Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
9. pro 2009

terci jsi a nenech si namluvit něco jiného 😀 😀

ee.liska
9. pro 2009

tak jsem dočetla a než jsem snědla chleba tak jsem zapomněla co jsem chtěla psát 😅
jo s tou depkou se určo připojím po novém roce jak ms přijde 😒 třeba poslední 😎
terci už 22tt 😲 😵 aronek ještě víc 😀 to je mazec

tercie
9. pro 2009

Aronku dík, určitě teď už mi to nikdo nevymluví 😀

eli 😀
jasně že bude poslední, a třeba vůbec nebude, co ty víš 😉

aronek
9. pro 2009

eelis, od zítra 27tt, to už to letí 😀

tercie
9. pro 2009

Holky mě začla bolet škeble, vůbec nevím z čeho au... i venku jsem byla...cvíli ale byla, i dost piju... akorát sedím teď už asi 2 hod u pc, tak jestli z toho? Blééé Jsem myslela že budu ponocovat a ráno budu chtnět s manžou až přijede z noční, abych mu tu nedělala bugr, ale asi to dopadne tak, že půjdu pěkně hajinkat...

ee.liska
9. pro 2009

holky, šikulky jsou ti vaši chlapečci 😎 no já myslím, že ještě přijde mrška jedna ale neva, počítám s těhu až v dubnu, jak mi řekla kartářka. Ale čím dřív tím líp, nejlépe hned 😀

tercie
9. pro 2009

No teda, tak už i Béďa podvádí Anču jo? Ať se jdou vycpat, jak si lidi nezahejbaj tak jim asi klesá sledovanost nebo co 😝 Holky jak se tam ta blonďatá můra u nich ocitla? A jmenuje se Lucina, to se snad všechny svině jmenujou stejně nebo co? 😀

tercie
9. pro 2009

Hehe a musim se smát, jsem zvědavá jestli Hejlová a Pešek na to fakt vlítnou 😀

Eli já myslím, že se dočkáš brzo 😉 Jedna holčina od nás ze sněhurek, byla teď v září na laparce a teď objevila // 😉 to byl fofr, co?

kopa
autor
9. pro 2009

nesnáším jméno Lucie!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

martinkal
9. pro 2009

Tercííí já mám v bříšku Lucinku, tak o Lucinkách takhle nemluv ☹ A mám několik kamarádek Lucinek a jsou to hodné, věrné manželky a maminy 😒

kopa
autor
9. pro 2009

Jo a jinak jsem zkoušela dneska testit a nic 😠 😠

aronek
9. pro 2009

tak to pomalu balím a jdu k domovu 😀
terci dík za zprávy co se děje v ulici 😉

kopa
autor
9. pro 2009

Martinkal myslíme milenky,určité čubky vid Tercie? 😀

tercie
9. pro 2009

Marti na malinký Lucinky to neplatíííííííí 🙂

Kopi a není moc brzo? 😨

martinkal
9. pro 2009

A navíc ona není vdaná, Bedřich je zadanej ne? On by se měl krotit.

kopa
autor
9. pro 2009

no asi je,ale zkusila jsem to 😅
Páč mě lehce už týden pálí žáha,ale jinak nic. 😠 😠 snad tedko dojde poslední MS 🤐

tercie
9. pro 2009

Aronku rádo se stalo, jo a hele nevlítli na to 😀 zatím 😀

Kopi prostě chtindy 😉 😀

martinkal
9. pro 2009

Tercí a Kopi, ale uvědomte si, že kdyby muž chtěl být věrný, tak kolem něj může chodit zástup Lucií, Janiček, Renatek, Ivanek..... a oni zůstanou věrný, není to jen v těch ženách. Vy taky nezahýbáte. Zahýbají chlapi, protože chtějí...

kopa
autor
9. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 40tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........15.12poradna,....22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 31tt....................... 3.12.KO
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 28tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 26tt.................................................................................čeká chlapečka
Mabe 25tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 22tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka.........Lukášek
Flair 14tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................11.12.KO
Sarlotta 6tt............................15.12.UTZ
Hanana 6tt
M.aa.b 29DC
Ikopretinka 26DC
Kopa 26DC
Markee 25DC
Katyna 25DC
Eliss.ka 24DC
Paaja 23DC
Sirella 22DC
Nicollka 19DC
Mari 19DC
Maendy 18DC
Aja.83 3DC
Zlababa 2DC
Maarrtina 2DC
If.v nehlídá si DC

martinkal
9. pro 2009

Tercí a Farmí, teď mluví ve zprávách o pozdních platbách nemocenských dávek, hlavně v Praze 😒

kopa
autor
9. pro 2009

jo zahýbají chlapi,páč přeci heslo chlapů při podvádění je toto:.......ale u chlapů je to něco jiného.... 🤐 😀

martinkal
9. pro 2009

Kopi máš pravdu. Můj manžel říká, že hlavně podvádí chlapi, kteří si chtějí pořád něco dokazovat 😒

kopa
autor
9. pro 2009

No u nás jak sám přítel řikal,bylo to jen dobrodružství... 😔 Ale včera jak přišel domu z hospy,byl střízlivý.Říkal,že se nechce opíjet a pak mi řekl,že ho to strašně mrzí,že mě takhle podvedl.Myslím si,že to fakt myslel vážně a už nikdy nic takového neudělá.Občas si prostě člověk musí nabít hubu 😒

kopa
autor
9. pro 2009

No uvidíme,jak to s námi dopadne.Myslím,že kdyby měl práci,tak se tady ta aférka nemusela nikdy stát 😔

tercie
9. pro 2009

Marti právě to spolu probíráme na ajsku, kdybyste viděly co tam lítá za slova 😀

A ty Lucky, to se nedá paušalizovat, no jo ale holt se nám to tak sešlo a já to jméno nemusím, neber to prosím osobně, prostě při jeho vyslovení si okamžitě vybavím jí a to důkaz o nevěře nemám!!! Víš jak mi bylo, když si začal s Michaelou? Dělalo mě problém i se podepsat aniž bych měla náběhy na zvracení, i když vím že o jménu to není 😀

ee.liska
9. pro 2009

terci to teda byl fofr 😲 😀
kopi neboj, určitě to bude podlední ms, jestli vůbec dorazí 🙂
jdu se koupat, ještě nakouknu 🙂

martinkal
9. pro 2009

Kopi třeba díky tomu procitl a uvědomil si co v tobě má, zjistil, že ta holka z Ostravy nemá ty klady, které máš ty, třeba to vážně vašemu vztahu pomůže. 🙂 Přeju ti to. Já jen nevím, zda bych mu odpustila to fyz. napadení.

martinkal
9. pro 2009

Tercí, moje kamarádka má zase u svýho přítele smůlu na Renaty. On už si začal s druhou Renatou. Taky to jméno nemůže ani slyšet. Asi Vás chápu. Ale já mám kolem sebe jen samé super Lucky 🙂

martinkal
9. pro 2009

A tu nejúžasnější Lucinku mám v bříšku 😀

tercie
9. pro 2009

Kopi tak tak, ulítnout může každej... My měli s manžou nedávno taky rozhoor, a řekl mi, proč si myslím, že kdyby mě neměl rád a nebyl se mnou spokojenej, proč by se mnou zůstával... a že jeho fotky může mít kdekdo, což je pravda, a co s nima dělaj, za to on nemůže. Že ona je fakt jenom kámoška co taky dělá psy, prot spolu maj co probírat, ale to je prej všechno... nezbejvá než věřit, ale bez důkazu se nedají dělat závěry. Kdybych to věděla na sto% že spolu jsou tak už s ním nediskutuju a balím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru