavoukem, aby ho neměla doma, zabije 2 mouchy jednou ranou 😀 😀 😀

martinkal
9. pro 2009

😀 😀 😀 stejný myšlenky Tercí

martinkal
9. pro 2009

Tercíí chápu tě, já vidím pavouka a utíkám z domova 😀 😀 😀

farmarska
9. pro 2009

tercí aháá tak to je byl teda pěkně drahej, to by mohl něco vydržet 😅 😅 tak to se ti nedivím, že ho nedáš 😀 to já bych si ho za tydle prachy taky radši syslila někde doma v kumbálu 😀 😀 😀

tercie
9. pro 2009

Farmi to byl jar na nádobí 😀 a pěna na koberce 😀

Marti no, jak má žvižátko víc nohou než 4 tak já s ním prostě nekaramádím no 😀

martinkal
9. pro 2009

Já taky ne, ale třeba stonožka mi nevadí 😀 😀 😀

tercie
9. pro 2009

Mě teda vadí tadle havěť všechna, zas mi třeba nevadí had nebo myš 🙂

Farmi pravda, ale já h využiju v koupelně, když se češu tak pak vysaju ty svoje chlupy který jinak musím furt zametat a to je na palici, když jsem doma tk se někdy radši nečešu abych to nemusela uklízet 😀

kerrie
9. pro 2009

Ahojda všichni!

Tak jsme byli dnes v poradně a nic moc vám řeknu.................. ☹ Mám pootevřený hrdlo............takže jsem dostala magnesium na tvrdnutí bříška a musím odpočívat.............aby tam malá ještě aspoň 3 týdny vydržela. Snad to nějak už doklepem............docela mám z toho strach 😔

tercie
9. pro 2009

Ahojky Kerii, neboj, hodíš nožky nahoru a Emička ještě počká 😉

kerrie
9. pro 2009

Terci.......to doufám ☹

farmarska
9. pro 2009

tercí a to je nápad, nebudeme se česat, možná ani mejt a ušetříme i vodu, i práci ! 😀 😀 😀 😀 😀

kerie neboj, máš magnézko, dáš ten odpočinek a malá si to s tím vykukováním na svět určo ještě na čas rozmyslí 😉 🙂 podívej miraxík už taky musí ležet a odpočívat a jak jí to holce jde 😀
Hezky za mne Emičce domluv, ona je to jistě holka poslušná a nebude se nikam hnát 😵

kerrie
9. pro 2009

Farmi..........Eminka je určitě poslušná, ale jsem zvědavá, jak to vydržím já.............ležet s kopytama nahoře a nic nedělat.......to budou muka 😀

farmarska
9. pro 2009

kerie to zvládneš 😉 brzy začnou v telce pohádky, nebo si čti nějakou pěknou knížku, nebo chatuj ... a uteče to samo 🙂

tercie
9. pro 2009

Kerri já kdyby to šlo tak ležím furt, jenže furt po mě někdo něco chce 😀 Jídlo, čistý prádlo a tak, vopruz 😀 ty to máš aspoň teď od doktora posvěcený, že nemůžeš 😀

farmarska
9. pro 2009

jééé já chci aby mi doktor taky napsal že nic nemůžu 😀 😀 😀 😀

tercie
9. pro 2009

Farmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
9. pro 2009

Tak holky a jsem saměná vdova, co já budu dělat, manža odjel na noční. doufám, že tu budete dneska dlouho a budete si se mnou povídat 😉

aronek
9. pro 2009

Tak já se hlásím ještě z práce. ☹ Poslední dvě hodiny papíruju a malému se to evidentně nelíbí 😖 Celou dobu mně očutává. Nejraději má když pěkně chodím a to ještě po rovině a ne do schodů. Je pěkně rozmazlený a to ještě není na světě 😀

farmarska
9. pro 2009

tercí tudle nudle! 😀 😀 😀 😀

farmarska
9. pro 2009

aron no tak šup šup hezky papíry do ruky a chodit u toho 😀 co by jsi pro malýho neudělala ne 😀 😀 😀

farmarska
9. pro 2009

tý člověče, ale vážně...nepřeháníš to ty s tou prací?!! 😕 v tudle hodinu 🙄 měla by jsi se víc šetřit!

murynka
9. pro 2009

ker hodně odpočívej 😉 a kdyby náhodou klid podívej na nás porodila jsem ve 36tt 😉 nestrachuj se bude to dobrý bobku 😵

tercie
9. pro 2009

Aronku tyyyy jo ty jsi držák, já bych už taky byla toudle dobou dávno doma 😉
Hele náš Lukášek je taky na houpání, běda jak si sednu, to mi dává hned najevo, kdo je tady pánem 😀

aronek
9. pro 2009

farmi, mám to do půl osmé ☹ Papíry bych do ruky vzala, ale co budu dělat s tím počítačem??? ALe jinak bych pro něj udělala první poslední 😉

tercie
9. pro 2009

Aronku tak počítač na záda 😀

aronek
9. pro 2009

tedy, ale já sama už nevím jak si k tomu sednout ☹ bolí mně úplně všechno 😢 a nejvíc to na čem sedím 😀

tercie
9. pro 2009

Aronku prdel? 😀

ee.liska
9. pro 2009

ahojky, jdu pozdravit a dočítat 🙂 akorát jsem se vrátila z nechtíků, udělala jsem si zase radost 😎
jak se všechny máte?
rozhodla jsem se, že zkusím počkat, jestli náhodou nepřijde ms sama od sebe. dneska bych měla dostat agulotin, za 12 dní ms, to by bylo21.12., ty by mi i se špiněním trvala 10 dnů a bylo by 1.1. no a nějak si to na horské chatě nedovedu představit 😅 a taky bych si chtěla dát aspoň do konce roku oraz a nemyslet pořád na plození 😒 prostě vypnout... když ms nepřijde do 14 dnů, tak si píchni injekci a pojede se dál

tak a jdu dočítat a večeřet 😀

aronek
9. pro 2009

terci, trefila a napoprvé 😀 😀

tercie
9. pro 2009

Jááá jsem prostě šikovná 😀

Eli ahojky, to je správnej přístup 🙂 však to chce si odpočinout, a po novým roce se na to vrhnete nanovo a to by bylo aby nebyly // 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru