Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
10. pro 2009

No to je zkáza. Manžel ze mě vždycky nemůže. Anebo když pořád něco hledám....Tady jsem to položila, tak kde to zas je? No třeba jsem už nemocná z přihlašovacích údajů na internetbanking. Pravidelně je ztrácím, už jsem byla 4x ve spořitelně, aby mi to zase poslali znovu, ono to vždycky zas trvá. No děs a co myslíte, páté údaje už zas nejsou k nalezení. Musím znovu do banky! 😅

ee.liska
10. pro 2009

já se nehnu bez diáře, musím mít všechno zapsané. ale pořád strácím telefon a klíče od auta, na manžela pořád volám ať mě prozvoní, že zase nemůžu najít telefon 😀 jdu si lehnout, ta krev mi dala, pořád se mi motá hlava

sarlotta
10. pro 2009

Ahojík holky, hlásím, že žiju🙂 Ale je mi šoufl 😝 tak se jdu po obědě natáhnout. Malý už je zdravý a zítra šupajdí do školky 😎 Dneska jsme se byli vybavit v knihovně na svátky🙂)) abysme měli co číst 😉
A konečně hurrrrrá svítí sluníčko dneska 🙂 🙂 🙂

markee
10. pro 2009

ahojky,
Sarlott tak odpočívej,to je teď potřeba.
Tak mi psala minulý týden kamarádka,že je těhu,ale že musí v úterý na utz. Tak mi dnes dala konečně vědět a prý je 5+3 ,ale je to ještě málo,takže srdíčko není. Tak další týden utz. Kéž by se povedlo a bylo srdíčko. Ona sice žádný potrat za sebou nemá,ale snaží se od loňského října o druhé miminko a konečně se povedlo. Tak snad bude vše v pořádku. Zkoukla jsem to na těhu kalkulajdě,takže TP by měla 9.8.(dva dny po tobě Sarlott 😀 )
No přeju vám to všem a moc.
Já se jdu taky natáhnout,my byli na posledním plavču,tak jsme si ho pořádně užili.

ee.liska
10. pro 2009

teda tady dneska nikdo není 😲 já jsem došla z tréninku, děti dneska staršně zlobili 😒

venuska
10. pro 2009

Ahojky děvčátka,

tak jsem dneska lítala po všech čertech už od rána a teď se vrátila.
Byla jse v poradně a vše je v pořádku. Výsledek na streptokoka v pořádku, jsem otevřena na 1cm a prý možná do týdne porodím 😅 Tak jsem na to zvědavá. Malá je stále otočená hlavičkou dolu a opět nakopla paní doktorku při vyšetření. Poslouchali jsme srdíčko-krásně tlouklo 😅
Ještě jsem dokoupila nějaké věcičky, a jsem spokojená. Ale dnešní hoňka mě trošku zmohla, tak jdu do vany a pak se natáhnout. 😝
Co je tady nového? Ani nestíhám dočítat.
Sarlotko: neboj ty nevolnosti brzy pominou a bude zase líp. 😅

venuska
10. pro 2009

Kerrie: neboj, malá tam ještě vydrží, a kdyby ne, tak se vyklube na svět dřív. Vždyť už jsi ve 34tt, což je hezký 🙂 Držím palečky, aby tam ještě nějaký pátek vydržela. 🙂 Hlavně hodně odpočívej...

Mě malá stále kope do toho jednoho místa a večer mě tak nakopla, že jsem do toho bolestivého místa dostala křeč, až jsem se rozbrečela. Chodila jsem ve 4 ráno do bytě a držela se za břicho. Je to potvůrka 😝 Za noc jdu snad 8x čůrat, takže se vůbc nevyspím, a ještě to bolestivé místo. Říkala jsem ti paní doktorce, a říkala že přesně tam, kde mě to bolí, tak tam má nožičky a jak se zapírá, tak to mam okopané a proto mi to bolí ☹ Někdy je to bolest, jako kdyby mě někdo bodnul kudlu do zad. 😝 Ale musím vydržet.....

martinkal
10. pro 2009

Ahoj Venuško,
jééé ty se máš, že už brzy porodíš, moc ti to přeju a zároveň závidím, ale snad mi to taky rychle uteče a dočkáme se miminka 😀

martinkal
10. pro 2009

Venuško máte krásný kočárek, není to ten camarelo Q12? Je mu moc podobný....

aronek
10. pro 2009

Tak poradna dopadla dobře, sice se mu zdá, že hodně přibírám, ale až tak nenadával. Dal mi nějaký recept na ty křeče, ale nestihla jsem to vyzvednout. Další kontrola zase za pět týdnů 😠 Už bych raději chodila častěji ☹

kerrie
10. pro 2009

Ahojda holčinky 🙂

Dneska jsem se sem za celý den vůbec nedostala. Manža mě akorát hodil do práce, kde jsem odevzdala doklady kvůli mateřský, pak jsme se stavili rychle na nákup a zas mě hned začalo píchat v bříšku ☹ Takže honem domů a lehnout. Opravdu když ležím, tak je to lepší. Musím to poctivě dodržovat, aby Eminka ještě vydržela v teplíčku. Tak nám držte palce. 😉

Venusko.............páááni, tak Ty už budeš mít berušku u sebe opravdu za chviličkuuu.........budu na Tebe myslet, ať jste holky obě zdravý 😵 To bude radosti, až nám tu přibude další miminečko 😵

Sarlottko.......jejda, nevolnosti už jsou tu? Tak se drž, kočko...........mimísek se zabydluje a trošku při tom řádí, viď? 😉

venuska
10. pro 2009

Martinko: neboj, taky ti hezky běží týdny a zachvilku budeš mít Lucinku u sebe 🙂
Kočárek je X-lander 🙂 Děkuji za pochvalu 🙂 Jsem moc spokojená, že jsem vybrala zrovna tento a všem se moc líbí.

Aronku: gratuluji ke kontrole. Kolik už jsi prosím tě přibrala?

Kerrie: děkuji....tobě to taky pěkně letí, a třeba budeš skutečně rodit dříve a třeba budeme rodit spolu? 😀

martinkal
10. pro 2009

Aronku a kolik jsi od začátku už přibrala? Já 10 kg a dr. nic neříká 🙂 A chodím do poradny jednou za tři týdny 😉

Kerrie lež, ať se Emička ještě "dopeče" 😀

martinkal
10. pro 2009

Venuško díky, je opravdu moc hezký, taky chceme takový a hlavně kombinaci červenočernou 🙂

aronek
10. pro 2009

mám nahoře skoro patnáct ☹

martinkal
10. pro 2009

Aronku, moje mamka přibrala v těhotenství prý 25 kg a do tří měsíců po porodu neměla ani deko navíc, tak buď v klidu ju? 🙂

farmarska
10. pro 2009

ahoj holky, jak se dnes máme? 😉

sarlotko začínají ti nevolnosti..tfuj tfuj chuděrko 😢 tak snad si je nebudeš moc a dlouho užívat 😝 ted na vánoce by to bylo obzvlášť nepříjemný 😅 mě už naštěstí odcházej 😵

aron kilo sem kilo tam 😀 je fakt, že tomu mýmu u toho mýho prvního těhu těch mejch 30 nahoře taky přišlo trošku moc 😀 😀 ale co přežil to nakonec ..on i já 😀 😀 😀

markee
10. pro 2009

ahojky,
Aronek,moje mamka taky měla navrch 25kg a sice do půl roka neměla ani deko navíc,ale dolu to dostala. Já měla 20kg nahoře a v podstatě se s tím peru do teď. Měla jsem před rokem a půl o kilo méně než před těhu,ale pak jsem zas nabírala. No prostě nepočítám s váhou po 60kg ☹

farmarska
10. pro 2009

holky a co je s terculďou? dnes měl bejt ten její zase na noční a ona tu s náma zase měla krátit čas.. 😕 😕
snad je ok. 😕 za celej den se tu tuším neukázala 🤐

farmarska
10. pro 2009

no já nakynula přes těch 30 😅 a dolů jsem to pak dostala asi za rok, dokonce i pár kil ještě navíc 😵
takže aron neboj, 😉 jak říkám kilo sem, kilo tam, na tom svět nestojí 😉 🙂

martinkal
10. pro 2009

Jasně, hlavně, že je miminko v pořádku 😉

markee
10. pro 2009

Farmy,týjo,už 12tt???? 😅 Týjo toto letí.
Já chci takýýýý.

kopa
autor
10. pro 2009

ahoj holky 🙂
tak já dneska tahala práci domu 😒 dělala jsem silniční dan,byla to fuška.Mám hodně doktorů.
Pak jsem si zadělala těsto na to pudinkové cukroví a dvě těsta na linecký a zítra budu péct.přítelák má sraz ze strejdou,tak toho musím využít 😉

aronek
10. pro 2009

já si taky říkám, ale doktor z toho má nějaké depky ☹ mamka se mnou nabrala taky hodně, asi je to dědičné 😉

kopa
autor
10. pro 2009

jinak jsem si to vypočítala a v sobotu,nebo v neděli to dostanu 😠

kopa
autor
10. pro 2009

ale depka je už na ústupu 😀 😀 tak aspon pozitivní věc 😅 😅 😀
Nak jsem nadvším mávla rukou,musím se vzpamatovat a pak mímo příjde 😀

tercie
10. pro 2009

Kuk kočky🙂 Mám dočítat, nebo se bude povídat? 😉

kopa
autor
10. pro 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 40tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........15.12poradna,....22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 31tt....................... 3.12.KO
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 28tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 27tt.................................................................................čeká chlapečka
Mabe 26tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 22tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka.........Lukášek
Flair 14tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................11.12.KO
Sarlotta 6tt............................15.12.UTZ
Hanana 6tt
M.aa.b 30DC
Ikopretinka 27DC
Kopa 27DC
Markee 26DC
Katyna 26DC
Eliss.ka 25DC
Paaja 24DC
Sirella 23DC
Nicollka 20DC
Mari 20DC
Maendy 19DC
Aja.83 4DC
Zlababa 3DC
Maarrtina 3DC
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
10. pro 2009

kuk těhulko 😀 😀 😀

markee
10. pro 2009

Kopy,já to mám dostat v neděli. A uvidíme co bude pak. Myslím,že plození nebude,ale nechám tomu volný průběh. V tuhle dobu nevím co chci,takže to nebudu hrotit.
Tercinko,ahojky.
Já jdu spát holky, ráno jedu brzo,pže musím malou dát do školky a pojedu si pro manžu do práce,tak aby tam nemusel být moc dlouho 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru