Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
14. říj 2009

No nic jdu na wecko a koupit si lampu do Kiky snad budou mít .. tak pa večer.

tercie
14. říj 2009

Nikol ještě týden... 😉 Vydrž!!!

tercie
14. říj 2009

Tak jsem to lopilovala, fuj, to byla fuška, a toho smradu, blééé 😀
A kde jste všecky?

tercie
14. říj 2009

Půjdu na chvíli ven, tady je stejně mrtvo 😉

kopa
autor
14. říj 2009

tak já ani v pátek testovat nebudu 😅 asi před dvěma hodinama jsem si sahala tam dovnitř 😅 na čípek a měla jsem tam trošku hnědé krvě,ted jsem tam šahala a nic.Takže ke mě mrcha dorazí dnes nebo večer 😔 😢 jsem to cestou domu z práce ořvala 😢 😢 Je prvda,že tenhle měsíc jsem měla šílené nervy atd...

hanana
14. říj 2009

kopi to snad ne???? a nemohla jsi se nejak skrabnout ci co??? 😒

kopa
autor
14. říj 2009

no ale uplně mě to rozhodilo 😔 😔 Vím že jste holky na tom hůř vy které se snažíte déle 😔 a le tohle dneska prořvu 😔

kopa
autor
14. říj 2009

Hani to nevím ☹

venuska
14. říj 2009

Kopi, neboj, třeba mrcha ještě nedorazí.
Holky, moc bych Vám to přála, ani nevíte jak. 🙂 🙂 Moooc držím pěstičky.

hanana
14. říj 2009

no jeste to nevzdavej .... snad se z toho jeste neco vyklube budu ti drzet palecky 😵

kopa
autor
14. říj 2009

já už se na to asi vykašlu 😢 😢 😢 mám doma ještě HA,tak jí začnu asi papat a budu v klidu.

angeles
14. říj 2009

Kopi, neblbni. Tento měsíc jses tak snažila a teď to vzdáváš? Hlavu vzhůru holka a věř, že i kdyby to tento měsíc nevyšlo, tak je tady další měsíc, kdy to může vyjít. Ještě jsi to přece nedostala. Já vím, lehce se to říká, ale musíš věřit, že bude líp a i ty se dočkáš, ať už dříve nebo později. Jen to proboha nevzdávej a zapomeň na Ha. Podívej se na mě, já se pokoušet ještě ani nemůžu, ale věřím, že příští rok to prostě už musí vyjít.

kopa
autor
14. říj 2009

Angeles už asi dostala,už tam mám krev a na testu nic 😔

ikopretinka
14. říj 2009

Ahojky, jsem doma z práce. Co to vidím?
Kopi to snad neeeeeeeee. Zase už tu řádí mrchoviroza, achjo 😔

martinkal
14. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Kopi já ti tak věřila 😉 , není možný, že bys měla neprůchodné vaječníky?, když se už tak dlouho snažíte? Já měla před rokem jeden neprůchodný, taky jsme to dlouho zkoušeli a nic, no pak mi udělali laparoskopii na Homolce, zprůchodnili ho a já hned druhý měsíc po tom otěhotněla. 😉

martinkal
14. říj 2009

Jéééuž jsem 20tt 😀

kopa
autor
14. říj 2009

Martinkal,my se dlouho nesnažíme 😅 Tenhle měsíc se jelo ofiko se stříkáním 😅 Minulý jen občas 😅 Takže tohle beru jako první snažící cyklus.
Příští týden jdu na tu gyndu,tak to tam zkouknem s doktorkou 😕

kopa
autor
14. říj 2009

Jojo hnusná mrchoviróza....

katyna6
14. říj 2009

hezký podvečer 🙂

flair
14. říj 2009

Ahooj holky🙂 Co to čtu, samé mrchy... ☹ To mě mrzí, holky 😔
Mirax, tak já teda uvidím, jestli něco začne u mě v 7 tt, jsem zvědavá 😀 Jinak ten vak na spaní mě překvapil, ale asi na tom něco bude 😅
Beautinko, tvůj příběh je moc krásný🙂 A klidně k nám choď, vždyť tady patříš🙂
Katy, zajtra testni, jsem napjatá jak malý gatě 😅

tercie
14. říj 2009

Kopi po měsíci a ty už hážeš flintu do žita 😉
Třeba opravdu dr najde nějakej menší zádrhel, ale myslím, že takhle smutnit po měsíci bys neměla, chce to bejt v pohodě, psychika e děsná potvora, obzvlášť, co se početí týče 😉
Vím o čem mluvím, nám se povedlo poprvé po 5 měsících, podruhý po 8 měsících a potřetí po třech, a to díky BT. Všechno má svůj čas 😉 Tak žádný depky!!!

farmarska
14. říj 2009

kopíííí néééééé !!!!! 😢 😢 😢 no co to čtu 😖 😖 ach jo 😔 😔

katyna6
14. říj 2009

kopi-ik kdyby mrcha přišla,nesmutni holka,jeden měsíc ještě nic neznamená,nám se to poprvé povedlo až po 8.

flair-před chvilkou jsem zakoupila mamatest,ráno to zkusím,ale pokud i budou //,určitě nestihnu dát fotku do albíčka,mám ranní a to já vstávám vždycky taktak.Z duše nesnáším ranní vstávání 😝

farmarska
14. říj 2009

tetcí o to s tím tvým chlapem, mne taky pěkně sere 😠 jak si to jako představuje 😠 ještě on tobě dávat přednášky 😠 u mě by kluk teda pěkně narazil 😠 podle mne se může stát cokoli, ale pak se člověk musí umět kát 😠 hele a nešel by s tebou k nějakýmu psychologoj, jako do nějaký manželský poradny.. 😕 tam už by mu to třeba vysvětlili 😠 😅

farmarska
14. říj 2009

katy tak to chápeme 😉 hlavně když nám pak co nejdříve dáš vědět jestli sílí 😀

tercie
14. říj 2009

Farmi nejhorší je, že on neuzná, že má nějakej problém... ten mám přece já, když mám potřebu šťourat mu v mobilu a kazit tím náš vztah... 😒

farmarska
14. říj 2009

holky já se tak bojím, že když tu ten bacil řádí, že zase nezapomene ani na mne ☹
už aby byl pátek 😔
navíc mne dneska bolí pěkně hlava, doufám, že na mne nic zase neleze 😖 a bojím se vzít si paralen, kdybych náhodou byla těhu, tak abych si to takhle v začátku nějak neposrala 😢

tercie
14. říj 2009

Farmi paralnem nic nezkazíš, nesmí to ale bejt paralen plus!!!

Holky psala jsem dneska do nějaký sexuologický poradny, tam mi ještě nodpověděli, a ještě sem: http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=41... tam jsem chodila kdysi, tak jsem se zkusila vykecat, jestli někdo nebude vědět nějakou radu...

farmarska
14. říj 2009

tercí ježiši on je fakt na přeshubu !!!! 😠 😠 hele a když teda máš ty ten problém ( 😠 )nešel by on s tebou do nějaké té poradny, jako aby se to vyřešilo 😉
a tam mu už každej normální řekne, že není normální on 😀

farmarska
14. říj 2009

tak já zkusím ještě bylinkovej čaj a jinak pak šáhnu po tom paralenu 😉
jdu juknout na tu porodnu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru