Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
7. črc 2009

Mury......no to si myslím...........my už se taky těšíme, až budem vědět, jestli to bude holčička nebo chlapeček. Zatím se doma pořád špičkujeme a dobíráme kvůli jménům, je to psina 😀 A taky už se těším, až budu moct nakupovat hadříky do barvy a né jen žlutý, zelený a bílý 😉 Mury a prozradíš nám pak, koho nosíš v bříšku?? My to nikomu nevykecááámeee 😀

murynka
7. črc 2009

kerie to je jasný že to řeknu 😀 😀 já drbna ukecaná 😀 😀
já právě už nenakupuji právě jak píšeš už chci do barvičky 😵

murynka
7. črc 2009

ale dnes ve snu se mi dvakrát objevila chlapeček takže je to asi na tuty 😎

venuska
7. črc 2009

Markét, hezky roste bříško, taky jsem dávala fotečku do albíčka…už jsem to slibovala jak dlouho.

Zdravím vás všechny holky moje 🙂

venuska
7. črc 2009

Markét, tak to asi bude chlapeček (o:

Kerrie: tobě to taky utíká…pane bože, tady se to nějak zrychluje 🙂

murynka
7. črc 2009

vendul bříško už jsme viděla včéra a psala jsme ti 😉 že hezky roste....

kerrie
7. črc 2009

No mě taky připadá, že vždycky jen mrknu a týden je v čudu 😀 Jen tak dál, holky.........ať nám to všem takhle hezky v pohodě utíká 😉

venuska
7. črc 2009

Kerrie: určitě jsem hned klidnější, zase se mi bude lépe spát... 🙂 Krásně se tam protahoval...asi zrovna vstával 🙂 Já bych ten ultrazvuk chtěla mít doma... 🙂

kopa
autor
7. črc 2009

Ahoj holky 🙂
teda ta Farmi mě vystrašila s tím nadpičníkem 😀 😀 😅 To si ani nedovedu představit těhu břicho a pod tím povadlej nadpičník 😅 😀
Psala mi Dennca mám vás všechny pozdravovat,nestíhá 😉
Venuska a Mury moc hezký bříška 🙂

kerrie
7. črc 2009

Venus.......moje řeč.......akorát mám dojem, že by mi z toho asi hráblo, protože bych ho pořád chodila kontrolovat 😀

venuska
7. črc 2009

Markét, včera jsem ukazovala manžovi ten kočárek co mam v albíčku, tak se mu líbil…konečně některý. Krásné jsou všechny. Tak mam nejspíš taky favorita. A kdyby to byla holčička, tak to možná bude ten červený.

venuska
7. črc 2009

Kerrie: to je sice pravda...ale mohla by jsi ho kontrolovat kdy by se ti zachtělo. 🙂 To by jsme asi kontrolovali pořád, co? 🙂

kerrie
7. črc 2009

venus......my máme vybraný stejný kočárek, akorát ten v černo-červené barvě. Je fakt moc pěkný a i příjemný na vození. 🙂

murynka
7. črc 2009

ahojky leni 😵 😵

vendul původně jsme chtěli také šedivý ale ve skutečnosti jsou ty barvy trochu jiné než na netu pozor na to!!!červená je úplně jiná atd...chce to vidět ve skutečnosti jinak ten kočárek mají na Kladně za bývalou delvitou je tam dětský ráj mají tam ten černý je uchvatný 🙂

kopa
autor
7. črc 2009

holky tak už měřím BT akorát jsem dneska zapoměla 😅 tak to mohu změřit až odpoledne? 😅

mirax
7. črc 2009

Jéé, vy jedete..chvilku tu nejsem.. 😉

kerrie: jo, jo kamarádka je z Hradce...nějaké špatné tušení měla..právě, že necítila pohyby a taky jí najednou už vůbec nerostlo břicho..takže strach měla a byl bohužel oprávněný.

Holky, nesmíme se pořád bát...stává se to, ale zase tak časté to není. Já myslím, že alespoň v době,. kdy už člověk cítí pohyby, tak je to lepší, už vám mimi dává vědět, že je ok.

Jinak, mně začíná být lépe..ráno mi teda dnes ještě bylo zle, ale přes den je to daleko lepší i cítím víc energie, tak mám hned větší radost. A mám už taky nějaké břicho..teprve začnu 11tt!! Holky, jak já budu vypadat.

Zkusím něco vyfotit 😉

venuska
7. črc 2009

Kerrie, tak to budeme mít asi každá v jiné barvičce. Vypadá fakt moc hezky…kamarádka už ho má v zelené barvě, a vypadá moooc hezky.

Markét, za bývalou delvitou…myslíš tam na tom rohu?
Určitě bych se na něj nejdříve jela podívat... 🙂

kopa
autor
7. črc 2009

Mirax ahoj,
ted jsem to dočetla s tou tvojí kamarádkou 😔 😔 😔
To je opravdu hrozné,nedovedu si ani představit jaký to je... 😔
Vyfot taky bříško,včera jsem koukala že Tobík má nové foto,moc mu to sluší 🙂

kerrie
7. črc 2009

Holčinky, já musím končit............jdu do práce zaučovat novou holčinu, která to pak nejspíš převezme za mě, tak si ji musím pořádně vycvičit.....pápá všem a odpolko zas nakouknu 🙂

murynka
7. črc 2009

vendul jo jo narohu 😉 ale mají tam jen ten černý a dlouho tam nebude 😀 koupíme ho 😀
a pak mají jen katalogy kde mají barevné kombinace ale jak říkám ve skutečnosti vypadají jinak 😨

murynka
7. črc 2009

tak to budeme 3 s estejným tipem kočárku 😀 😀 😀

venuska
7. črc 2009

Kopi: tak pořádně měř…a pak dej vědět (o:

Mirax: určitě foť a dávej do albíčka. Je to hrůza, co se děje. Člověk, by si řekl, že v tom 20tt už tolik nic nehrozí a bum…)))o: Hlavně, že už je ti o něco lépe.

venuska
7. črc 2009

Markét, já jedu ve čtvrtek na Kladno, tak tam na něj juknu. A co třeba kdybych si ho pak objednala na prodejně, a pak bych ho nechtěla, myslíš že by si ho tam nechali?

kopa
autor
7. črc 2009

Venusko budu měřit,jsem zvědavá co mi z toho vyleze 😀
Jinak mám dle výpočtů plodné dny ode dneška 😅 tak jsme to včera pojistily 😀

murynka
7. črc 2009

to by ses musela domluvit snimi 😉 já tam mám známou taže bude asi i sleva 😀 😀

bobinka22
7. črc 2009

Ahoj holky.,

Tak resite kocarky jo?
Ja to nechala az na pristi mesic a favorita nemam.Vubec nevim.Musime se jit nekam v srpnu podivat s pritelem.Nemam ani tip ,ktery se mi libi.. ☹ 😒 😀

venuska
7. črc 2009

Kopi: tak dneska znovu pojistit….uvidíš, ono to vyjde….a budou krásné // čárečky…

Markét, až tam půjdu, tak se s nimi domluvím….tak slevička bude dobrá, viď??? ((o:

kelly1983
7. črc 2009

Ahojky holky, jak se máte? Je něco nového?

mirax
7. črc 2009

Vzbudil s eTobík, jdem baštit a ven🙂
Vyfotila jsem břuch...jsem jak vepř🙂 😀

venuska
7. črc 2009

Kelly: ahojky…jak se máš?

Mirax: ty máš už taky pěkný bříško (o: ty jsi hubeňour.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru