Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
19. kvě 2010

ale bude...................mam strasne nizkou BT....sice ji nemerim pravidelne,ale rano jsem mela 36.2 ☹
takze se spis tesim na dalsi snazenicko 🙂

paajaa
19. kvě 2010

Cajori: tak alespoň, že se těším na snaženíčko a myslíš pozitivně- to je důležité

Sarlott: díky za tabulku. Doufám, že budu moct hlásit další termín kontroly. 😉

cajori17
19. kvě 2010

paaji snazim se myslet pozitivne,ale sem tam na me dopada strasny smutek.....ale doufam,ze se nam behem leta zadari

sarlotta
19. kvě 2010

Paajaa taky mysli pozitivně a mluv na miminko 😉

Caj já držím palušky ať se podaří co nejdřív, miminko si ten okamžik vybere neboj. 😉

cajori17
19. kvě 2010

sarlot-ty fotky z atelieru jsou krasne 😉

sarlotta
19. kvě 2010

díky caj 😵

wlladka
19. kvě 2010

Ahojky 🙂
Jdu se ukázat. Tlak je pořád na hranici, tak raději ležím. Nechci nic riskovat a vrátit se do nemocnice. Budu ležet alespoň do konce týdne, snad se to srovná a ustálí. Mamka říkala, že je moc brzy, abych se zapojila do "běžného" života, i když opatrně. 🤐 Tak se tedy nezapojuju a ležím 😵 Jen aby se to nehoršilo 😒
Na kontrolu jdu v úterý tady u nás, tak uvidím.

Jinak na vás všechny myslím. 😵 😵 Pozdravujte miminečka jak narozená tak ty v bříšku. Jen ať je jim moc dobře a vám maminám samozřejmě taky. Není nad ten klid a pohodu. To pak čas letí úplně jinak, když je vše v pohodě.
Gratuluji k úspěšným kontrolám a držím pěsti na ty další 🙂 😵

Paaji, ty buď v klidu. Miminko je v pořádku 😵 😵 😵 😵 Špinění v prvních třech měsících bývá celkem časté. Neboj se, bude to dobré 😵 😵 😵 a kontrol ještě bude až až 😉

Tak jdu zase do polohy v leže PA PA

sarlotta
19. kvě 2010

wlladi drž se🙂 šimonek je šikulka- zvládnete to 😉

paajaa
19. kvě 2010

Wladi: hezky odpočívej a relaxuj.

Holky moc děkuji za uklidnění- moc mě ty slova pomáhají. 😉

cajori17
19. kvě 2010

wladi,opatrujte se....

petroska
19. kvě 2010

ahoj holky.u nas huráá přestalo pršet tak snad už víc jak ten 3 tupen nebude.už ted bobkujeme a kukáme denně k vodě jak to vypadá.taky máme na hranici 😠 .TERCI jak tak čtu a radí holky tak bych tvojemu nechala Lukáška aspon od rána do večera a udělala si sama někam výlet at se postará.pak by viděl co to je starost.já si nedovedu představit mojeho že by byl takový.on je horší na uklid jak já.když vidí smítko už bere smeták a jede takže já si nemužu stěžovat jaké mám doma zlatíčko-zatím teda že 😀 .včera mě prcek kopal od 21 do 22.30 snad v kuse tak sem hleděla že to je u nej poprví rekord co mi tak dával zabrat 🙂 a byla sem ráda

petroska
19. kvě 2010

paaja kámoška taky krvácela snad do 3 měsíce a má zdravé miminko.pokud tě doktor bude hlídat tak to bude ok,prostě o tak někdo má.bude to v pořádku neboj.wladi taky držím palečky at se tlak umoudří 😠

nicollka
19. kvě 2010

ahoj holky
paaji neboj bude to dobré, špinění je ok, mimisko se roztahuje a měla by byt mrška . posílám ti mooooc pozitivní energie, pohlaď bříško, pošli špuntíkovi něco dobrého a neboj ;)

nicollka
19. kvě 2010

holky hrála sem si z testama...tento měsíc tomu dávám, ale vypotřebuju to a končím fakt slibuju :D 😝 mamatest jen ty dva tlustý jinak to jsou jen ovulační testy bohužel :D

sarlotta
19. kvě 2010

Nicol to je peněz🙂 ale no a co, já jsem taky testíkovala furt... ovu sice ne, to sem měla jasné příznaky ale mamáčů bylo 😲 😀

nicollka
19. kvě 2010

šarlot no 300,- a ještě pořád mám :D

Já ovu nepoznám absolutně no co aspon budu doma bez testíků. Mamatesty jsou tam jen dva ty širší :D

kopa
autor
19. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Paaji sakra to špinění 😒 ale neboj bude to v pořádku 😉 ty to holt takhle máš a když ani ty prášky ti nezabírají,tak to tělo si to dělá samo 🙂

Nici hezké testíky 😀 😲

veve.b
19. kvě 2010

Ahoj holky 😀
Tercí to mě štve, že je manža takovej, by fakt potřeboval přes držku 😠 😠 asi na něj někde číhnu 😠 😎 No už aby jel na kurz, budeš mít doma aspoň týden klid .... chjo ...

Wladi opatrujte se, odpočívej a myslím na ¨vás, ať je vše v pořádku co nejdýl ... 😉

kopa
autor
19. kvě 2010

Sarlott však ty s tím mým břuchem musím všude dávat pozor 😅 jsme dneska byli nakoupit a to jsem furt slyšela od přítele,bacha,dávej pozor.... 😠

Wlladi tak doufám,že se ti ten tlak zlepší 🙂

Cajori neboj dočkáš se 😉 😉

flair
19. kvě 2010

Ahojky🙂
Šarlotko, naše tlustoška měla v 36tt odhad 3080g a dle UTZ byla o cca 2 týdny starší. Macek je to a pude ven a basta 😀 ale nic tomu nenasvědčuje teda 😝

madormi
19. kvě 2010

ahojte holky, dnes je mi příšerně bolí mě mrchovsky břicho do toho mě bolí svaly na břiše z cvičení, do toho je hnusně no den na pěst. dnes to asi v práci zapeču dřív a na cvičení se taky vykašlu :-/ jinak zítra hlásím 1 DC to už je jasné. teda ty povodně to je síla co chudáci lidičky ☹ já v pátek jedu na Slovač přes Hodonín tak snad se to nezhroší a bude to průjezdné

wergina
19. kvě 2010

Ahoj holčinky, jdu vás pozdravit!!! Téééda tabulka se pěkně rozrůstá o těhulinky a maminky 🙂 to je paráda, jen tak dál. Snažilkám přeju brzké //!!!!!
Sofi mě moc nenechá sedět u PC, tak jen nakukuju. Teď spinká v kočárku, tak jsem zvědavá, jak mě tu dlouho dneska nechá, ale jinak je zlatá, samožřejmě jako každé miminko 😀 dneska máme 3 měsíce, jééjej jak to strašně utíká 😒 😵

tercie
19. kvě 2010

Ahoj holky, mám asi tak dvě minuty 😀
Moc dík za podporu, nějak to budu s manžou muset zkoulet,uvidíme co bude, až přijede domů.
Verčo on bude v kurzu 2 měsíce 😉

Wergi ahojky,gratulujem ke třem měsícům 🙂
Já už toho na pc taky moc neudělám, a ještě kor jak jsem sama doma,tak se to nedá, teď mám rozdělanej oběd na sporáku, a odběhla jsem, Luky se pokadil,tak jsem myslela že ho hned přebalím, ale vypadal že usne tak jsem ho nechtěla hned zas brát, však má prdku namazanou,tak chvíli vydrží, za chvíli je stejně kojo..
Pokusím se dočíst 🙂

kopa
autor
19. kvě 2010

Tercíku no musíte si asi o tom s manžou promluvit 😅 přeci se nemůžeš roztrhat 😠
Wergi ahojky,teda 3 měsíce 😎 vždyt je to nedávno kdy jsi rodila 😀

kopa
autor
19. kvě 2010

Jinak kolem 16hod.jdu na to sono srdce,tak snad to bude o.k 😅 No jsem zvědavá až tam vyvalím ty svoje mega prsa 😀 😀 Přítel říká že mám ty prsa nalitý jak Kijivu 🤐 🤐

paajaa
19. kvě 2010

Flair: no jo budeš mít pořádného macíka 😉

Wergin: téda 3 měsíce- to letí. 😉

tercie
19. kvě 2010

tak byla přece jen přebalovačka a ted ho mám na ruce, píšu jen jednou.
kopi on to nebude chtít rozebírat, a když bych ho k nějaký rozpravě nutila, stejně neuzná že dělá něco špatně, to naopak já bych se na sebe dozvěděla tolik věcí, až by mi z toho bylo blbě...jako už tolikrát. takže vyčkám, jestli sám nezačne dělat věci jinak...

sarlotta
19. kvě 2010

flair nooo miminka přibírají ke konci rychle🙂))) ale to zmákneš ... 😎

sarlotta
19. kvě 2010

Kopi držím palušky🙂

Wergi 🙂)) a co nějaké fotešky🙂) pro tetky koníkovky 😎

Terci máš to těžké... zajdi k nějaké kamošce na pokec ať nesedíš doma 😉

kopa
autor
19. kvě 2010

Sarlott díky 😉
Tercíku no co s ním naděláš 😠 je to chlap.No doufám,že u nás se pak bude teda snažit!!Jinak je mrtvej chlap 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru