Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
11. pro 2009

Marti klid, zatím to nehrozí 😀

markee
11. pro 2009

Tak jsem upekla domácí veky a udělala masovou pomazánku-teď to s Míšou cpeme do huby 😀 Je to fakt moc dobrý.

farmarska
11. pro 2009

jinak tercíku, né že vám bych nevěřila, ale prostě jen o trošku víc v tomdle věřím miraxce 😀 😀 ale jen o jeden milimetřík 😀 tak si to zas tak neber 😀 😀 a věř, že kdybych se třeba s váma bavila o pavoucích, jak na ty stvůry, tak to bych zase víc věřila tobě 😉 😀 To víš, každá jsme expert na něco jinýho 😎 😀 😀

farmarska
11. pro 2009

markee potvůrko ty mi děláš chutěěě!!!!!! 😕 😕 😕 😕

tercie
11. pro 2009

MArkee nedělej mi chutě, mě stačila včera Farmi s kyselejma rybama a mám na to chuť ještě dneska a emůžu to ničím přebít .-D A jakou děláš tu pomazánku? 😉

Farmi Hau vár jú exprt? Cooooo, jakej prd? Já niiiiic 😀

farmarska
11. pro 2009

markee jak děláš masovou pomazánku??? já umím jen vajíčkovou a rybí 😅 😅

farmarska
11. pro 2009

hergot já tu markee zastřelím, já ted kuli ní vyloženě trpím! já mám tokovou chuť na tu její veku s pomazánkou! to jsou muka! 😀 😀 😀

farmarska
11. pro 2009

tercí no ted tu zrovna markee kárám 😀 já už jsem totálně v háji, mám na ní chuť a nevím co bych ted do tý huby strčila, aby mne ta slina pustila 😝 😀
tý jo to je stejně prdel jak jsme obě přes to žrádlo, jak jsme se na markee vrhly s těma otázkama, jak děláš pomazánku 😀 😀 😀 😀

markee
11. pro 2009

Holky,já měla upečené vepřové maso a už jsme nechtěli jíst knedlík,špenát a to masíko.Takže jsem vše zamrazila,ale to maso rozsekala v robotu,pže mlýnek nemám a udělala podle tohohle receptu http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNG...
a recept na veku jsem si našla na MMB,ale M.aa.b. mi taky dávala na ní receptík 😀

farmarska
11. pro 2009

tercí ty prd, já prd 😀 😀 😀

markee kde jsi s tím receptem, já už tahám maso z mrazáku a ty nikde 😀 😀

markee
11. pro 2009

Jinak do té pomazánky jsem samozřejmě spíš přidávala víc těch lžic ingrediencí než píšou.
Zítra jede Míša k mým příbuzným na výlov, mě se tam nechce,ale plány na trh v Táboře padaj,pže má namrznout déšť. No bojím se cesty,takže spíš dojedu na ten výlov.

markee
11. pro 2009

Jinak jsem dělala tuhle veku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=64221

tercie
11. pro 2009

Jooo Farmíku to máš za ty kyselý ryby 😀

farmarska
11. pro 2009

s vekou se mi dělat nechce..mám ručičky dozadu 😀 tu si koupím ale tu pomazánku, na ní se klepu, tu musím odzkoušet! 😀
tercí omlouvám se ti za rybky, ted vidím jaký jsi zažívala muka 😀

markee
11. pro 2009

Farmy,kup si pekárnu a máš veku hned 😉

farmarska
11. pro 2009

markee no jo tak si místo jmelí přivezeš domů kapříka 😉 🙂

markee
11. pro 2009

jmelí bud mít taky. Strejda ho vždy sundavá ze stromu a rovnou nám ho tam dělí 😉 ani jeden rok jsme nekupovali.

farmarska
11. pro 2009

markee už jsem nad ní přemejšlela 🙂 jenže nemocenská nepřichází, tak si spíš brzy koupím tak leda jeden rohlík a to ještě včerejší 😝 😀

farmarska
11. pro 2009

jůůů tak to je hezký 😵

markee
11. pro 2009

dnes mi kamarádka dala odkaz na masáže,pže jsem sháněla kdo byl už v tom tawanu na thajských. Jenže asi nikdo. Takže jsem si pročetla ten odkaz a až budu těhu,tak půjdu na tohle http://www.studio-dotek.wbs.cz/Ajurvedska_masaz... fakt musím,chci se nechat rozmazlovat.

markee
11. pro 2009

Koukám na LÁSKA NEBESKÁ. Já ten film hrozně miluju(no miluju jich víc a většinou u všech bulim).

farmarska
11. pro 2009

jéé já bych se taky nechala rozmazlovat 🙂 naštěstí tuhle funkci sem tam plní manžel 😉 a tomu nemusím ani platit 😅
tý jo ale to co tam čtu zní nádherně 😵 jestli přijde ta nemocenská a budu v balíku, tak se snad rozšoupnu 😉 😀

tercie
11. pro 2009

Markee tak z pečenýho vepřovýho děláme taky, a jde to i z vepř. konzervy, rozemlít nebo rozmačkat do toho nadrobno cibulku a je to šmakózní s chlebíkem, čerstvým 🙂
Farmi z toho si nic nedělej, já jsem na to taky líná jak vandrák v červenci, a než bych to pekla si to radši koupím 😀
Berušky dneska balím, jdu dělat manžovi večeři a zejtra jedem na otočku do Domažlic, tak nakouknu večer a nebo až v neděli 😉
Papíček 🙂

markee
11. pro 2009

Já jdu taky od PC,jsem unavená. Tak se mějte hezky. Dobrou noc.

farmarska
11. pro 2009

já ted taky skoro u všeho bulím, nebo mám alspon na krajíčku 😅 ¨
kruci já furt musím myslet na tu pomazánku.. 😠 jdu prohledat co máme doma a co by mi zacpalo hubu 😀
tak zatím čus bus

sarlotta
11. pro 2009

hehe holčinky zežrala sem kyselé ryby v remuládě a ještě si asi udělám popcorn 😝 😎 stejně mi bude ráno šoufl tak jak tak 😀

katyna6
11. pro 2009

Ahoj holky,tak jsem se na vás na chvilku přišla podívat a jdu dočíst

venuska
11. pro 2009

Markét, Sofinka je opravdu nádherný ježíšek 😀 Moc jí to sluší 😀 Hezký dáreček 😀

katyna6
11. pro 2009

farminko moc moc gratuluji ke kontrole a je moc dobře,že můžeš být zase o něco klidnější! 🙂 🙂 🙂
Jinak já jsem dnes měla den nic moc.Přítel si jel na víkend pro malýho a já se uvolila řídit a i když jezdím docela dlouho,150km na jeden zátah a ještě kam to neznám,jsem jela poprvé.Do toho dnes přišla mrcha,tak jednak jsem byla smutná,že zase nic,i když jsem s tím víceméně počítala a aby toho nebylo málo,v půlce cesty mi moje nejlepší kámoška volala,že má novinku-stane se maminkou....super zpráva ve 120km/hod...chvilku jsem snad ani neviděla na cestu.Hrozně jí to přeju,ale...však ten pocit znáte....

sarlotta
11. pro 2009

katyna... neboj brzo bude kamošce volat Ty 😉 já mám taky spostu těhu-kamošek... a taky sem to vždycky obulela.. tak to prostě je.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru