Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
12. pro 2009

pe.martina IP

Kopi třeba nám to tentokrát natřeš // a zůstaneš nahoře, moc ti to přeju 😉 a pokud náhodou ne a poputuješ za námi tak příště to už všechny jistíme, ne??!!!! 😉 Musíme!!!!

murynka
12. pro 2009

ahojky 🙂

holky dnešní noc supr dala jsem jí v 7najíst s tím že v 10 se vzbudí šla jsem si lehnout v 8 😅 v telce nic nedávali 😝
no a ona se vzbudila v pů 12 po 4,5 hod 😵 😵 pak ve 3,v 6 a spali jsme do devíti 😀 takže jsem odpočatá 😀 😵

byli jsme na kladně mamka hlídala já nakoupila už i nějaké dárky 😅 hip hip hurá 😀 koupila jsem si kabátek pod stromeček 😵

kopretinko to je mi líto ☹ ☹

leni třeba nepřijde mrcha jedna hnusná 😉

jéé skritková moc gratuluji 😵 😵 😵 😵

murynka
12. pro 2009

jo a nechala jsem udělat 7 fotek tu vánoční co je v albu 🙂 budou v úterý 😉
dáme do rámečku a dáme rodině 😵 😵

ikopretinka
12. pro 2009

Ahoj Mury, díky
no vidíš sofinka je šikovná a moc hezoučká 😉

sirella
12. pro 2009

Ahojky holky...hezký večer 🙂
Jdu jen nakouknout co je tu nového...jsem strašně unavená protože malujem přízemí...je to dřina ale snad bude výsledek stát za to...jdu si dočíst co je tady nového

mirax
12. pro 2009

murynko..kde jsi našla něco o skritkove...a co? 🙂 je těhule?....dlouho se neozvala a já na ni myslela 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
12. pro 2009

Mirax to jsem tady psala já 😅 😅 na předchozí stránce 😅
My jsme si občas psali přes Ip a pak neměla doma ten pc v pořádku a ted jsem ve starém tématku listovala a našla jí 15 nebo 16tt 🙂 tak jsem jí napsala.

murynka
12. pro 2009

sir ajaj lituji vím co je to malovat 😅 ale výsledek bude krásnýýý 😵 😵

mirax psala to tu kopinka 😉 je v 16tt 😵 😵

kopa
autor
12. pro 2009

jo a Laada mám taky pěkného chlapečka Vítka 😵 😵 😵 ted jsem jí zkoukla fotečky 😀

sirella
12. pro 2009

mury:snad ju 😵 Jenže nám cosi naskákaly fleky...jen na asi 2 nebo 3 místech,ale stejně mi to hooodně vadí 😒 ...zítra se to bude dělat napodruhé a manža říkal že to bude ok...tak snad...uvidíme...snad se dílo podaří 😀 Já ho dnes "za odměnu" pustila na karty tak uvidím kdy bude vstávat...Já si malování zmyslela aby bylo všechno novučké a čisťunké na příchod mimíska...před tím jsem na to moc nemyslela ale teď chci mít všechno tip top 😀 Prostě...mimi nevyšlo tak bude všude čisťulinko a novo...s bříškem umývat lišty nebo palubky by nešlo..

Jak jsem dočítala tak jsem narazila na tvůj odkaz na Sofinku a její fotečky v oblečku 🙂 Strašně jí pasuje a je v něm náááádherná.Myslím že to musí každého potěšit jen co na ni hodí kukanec 😵 Já si zatím Vánoce moc nepřipouštěla(většinu dárků mám koupenou po netu,protože to co bych kupovala u nás nikde není),ale jak jsem na ni kukla tak mi došlo že jsou fakt za dveřama 😅

sirella
12. pro 2009

kopinko ahojky...jak jsem četla že máš sex každý den tak jsem trošku záviděla 😅 Mě teda zatím naše frekvence stačí,ale až se začnem snažit na plné pecky tak bych to brala 😉

venuska
12. pro 2009

Markét, tak to je Sofinka milionové miminko....takové bych si taky přála 🙂
Tak vidíš, už máš i nějaké dárečky na Vánoce. Já musím ještě vše stihnout v pondělí a ve možná ještě ve čtvrtek, pak už na to nebudu mít čas a hlavně už je všude tolik lidí, a nechce se mi mezi nimi chodit 😝

Kopíku: kéž by mrcha nedorazila...to by byl krásný dáreček pod stromeček 🙂

sirella
12. pro 2009

a ještě jsem chtěla farmince moc a moc poblahopřát ke kontrole 🙂 Strašně moc ti držím všecky palůše co mám aby to bylo (a ono určitě bude) všecko vždycky ok 😵 ...moc si to zasloužíš...a moc ti závidím tvého gyndra...takového jsem zažila při mém prvím(úspěšném)těhu 😵 Je to prostě poklad 😵 😵 😵

Katy....ono takové věci se fakt stávají...vím že se ty řeči o nadhledu a o tom že si z toho nemáš nic dělat lehko říkají ale je těžké to přijmout...je mi jasné že to kamošce přeješ ale daleko víc bys byla radši kdybyste těhulily spolu...chápu to, ale fakt bude líp 😉 Jen to prostě nevzdávej...ju??

kopa
autor
12. pro 2009

Venusko byl by to krásný dárek,ale nebude 😅 😠 fakt mě celý den bolí břicho a je to síla.Byla jsem si dát i horkou koupel aby už mrcha došla,tak myslím,že do rána je tady...

murynka
12. pro 2009

sir a jakou barvičkou malujete??my také vždy měli fleky a pak to uschlo a zmizelo 😉 chápu tě také jsem to chtěla mít tip top 😀 😀

vendul 😵 také budeš mít takovou holčičku 😎 ted spinká v postýlce 😵

sirella
12. pro 2009

murynko....my(teda spíš jen já 😅 ) jsme se rozhodli pro světluncefialovou...mě ta barva uklidňuje a trávím tam nejvíc času přes den...já tam i makám pro manžovu firmu(na PC) tak to fakt muselo být podle mě...přes to nejel vlak 😀 ...ale když jsem dala na výběr manžovi...aby s něčím přišel on tak ho napadla taky tato barva...u nás tam n ic moc jinšího ani nešlo...je to sice prosluněná místnost ale žádnou divočinu jsem už nechtěla...v patře jí je dost 😀 A já to mám podle sebe a manža má klid 😉 Dneska byly jeho karty bez křiku...já obvykle trochu frflám víííš...oni ty chlapiska u nás jsou všichni na jedno brdo...ale strašně se mi líbí když manža do mobilu Romanovi hlásí třeba že :Dnes nepřijdu... jdu s Petrou do kina...a Roman na to: á pán je romantik 😀Na romantice není nic zlého...jen si jí chci užívat víc...já o prázdninách těhulila a teď ne...tak chci aspoň trošku pozornosti odjinud...když mají hoši full servis...tak jsem teď na řadě i já....strašně se mi líbí to moto kopinky ...fakt na tom něco je

sirella
12. pro 2009

jejda...kopinka má nové...já myslela to o tom že člověk by měl myslet i na sebe...

murynka
12. pro 2009

fialová je krásná ted se mi začla líbit 😅 máme ten koberec fialový koupila jsme si svetr i kabát opět do fialova 😀
hezká barvička 😵 to jste si umíchali?

no jo ty chlapi asi jsou všichni stejní v tom že jsou jiný než my..jinak s tím moc nesouhlasím někdo je hodný a někdo grázl 😠

kopa
autor
12. pro 2009

Sirell 😀 😀
já už si to moc nepamatuji jak to bylo :v životě musí člověk umět myslet i na sebe.... asi nak tak to bylo??

kopa
autor
12. pro 2009

holky jdu hajat,pěkný večer všem přeji 🙂 bolí mě šíleně to břicho ☹

kopa
autor
12. pro 2009

V životě musí člověk umět myslet i sám na sebe....asi tak to bylo,už nevím 😀 😀 😀

murynka
12. pro 2009

leni dobrou a třeba to bolení není mrška 😉 😵 hezké sny já půjdu také 😵

kopa
autor
12. pro 2009

markét kdyby tu byla Farminka tak bych se s ní vsadila o ponožky 😀 😀 😀

sirella
12. pro 2009

kopi...tak nějak 🙂 ...budu trošilinku myslet jen sama na sebe...budu takový ten JÁ-jista...ale neboj kluci to nepoznají...jen chci mít víc radosti ze života a být víc v poho...a to mimís zase dojde...jak je u mě zvykem 😅

murynka
12. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sirella
12. pro 2009

mury:přesně jak píšeš...někdo je hajzl a někdo slušný...mě jen mrzí jak jsem tu na manžu nadávala a ono se to fakt vysvětlilo...všecko...prostě jen to shrnu...má mou absolutní důvěru 😵 ...ve všem...možná jednou budu za krávu,ale když vidím co je kde jinde tak fakt jsem za něj ráda...je to moje zlatíčko 🙂 A včera jsem slyšela jeho hovor s jeho mamkou(mou tchýňou) a bylo :no to víš že nechce(jestli se mu chce malovat)...ale že ona (tchýňa) taky když si dupne tak musí chlap podle toho tancovat 😀 Asi si našel manželku podle matky 😎

A jináč u nás fakt v poho...a asi od toho konce září jsem konečně zas šťastná 🙂 ...Jen mě teda dost zabolelo při úklidu hrabání se ve starých fotkách...vííííš...jak jsem viděla našeho prvního prcka a holčičku už neuvidím...kurnik...já byla tak pozitivní,ale ,promiň, chvilku to zas dolehlo

sirella
12. pro 2009

kopísku,mury....dobrou noc...hezké sny 🙂

Budu u netu čumákovat hodiny...a "bádat" co a jak 😀

murynka
12. pro 2009

sir 😕 😕 nadával to ani nevím co se stalo??

jak holčičku už neuvidíš?

jsem nějaká zmatená 😔

sirella
12. pro 2009

já tu na něj nadávala(manžovi)...kvůli ...radši IP...a ono se to vysvětlilo...a to druhé miminko je pro mě holčička...i když to z ultrazvuku nebo něčeho jiného nevím....ale já fakt cítila holčičku

murynka
12. pro 2009

sir pošli IP ju?

aha to je mi líto ale holčička bude neboj se 😉 v kolikátém tt jsi o to přišla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru