Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
25. čer 2009

markee já jsem ted poslední dobou taky tak uplně nemožně lýná!! 😠 než se do něčeho dokopu 😝

markee
25. čer 2009

Farmarska,je to děs,co? Nejhorší je,že dítka nepočkají viď a což teprve kozičky u tebe 😅

murynka
25. čer 2009

ahojky tak jsme byli v krtečku

je to tam malé ale mají tam toho miliardy
koupeno lehátko a zavinovačka do uatosedačky z emitexu je luxusní

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zde vyfoceno

jinak o kočárku pořád debatíme X lander 08 mají už jen v modré takže kdyby to byl kluk asi do ní půjdeme a pokud holka je tu ještě verze X lander 09 není špatná a celá vyjde na 14 tis.
měli tam i dorjany ale prostě nevíme váháme

jak já tak i manžel ale co máme spousty času!!!

markee
25. čer 2009

Murynko,krásné věcičky jste nakoupili. Na to lehátko jsem koukala tady u nás v prodejně taky,ale jelikož už máme,tak mám smůlu. Vlastně ve všem mám smůlu. Jedině,kdyby se nám narodil kluk tak budu mít novou kombinézu,pže mám na 0-3měsíce po Johance růžovou 🙂

murynka
25. čer 2009

markét to chápu 😀 my nemáme nic ani po někom nic nedostanu..jen kámoška porodila před rokem a půl v zimě takže mi nějaké věcičky půjčí 😵 😵

jinak děkuji ted jsme řádila 😀 kam to jako mám dávat už se to kupí 😀 😀
a menžel říká barák jako kr.va a ty to nemáš kam dávat 😝 😝
tak jsme vyklidila jednu skřín a konec 😀 😀

farmarska
25. čer 2009

mury moc hezký věcičky! 🙂 a v tý mednědí kombinézce bude mimísko neodolatelné! 😵 😵

farmarska
25. čer 2009

holky dens mi má tchýně ráno řekla, že jsem šílená, bo jsem jí ukazovala, že už mám pro mrňouska kočárek, kolíbku a včera mi přišla i vybraná autosedačka 🙂
Vím že to možná vzhledem k mým týdnům přeháním, ale já si nemůžu pomoct 😅 dělá mi to hroznou radost 😀 A to jsem si říkala, že nebudu kupovat nic moc oblečníčka, bo toho mám spoustu po synkoj, ale já neumím jednou projít město, aby si nepřinesla nějaký dupajdy, nebo bodýčko. 😅 Zatím se snažím kupovat v neutrálních barvách, ale je to bída! většinou převažuje růžová a modrá 😠 Ale zrovna včera jsem si koupila oranžovej overalek s žirafkama 😵 Ještě že nejezdím tak často do města! 😀 A v tescu u nás začínaj nějaký slevy dětskej hadříků, už se těším až půjdu sama 😀 teď mne manžel hned táhnul na druhou stranu 😀 😀

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

murynka
25. čer 2009

farmi 😀 😀 chápu ale kočárek 😲 😲 jaký máte nový a už doma jo 😲 😲
já v tom kočárku mám dilema a fakt nevím ☹ ..je to rozhodování 😅

já jdu zítra na plavčo s holčinou z koníka 😀 beru jí do města takže také něco pokoupím 😀 😀
také kupuji neutrální ale už chci vědět pohlaví 😒 ještě 3 týdny 😎 vydržet a pak to sladké tajemnství snad budeme vědět na jisto 😀 😀

kopa
autor
25. čer 2009

ahoj holky 😉
tak mrcha mi dává zabrat 😒 celý den je mi zle a krvácím,pálí mě zase žáha.No prostě den blbec 🙄
Mury věcičky na mimčo moc hezké 🙂

farmarska
25. čer 2009

mury já myslím, že podle tvého ultrazvuku to je najisto kluk jak buk 😀 😀

no jo vy máte první dítko, tak to musíte pořídně promyslet... 😉

kočárek mám odkoupenej od kamarádky, bo se mi líbil a ona ho zrovna chtěla prodat, tak přece si ho nepropásnu 😀 kolíbku jsem si koupila na inzerát, byla to hrozně výhodná cena-15OOkč i s nebesama- no tak nekup to (a je jak nová, bez jedinýho škrábnutí a kazíku!) a autosedačku jsem si objednala novou z internetovýho obchodu, bo mi to přišlo taky děěěsně výhodná cena 😀

murynka
25. čer 2009

kopi at je lépe 😉 do klubíčka a ležet 😉

farmi a jaký kočárek?kde jsi sehnala tu kolíbku 😕 já mám vyhlídlý ten košík 2500 tis,i s nebesami se vším...

venuska
25. čer 2009

Ahojky...Markét, ěcičky jsou super...to lehátko mají i v malvíkovi...už jsem taky na něj koukala..i v modré barvě...hezké. 🙂
Kočárek bych koupila až tak v 7 měsíci...dříve ne.

Já jsem dneska objednala přes net zavinovačku a nějaké hadříky... 🙂

murynka
25. čer 2009

vendul já se v 7 měsíci bud stěhovat takže opravdu jiné plány 😀
všechny moje kámošky jsou kolem 20tt a kočárek mají 😉 doma nebude a nejsem pověrčivá takže na to nehraju 😉

za kolik ho mají v malvíkovi?mě se ten modrý ve skutečnosti nelíbil....ale stálo jen 700 kč 🙂

venuska
25. čer 2009

Dala jsem fotečku do albíčka... 🙂

venuska
25. čer 2009

http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla...

Tam ho mají dražší 889,- Kč To jsi pořídila hezky 🙂

venuska
25. čer 2009

Tak to chápu...pokud se budete stěhovat. Já ho šoupnu k tátovi do baráku... 🙂 bude rád. 🙂

venuska
25. čer 2009

To oranžový je hezčí.... 🙂

Jinak tu zaviovačku mají ještě v modré, zelené, bílé a růžové barvě..ale chtěla jsem nějakou neutrální barvu.

murynka
25. čer 2009

vendul ta naše je žlutá 😉 pokud bude černý kočárek bude to ladit

tak se zajedte podívat do toho krtečka to lehátko stálo 720 a ta zavinovačka 450 kč 😉

my to také dáme ke tchýni kočík 😀 😀

venuska
25. čer 2009

http://www.malvik.cz/Na-doma/lehatka-a-houpadla...

ještě tam mají tohle...ale to je dražší...zbytečně.

kerrie
25. čer 2009

jůůů, holky, já už mám taky vybranej kočárek, ale zatím se ho bojím objednat.......... 😉

jooo a tchýně se naprdla, že si ho chci uskladnit u našich a ne u ní 😀 Jenže ona by v něm nechávala spát kočky.......já teda né že bych je neměla ráda, ale že by musely našemu mrňouskovi vegetit ve vozítku, to zas teda ne 😀

venuska
25. čer 2009

Žlutá je dobrá...taky mam vyhlídnutý ten tmavý kočárek...takže se bude hodit...

Zajedeme se tam podívat....kde to přesně je? Já se pak juknu na net.

To jsou hezké ceny. 🙂 Já už jednu zavinovačku mam doma...ale to je málo...alespoň 3.
Jinak jsem ještě viděla pěknou zavinovačku do autosedačky, ale stála 750 Kč, byla přímo na zimu..tak to musím zkonzultovat s manželem. 🙂

venuska
25. čer 2009

Kerrie: no, a pak se tam by kočky vyčůrají...a bude ti to smrdět...to už nevyvětráš... 😝
Tak dej do albíčka fotečku kočárku....

Markét, dík za adresu na krtečka... 🙂

murynka
25. čer 2009

vendul tohle je také na zimu a je z emitexu fakt kvalita heboučké teplé 😵 a krásná!!!
mají to ve slevě je to u holešov stanice metra Vltavská ale mi jeli autem podle navigace a dojeli jsme 😀

krámek je super tich věcí a kočárků 😅
ale dá se to objednat i po netu 😉
ty rychlozavinovyčka tam mají za 199kč 🙂 a také kvalitní 😎

kerrie
25. čer 2009

venus.........ta zavinovačka je nádhernááá 🙂

venuska
25. čer 2009

Jdu se nadlábnout...mějte se holčiny...papa zítra. Nebo možná ještě dneska 🙂

kerrie
25. čer 2009

venus......no právě.......žádný kočky do kočárku i kdyby se tchýně stavěla na hlavu 😀

venuska
25. čer 2009

Markét, to věřím, to by člověk vždycky vykoupil celý krámek...viď??? 🙂

Kerrie: díky...taky mam z ní radost, a těším se, až přijde. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru