Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
10. črc 2009

doktor říkal že se to příště už nebude opakovat, že todle byla hodně hodně blbá náhoda 😅
taky říkal, že ted mám nárok na nějaké genet. testy,ale myslí si že v tomto případě je to dost zbytečný a navíc že je tedka přes prázdniny stejně nedělají.
Ted mám vysadit ten dup. a prý by to mohlo samo odejít, jako běžnou menstruací, což by bylo dobře, to se prej můžeme začít snažit hned a jet normálně dál.
kdyby se ale nic nedělo, tak musím přijít za 14dní a museli by mi udělat revizi 😔 což bych pak mměla zase dva měsíce počkat.

farmarska
10. črc 2009

tak ted snad aby jste na mne začly prskat mrcho bacilky ne 😅
kopi šoupni mi sem tabulku at se kouknu kdo by mne mohla nakazit 😅

farmarska
10. črc 2009

no jasně, zase budu znásilnovat manžu 😀

ted jsme to dva měsíce nedělali 😅 😝

venuska
10. črc 2009

Farmíku, prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

Ať se brzy zadaří a byklo vše v pořádku. Bacílky pro tebe.

markytaj
10. črc 2009

Farmi, já mám zrovna druhý den mrchu, tak chytej. Připrav se, posílám:

markytaj
10. črc 2009

Mrcha prskance, ať je brzo připraveno na nové těhulkování: prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

venuska
10. črc 2009

Farmíku, jsi statečná holka a hlavně silná. Máme tě moc rádi.

kupina
10. črc 2009

Farmíčku, tyhle jsou jen pro tebeprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

kelly1983
10. črc 2009

ty farmi já se teda do toho nechci míchat, třeba to vůbec není to stejný, ale kamarádka taky sem chodí secretacka...byla těhu, pak šla na gyndu a řekli jí, že se mimi nevyvíjí a neroste,at vysadí dup. aby dostala ms, to bylo v pátek a v pondělí šla na gyndu za svým doktorem a on jí řekl,že je to v pořádku, že je v jiným týdnu něž jí řekli tam nebo tak něco a že je zatím vše v pořádku.....tak mě teda řekni.....nemůžeš to tak mít i ty??

farmarska
10. črc 2009

kupi díky a nebul..já taky nebulím 😅
zatím 😅 navíc jsem si to už odbulila dopředu 😅

tohle mimi ještě nemělo ani srdíčko, neviděla jsem ho na ultrazvuku, jak se mrská a převaluje, ..
takže to není tááák hrozný 😖
stanou se i horší věci...todle přežiju 😅

a už jsem zvědavá se kterou z vás budu těhulkovat příště 😅
ted jsem to měla skoro nastejno s mojí milouvanou miraxkou 😉

murynka
10. črc 2009

kelly to se farmíkovi stát nemohlo chodila na kontroly často a mimi rostlo pomalu 😔 😔

kelly1983
10. črc 2009

mury aha ☹ ☹ ☹ je mi to líto

kopa
autor
10. črc 2009

Vroninka 33tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 32tt ................................................................................čeká chlapečka.......Vojtíšek
Kelly 24tt ....................................................................................čeká holčičku......... Kristýnka
Kagatkaga 21tt
Lucierob 21tt ............................
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ............čeká chlapečka............Šimon/Matyáš
Murynka 19tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka.......Kryštůfek
Jitie 19tt....................................
Venuska 15tt ............................6.8.poradna,15.7 odběry krve na triply
Markee 14tt...............................21.7.poradna..............................nechce znát pohlaví předem
Amynka 13tt...............................
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 12tt...............................
Secretacka 10tt...........................30.7.poradna
Mirax 10tt....................................14.7. NT screening ....................Mikuláš/Alžběta
Wergina 8tt................................13.7.kontrola
Martinkal.....................................našla // 😵
Aronek........................................našla // 😵
Eeliska 47DC................................ -čekatelka na mrchu.......10.7.kontrola
Ikopretinka 26DC
Paaja 25DC
Kopa 17DC
Skritkova 15DC
Hanana 13DC
If.v 9DC
Nicollka 7DC
Samsa 6DC
Tercie 2DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 2DC
Farmaska ...................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 2 MS.............výsledky genetiky O.K.

paajaa
10. črc 2009

Farmi: jsi opravdu statečná. Tak snad budeš mít rošku toho štěstíčka a nebude muset na revizi.

kopa
autor
10. črc 2009

snad sem na někoho nezapomněla 😅 kdyžtak se ozvěte ju 😅

farmarska
10. črc 2009

kely to už ne. Já měla poslední mrchu 1května. Ted jsem 10tt a není žádný srdíčko, žádný ručičky, .. 😔

kupi gratuluju k e kontrole, je supr že je vše ok 🙂

holky mě je to tak líto co se stalo i kuli vám 😢
vám tu kazím náladu a halvně radost 😖
to si začínající těhulky jako je aronek a tak nezaslouží, číst takovýdle zprávy 😒 ti by se měly radovat a ne mylset nad...
těhulky mrzí mne že vás děsím 😅 vím že takováhle zpráva vám moc nepřidá 😅 člověk se pak zákonitě začne bát 😢 ale vám se todle určitě nestane, tak si těhu koukejte pěkně užívat!!! 🙂
i já se rozhodla, že příště (jestli se zadaří) už pustím tenhle strach z hlavy.
😠
co se má stát to se stane, člověk to s tím strachem co má v sobě stejně nijak neovlivní 😠 a pak si akorád kazí těhotenství a tu radost z toho co by měl mít.
takže holky! pěkně se radujte a nepřemejšlejte nad kravinama!!!! 🙂

kelly1983
10. črc 2009

farmi aha, tak se drž...však ono bude zase lépe a ty máš velkou podporu

farmarska
10. črc 2009

pájí přesně tak 🙂
holky já už jsem zase v tom stádiu, kdy se těším na mrchu 😅
ten svět je padlej na hlavu 😀
ale to mi to zase bude utíkat pomalu 😅

Eli tak jsme v tom zase spolu 😉

if.v
10. črc 2009

Farmi, je mi to moc líto...takhle dlouho se radovat a těšit. Všechny jsme ti to tu přály...tak teď už jen snad popřát hodně sil a aby bylo vše bez komplikací...

farmarska
10. črc 2009

if však já vím 😅
holky ted to jdu říct kozám a pak vezmu pejsky na na procházku.. poslední dobou jsem je nějak zanedbávala 😒
tak se tu pěkně opatrujte

murynka
10. črc 2009

farmi vidíš a mě je zase líto že tu jsme my těhule 😔 😔 a že vám tu drásáme nervičky ☹
je mi to tak moc líto.....

farmarska
10. črc 2009

sem si ještě dala novej obrázek do pasu..jako novej začátek.
je to cesta u nás doma a ta cesta je dlouhá..ted taky musím zase ujít dlouhou cestu, ale i ta povede jako ta na fotce, nakonec domů- k rodině 🙂
holky cejtíte to, já fylozofuju, to se tak často nestává, tak si mne užijte, dlouho to nevydrží 😅

kopa
autor
10. črc 2009

😵 😵 farmíku moc hezky jsi to napsala 😵 😵 😔

farmarska
10. črc 2009

mury neblázni! to je ted to poslední co by mi vadilo!!! 😕 😠 😀

to já mám blbej pocit, že vám to tu kazím 😅

u vás-ve vás vidím novou naději 😅

paajaa
10. črc 2009

Farmi: krásně píšeš a mi si to užíváme. S každou špatnou zprávou se mi sevře srdíčko, ale s každou dobrou zase roztaje. Všechny se prostě jednou dočkáme a budeme mít zdravá miminka. 😉

farmarska
10. črc 2009

kopi když člověk si v těhle chvílích nejvíc uvědomuje, jak je šťastnej, že má tu svojí rodinu. Manžela a syna. Jsou mý všechno a já jsem za ně strašně ráda 😵 Jsem neskutečně vděčná tomu nahoře, že už jedno zdravý dítko mám 😵
No ale samozřejmě doufám, že se ještě rozrosteme 😀

murynka
10. črc 2009

farmi 😵 😵 😵

farmarska
10. črc 2009

holky z čeho mi není ale vůbec dobře je že to budu muset dnes říct mamce... už určitě čeká celá netrpělivá..ale tuhle zprávu vůbec neočekává 😅 tolik se s náma zase radovala a ted mi poslední dobou tolik pomáhala, jen abych byla v pohodě. Tak mám pocit takovýho jako selhání 😅 Bude z toho určitě špatná, ale já nemám na to abych jí utěšovala 😅 😅
a pak to budu muset říct synkovi, že si bude muset na sourozence ještě nějakej čas počkat.. no ale ten to přejde snad sportovně, ten si z toho ještě tak moc nedělá...
a pak mi to je blbý vůči manželoj, 😔 že taky nemá se mnou žádnej den klidnej 😅 ob den jsem ho zaplavovala euforií a ob den jsem mu brečela na rameni. Navíc určitě bude zklamanej 😢

já cítím ulevu, ale kuli těmhle lidem mne to mrzí ☹

no a pak to musíme zdělit tchýni a tchánoj, ale na těch mi zas až tak nesejde..navíc ti to s náma neprožívaj a nejspíš si pomyslej jen něco o mé neschopnosti donosit dítě 😅

kopa
autor
10. črc 2009

farmíku určitě se rozrostete 🙂 vzdyt máš takovu plodnou farmu 😀 😅

paajaa
10. črc 2009

Farmi: tak ať oznamování v psychickém zdraví přežiješ. Ty co tě mají rádi to pochopí a na tchánovce se vyprdni 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru