Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
5. srp 2009

Aha tak to je škoda,tak po porodu to bude u vás doma lítat 😅 Chudák kámoška,taky bych měla strach 😔

murynka
5. srp 2009

leni mám v tomto ohleduplného manžu fakt hodně 😉 😵
sám se bojí 😅 ale pak na vyvolání porodu to bude lítat 😀 😀 😀

tercie
5. srp 2009

jé kopi toho jsem si taKY JEŠTĚ NEVŠIMLA, ŽE MÁME STEJNÝ :-d TO JE NÁHODIČKA :-d juj caps 😀¨¨mury to bych taky neriskovala, to za to nestojí, máš recht. Já se k tomu dr zejtra vnutím, jao že mu du předat tu zprávu z plzně a uvidím co mi řekne, taky to nechci riskovat. A manažerka ať se de bodnout!!! 😀

Mirax dííík, já včera normálně myslela, že něco tušíš, jak jsi psala, že toho ještě víš... 😀

Holky těhulky, já to asi od minula už zapomněla, ale taky vás tak hodně píchalo v podbřišku? 😨

aronek
5. srp 2009

píchá, neboj, to je normální 😀

jitie
5. srp 2009

ahoj holky, jsem tu 🙂
mury, ten malvík je v Hostivicích, což je kousek za letištěm, ne vaším směrem, ale směrem na Rudnou-Unhošť 😉

míšo, prď na nějakou práci a šupajdi k dr, žádný tahání těžkých věcí!!!

kopa
autor
5. srp 2009

holky mějte se,mizím na zmrzku 😀

tercie
5. srp 2009

Jitíííku, nazdárek, tak že bysme se konečně srazily 😀?¨¨

KOpi já chci taky zmrzku 😕

Aronku já vím že jo, akorát už si nepamatuju že tolik 😀

aronek
5. srp 2009

kopi, já chci taky zmrzku 😀 , přítel si právě nandal tlačenku s cibulí, tak zvažuji, že mu k tomu přihodím svůj oběd 😖 . Fakt to nevoní 😨

tercie
5. srp 2009

tláču s cibulí a s obědem bych si teda fakt nedala aron 😀

aronek
5. srp 2009

terci dost, mně doteď 😠 . Nechceš si změnit snažilku v těhulku? Abychom vyděli jak ti to přibývá 😀

aronek
5. srp 2009

Já ještě nevyhodila nic, ale někdy mi to dělá dost problém udržet, ale já to vyhodit normálně neumím, já se pak dusím 😖

jitie
5. srp 2009

jsem tu 🙂
Míšo, vypadá to, že se konečně tady sejdem 😀

tercie
5. srp 2009

Tak co, jak to vypadá? 😀 4tt 😉 Ale nebojte, my vás doženem!!!!!!!

J8 chtěla utrácet přes netbanku a zjistila jsem že to ještě nemám nainstalovaný na novým pc 😀 Dobrý ne. Jen to připojení je doooost pomalý, na všechno čekám 14 dní, normálně jsem včera stahovala skype hodinu a třičtvrtě!!!! seděla jsem u toho do půlnoci 😝

jitie
5. srp 2009

jé míšo budete mít aprílový miminko 😵 vypadá to krásně 😵

tercie
5. srp 2009

Jojo Jiti, moje ségra se narodila 19.4. taky beránek 🙂

jitie
5. srp 2009

velikonoční mimí 😵

tercie
5. srp 2009

jojo, příští rok nám duben nepřinese smůlu, ale krásný mimí 😉

jitie
5. srp 2009

míšo, já jdu zabalit manžovi tašku, zítra jede pryč..a pak spát,tak se měj krásně 😵 a zajdi si k tomu dr, na práci se vyprdni, den už odpracovaný máš a to na mateřskou stačí 😀
tak paaaaaaaa

jitie
5. srp 2009

do třetice to nejlepší 😵 😵

tercie
5. srp 2009

Jasně, trojka to jistí, jako u tebe 😉
Tak manžu hezky sbal, ať mu bez tebe nic nechybí 😉 ajá pak dám vědět, dopo jak jsem dopadla u toho dr 🙂

venuska
5. srp 2009

Ahoj holčiny, jak se máte?

flair
5. srp 2009

Ahojte holky 🙂 Chtěla bych se k vám přidat, mám stejnou zkušenost. Na revizi jsem byla v dubnu a celou tu dobu do teď jsem vás normálně šmírovala každý den 🙂 Takže jsem v obraze, když se řekne pekelnice, prkenice, patoložka či bachařka atd. 😀 😀 😀 Je tu s vámi legrace, často jsem si poprskala monitor, jak jsem se řehnila 😉 Jinak mně bude za měsíc 32 let a čekali jsme první mimčo. Vyšlo nám to hnedle na poprvé. Skončilo to 13 tt. Moc to bolelo, ale to tu všechny víte, o čem to je. Ale zase jsem to brala tak, že to tak mělo být. Nevracím se k tomu jako k nějaké drasťárně, dívám se spíš dopředu. Jinak 14 dní po revizi jsem musela na další revizi, neboť v děloze něco zůstalo a navíc se udělal hematom. Takže mazec. Hned pak mi můj gyndr. nasadil antikoncepci na rychlejší regeneraci sliznice. Takže 2 cykly jsem užívala HA. V červnu jsem vysadila a ten cyklus byl takový kratší, teploty rozházené a nic. Teď jsem druhý cyklus snažení a to 28 DC, tak uvidíme 🙂 Tak to bylo něco o mně. Jste tu fajn banda a moc mi celou dobu pomáhalo vás číst 🙂 Čerstvým těhulím mooooc gratuluju!!!! A ty, prkenice (Terci), mazej pro tu PN 🙂

venuska
5. srp 2009

Flair, vítám tě mezi námi. To jsi se klidně mohla přidat dříve. Tak držím palečky, aby se to brzy povedlo a našla js krásné // čárečky 🙂 Moc mě mrzí co se ti stalo, ale jak píšeš, je dobré koukat dopředu a neohlížet se, co se stalo. To by pak člověk musel zešílet 😝 Koukám, že jsi si taky prožila krušné chvíle, ale uvidíš, že teď přijde jenom to nejlepší 🙂

venuska
5. srp 2009

Tercie, držím palečky, aby všechno dobře dopadlo. 🙂

Já jdu zítra do poradny, tak jsem zase vyklepaná 😕 Snad bud všechno v pořádku. Už se těším 13.8 na ten velký UTZ do genetu. Už bych chtěla vědět pohlaví 🙂

flair
5. srp 2009

Venusko, děkujíííí🙂 A normálně ani nevím, proč jsem se nepřidala dřív, nějak si to racionálně neumím zdůvodnit, bo jinak jsem tvor hodně průbojný a rychle se seznamuju apod. 🙂 Tobě na zítřek hooodně štěstí na kontrolu 😵

venuska
5. srp 2009

Jitie, koukala jsem do tvého albíčka. Nemáš náhodou kočárek od zn. Casualplay?Nyní jsem právě na ně koukala, viděla jsem je v časopisu maminka a náhodně jsem viděla podobný u tebe v albíčku 🙂
Jak se jinak cítíš?

venuska
5. srp 2009

Flair, tak hlavně, že už jsi teď mezi námi. Určitě ti tady bude lépe, a najdeš zde hodně rad. Děkuji za stěstí na zítřek. 🙂

flair
5. srp 2009

Tak, kočky, jdu chrnět 🙂 Přihlásím se zítra na večer. Přes den v práci se mi to nechce riskovat, nějak se mluví o kontrolách stránek na netu během pracovní doby... 😝 Každopádně krásnou dobrou noc a zajtra se těším nejen na vás, ale i skvělé zprávičky z kontrol a nebo testování 🙂 papa

tercie
5. srp 2009

Holky mě se to seklo a vy tu zatím krásně kecafonujete 😀

Flair tož vítej k nám, ty jedna špionko 😀 To je dobře že se ti mezi náma líbí, ale fakt jako jsi mohla klidně přijít i dřív, my nekoušeeeem 😀

Venusko děkuju za přáníčko, nějak vím, že tentokrát to zmáknem s mimísem 🙂

Flair pro PN zejtra mažu 😀

Holky moje, jdu do kanafasu, tak se mějte a zítra pa, možná už vám ráno vyfotím testík, chcete? 😀

Brooou noc 😉

tercie
5. srp 2009

Jo, a mimochodem... když se to tu nakouslo... tak to prkýnko ještě furt nemám, abyste věděly 😀

A už fakt jdu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru