Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
8. zář 2009

Díky holky... 🙂 cítím jak se tam hýbe, ale není nějak aktivní jako před tím, asi má opravdu svůj den. 😉 Prostě pohodlná ženská 🙂
Farmíku, tak šupky na kozičky 🙂 ať nemají hlad 🙂

Snad je Bobinka v pořádku.... 😕 😕 Už, aby byl malej na světe.

kerrie
8. zář 2009

ikopreti........to jsou věci......kdo se v tom má vyznat, viď? 😕 Ale já pořád věřím, že na Tebe ty // juknou. 🙂

venuska
8. zář 2009

Markét, tak to je fajn, já jsem zase rozdala seznam, co bych chtěla a oni si to rozdělí. 🙂

kerrie
8. zář 2009

mury..............a co nějaký informace na netu, nenašla jsi, co by to mohlo být? A nebo fakt brnkni tomu MUDrovi........za zeptání nic nedáš a budeš klidnější 😉

ikopretinka
8. zář 2009

Martina, to mě mrzí, já budu mít megadepku za chvíli, počítám tak zítra. Ještě v neděli jsem to viděla nadějně, ale te´d si tak jistá nejsem. ☹ 😔 😢

venuska
8. zář 2009

Markét, jak píše Kerrie, já bych raději zavolala mudrovi...

Prosím tě, ještě se zeptám. Na tu cukrovku se chodí kam...prý někam do nemocnice, jak bylo oční...hned jako za bránou do prava? Nevíš....???? A pak tam budu 2 hodiny čekat.

murynka
8. zář 2009

vendul já v nemocnici nebyla tak nevím 😒
já byla na náměstí svobody naproti průmyslovce jak jsou odběry 😉
jo budeš tam 2hodky čekat 😅

holky myslím na markee 😔 😔 😔 jestli už to má holka za sebou ☹ ☹ je mi to tak líto ☹

kerrie
8. zář 2009

mury........taky na ni myslím 😔 Doufám, že už má to nejhorší za sebou. Ach jo........svět je někdy nespravedlivej 😔

paajaa
8. zář 2009

Kopretinka: teda to je pech ☹ ☹ ☹ Já jsem tomu tak věřila. U ně stále fukguje kamufláž těla- prsa citlivá, únava. To mě štve. když vidím, jaký jsi měla super graf, tak si říkám, že ani perfektní graf nemusí znamenat, že to vyšlo 😒

murynka
8. zář 2009

já dnes začla 28tt tak jsem se zvážila už 52kg 😀 😀 😀 😀 a přes břicho o 2cm více než minulý týden 😅 😅 😅
nějak to roste 😀 😀 😀 😀

venuska
8. zář 2009

Markét, tak to je škoda….já myslela, že jsi právě byla taky v nemocnici.
Ty jo, strašně rychle to běží…..52kg, to je krásný (o: Jen tak dál….Sofince se tam určitě hezky daří (o:
Já zítra začínám 24tt, ani nevěřím tomu, jak to utíká.

ikopretinka
8. zář 2009

Pajo, jo přesně tak, ani graf super graf neznamená těhu, bohužel, já asi od příštího cyklu neměřím a netustuju. Dostala jsem se do stádia, že na to kašlu a smiřuju se s tím , že mě osud dítko prostě nepřeje a nenadělí mi ho.

murynka
8. zář 2009

jo jo utíká 😉

holky jdu dělat snídani apak jdeme malovat místnosti na baráček jestli to vyjde babičku příští týden stěhujeme 😵 😵 😵 začínám mít naději že to stihneme 🙂 😵 😵

aja.83
8. zář 2009

Holky, to je teda pech, mrcha jedna škaredá! Paajo, spoléháme na tebe!

paajaa
8. zář 2009

Kopretinka: takhle nemysli- vy se miminka dočkáte. Jinak když to vydržíš a budeš se citit lépe tak na testy a BT prď

Mury: teda to je váha 😀 😀 😀 😀 Super, že vám ta práce jdem jak já a brzo budete i vy mít nové patro 😉

Aji: na mě moc nespoléhej. Já bych si to moc přála, ale když to nevyjde, tak budu mít megadepku

aja.83
8. zář 2009

Paaji, žádná megadepka nebude, protože budou //, cítím to, dlouho zas žádná nenahlásila //, Ty to prolomíš 😉

aja.83
8. zář 2009

Já se teď lekla, nešlo mi přihlásit se na koníka, mohla jsem sem koukat, ale furt jsem nebyla přihlášená. Ve mě až hrklo, že bych sem už nemohla chodit, to by mě moooc mrzelo.

paajaa
8. zář 2009

Aji: to jsem ráda, že tomu věřím. Já s to taky doufám, ale bojím se toho zklamání. Jinak já bych bez koníka měla asi absťák.

aja.83
8. zář 2009

Jo, to jsem si taky teď uvědomila, že už se každý ráno klepu, až se zas přihlásím na koníka! To už jsem asi nějaká závislačka. 😀

kopa
autor
8. zář 2009

kopretinko mimíska se dočkáš 😵 nevzdávej to ju? 😵

holky tabulka bude až odpolko já pávě jedu po obědě za klientem 😉

kopa
autor
8. zář 2009

já bez koně taky abstak a hlavně by mi bylo bez vás smutno. 🙂

handm
8. zář 2009

Dobré ranko, tady další koníkáček-závisláček.. 🙂

markeee, snad už tě tam přestali trápit a je to za tebou! Myslíme na tebe!!!
Paajo, Kopretin, držím palce, ono to vyjde!
Jéé a bobinka bude mít uzlík v náručí.. to je super!! Takový krásný zprávy!! Jen víc takových... a // sem!!

kopa
autor
8. zář 2009

těhulky tak byste mohli prsknout nake bacilky pro nás všechny 😀

kopa
autor
8. zář 2009

CO TO JE?TAKY TO TAM MÁTE?

kopa
autor
8. zář 2009

Aha tak to byla u nich naka chyba 😉

paajaa
8. zář 2009

Kopi: co ?????

Hand: díky za palečky

handm
8. zář 2009

kopi co?? 🙂

kopa
autor
8. zář 2009

Ale když jsem otevřela naší diskuzi,nebyli tam vaše příspěvky a ni fota jen naké věty a ty se opakovaly 😅 to je záhada akta X 😀

handm
8. zář 2009

🙂 Mulder nám to vymazal.. asi chtěl lepší zprávy!🙂
samé // a narozené uzlíky! 🙂
tak mu to koukejme plnit...
kopíku, doma všechno oka? A Ms nebo //?? 🙂

aja.83
8. zář 2009

Holky, po jak dlouhé době od oplodnění ukážete test //? Já bych nejradši testovala, ale to je asi ještě zbytečný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru