Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
2. lis 2009

Tak hezký malování Markét 🙂

venuska
2. lis 2009

Kerrie: tak to je hezký 🙂 Alespoň je vidět, že se jí tam daří 🙂

Jdu baštit, už se malá hlásí o jídlo 🙂 Mějte se hezky a večer se možná ukážu 🙂 papa

aja.83
2. lis 2009

Kelly, no prosím Tě, jakto že ještě nerodíš? Tak snad to brzy přijde, držím pěsti!

markee
2. lis 2009

Murynko,krásný obývací pokojíček 😉

mabe
2. lis 2009

ahoj holky,

mury, tak tady se rozjizdi rozeni???? 😕 😕 to teda cucim.

mari111
2. lis 2009

ahoj holky, jsem vas docitala, koukam ze se tady skoro rodi a vcera ste resili darecky, no je taky jeste nic nemam 😠 ale to snad dozenu. venku je teda peknej hnus,,rano sem mela v praci zimu jak na ukrajine brrr ☹ Farmi a Flair drzim palecky na zitrejsi kontrolu a Ajusko na stredu se budu tesit,doufam ze budou //

handm
2. lis 2009

Ahooj, Mari, kd ety se touláš pořád?! 🙂 Moc práce?!
my máme tedy dárečky letos pořešený, chybí nám jen drobnosti pro moje rodiče, a tchýni a neteř. Jinak s bráchou a švagrovou sjme to zrušili, že je to jen přesouvání peněz tam a sem a nemá to skoro smysl 🙂 Takže jen nějaké blbinky pro radsot jako víno či čokoládku a hotovo 🙂

Co ta tvoje mrcha? už dorazila???

kerrie
2. lis 2009

ahojík, krásné odpoledne přeju 🙂

farmarska
2. lis 2009

ahoj tak jsem se odmlčela na trošku dýl než jsem myslela 😅 😅
jenže jsem usnula 😅 a vzbudil mne až příchod mého milého z práce.. a to mi pak nebylo vůbec dobře od žaludku, takový rychlý probuzení, tak jsem se chvíli rozkoukávala, poslala miláčka nakoupit, dala si vanu a už je to ok. 🙂

bobinka22
2. lis 2009

Ahoj Holciny,jak tady valcite?
Ja jdu koupat maleho a pak tu zase nakouknu za hodinku a budu tu sedet a nehnu se.Muj drahy ma totiz odpoledni

kerrie
2. lis 2009

Bobi, ahojda 🙂
Tak jak se vám s Vojtíškem daří? Určitě roste jak z vody, co? 😉

tercie
2. lis 2009

Čau kočky, jdu dočíst a hned jsem u vás 🙂

bobinka22
2. lis 2009

Ahoj kerrie:
A jak se dari tobe.Uz se tesi na miminko vid?
Nam se dari dobre.Maly roste jako z vody.Za chvili ma 2 mesice ale e velky hodne.Vsichni ho tipujou na 3 mesice a na poradne nam rekla pani dr.Ze je s vyvojem popredu.Drzi uz 2 tydny sam hlavicku i 5 minut v kuse.Odrazi se nozickama,pretaci se ze zad na brisko,No uz to jen nelezi ale uz jej musime porad hlidat.Ted zacal vyklada a uz se tyden smeje.Kdyz mu reknu.Je to silne,kazdy den dela pokroky.
🙂

kerrie
2. lis 2009

Bobi, to je šikulka..............musí to být krásný, když každým dnem koukáš, co se naučil novýho.......však já už se na to taky těšííííím 😵 😵 😵 Až budeš mít čas, tak nám sem šoupni nějaký nový fotečky 😉

kerrie
2. lis 2009

Holkyyyy, holkyyyy, teď jsem jukla vedla na vlaštovky.................Murynka je v porodnici!!!!!!!
Tak na ni musíme všechny mooooc myslet a držet palečky 😵

handm
2. lis 2009

Jejda, Murynka rodí???????!!!!!!!!! Držíme palce, Murynko!!! snad všechno bude v pořádku a Sofinka ještě vydrží chvilku!!!!

kerrie
2. lis 2009

Prý jí odtekla voda 😉 Snad tu Sofinka bude co nejdřív a budou obě holky v pořádku. 😵

tercie
2. lis 2009

No holky nekecejte!!! Murynkooooooooo drž se!!!!! 😵 😵 😵

kerrie
2. lis 2009

To se dějou věci........já jsem z toho úplně naměkko.........další miminečko tu budeme mít 🙂 🙂 😵

kopa
autor
2. lis 2009

Murynka už rodí???????????? 😕 😕
Snad jenom ta zátka jí odtekla néé?nebo jsem něco prošvihla 😅

kopa
autor
2. lis 2009

Markét držím palečky 🙂

kerrie
2. lis 2009

Kopi..........prý jí odtekla voda a je v porodnici 😉

tercie
2. lis 2009

Taky sem to teď četla, odtekla jí voda, Sofi si vypustila bazén 😀 a už prej dostala yal, takže Sofinka se drápe na svět 😉

Murynko myslíme na tebe!!!!!!!

hanana
2. lis 2009

Murynko drzime palecky, nemeli se nahodou o vikendu stehovat??? to budou fofry 😀 😀 😀

tercie
2. lis 2009

Holky napsala jse Murynce, že na ní všechny moc myslíme ;)

tercie
2. lis 2009

Holky a já jsem z toho začala normálně cítit pohyby 😀 Fakt tyjo 😀

kerrie
2. lis 2009

Terci, to jsi moc hodná.........já jsem zrovna přemýšlela, kdo by na ni mohl mít telefon 🙂

markee
2. lis 2009

NO já načouhnu,když sem se konečně zastavila a co to čtu za novinu. Murynko,moc a moc na tebe myslíme. Drž se holka.Ať je to rychlý a co nejmíň bolestivý 😉

kopa
autor
2. lis 2009

Holky já jsem Murynce napsala,že na ní všichni myslíme a držíme palečky 😉 😵

markee
2. lis 2009

Tercie,týjo,velká gratulace k pohybům. A docela brzo teda. Já je taky cítila dřív,je to fakt krásný 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru