Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
18. čer 2009

holky ještě vám musím říct jak mne nasraly ty moje kozy! 😠 mají obří pastvinu s překrásnou šťavnatou trávou, no a mají jí tolik, že jí ani nestíhají spásat.Ale jak známo koza je zvíře magor a za plotem roste vždycky pro ně táva zelenější a kde najdou malou rostoucí větvičku tak jí sežerou, takhle mi zlikvidovali už mrtě stromů když ještě neměly svůj výběh. No a já jim do toho jejich výběhu, aby to tam měly hezký, zasadila v loni doprostřed katalpu. Už teď je to pěknej vzrostlej stromek a má z toho bejt nááádhernej velkej dominantní strom . A aby mi ho ty potvory neožraly, tak jsem si kolem něj udělala ohrádku z takový tý bílý elektrický pásky kterou maj kolem celý ohrady a který se bojí dotknout bo vědí, že je v tom proud. No a takhle byl krásnej klid celej rok to fungovalo. Jenže 😠 ty debilní malý letošní kůzlata nerespektujou vůbec nic a v jednom kuse mi tou ohrádkou přes ty pásky proskakujou a naopak to maj jako děsnou zábavu skákat a prolejzat mezi nima 😠 a už se mi dvakrát stalo že se do toho zamotali a dnes dokonce jedno za krk, takže jsem ohrádku zlikvidovala s tím, že musím vymyslet něco jinýho, čím se kůzle neuškrtí. Bylo dobrý ,že jak jsem to sundala vůbec si stromku nevšímali tak jsem se radovala, že nemusím nikam spěchat a teprve před chvílí jsem si vzala takový pletivo a šla prozatím ten stromek omotat(kmen) ,než postavím něco novýho. A ty bestie, když viděli, že u toho stomu něco dělám, že ho chci chránit, tak se v tu chvilí do něj všechny postily jak pominutý, malý, velký všichni, no já to nestačila odhánět jak se jedna přes druhou cpaly na chudáka stromeška 😒 Pletivo nepletivo,nic nepomohlo, tak mne tak vytočily, že jsem se normálně sebrala a odešla, bo jsem se už na to nemohla koukat, páč mi přijde, že mi normálně dělaj naschvály 😠 a jak se přestanu koukat, tak toho třeba nechaj 😅 😅 😅
Tak jsem zvědavá až tam odpoledne půjdu, jestli tam ještě nějakej strom bude 😝 😝

paajaa
18. čer 2009

S těma borůvkama je to nějaká epidemie. Vy my děláte chuťě 😎 😎

Mirax: tak dobrou

Tercie: já chci taky nějakou velkou vanu, aby jsme se tak hezky rochnili. my jsme totiž zvyklí se koupat společně ( naši mají taky velkou vanu), takže tak to bude i asi i u nás doma. Já jsem si nejdřív myslela, že nám tos polečné koupání brzo přejde, ale zatím ne. A když bych se šla koupat dřív než je manža doma, tak je mu to pak líto, že jsem na něj nepočkala 😀 😀

My budeme mít vodu asi jen za studny a ta je pitná. Koukej od vás je pramen zdravé vody a mi jsme na něj asi napíchnutí. Voda je normálně trošku bublinkatá, když ji čerstvě natočíč že studny a moc dobrá. Jen má hodně železa, tak se dělají usazeniny v konvy.

tercie
18. čer 2009

mabe tak to si říkám taky, že ta trojka bude šťastná 😉

farmarska
18. čer 2009

miraxíčku díky, já vím že tu jste všechny moc hodný a držíte mi palečky 🙂 sand to zabere 😵 já si asi taky začnu kupovat tu balenou vodu a dělat si ty šťávy 🙂
tak dobrou 😉

murynka
18. čer 2009

jo jo s tou vodou je to super 😎 vůbec jí neplatíme 😀 jen malinko 😀

borůvky jsou v lednici asi na ně zajdu 😀

ahojky mabe jo jo v každém seriálu je ted potrat ☹ docela mě to níčí 😔 😔

my tu máme ty topenáře tak už mají vše vybourané 😵 další kus práce bude za námi 😅

tercie
18. čer 2009

farmi ty kozy jsou ale krávy 😀 na to se nedá nic jinýho říct 😀

paaji my máme od ravaku rosu, ta je super, a vešla se nám i do menší koupelny. Těším se na ráchando grando 😀

tercie
18. čer 2009

hele nechte toho s těma borůvka,a bych musela někam do lesa jenže se sama booooojíííím 😀

farmarska
18. čer 2009

terci tak si sebou vem psy ne?? 😕 tě ochrání obranáři 😉
jo jsou to krávy, šak jsem jim do nich taky dneska vynadala 😀
holky normálně litujte, že nejste mé sousedky, to by jste se nasmály, mne takhle denně pozorovat 😀 to je každej den něco s těma kozama hloupejma 😀 😀 😀

tercie
18. čer 2009

mi je manža nepučí 😀

paajaa
18. čer 2009

Terci: taky jsem na ni koukala. ale zatím ještě na pevno vybráno nemáme ( hlavně máme moře času) 😅

Mury: prď na seriály. Ty už máš nejhorší a basta. Prostě se dokáš v zime krásného zdravého miminka. Jasnéééé

Farmi: ty kozi jsou ale potvory 😵 😵 😵 Máš alespoň super záda- to je lepší než Tv

sarlotta
18. čer 2009

Hoj🙂) Farmi u nás se pije sirup od jupí s vodou...máme ze štěrkových jezer 😉 , juice- toma ředěné vodou, a minerálky jemně perlivé nebo bez bublinek. Aktuálně dobrá voda hruška a bezinka 🙂 vždycky to časem prostřídáme.
A proč si neuděláš čaj a nevychladíš si ho ? šípkový, rooibos, mátový s citronem. Akorát tty bylinky střídej abys to nepřehnala🙂))

sarlotta
18. čer 2009

Holky je možné, že sem měla teď naposledy falešně pozitiv. těhu testy ? Je mi divné že porev. MS přišla tak brzy. a na utz nebylo v 5tt+3 nic ani dutinka, jen vyšší sliznice.

tercie
18. čer 2009

šarlotko to těžko říct, jestli falešně nebo ne... zase co ho mohlo ovlivnit aby falešnej byl? SPíš jestli to nebylo jen to chemický těhu jak taky říkají...

murynka
18. čer 2009

sarlot mohlo jít o biochemické těhu ale i ty falešné testy jsou možné 😖

mirax
18. čer 2009

ahooj, tak jsem zase tady🙂...ve 12 mi volal muž a vzbudil mě 😠 ....tak jsme s echvíli koukal ana Sama doma, ale nebaví mě to...tak zse nakukuju sem.

Holky, používáte někdo Brittu konvici? My ji máme a je to super, T. jsem nemusla kupovat koj. voudu v lahvích, navíc si stejně myslím, že se do těch vod uvolnňuje z těch plastových láhví kdovíco 😖

farmíí ..kouzy jsou pěkně vyčůraný 😀 😝 , to si piš🙂..jsem zvědavá, jestli ti katalpu ohryžou..snad ne 😉

Tady je dnes takové vedro a zítra už zase nemá být ani dvacet..ty výkyvy počasí mi lezou na nervy. CHci už chvíli nějaké pořádné léto! 🙄

mirax
18. čer 2009

sarlotko, to si nemyslím, že by to bylo z předchozího těhu. To HCG i blokuje ovulaci a neměl aby jsi ani cyklus a ty jsi objevila // až po 2MS , ne?
Taky bych to tipovala na chemické těhotenství, dutinka nejspíš ani nevznikla. Tělo se dalo rychle dohromady, to je jen dobře, HCG kleslo rychle, sliznice dorostla, proto máš brzy MS, tak se raduj 🙂
Jak dlouho budete čekat? 3 měsíce? 😉
Příště už to taky vyjde, neboj 😉

mirax
18. čer 2009

Holky, já zase dnes před obědem prohledala celou kuchyň, vařila jsem tu polívku a prostě mi nějak záhadně zmizela velká bílá poklice..tak jsem použila jinou...
Když jsem šla po obědě spát, tak jsem se chtěla položit a při dolehnutí jsem si zarazila ucho právě od téhle poklice přímo do lopatky! 😉
Vůbc nevím, kdy ji Tobík ze zásuvky vytáhl, a že řádil v ložnici a nacpal mi ji do pelechu 😀
Šikovnej kluk, co? 😀

venuska
18. čer 2009

Ahojky holčičky,

mirax: tak to jsem ráda, že jsi si vybrala u malvika....mají tam krásné kočárky. 🙂 Ty golfky jsou krásný 🙂

Murynko, tvůj kočárek je hodně podobný tomu, jak mam v albíčku s těmi kytičkami. 🙂 Je opravdu krásný. Tak budeme mít asi oba s kytičkami. 🙂

Já jsem vstávala v 11hod...to jsem ostuda. Vytřela jsem, vyluxovala, ustlala a půjdu dělat květákovou polévku. Dneska dojede manžel, tedy asi pro něj pojedu na Kladno.

Už je mi o něco lépe, ale to bříško na lévé straně pořád bolí. Aby to třeba nebylo slepé střevo, nebo nějaká kýla...bojím bojím.

venuska
18. čer 2009

Já bych si taky dala borůvky...mňam.

Tak mě je dneska 26 let....pane bože, to je šílený věk...a jak to letí. Moje největší přání je, aby bylo miminko v pořádku, nic jiného si snad ani nepřeji.

Farmíku, zítra budu držet palečky, v kolik tam jdeš?

venuska
18. čer 2009

V té ulici to bylo opravdu vzláštní, jak jí to dělal přes břicho. A já na revizi musela jít taky hned. 😕 Divné.
Už se těším, až mi bude dělat UTZ přes bříško...alespoň to ze mě pak nepoteče, až pojedu domu... 😅

venuska
18. čer 2009

Když on je hezký i ten s těmi kruhy na boudě, jak mam v albíčku....to bude rozhodování... 😅

murynka
18. čer 2009

vendul no jo seriály to je vždy trochu jiné 😅 .....
jinak s kočárkem nejde se rozodovat po netu 😉 já měla vybraný jiný ale pak mi seděl mnohme více tento musí se k tobě hodit jsme malá takže ke mě jde ten dorjan úžasně ale nejde k mamině která má třeb 180cm 😅
pak jízdní vlastnosti co ti vyhovuje atd atd...chce to omrknout na živo to pak třeba vybereš úplně jiný 😅

sarlotta
18. čer 2009

hzolky pomóc já jsem neco zmáčkla na klávesnici a mám teď tu stránku strašně malinkatou......co s tím, mám písmenka jak blechy...asi si vezmu lupu. NAVOD PROSÍM VELKÝM TISKACÍM🙂))))))

venuska
18. čer 2009

Mury, to máš pravdu. Až bude čas, tak se pojedu podívat do toho malvíka...tam určitě vyberu. Mam tam vyhlídnuté i jiné věcičky. Takže to pak budu každý měsíc nakupovat něco do výbavičky. Nejde to pak koupit všechno najednou.To bych musela asi vyloupit banku. 😅
Já jsem taky mrňavá...163cm. 😅 Asi jsem se málo počůrávali....hihihihi

paajaa
18. čer 2009

Pro dnešek se loučím. Pááá Zítra bude ťpkací den. Nedřív k Dr. s těmi křečák a pak nákup a výběr taťkovi dárkem k svátku. Ale zase budu brzo doma a trošku vypnu 🙂

amynka
18. čer 2009

Ahojte holky zdravím vás všechny. Vídím že se zatím daří tak jak má, to jsem moc ráda.

Venusko: tobě přej všechno nejlepší k narozeninám, hlavně to zdraví krásné miminko. Já mám narozky v něděli,ale jsem o rok mladší🙂Ale naše přání se shodují🙂

Jinak si holky představte, že jsem dneska byla konečně objednaná na ten screening.Těším se na něj už 3 týdny, odpočítávám dny a když dojdu k panu doktorovi tak mi sestřička oznámila,že ho odvezli do nemocnice a že leží na jipce. Takže budu muset čekat nejméně dalších 14 dní, než se toho ultrazvuku dočkám. Pokud by ani potom neordinoval, tak bych asi musela vyhledat doktora v Brně, nebo fakt nevím. Jsem docela zklamaná, protože jsem se na toho našeho drobečka moc těšila a hlavně chtěla mít jistotu že je vše tak jak má být. ☹

murynka
18. čer 2009

amy podle mě bys měla jít jinam za 14 dní už bude pozdě 😕 NT se dělá mezi 12-13tt....

vendul vše nejlepší k narozkám 😵 😵 😵 a at se ti přání vyplní 😵 😵

amynka
18. čer 2009

mury a když bych na ten NT šla třeba ve 14tt, tak co to ovlivní?

murynka
18. čer 2009

to nevím ale to už je pozdě 😒 možná to ovlivní celkové vyšetření těžko říct 😕

murynka
18. čer 2009

krev už ti brali????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru