Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
6. dub 2010

Holky díky za chválu fotky.
No se vám to vede ve stejným měsíci co bylo smutno,aby pak následně bylo veselo. Jen my pořád nic. Teda teď ani nemůže nic být,pže prostě nechci. To víte,že je tam malinko,že jako jo,ale je to fakt malinko. Radši teď práci a nemyslet na plození a tak.
Kopy,já měla minulý rok první den poslední menses-pak už dál to znáte- ☹ a tohle si taky budu pamatovat na pořád. Je to holt hnusný život ☹

kopa
autor
6. dub 2010

Tercíku máš pravdu,já věřím tomu,že nám všechno to trápení vynahradí miminka v náruči 😵 😵 a budou to hodné miminka 😀

Markee hezká fotečka 😉

Mari já snad nebudu smutnit.Jen mi dneska psala smsku matka a já zas začala mít stresík,a normálně se mi z toho na ruce udělala vyrážka a je to z toho,už jí mám po druhé.Tak si nesmím věci tak brát no 😅 ted bych furt brečela a ani nevím proč 😅 😀

kopa
autor
6. dub 2010

Holky kupovali jste některá bodýčka a nebo oblečení v Tescu?? 😕 😕 mají tam docela hezké a dneska mi psala kámoška,že tam mají slevy 😕

markee
6. dub 2010

Kopy,já nakupovala v Tescu a jen a jen v Tescu-hlavně. I pleny,i kosmetiku. Pleny teda fakt tesco-ale fialový obal. Oblečení pro mimča maj skvělý a za skvělou cenu i když nejsou slevy. Ale využívala jsem slevy hojně 😉 Oblečení vydrží i vyvářku,takže fakt jen doporučuju. Já na Tesco nedám dopustit,ale fakt.

tercie
6. dub 2010

Markee jasný, až se na to budete s Míšou zase cítit,tak to zas zkusíte, není třeba to nějak lámat přes koleno. Zažili jste si toho spoustu a s tím je třeba se nějak vyrovnat, a ne vyrážet klín klínem, i když to zní asi jako klišé... Prostě co si budeme povídat. Já do toho šla tak brzy, protože mi řekli,že riziko že by se to opakovalo skoro není, tak jsem se nebála, ale vědět, že to bude znovu, tak bych taky váhala.

Kopi i kdyby zlobily, hlavně, že budou 😉

kopa
autor
6. dub 2010

Markee díky za rady 😉 😉 zítra se tam mrknu a proberu to tam 😀 😀

kopa
autor
6. dub 2010

Tercie to je jasný 😀 😀
Zrovna dneska jsem si říkala,jak se tak těším až budu ,mít toho našeho prdolu v náruči 😀 😀

markee
6. dub 2010

No není ten život jednoduchý.
Teď zkoumám ceny skluzavek,pže Míša snad už začne řešit konstrukci na houpajdu a chce tam i plac pro skluzavku. Zítra mu to ukážu a uvidíme co a jak bude. On je fakt táááák pomalý na něco.
No nic,jdu čučet na DVD a pak dám sprchu a půjdu spát. Dobrou noc.

mari111
6. dub 2010

jo ja se teším aj na zlobive mímo 😀 😀 😀 Marke ja na tebe tak myslím s tou prací, ale fakt nevím co už ti poradit, ja budu mít zítra další domácku, budu skládat uťerky, takove ty mikrovlákno nebo co to je, kdyby si bydlela blíž, taky bych ti taky neco ošéfovala, mne to dáva kámoška co dělá tady v jedné firmě, tak mi tam vždy něco splaší 😉

petroska
6. dub 2010

holky jak moc se musí přibrat v těhu?já zatím přibrala 😠 skoro ani ne kilo.ale pupík už vykukuje malinko.sestřička mi na váhu nic neřekla tak snad to není špatně,TERCIE krásný fotečky 🙂 at už toho andilka máte na světě

natalie77
6. dub 2010

Už vím na koho jsem zapomněla...na Tercinku, jsem se bála, že už porodila....ale ne....je tu pořád s námi 😵 .

Jste moc hodné, děkuji za držení palců a teď za tu podporu, holky já Vás miluju 😵 😵 .
Je to super pocit....po šesti letech.....už bude konec a i kdybych ty státnice neudělala...tak to zkusím ještě na podzim, ale to nejstrašnější mám za sebou......a to je velká úleva...tak jdu ještě udělat nějaké drobné opravy diplomky před vazbou....i když to bude asi na dlouho, protože jsem vstávala v 5, ale ten adrenalin mě drží...si přijdu, jako opilá, tak to ze mě spadlo....

NO a hlavně Marečkovi je mnohem, mnohem lépe, tak jsem celá blažená...a to jsem byla minulý týden úplně na dně....jak se to ale mění, co? Tak hlavně, aby mi to dlouho vydrželo 😉 .
Tak se opatrujte a od soboty tady budu jako na koni 😀 a hlavně dočítat, abych byla v obraze 🙂 .

natalie77
6. dub 2010

Petrosko, buď v pohodě, já přibrala první kilo až ve 22.tt 😉 , neboj, pak to půjde pěkně nahoru ani člověk neví, jak 😉 .

petroska
6. dub 2010

natalie-no snad pujde.cpu se a kila nikde a táák bych je chtěla ☹

mari111
6. dub 2010

petroško kila přijdou třeba pozděj,neboj,hlavně že miminku nic nechybí 😉 Nati, no ti spad kamen ze srdce,co, hlavně že už je malinkému líp a tobě už taky

venuska
6. dub 2010

Ahojky holčiny... 🙂
Kopíku, už se těším, až toho vašeho mimíska uvidím.... 🙂
A určitě vás všech... 🙂
Dala jsem zase nějaké fotečky do alba...

venuska
6. dub 2010

Pane bože, vám ty týdny letí....to je nádhera...brzy tady budeme mít další miminka..krásný, mam z vás radost holčiny.
Natálka roste jak z vody, už nám byly 3 měsíce...hrozně to letí. Už hezky zvatlá, usmívá se, zkrátka je to naše princezna... 🙂

mari111
7. dub 2010

Dobré ránko , ja čekám na domácku a na zubaře, se mi odlepila korunka, sakra, doufam že mne veme ještě dnes, mne švihne, chvíli nemám klid, pořád musím něco se pos.at 😠 no tak sem už po ránu naštvaná 😔

mari111
7. dub 2010

tak už jsem aj objednaná k zubaři, v 11.00 uf, se mi tam moc nechce a jinak už makám, Markee, nechceš mi přijed pomoct 😉

markee
7. dub 2010

Dobré ráno,
Mari,ty se máš-domácí práce. My jsme prostě kraj,kde fakt skoro nic není. Není tu hlavně žádná průmyslová zóna,kde by nabírali pořád a pořád. Prostě na vsi máme jednu firmu,ta má plno. A ve městě je taky houby. No,snad se prostě něco najde.
Čekám na manžu,teprva jede z práce. Malá je tu nervní a já s ní. Ona se těší do školky. Pořád se ptá,kdy přijede tatínek. Až jí odveze tak uvařím kafčo a snad si chvilku popovídáme než se zas ponoří do počítačového světa her 😠 ☹

nicollka
7. dub 2010

ahoj holky tak co další miminka?

Tercie no na slovensku cca 90min od brna mají poslední sibiřské tigry. Hrozí jim vyhinutí tak aspon tu je rozmnožuji a starají se o ně. Jsou to mazlíci i ti velcí , jsou to největší tygři světa. Jsou fakt krásní, ted mají 9měsíční dva jsou volně puštění a můžeš si ho pohladit, něco ti o něm povykládají a pak si můžeš koupit dvd, tričko nebo tak, takový dobrovolný příspěvek na tyto tygri, oni dost hodně sežerou takže berou každou pomoc. Chodíme tam tak dvakrát doroka, a ted sme měli štěstí že jsou tam malí a mohli sme k nim. Jsou to koťátka, budou volní prý max do léta, pak už budou muset do klece.
Mají i stránky www.tigre.sk myslim, nejsem si jistá.

Tak a já se půjdu oblíct a půjdeme malovat, no a snad najdeme chybu v elektrice, svítí nám jen obyvací pokoj a schodiště, funguje zvonek, a bojler ohřívá vodu, jinak kuchyn je bez proudu, dětský pokoj taky, prostě půlka jede a půlka nejede, snad to bude prkotina..někdo nám prostě nepřeje :( i s tím miminkem

ikopretinka
7. dub 2010

Dobré ráno holky, 😵
chci se zeptat , když jste těhu nebo i vy co jste byly těhu, dělali vám kolem 8tt nějaké stěry? Včera jsem se totiž dozvěděla od kolegyně co je v 8tt, že prý se to povinně dělá, tak mě zajímá co je na tom pravda. Moje Dr. mi je nedělala, tak právě nevím.

JInak u mě nic nového ,zatím, čekám MS každým dnem. Docela by mě překvapilo kdybych se pletla. 😎

aja.83
7. dub 2010

Ahoj holky! Tak jsem vás dočetla, včera už jsem neměla čas sem zajít! 😖
Natali, gratuluju k diplomce! To si teď odpočneš! 😉 A státnice taky budou levou zadní! 😉
Petrosko, jejda, to jste si užili...Ale hlavně, že je vše v pořádku, dobře jsi udělala, žes do nemocnice zašla. A takový krásný přístup tam máte, hned bych jela rodit do Zlína 😀 !
Nicollko, krásní tygříci! Výlet jste si museli moc užít! 😉
Handm, gratulace k negativním triplům!!! 😵

aronek
7. dub 2010

Ahoj, přeji krásné ráno 😉
ikopretinko, v 8tt mi tedy nic nedělali ani jednou

flair
7. dub 2010

Ahojky🙂 jdu nahlásit info ze včerejší KO. Vše ok, malá byla hlavičkou dolů, zase roztahovala nožičky a ukazovala pipinku 😅 Šarlotko, další KO mám 27.4. Jo a už jsem dostala potvrzení na mateřskou dovolenou.
Tak a postupně dočtu. Po obědě jdu za mamkou a pak na těhu cvíčo. Zase jsem nachcípaní, štve mě to. A navíc mě v noci tak příšerně pálila žáha,že se mi chtělo brečet. Já to nikdy neznala, co to je. Až před 3 týdny poprvé, ale jen trošku. Ale dnes celou noc, vůbec jsem nespala 😒
Jinak všem hezký den 🙂

kerrie
7. dub 2010

Krásné ráno, holčinky...........jdu na vás juknout 🙂
Tak si představte, jak my jsme dopadli.............oba s manžou jsme čapli nějakou střevní virozu.............horečky, kouby nás berou, manža seděl na hajzlíku, já asi 8x zvracela, no děs ☹ Emičku jsme odvezli k babičce, aby se od nás nenakazila a dnes poprvé nespinkala doma..............no já to ořvala, jak se mi stýskalo, ale hlavní je, aby to od nás nechytla. Dnes už bych si pro ni chtěla dojet, ale jsem ještě slabá jak moucha...............ještě večer jsem měla teplotu, tak nevím......... ☹ Ale už mi tak strašně chybí, beruška moje............jen mám strach, aby se nenakazila ☹

kerrie
7. dub 2010

Flair............na žáhu zkus Rennie............mě taky pálila poprvé v těhotenství.............fujtajbl to byl...........ale ty Rennie mi fakt moc pomáhaly. 🙂

martinkal
7. dub 2010

Ahoj holky 🙂
díky za pochválení Lucinky, ona je tak roztomilá 🙂

Aronku, když Honzík začne škitat, chvilku ho ještě koj a on přestane, říkali nám to v porodnici, a fakt to funguje 😉

Farmíííí je mi tě líto, ta práce je hnus fialovej 😒

Kerrie tak to tě lituju, bez malé bych taky být nechtěla ani hodinu ☹

Tercííííí jak je kočko? Už máš nějaké poslíky silnější?

aronek
7. dub 2010

martinkal, to zkusím 😉

martinkal
7. dub 2010

aronku díky za ip, už je to lepší 🙂

martinkal
7. dub 2010

aronku o kolik minut je Honzík mladší než Lucinka? narodila se v 1.32 ráno 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru