Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
3. pro 2009

tak jsem dočetla...děláte mi holky samou radost,farminka má těhu průkajdu,kopinky přítel snad dostal rozum,murynka má krááásnou princeznu a markee aspoň konečně ví,na čem je.
markee-jak psaly holky,já,pokud bych byla psych.v pohodě,taky bych na nic nečekala.Bát se budeš za měsíc,ale i za tři...
sarlottka-čárečky jsou den ode dne krásnější! 😉 😵

aronek-a tobě držím,ať vyjde cukr jak má a můžeš si vánoce užít se vším všudy! 😀

markee
3. pro 2009

Dobré ráno,
díky holky všem.
No já jsem myslela se snažit tak od ledna,ale nechám to fakt na Míšovi. Jak mám pro něj Vánoční překvápko,tak zrovna budou i plodné dny a jestli si bude chtít dávat pozor či ne,to nechám na něm. Sice jsem už letos nechtěl,pže prostě mě letošek zklamal,ale od 24 je jen kousínek k novému roku. Uvidíme,plánovat nic nebudu.
Dopíšu pohledy,obleču sebe a malou a jedeme zařizovat do města a nakupovat.

casia
3. pro 2009

kopi, buď tak hodná a napiš mi kam, děkuji

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aja.83
3. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem dočetla.
Markee, neboj, doktoři tě ohlídají, já bych se asi klidně začla snažit o Vánocích. Však to nemusí jít hned. Držím pěstičky!

aronek
3. pro 2009

tak razím znova na krev 😖 na výsledky si prý počkám a dají mi je do ruky, tak budu hned vědět jak jsem na tom 😉

nicollka
3. pro 2009

Ahoj holky tak dnes mi přijede manžílek, 13DC nevím jestli není pozdě, no ale měl by být doma tak nějak týden tak se nechám překvapit.
Sarlott krásný testíky, držím palce na HCG.
Farmi gratuluji k průkajdě jen tak krásně zdravě dál ;)
Moc nestíhám, ani se na to moc nechci upínat, takže jednou za čas kouknu a trošku dočtu co se tu s váma děje.

aja.83
3. pro 2009

Aronku, držím palec na krev!

aronek
3. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 nemáme cukrovku 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
3. pro 2009

Aronku gratuluji k NEcukrovce 😀 😀 😀 🙂

Aji kdy budeš testit?Už by tam něco mohlo být vidět néé? 😕

kopa
autor
3. pro 2009

Kdepak se nám toulá Mari a Paaja?? 😕

nicollka
3. pro 2009

Aronek super gratuluji

aja.83
3. pro 2009

Kopi, já právě nevím. Podle grafu z fertility mi to ukazuje, že už jsem dnes 11DPO, že ovulka byla dřív, při tom prvním poklesu. Ale já myslím, že byla až při tom druhém poklesu, protože to tak většinou mívám, ovulku až 22DC. Tak nevím, jestli kdybych zítra testila, zda by tam něco bylo vidět, to by bylo jen 8DPO.

aja.83
3. pro 2009

Aronku, gratuluju! Další věc z krku, viď? Tak jen tak dál! 😉

aronek
3. pro 2009

aji, no právě 😀 zase čárka co je splněno a dopadlo dobře 😀

nicollka
3. pro 2009

Ahoj Aji tak sem ti mrkla na grafík, vypadá pěkně, ten 4dpo vypadá spíš jako zahnizdování, a teplotka pořád stejná 4 dny uz by mohlo být něco vidět...tak jen at ten grafík zůstane takto pěkný

aja.83
3. pro 2009

Nicollko, děkuju. No já dělám grafík první měsíc, tak v tom nejsem moc zběhlá. Ale uvidíme, možná že zítra testnu, teda vy jste mě zas nahlodaly 😉

aronek
3. pro 2009

za chvilku přijede přítel a jedem na 3D 😀 doufám, že se nebude stydět a pořádně se ukáže 😉

aja.83
3. pro 2009

Aronku, tak to jsem zvědavá, to už zjistíte pohlaví, viď? Doufám, že se nám hned pochlubíš! 😉

venuska
3. pro 2009

Ahojky holky,

Aronku, gratuluji k necukrovce. 🙂
Já jsem akorát přijela z nemocnice z poradny, Vše v pořádku. Malá je pořád hezky posazená hlavičkou dolu. Poslouchali jsme srdíčko-vše v pořádku. Malá byla potvůrka, pěkně paní doktorku nakopla při vyšetření 😀 tak byla sranda.
Příští čtvrtek znovu do poradny+monitry, tak se těším. Dělali nám vyšetření na nějakou bakterii, a výsledek je v pořádku...uffff. Jinak bych musela brát do konce těhu antíky, a to já nerada, bléééé.
Koupila jsem si v lékárně Rennie na pálení žáhy, a s příchutí...to jsem nevěděla, že dělají i s příchutí...nějaká Novinka 🙂
Hrozně rychle to utíká.

Nyní pěču perník 🙂 Už se na něj těším mňam 🙂 Koupila jsem mikuláše manžílkovi, takže mam všechno z krku.
Zítra jedeme vyzvednout ten kočárek, tak už jsem natěšená 🙂

Jo, a v poradně jsme dostali prenatal box, docela jsem koukala, že jsem ho ješt dostala.

Kopi: napiš mi pak do tabulky 10.12 poradna, děkuji moc 🙂

venuska
3. pro 2009

Mirax: ještě nepeču, ale chystám se, snad to ještě stihnu 🙂
Jééé, vanilkové rohlíčky...a můžeš poslat recept do IP....děkuji moc. 🙂

farmarska
3. pro 2009

ahoj holky, to je dobře, že už tu s náma kopi zase vegetí 🙂
musím vás dočíst, jsem ve skluzu 😝 ale já jsem dneska zase totálně zničená 😝 😝

Od rána jsem lítala s mým taťkou po doktorech. Dělá nám ted děsný starosti, během pár měsíců zhubl asi 20kg, za poslední dva týdny asi 8 😢 je ted jen kostra potažená kůží, tváře propadlý,no strašnej pohled 😔 do toho nemůže spát, má bolesti na prsou, nemůže pořádně dýchat, přestal skoro mluvit, má nějakej chrapot, nemůže jíst, protože po pár soustech hned zvrací 😢 Dělají mu všechna možná vyšetření, zjistili mu, že má v žaludku samé vředy, ze dne na den musel přestat kouřit (a to kouřil celej život i přes dvě krabičky denně), ae jak mu je špatně, tak mu to ani nevadí 😔 No a ráno volala mamka, že mu je zas strašně zle, tak jsem rychle nechala všeho a jela k nim a když se trošku zklidnil, jela s ním k doktorce. Mamka je doma teprve asi týden, měla operaci na koleno, tak moc ještě taky nemůže. Doktorka mu vypsala, zase spoustu různejch vyšetření, to budeme asi absolvovat až zítra a napsala mu zase spoustu novejch jinejch léků, i na spaní,(aby se alspon vyspal) ale jinak neví co s ním je, čekají se na nějaké výsledky z Hradce, no všichni se bojíme, že to je rakovina ☹ kdysi mu našli nějakej nález na plicích 😔
Tak takovýhle starosti, ted před vánocema máme 🙄 promiňte že jsem se tu vypisovala, ale potřebovala jsem se někomu svěřit, jsem uplně hotová, fyzicky i psychicky 😔
No a před chvílí jsem přilítla domů, po cestě jsem ještě nakoupila (hlavně barboru pro malýho) a ted bych měla uklidit ten čurbes tady, protože ráno jsem fakt nic jinýho než nakrmit nestihla a vylítla jsem pryč nahonem, jenže jsem totálně zničená. A ve tři přijede manža z práce a v půl pátý musím s mladým na besítku-čertovskou do školy 😝 A já mám pocit, že jsem totálně neschopná a nic nezvládám, nestíhám 😖 😖 do toho mi je pořád šoufl od žaludku, třeba když jsem dědoj pomáhala natahovat boty v čekárně, tak jsem musela narychlo vylítnout ven na vzduch, jinak bych tam hodila šavli 😝 ale lidi tam na mne koukali tak hnusně a divně.. asi si mysleli, že už jsem tak tlustá , že se nemůžu ani normálně ohnout 😅 😅 😅

farmarska
3. pro 2009

jééé a vy tu všechny píšete o pečení a nazdobování 😅 no to mám totální výčitky 😢 😢 😢

holky dočtu vás asi až večer, jdu si najít něco k jídlu a pak se alspon na deset minutek natáhnout a pak rychle uklidit, alspon základ 😅 😅

farmarska
3. pro 2009

jo a abych nezapoměla, aby toho nebylo málo, tak se mi pořád nedaří nijak spojit s tou ČSSZ prahou 8 a nemocenská nechodí a bojím, že ani tak brzy nepřijde, takže jsme i uplně bez peněz 😖 a nevím jak to budeme schopný dál utáhnout 😢
tak zatím a doufám, že jsem vám svým kručením moc nezkazila náladu 😅 😅 😅

nicollka
3. pro 2009

Ahoj holky tak manža nedojede :( až zítra večer, ach jo já mám smůlu fakt, jak se na něco těším, tak se to po...e.

Farmi jen odpočívej, máš toho teď opravdu hodně, tak jen at je tatínkovi líp :(

markee
3. pro 2009

Farmy,to je mi moc líto,že máte takové trápení s tatínkem. No budu držet palce,ať to není ta rakovina jak píšeš. Snad to bude něco co se dá léčit. No před Vánoci to moc nepotěší ☹ to chápu.
Já teď půjdu poklidit a zas upečeme s malou perníčky-koupila jsem těsto-vedle ve vsi jsou manželé a ty se živý prodejem perníčků,vyrábí si je samy,takže i na vánoce na výstavy dávaj ty svá těstíčka a za pade máte skoro kilíčko. NO malé to chutná,tak bude mít zásobu.
Jo a když jsme kolem jedenácté přijeli z města,dala jsem malé půlku glycerinového čípku.Začla plakat,že jí bolí prdelka,pak že chce čurat a pak ať jí ten bobek vyndáme,že to moc bolí. Udělala "komín" a já se zhrozila,on jí kousek toho bobanu koukal ven,ale měla to strašně tuhý. Malá nechtěla tlačit. Tak jsme mazalai do sprcháče,opět jsem jí držela se zadečkem výš(v tom "komínu")a Míša dlabal bobek ven. Holky ta plakala,že nechce,že to bolí,ale fakt to tam měla zatvrdlý šíleně a prostě by měla ještě nějaký problém z toho,že by se jí zabombilo celý střívko. No trvalo to cca 5 až 10 minut,pže jsme museli opatrně,ale dostali jsme ho ven. Ta si tak oddychla,přestala plakat. Pak si sprchovala prdýlku a bříško a říkala,že je to dobrý,že to nebolí. No já bych brečela s ní. Měla to prvně,nikdy na to netrpěla na zácpu.Ale fakt to není nic příjemného. Švagrový holka se nevykadí vůbec sama,má nějaký zdrav.problém a hlavně už je zrazená,že jak začne tlačit,že to bude bolet,tak se bojí. Takže švagrová to z ní dostává takhle pořád ☹ Ale tam ten problém je od miminka. U nás to bylo,ani nevím čím.
Omlouvám se za ten popis,ale zešílela bych z toho. Chudinka malinká.

markee
3. pro 2009

Nicolko nevěš hlavu. I tak to zkoušejte a prostě hned zítra. Pže fakt nikdy nevíš 😉

aja.83
3. pro 2009

Nikolko, to je škoda, tak ale zítra až dorazí, tak si udělejte hezký večer a hned na to hupsněte! Třeba ovuli ještě stihnete. 😉

farmarska
3. pro 2009

markee to tě chápu, nejhorší je, když se něco děje našim dětem ☹ to by si pak člověk klidně tu prdel rád natrh za ně 😅 😅 víš jak to myslím vid 😉 no tak snad to byl jen nějakej ojedinělej případ a malá bude zase v poho 🙂 hlavně hodně tekutin!! 🙂

holky kluk dělá ukol a má škrtnout co není dobytek... má tam napsaný, kráva, koza, prase, kůň, ...
holky kůň není dobytek ne?? 😕 😕 a co koza??? já bych teda řekla, že asi taky ne, že dobytek je jen ta kráva, ale vůůbec si nejsem jistá 😅 😅
já hospodářka, to jsem ale ostuda 😀

aja.83
3. pro 2009

Farmi, čoveče, to bych si taky nevěděla rady. Já taky myslela, že dobytek je jen kráva. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru