Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
3. lis 2009

Tak kde jste kdo?

aronek
3. lis 2009

já občas nakukuji, ale tady nikdo

kopa
autor
3. lis 2009

jdu si udělat obídek a za chvilku jsem u vás 🙂 😉

kopa
autor
3. lis 2009

jsem to zkopíravala z vlaštovek:
murynka je ok, mala je v inkubatoru, bavili jsme se o porodu, vcera rano kolem 9h ji odesla zatka, potom ji postupne odtekala plodovka, ze si myslela ze je pocurana tak jeli kolem 3-4h do porodnice kde ji hned potvrdili plodovku. v 7h ji zacali(tak nejak) samy kontrakce po 3 minutach, byla otevrena na 1 prst a v devet hodin byla na 5 prstu, potom to slo uz rychle. Mala mela Abgar 9-9-9. Jedine co me hodne zarazilo ze kdyz je mala v inkubatoru tak ji nikdo nic nerekl o prsach a nestimuluje je a nic proste. Tak jsme ji rekla ze by ji nekdo mel donest odsavacku aby je stimulovala aby ji naskocilo mliko, jinak ji nic nerekli. Ceka se zda ma mala nejakou infekci, ktera se teprve muze projevit...je ji na pokoji dost smutno, protoze tam jsou 3, byli ted v noci i 4 a ti maji u sebe prcky

kopa
autor
3. lis 2009

teda z říjnovek 😅

aja.83
3. lis 2009

Ahoj aronku, tak co, jak je? Pořád jsi v práci? Kdy to chceš zabalit? 😉

venuska
3. lis 2009

Krásná fotečka Sofinky 🙂
Kopi: díky za zprávičky. Tak to tam Markétce musí být opravdu smutno ☹ ach jo. Už, aby jí měla u sebe.
To mléko by měla odsávat, to je fakt....hlavně, ať je v pořádku a mléko zbytečně neztratí.

aja.83
3. lis 2009

Chudák Murynka, snad ji brzy Sofinku přinesou. 😒

aronek
3. lis 2009

aji, jsem v PN kvůli chřipce, ale ještě se budu do práce vracet. Příští týden jdu ve středu na kontrolu 😉

aja.83
3. lis 2009

Teda aronku, ty seš pracant. No ale když tě nic nezlobí, tak lepší, než být sama doma, viď? Ono to bude stačit na mateřské. I když ta uteče jako voda. Aronku, dáte si říct pohlaví mimíska? Kdy se to vlastně dá zjistit?

kopa
autor
3. lis 2009

Gratuluji ještě jednou Murynce k Sofince 😵 😵 😵 Mě došla od nín taky zprávička,ale já už měla půlnoc 😅

Farmíku neboj ono mímo příští týden na tebe vykoukne 😉 a doktor to vidí dobře 😉

Aji jsem napnutá na zítřejší tvoje testování 😀

aja.83
3. lis 2009

Kopi, já jsem taky napnutá. Zatím tradičně již pozoruji příznaky, jako vždy 😀 ! Tak uvidíme, zda budu zítra ráno zklamaná, nebo potěšená! Hned Vám přijdu říct.

aronek
3. lis 2009

aji, já si taky myslím, že to bude v práci lépe utíkat. Jinak na velkém UZ to vypadá na kluka 😉

aja.83
3. lis 2009

Jůůů, kluk! A máte už jméno?

aronek
3. lis 2009

já tak počítala s holkou, že já ne, přítel chce Honzíka, tak uvidíme 😉 Dost obdivuji, že jsi vydržela tak dlouho čekat a netestovat. Jak máš normálně DC?

aja.83
3. lis 2009

No právě že minule jsem to dostala až 34DC, takže si zatím nedělám naděje, protože zítra teprv budu 34Dc. A už jsem zažila dost negativních testíků, tak teď chci počkat co nejdéle, abych nebyla zase zklamaná. Uvidím zítra.

aronek
3. lis 2009

já měla DC 30 a pozitivní testík už 26DC 😉

aja.83
3. lis 2009

Aronku a za jak dlouho po revizi se vám to povedlo?

aronek
3. lis 2009

byly dvě mrchy a třetí už nepřišla, snažili jsme se hned 😉

aja.83
3. lis 2009

Tak to by teď bylo i u mě! Byly 2 mrchy. Začli jsme se snažit měsíc po revizi. Teeeda, já jsem na to zítřejší testění nažhavená jak blázen! 😀

aronek
3. lis 2009

aji, já se taky těším, třeba to vyjde, moc bych ti to přála. Musíš dát hned vědět 😉

aja.83
3. lis 2009

Jasný, ráno jsem tu jak na koni a budu hlásit! 😉

jitie
3. lis 2009
aja.83
3. lis 2009

Mně se Sofinka nezdá zas tak malá. Proč je v inkubátoru? No asi vědí, co dělají! Snad bude v pořádku!

tercie
3. lis 2009

Já jsem taky zvědavááááá 🙂

tercie
3. lis 2009

Jiti jsem to sem holkám zrovna chtěla dát, páč to máš líp než pipiii 🙂

Aji narodila se skoro o měíc dřív, hlídají ji kvůli infekci 😉

aronek
3. lis 2009

Jak dlouho jí budou hlídat? Když nebude žádný problém, tak by tam nemusela být dlouho, ne?

jitie
3. lis 2009

týden tam budou určitě, ale když bude všechno ok, tak jí za pár dní dostane murynka na pokoj 🙂

Míšo, jsem jí musela stáhnout do PC, takže sem vyhrabala celou skříň,abych našla kabel k mobilu, jelikož přes bluethoot mi to nešlo připojit

tercie
3. lis 2009

No vidíš, teĎ JSI MI NĚCO připomněla 😀 Musím stáhnout taky něco z foťáku a poslat to kvůli dotaci za solárka, málem jsem na to zapomněla!!! 🙂

martinkal
3. lis 2009

Ahoj holky
co to čtu? chvilku tu nejsem a Mury už porodila. Obrovská gratulace jí i Sofince 😀 😀 😀
Hlavně ať je vše v pořádku a jdou brzo domů 😉

Tercí blahopřeju k pohybům, to je nádhera viď? Já zítra začínam 23tt a malá už v bříšku pěkně rošťačí, když mě kopne do močáku tak to i zabolí, ale ať kope, aspoň vím, že je vše ok 🙂

Aronku už jsi zdravá?

Tercííí, já měla v 16tt taky svědění, a byly to kvasinky, 3 dny jsem brala nějaké čípky a vše bylo ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru