Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
11. pro 2009

sarlotko-no,kéž by,ale každopádně dneska depka jak vrata ☹ ☹

sarlotta
11. pro 2009

katyna 100%... je to jen otázka času, neboj.

katyna6
11. pro 2009

a jak ty se cítíš?asi nic moc,že?Ale zase jsi v klidu,že je to ok.Kdy máš další ko a zase uvidíš fazolku?

katyna6
11. pro 2009

No nic kočky,já jdu radši do postele,ať tady nekazím náladu i vám ostatním.Mějte se a dobrou noc,papa

markee
12. pro 2009

Dobré dopoledne,
my se balíme a za chvíli jedeme na výlov. Malá se těší,jak bude chytat ryby. No tentokrát přijedeme docela včas,takže voda v rybníku ještě bude. Pak bude Johanka vidět,jak chlapy lezou v holinách do vody a stahujou sítě. No já se těším na svařák nebo grog. Hned domu nepojedu,tak si jednoho dám.
Mějte se tu hezky. Papa.

ikopretinka
12. pro 2009

Ahoj holky,
tak se k vám přidávám a pádím za vámi dolů do tabulky ať vám tam není smutno! 😔 😀 😉

Jsem dnes 1DC 😕 To snad není už pravda. 7 cyklus snažení!

kopa
autor
12. pro 2009

Dobré ránko 🙂
Katynko a Kopretinko je mi líto že vám dorazila mrcha 😔 😔

kopa
autor
12. pro 2009

Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 41tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........15.12poradna,....22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 28tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 27tt.................................................................................čeká chlapečka
Mabe 26tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 22tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka.........Lukášek
Flair 14tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................
Sarlotta 7tt............................15.12.UTZ
Hanana 7tt
M.aa.b 32DC
Kopa 29DC
Eliss.ka 27DC
Paaja 26DC
Sirella 25DC
Nicollka 22DC
Mari 22DC
Maendy 21DC
Aja.83 6DC
Zlababa 5DC
Maarrtina 5DC
Katyna 2DC
Markee 2DC
Ikopretinka 1DC
If.v nehlídá si DC

aronek
12. pro 2009

Ahoj, přeji hezký den. U nás tedy sněží a i trochu se to drží 😉 My šli včera na chvilku ke známým a přišli jsme va tři ráno 😀 Přítel pak stával do školy, jak se mu nechtělo 😝

aronek
12. pro 2009

kopi, hoď mi tam prosím také Honzíka 😉

sarlotta
12. pro 2009

Ahojík holky🙂

Katyna promiň, včera už sem šla spát 😉 no je mi furt šoufl. a na utz jdu v úterý 15.12. Minule jsem se byla jen domluvit a doc mi hned udělal utz ale byla jsem jen 4tt+4dny a nebylo tam vidět nic-snad pidimini tečka... ale HCG v krvi bylo dobré🙂

Kopreti ach jooooo. to je škoda... ale můžete plodit pod stromečkem- to bude kouzelné 😉

A co Maab a Kopinka ??? 🙂 testíky holky 😎

aja.83
12. pro 2009

Ahoj holky,
tak co nového? Kopreti, škoda, ale vánoční stromeček se bude otřásat při snaženíčku 😀 !
Chtělo by to další těhulku, holky, testíky, šup, šup.
Peču cukroví, tak jsem si k vám odběhla odfrknout. 😉

ikopretinka
12. pro 2009

Díky holky, jo je to tak ovu mi vychází mezi 24-27.12. tak třeba z toho něco bude 😎

aja.83
12. pro 2009

Kopreti, jasně, to by bylo, aby ježíšek konečně nenadělil! 😉

kopa
autor
12. pro 2009

upinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie 41tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........15.12poradna,....22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 28tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 27tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 26tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 22tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 14tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................
Sarlotta 7tt............................15.12.UTZ
Hanana 7tt
M.aa.b 32DC
Kopa 29DC
Eliss.ka 27DC
Paaja 26DC
Sirella 25DC
Nicollka 22DC
Mari 22DC
Maendy 21DC
Aja.83 6DC
Zlababa 5DC
Maarrtina 5DC
Katyna 2DC
Markee 2DC
Ikopretinka 1DC
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
12. pro 2009

já testit nebudu 😅 😀 myslím,že během zítřka padám taky na dno tabulky 😅 navíc doma nemám ani těhu test 😀 😀 schválně jsem poslala příteláka na nákup,aby mě to nesvádělo jít do lékárny.
Ale bolí mě břicho na MS 😒

aja.83
12. pro 2009

Kopi, to je správný přístup, radši netestit a nebýt zklamaná. Já mám po ms a od včera mě bolí pravý vaječník, nevím, co to je. Doufám, že nemám nějaký zánět.

ee.liska
12. pro 2009

ahojky, jen zdravím a letím k našim, dneska udíme 🙂 já taky nebudu testik, když tak až po Vánocích, ale spíš myslím, že budu muset zase dostat injekci tak hezkou sobotu 🙂

ikopretinka
12. pro 2009

Ajo, to mě taky po MS někdy dělává, tak od toho 6DC zhruba dva tři dny, někdy mě bolí i jakoby pod stydkou kostí a ovu mívám 14-17DC. To nebude snad zánět 😉

pe.martina
12. pro 2009

Ahojda holky, jdu vás jen pozdravit a jdu kuchtit cukrovíčko, v pondělí jdu na kontrolu a v práci hrozně nutně potřebují abych už přišla 😢 nejradši bych zůstala do konce roku doma 😎

Má se vrátit po mateřské jedna naše kolegyňka tak to asi bude záhul ☹

Chtěla jsem se jen zeptat jak fungují ovulační testy a jestli jsou spolehlivé .......... zatím jsem to nijak nestudovala, tak jestli některá nevíte 😉

sarlotta
12. pro 2009

ee.lis ale třeba bude testík potřeba🙂 držím palečky🙂))

pe.marti to je děs, aby se tam bez Tebe nepokakali, cooo.... já se byla dnes zeptat na výplatu a dozvěděla jsem se že bude do 25.12, tak jak mám ve smlouvě 😠 taky hezké co.

pěkně si řekni o prémijky 😉

sarlotta
12. pro 2009

ovu-testíky jsem nezkoušela... není potřeba ovulka se dá poznat i bez toho 🙂 hlavně podle hlenu a dne cyklu. 😉

pe.martina
12. pro 2009

sarlotta, kdyby mi nebylo líto holek, tak se na to krajcvajc vyprdnu a jsem doma, ale asi by byly dost naštvaný
teď před vánocema je to fakt fofr 😒 tak nevím

no já jsem si ovulaci nikdy nesledovala, takže ani nevím jak jsem na tom, asi to budu muset nastudovat 😅

pe.martina
12. pro 2009

no jdu na to cukroví, zas nakouknu 😵

venuska
12. pro 2009

Ahoj holky, jak se vede?
Pěkně přituhlo co? A u nás dokonce padal i sníh 🙂 Bylo to hezký ráno vstát a vidět, jak poletuje sníh.
Napekla jsem 2 druhy cukroví, upekla bábovku " Margot " a připravila jsem si těsto¨-linecký na zítra do lednice. Dneska už mě dost bolí záda, tak na to prdím 🙂
Co y, kolik už máte druhů napečených?

kopa
autor
12. pro 2009

Venusko,já mám jen dva druhy a bohatě nám to stačí 😀 přítelák to nejí a návštěva k nám asi žádná nepříjde.Tak to mám vyřešené 😉

Pe martino:holky tu používají ovu testy,já je používala dva cykly.Poslední cyklus jsem jí měla kolem 15Dc a pak jsem omylem ještě testila 25DC a zase tam byli // čárky ovu.Já jí neměřím už a ani nepozoruji,páč mám styk každý den,málokdy obden 😀 😀 takže mě je to asi na nic 😀

kopa
autor
12. pro 2009

holky nezoufejte,však já budu na konci tabulky s vámi 😀 😀 😀 a hezky spolu vkročíme do dalšího roku!!!!!! 😀 😵

kopa
autor
12. pro 2009

dlouho tu nebyla Mari a Nicolka 😕 😕 😕 ¨
a ještě jsem vám zapomněla říct,jestli si pamatujete na Skritkovou,chodila k nám do diskuze tak je 16tt 😵 minule jsem si s ní psala.

venuska
12. pro 2009

Kopíku: tak to je fajn. U nás se to právě schází hodně a já cukroví docela můžu, hlavně teď (o: Manžel ho tedy taky moc nemusí, tak dělám jen to co má rád 🙂

Moc vám všem přeji, aby jste našli dvě // čárečky a byl to pro vás ten nejkrásnější dáreček letošních Vánoc. 🙂 🙂

sarlotta
12. pro 2009

jéé Kopi, tak ji pozdravuj a blahopřeju... ať se ukáže🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru