Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
12. lis 2009

Markét, tak to mam dobrý postřeh 🙂 Monitor dechu jsi si půjčovala v nemocnici? Já jenom, že mi ho už nabízeli z nemocnice...tak si ho chci od nich půjčit.
Tak to je hezké ve 36tt 🙂 🙂 Jsi spokojená maminka, je to na tobě vidět.

Máš hodného manžela.... 🙂 takhle hezky se o vás stará 🙂 Sofinka je určitě moc hodná.... 🙂

Děkuji....o víkendu budu balit do porodky.... 🙂 Malá se tam nějak moc mrská, potvůrka jedna.

aronek
12. lis 2009

venus, právě že mně to leze hrozně nahoru, dnes to bylo 12kg ☹ , ale nebyla jsem tři dny na WC, tak doufám že to bude těch 11kg i to je hrozné, 7 z toho mám za poslední dva měsíce, kdy jsem byla doma s chřipkou a vůbec se nehýbala 😖

murynka
12. lis 2009

vendul nene právě v tom kulihrášku já bych ho nekupovala ale když jsme nedonošený tak jsem ho chtěla na půl roku 900kč 😉

murynka
12. lis 2009

jinak manžel je opravdu moc hodný 🙂 vše zařizuje a vyběhává už máme i kartičku pojištěnce pro malou 😵 😵
vše zařídil on je to zlatíčko 🙂

zítra přijede mamina budou tu uklízet tu koupelnu a halu dneska to zedníci dodělaly 😅 😅

venuska
12. lis 2009

Aronku, nic si z toho nedělej....Já jsem teď taky nějak nemohla na WC-zácpa. Asi to mam z toho hnusu, co beru na pálení žáhy...nějaký roztok...fůůůj.
11kg je normální, neblázni....nejhorší je to tedy na konci, kdy člověk přibere nejvíc...a to pociťuji právě teď...za 14 dní 2kg...to je hrůza...ale doktor říkal, že mam normální váhu... 😅 a že ještě neberu do konce....i když jím zdravě, a necpu se sladkým...tak to stejně leze nahoru rychlostí blesku. Nechápu....ale zase vím, že je malá v pořádku, tak čím se stresovat...hlavně ať to pak jde rychle dolu. 😕

murynka
12. lis 2009

holky dolů to jde rychle a samo já už jsem na své původní váze po porodu na sále jsme nechala 5 kg a zbytek jsme shodila během pár dnů ted mám možná ještě mín ☹ ☹ skoro nejím nemám chut k jídlu 😖

venuska
12. lis 2009

Markét, tak to jo. Tak to jsem nevěděla, že i tam to půjčují.... 🙂
Je to opravdu zlatíčko, že ti takhle hezky pomáhá.... 🙂
Už se vám to doma hezky rýsuje....viděla jsem fotečky....hezkýýýý 🙂

venuska
12. lis 2009

Markét, tak to ti tu váhu závidím....on člověk asi nemá ani čas na jídlo, co?
Ten monitor dechu je prý dobrý, doporučila mi ho i kamarádka-zdravotní sestra v porodnici...prý se člověk i míň bojí a lépe spí....já bych ho taky nekupovala...a hlavně dá se půjčit....

aronek
12. lis 2009

mury, ty bys měla odpočívat a šetřit se, máš šestinedělí 😉 Koukala jsem na fotečky, máte to moc pěkné 😀

murynka
12. lis 2009

aronku já nic dělat nebudu 😀 😀 mám dost práce kolem malé 😅 😅
právě není čas na jídlo 😒 ted jsme manžovi volala at mi koupí dorty 😀 😀 dostala jsem na ně chut 😎

aronek
12. lis 2009

takže těhotenské chutě se drží 😀 Jak malá spinká v noci? Kolikrát tě budí?

murynka
12. lis 2009

aronku ona mě nebudí 😅 musím jí budit já po 3 hodinách 😀 😀
aby se dostala na nějakou váhu pak to bude už jen na ní 😉 ale zatím krmíme po 3 hodinách ve 21,24,3,6 atd 😉

murynka
12. lis 2009

holky jdeme koupat 😵 😵 😵 tak zatím 😎

aronek
12. lis 2009

mury, užijte si koupání 😀 Koukám, že to máte opačně, všechny budí miminko a u vás je to naopak 😉

venuska
12. lis 2009

Markét, jůůůůů dortíky....ty si zasloužíš.... 🙂 dobrou chuť. Já bych si taky dala něco sladkého, ale hrozně mi po tom pálí žáha... 😕 Hezky opatruj maličkou...je to fakt princezna hodňoučká 🙂
Hlavně taky odpočívej, ať máš dost sil pro malou....
hezké koupáníčko.... 🙂 závidím ti, že už jsi takhle s ní....

hanana
12. lis 2009

Murynko gratuluji k Sofince
Elisce k MS huraaaaa
Jinak jak jste se bavili o tom domacim testu na sperma tak jsem ho pred tydnem objednala tak ho vcera manza udelal a vyslo to ze je ok... tak nevim kde je problem 😖

aronek
12. lis 2009

hanana, alespoň víte v čem to není, co můžete vyloučit 😉

hanana
12. lis 2009

jj aronku myslela jsem ze bude problem v nem ( radi si dame vinecko oba, a on kouri doutniky)
ty davej na sebe pozor a nic nestehuj 😵

markee
12. lis 2009

Murynko,tak ať se chutě vrátí,jinak se nám úplně ztratíš a to by nebylo dobře. Dortíky si užij. 😉
Já si pamatuju jak jsem v porodnici nemohla jíst,né,že by nevařili dobře,ale prostě chuť nebyla. Nechala jsem tam sice 11kg,ale i tak jsem měla ještě 9 kg pořád navrch. Mě se to povedlo schodit až vloni před svatbou. Teď už jsem zas tlusťoch.
Tak já vařím,ať mám brzo klídek. Za chvilku se půjde malá koupat,musím jí pořádně umýt vlásky,pže je má chudák od těch nudliček slepené. Ten čuník si občas utře nos sama,ale stylem,že je to všude 😅 No ale chválíme,snaha se cení 😉

markee
12. lis 2009

Zas tu nikdo není 😅

hanana
12. lis 2009

ja jsem tu
Kopi treba to byla ovu, ja mam normalne na ovu testu tu druhou carku skoro neviditelnou az tesne pred ovu jde videt vice
jinak jsme si s manzilkem zamluvili dovolenou na brezen poletime na sv. LUcii tak se moc tesim.... aspon mam duvod hubnout 😀

markee
12. lis 2009

Hana,týjo,dovča je potřeba,to víš že jo.A kde to je ta Sv.Lucie ? To víš,jsem zvědavá 😅

murynka
12. lis 2009

tak vykoupáno nakrmeno a už zase spinká jak andílek 😵 😵

manžel za chvíli snad donese ty dorty 😀 😀 mám hlad 😅

markee v porodnici jsme právě nemohla jíst skoro nic 😒 nevím bylo to tím stresem asi a ani nevařili moc dobře 🙄

aronku to bude tím že je nedonošená víš?a potřebuje hodně spinkat nedoufám že to tak zlstane napořád 😀

hanana
12. lis 2009

markee je to v karibiku, tak muzete jet s nama Johanka je vekem tak k matyskovi 😵

murynka
12. lis 2009

hana karibik je krásný 😵 😵 😵 to je někde u dominikánské????

mabe
12. lis 2009

Ahoj mury, mala je nadherna. 🙂 to vas tak brzo pustily domu?

murynka
12. lis 2009

mabe brzo po 9 dnech 😕 😕

hanana
12. lis 2009

mury je to trochu niz spis u barbadosu , ale neboj radsi bych menila kdybych mela na vyber 😢 mimco / dovca

markee
12. lis 2009

Hani,jela bych hned. Ale určo na to nemáme 😅 Mě by stačila Kréta,ale ani na tu není. Mě bude stačit,když pojedeme do Chorvatska a bude. I tam je krásně,miluju to tam. Právě přemýšlím,že nějak na mimčo chvátat nebudu. Prostě tomu nechám volný průběh,ale je potřeba ta práce. I když se mi fakt nikam nechce,ale musím. Takže buď ho zkusit hned po novém roce nebo bych to pak nechala na dobu od léta dál. Uvidíme no.

murynka
12. lis 2009

hani to věřím 😔 ale třeba už tam poletíte 3 😉 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru