Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
17. dub 2010

Jo a Terci držím pěsti, ať malýho pěkně brzo vrátí.....jsem si vzpomněla, jakm i ho konečně přinesli, když už nemusel být v inkubátoru....no a po třech hodinách mi ho plačícího vyrvali z náruče, že má žloutenku a zase mi ho odnesli....na dva dny....také ho nosili jen co tři hodiny na krmení......no já brečela.....Já byla na pokoji si dalšíma dvěma holkama....ty měly svoje miminka, celý den se snima ňuchňaly.....no a já už druhý týden koukala na prázdnou postýlku, v noci ty děti plakaly....no a já si připadala tááááák sama opuštěná bez miminka...no řvala jsem pořád do polštáře.... no a pak když mi ho donesli napořád, holky, to bylo tááááááá krásný 😵 .
Teď mi to přijde směšný, jak jsem byla ubulená a vše mě dojímalo, ale prostě úplně chápu Tercinku......ty hormony jsou děsný a prázdná postýlka ...no hnus 😝

natalie77
17. dub 2010

Ahoj Veve, my se zatím neznáme, ale až se poznáme 😉 .
Tiše blahopřeji a moc držím pěsti......Terci si to tady zkontroluje, až dorazí domů a bude mít radost 😀.

Tak já mažu něco dělat,

sarlotta
17. dub 2010

dobré ránečko, hezkou sobotu holčinky🙂

veve.b
17. dub 2010

Ahoj Natalie 🙂 děkuju za pěstičky 😀 aráda vás tu poznám všechny 😀

Včera jsem se byla na Tercinku a Lukáška podívat 😎 Lukášek je úžasnej, takovej krásnej malinkej uzlíček 🙂
Včera Tercince slibovali, že bude Lukášek už jenom do dneška do rána pod světlem, takže by ho měla mít dneska Tercinka u sebe 🙂

sarlotta
17. dub 2010

veveb. ahojík, nová těhulka to je krááásné🙂)) chceš do tabulky ?
Tercina kamoška jo🙂))) a dej si fotešku 😉

natalie77
17. dub 2010

Jo Sarlott, na tebe tady čekám 😵 .
Musím Ti napsat, že jsem včera koukla do Tvého alba a ty fotky z ateliéru jsou náááádherné. Moc Vám to sluší, jste krásná rodinka a radost Vám kouká z očí. Vypadáte moc hezky a spokojeně....takže oblečení vůbec neřeš, to není podstatné...hlavní je být v pohodě, to Ty jsi, takže úsěch zaručen.
Tak ale už opravdu jdu...... 😉
A po oběde se ukážu až budu mít uklizeno, jinak tady zase budu trčet a nic neudělám 😎 .

sarlotta
17. dub 2010

jéééžiš Natalko tolik chvály hned po ránu, až mi kafe zaskočilo 😀 😎

veve.b
17. dub 2010

Aho Sarlottko 🙂 Do tabulky ráda 😀
S Tercinkou se známe, teda poznaly jsme se asi před necelými dvěma lety přes své manžílky 😀 a hlavně bydlíme pár kilometrů od sebe 😀

sarlotta
17. dub 2010

veveb. ok🙂) jsem ráda, že jsi mezi nás zavítala, člověk nemá být sám ani na starost ale ani na radost a to tentokrát bude 😵 😉
početla jsem si v albíčku a mám pocit, že jsem četla to moje 😉 takže vím přesně jak to bolí ☹
Budu držet palečky a čekám jen na kulaté fotky a utz 😎 beze strachu.

sarlotta
17. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 33tt..........................KO 27.4...................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 29tt
Sarlotta 25tt.................. KO 27.4......... utz v pořádku....čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 24tt.................. KO ?.....................................čeká chlapečka
Wlladka 24tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 22tt.......................... KO 29.4. KO 13.5.
Handm 21tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 19tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 19tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 19tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 18tt ......................velký utz 5.5.
miru.j 18tt........................KO ?
Kopa 14tt ....................... .KO 29.4. NT dopadlo skvělě, mimís je šikulka 😉
Maarrtina 10tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... KO dopadla výborně NT 3.5. KO 19.4.
veve.b 6tt..................KO ?
Paajaa 26DC
Farmarska 25DC
Cajori 22DC
Madormi 20DC
Katyna 13DC
Natalie 11DC
Aja 10DC
Nicollka 8DC
M.aa.b 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

veve.b
17. dub 2010

Jojo, je to tak člověk by něměl být na starosti sám .. Tercinka mi o vás říkala už dávno ...

Tentokrát si s manžou nepřipouštíme nic špatného a věříme v ten nejlepší konec 😀 takže krásnej vánoční dáreček 😀

Jo tak fotka už tam je, sice není moc aktuální, ale zatím alespoň něco 😅 , pak tam hodím aktuálnín 😀

veve.b
17. dub 2010

KO mám 30. 4. 😀

murynka
17. dub 2010

ahojky

veve vítám tě a gratuluji přečetla jsem si tvůj příběh jako kdybych to psala také já vím jaká ta bolest je ☹ ale ted má v bříšku prosincový dáreček 😵 😵 to je krásný já měla tp 1.12 akorát malá se rozhodla přijít na dušičky 😀 😀 chtěla vybočovat z řad 😀
užívej si těhulení a tercinku mooooooooccc pozdravuj 🙂

veve.b
17. dub 2010

Ahojky Murynko 🙂

holky děkuju fakt za miloučké přivítání 😀 tercinku budu od vás všech pozdravovat co se do ní vejde 😀 Půjdu je zase asi otravovat zítra (chce jít se mnou i můj manža) dneska čeká tercinka rodinu 🙂

sarlotta
17. dub 2010

Holky co si myslíte o prachu ze sopky ?

Počasí zůstane pěkné

Podle meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu už vulkanický mrak dorazil nad Česko. „Na kvalitě ovzduší se nijak neprojevil. Částice jsou hodně vysoko a jsou malé, takže mají malou spádovou rychlost,“ řekl meteorolog Josef Keder.

Díky pěknému počasí podle Kedera naopak mohou Jihomoravané dýchat lepší vzduch, než obvykle. „V nejhorším případě pokryje ulice a auta slabá vrstva vulkanického popela. Podobně, jako když vloni bouře přinesla písek ze Sahary,“ uvedl Keder.

Výstraha skončí po zítřejší dvanácté hodině. „Sopečný mrak zcela zmizí v noci ze soboty na neděli díky změně větrných podmínek,“ sdělil Keder.

Světová zdravotnická organizace i Český meteorologický ústav přesto doporučují lidem s dýchacími problémy, aby v pátek a v sobotu dopoledne raději zůstali doma.

sarlotta
17. dub 2010

u nás je taaak kráááásně dneska... škoda sedět doma.... ale asi vydržíme a frknem jen ke kamošce s malým omrknout králíky🙂 ať má zábavu 😀

veve.b
17. dub 2010

Já bych tot ak černě neviděla ... u nás je taky krásně, asi vezmu našeho hafíka a půjdu někam na prochajdu .. 😎

sarlotta
17. dub 2010

no jo vev blbé je ,že to nejspíš nepoznáš že dýcháš popel.. ale tak snad Keder🙂 nekecá, pže taky nebudem sedět doma 😉

sarlotta
17. dub 2010

Holky jdu vařit, prcek chce hrát jakési pomeranče či co na počálu 😲 😲 😀 😀 😀 nj nová generace 😉 😉

veve.b
17. dub 2010

No já jdu taky něco dělat, už se tu na ten výbuch nebmůžu koukat 😀 😀

farmarska
17. dub 2010

ahoj kolegyně snažilky, ahoj těhulky, ahoj maminky a vůůbec všechny 😉 🙂 Dnes je krááásně sluníčkovej den, to se nám to na tu párty vydařilo 😵 ani tu trochu popílka u ohně nezaznamenáme 😉 si budeme myslet , že je to z buřtů 😀
Dlouho se nemůžu zdržet, tak jenom rychle dočtu a pak mažu dělat jednohubky a další přípravy.. Včera jsem usla jako zabitá, asi do deseti večera jsme dělaly rolády a věnečky, nakládaly maso, atd.. 😝 tak jsem sem pak už neměla moc síly psát. Dneska tomu s těma návštěvama, taky moc nedám, ale nebojte, díky své závislosti, průběžně načumovat určo budu 😅

farmarska
17. dub 2010

A vidéím novou tvářičku, tak bych jí tu za všechny chtěla moc přivítat 😵 😵 a at se ti u nás líbí 😵 😵
Zatím nevím co jsi zač, ale jestli máš jakékoliv dočinění s Tercinkou, tak budeš supr baba 😉 🙂

farmarska
17. dub 2010

Jinak natál to s malým mě mrzí, že to na něj zas leze 😢 Jinak já bych ale na nějakej popílek moc nedala, jsem teda taky astmatik i alergik, ale ven lezu, páč takový hezký počasí se teda musí využít a načerpat ze sluníčka trošku vitamínků 😉 ale já nevím jak přesně je na tom tvůj malej, takže si to musíš rozhodnout sama 😅
U mě kašlík už snad na ustupu, v noci konečně už chrápu a dnes jsem se vzbudila díky němu asi jen dvakrát a u postele mám hned med s cibulí a jiné léky, takže to do sebe nacpu a pokračuju ve spánku 🙂
Doktor debil z krve zjistil, že jsem prej ještě nemocná, mám moc bílejch krvinek, či co a tak mi nacpal druhý antb. a mám přijít na kontrolu až za týden v pátek 😀 Tak já nevím nejdřív mi ve středu, když po něm chci něco na kašel nacpe jen pilule na alergii a udělá ze mě simulanta a ted druhý antb. 😀 Si ale počká že bych mu něco z toho žrala 😝 😀 kor když je nemoc už na ustupu 🙂 Ale ten tejden doma je ještě fajn 😀

ee.liska
17. dub 2010

ahoj 🙂
natálko to mě mrzí s prckem, snad mu bude brzo lépe 😉
veve ahoj 🙂 měla jsi mezi nás přijít už dřív 🙂 jinak potichounku grtauluju 😵
já na ten prach asi prdím a půjdu na chvilku na terasu na houpajdu 😎
jo a manže mi dneska už smontuje skříně, tak zítra si budu uklízet věco pro prcka 😵

hanana
17. dub 2010

dobre ranko
Kopi moooc velka gratulace
Jinak kdy nam pujde Lukasek domu???

Jo ten sopecny prach bych se asi moc nebala pokud nemate nejake mega potize mozna vetsiho astmatika by to ovlivnilo, ale my to tu uz mame od min tydne ale zatim si niceho nevsimam a to jsem opravdu alergicka na vse 😉 😉 😉

madormi
17. dub 2010

ahoj veve, máš to moc krásně napsané v albíčku, až je mi z toho zase do breku 😀 a moc blahopřeju k noveému tělu a věřím tomu že pod stromečkem už budeme mít krásný vrnicí uzlíček 😉

nicollka
17. dub 2010

ahoj vítám veve a držím palečky, taky jsem ted dočetla a je to krásné.

Kopi moc moc gratuluji 🙂

Mě zase bolí prsa takže asi ovulka byla přeci jen až po vysazení utroše, špinění nebyla mrcha a ovulka opět až když už byl manža pryč a to byl doma 14dní :( Není nám přáno.

Kuchyn se rýsuje, dnes jedu poskládat stůl 🙂 A Dáda bude mít modrý pokojík, pojedu vybrat zelný koberec, snad to nebude mít moc tmavé 😲

wlladka
17. dub 2010

Ahojky.
Kopi gratuluji k super výsledkům!!! 😀 😀 😀 😀 "Vítek" je šikulka 😀 😅
Terci zase bez Lukáška, ale to brzy uteče a už se budou prohánět na sluníčku. 🙂

U nás bylo včera krásně, tak jsem courala venku. Dnes je ještě líp, tak zas vyrazíme ven. Taky jsme si naplánovali grilovačku.
Vítám u nás veve.b - zas přírůstek ze ZPČ kraje 😀 😀

wlladka
17. dub 2010

...taky jsem se s vámi chtěla podělit o informaci....
Toto jsem si právě objednala: http://www.4mimi.cz/detail.php?zbozi=555799

hanana
17. dub 2010

jo taky vitam veve.b jdu si precist tvoje story
ja jsem objednala ten Angelcare monitor tak doufam ze bude k necemu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru