Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
28. pro 2010

dle utz 30.11- az zacatek prosince zhruba........

cajori17
28. pro 2010

to znamena ze ovulka kolem 20 DC a vyse......otehotnela jsem asi hodne pozde 🙂a nebo se plod prestal vyvijet,tak nevim 😔

madormi
28. pro 2010

@cajori17 otěhotněla si pozdě a basta, máš delší cykly vem si, že já to dostávám 24-25 DC tak to je jiné ty to máš prostě posunuté 😉

cajori17
28. pro 2010

@madormi prala bych si aby to tak bylo,ale ted s tim stejne nic nenadelam....budu muset cekat .........

madormi
28. pro 2010

@cajori17 no to já taky nemysli si taky mám strach ale zavřela sjem ho pod pokličku a užívám si to že tam mám bublinku a budu jen doufat, že za 14 dní bude mimi se srdíčkem a na přelomu srpna a září miminko zdravé nezbývá nic než doufat a věřit a užívat si každý den!!

cajori17
28. pro 2010

@madormi to bylo fajn🙂 taky to zavru pod poklicku a budu si uzivat 🙂diky za podporu 🙂moc jsi mi pomohla

madormi
28. pro 2010

@cajori17 od toho tu je mk abychom si vzájemně pomáhaly a dodávaly naději a sílu 😉 bojujem tu všechny 😀

cajori17
28. pro 2010

@madormi máš pravdu 😉

cajori17
28. pro 2010

@madormi a jak se citis ty?nejake tehu priznaky?

madormi
28. pro 2010

@cajori17 já tak chvílema jen, občas mě zabolí prsa občas je mi blbě od žaludku a furt jsem unavená, ale jinak nic, ale tak snad je ještě brzy na hormonální nálož v podobě příznaků 🙂

cajori17
28. pro 2010

@madormi 🙂 urcite ........ja jdu pomalu ohrivat obed,pritelak za chvilku prijde z prace,zatim papa

lucadav
28. pro 2010

@cajori17 to jo testy vyhod=)

tercie
28. pro 2010

Ahoj holky, my byli dneska venku se sporťákem, malýmu se to líbilo, kooooukal 🙂 na něco jinýho než na matku 😀 Byli jsme jen chvilinku, svítilo hezky sluníčko... a dopíšu později, malej je vzhůůůůůruuuuuuuu 🤐

veve.b
28. pro 2010

Ahoj holky, jdu pro radu ke zkušeným maminám 🙂 co s ublinkávajícím dítětem ????? malej i když si říhne, tak dost často ublinkává a to i hoďku po koju a včera ráno mi dokonce zvracel tak, že jsem měla až hrůzu, aby to z něj všechno vypadalo a on se mi vůbec nadechl, jakej to byl vodopád ☹ nejvíc mě stresuje, že mu to jde dost často i nosem ☹ má někdo fígl, jak ublinkávání zabránit ????? jo a ještě prosím o radu jak předejít tý debilní škytavce ☹ na prdíky se ani neptám, to je mi jasný, že musíme nějak přečkat ☹ kapičky bohužel žádné nezabírají ☹

tercie
28. pro 2010

@veve.b Ahoj mamino, tak i na tebe dolehlo trápení běžného dne 😀 Hele se škytavkou neuděláš nic, a ublinkávání jedině tak, že mu o minutku zkrátíš dobu kojení, aby se nepřepíjel. Mě malej blinkal taky dost, asi do 3 měsíce skoro, pak už se naučil pít jen tolik kolik zvládne "pobrat". A zvedni mu postýlku aby neublink a nevdechl to 😉, ale to určo víš. Na prdíky krom kapek hodně pomáhalo nošení v klubíčku a pecičky nahřátý na bříško.
Kdyby blinkal a nemohl se nadechnout tak si ho polož bříškem na kolena obličejíkem dolů ať mu to jde ven...
A jak je jinak, jak zvládáš zástupy návštěv a tak všelijak podobně? 😉

lucadav
28. pro 2010

@veve.b Tak vy tam mate takhle krasně jo????? jinak znama na prdiky vyvařela vodu s kminem a malemu to strašně pomahalo......... A to ublinkavani,,to muže mit problem se zaklopkou=nebo jak se to řika.=) Mala mi škytala stašně a vždy měla načurano=)

handm
28. pro 2010

Ahoj holky, jen v rychlosti nakukuju a musím vám napsat nejdůležitější zprávu letošních Vánoc u nás 😀😀😀 MAnžel dneska našel Marečkovi první dva zoubky - jedničky dole, jsou tam 😀 V necelých 4 měsících, to je fofr 😀😀😀😀😀 jsou krásně proříznuté, ani jsme si nevšimli, že rostou... a najednou tam jsou, ten náš klouček byl tak hodneeeeej!!!!!

zkusím vás dočíst 🙂

veve.b
28. pro 2010

@lucadav @tercie Děkuju za rady 🙂 v postýlce jsme podložili matraci zatím petkou, chci koupit klín pod matraci, ale v baby bestu budou mít otevřeno až po novém roce, tak musíme vydržet. Na škytku jsem dneska zjistila, že zabere, když dám malýmu trošku cucnout a pak hned jak přejde mu prso uzmu a vyměním ho za dudlík 🙂 no ty prdy jsou kapitola sama pro sebe - zatím jsme trpěliví a zkoušíme co se dá - klubíčko, nahřéívání polštářkem, masáž bříška, atd... a to ublinkávání budu muset asi probrat co nejdřív s dr., pže dneska to zas bylo dvakrát, i když ne moc, ale bylo, jednou mi přišlo, že si toho vzal při kojení moc a nevěděl co s tím, tak mu to prostě z pusiny a nosu vyjelo samo ...

@tercie bych mu kojčo zkrátila, ale tos neviděla co vyvádí, když mu seberu prso dřív, než on se cítí nasycen ☹ to je hysterie ... a je fakt, že mi přijde, že se nepřejídá .... nevím, hlavně aby byl v pořádku a nic mu nebylo, to ať si pak klidně ublinkává jak chce ....

lucadav
28. pro 2010

@veve.b Jojo prdiky....těch jsme užily až až=) jsme i hodně cvičily s nožičkama.. Jinak to ublinkavani je asi fakt spiš na poradu s dr. ale ono s tim taky vic moc dělat nejde. Třeba se jen přepapava a nemuže to pobrat=) jeje to už je strašně davno=) strašně to utika.

farmarska
28. pro 2010

ahoj kuřátka, japak se tu máte? 🙂 doufám, že užíváte domácí pohody 🙂 já se mám dobře, manža je zlatej, doma pohodička a cetím se taky dobře 🙂 dnes jsem byla na té krvi, zítra si zavolám na výsledky na gyndu, ale myslím, že to bude ok. 😉 ¨
tak já vás du dočíst 😉

handm
28. pro 2010

@veve.b ahojky, tak my prdíky řešíme dnes a denně... vyzkoušeli jsme co se dalo! Nám naštěstí pomáhají Sab Simplex, ale jinak jsem teď ještě jkoupila mastičku Pupík, co se maže na bříško - je nějak mentolová,. to mu dělá teplo na pupík a hřeje a je to lepší se mi zdá... a hodně cvičíme nožičkama a chce ho to hodně zmáčknout v náručí do klubíčka a poplácávat prdelku..🙂🙂

držte se

farmarska
28. pro 2010

jo holky poraďte ještě, někdo tu psal, že si snad přes net objednával něco nějaký bio něco (asi) na ty prdíky..že se to vyplatí takhle přes net líp než v lékárně..hodte mi sem prosím odkaz, kdy to berete, taky bych si raději už dopředu objednala 😉 dííík 🙂

madormi
28. pro 2010

krásný večer holky, tak už mi přišel mail s výsledky z pondělního odběru krve, to jsem byla 29 Dc a hcg bylo 1062U/l. Beru to jako dobré znamení, pže minule jsem 33 DC měla hcg 273 jednotek. Tak věřím, že toto je dobré znamení a tentokráte to dopadne miminkem 🙂

farmarska
28. pro 2010

jéé no to je gól 😀 to je snad nějaká telepatie, já si doma v hlavě půl dne řeším prdíky a najednou kouknu na příspěvek vejš a vy je tu řešíte taky! 😀 😀
Ty simplex si pořídím asi taky, páč jako jak já nás znám, tak dítko mi kuli prdíkům bude řvát od rána do večera 😅 tak at mám alspon dobrej pocit, že pro to něco dělám 😀 😀
jo a taky prej jsou nějaký pecičky co se nahřejvaj , myslím, že to tercík měl.. 😕 to se jako kupuje kde? 😕

handm
28. pro 2010

@farmarska ahojky, pytlíčky s pecičkama jsem viděla ted o víkendu v DMdrogerii a ještě jsou BabyCalm, někomu pomáhají moc🙂 A Bio něco jsou Bio Gaia nebo Bifiform - ty nám nepomohly, Gaia asi pomohly, ale náročnější na uchování i cestu z té lékárny na netu (musí být v lednici aby se zachovaly látky co v tom jsou...😝) a já nevím, jetsli to klaplo u nás...

farmarska
28. pro 2010

Jééé ted čtu o Natálce 😕 😢 Natál tolik jsem na tebe myslela 😢 ale dokud si to nedostala, nic ještě není ztraceno!! 🙂 🙂 🙂 pořád věřím a držím mooooc palce!! 😵 😵 😵
čajdo a ty nedepkuj, nebo dostaneš naprdel!!! 😠 bude to ok. 😉 🙂
tak a já jdu prohlídnout ty fotky od Tercule, jak mi ten můj synoveček pěkně roste 😉 🙂

maarrtina
28. pro 2010

Holky tak mi byly na kontrole na kyčlých a už máme jen jednu plínku. Další KO za 8 týdnů. Tak jsem moc ráda. 😵

@farmarska kapky se jmenují bio gaia, a objednat jsou na mimibazaru, za 250,- z Polska nebo slovenska, u nás v lékárně stojí 600,-. Mě je teď brala tchýně na Slovenksu,a le nevím jestli je budu používat. Nám zabírají Sab Simplex a teď už je možná ani nepotřebuje, nedávám jí je do každého jídla.
@veve.b nám na prdíky pomohli ty Sab Simplex kapky.

farmarska
28. pro 2010

mad kráááásné zprávičky 😵 😵 😵 krásný čísla! 😵 😵 😵
hadm aháá, joo to je vončo 😉 a díky za tipy 😉 🙂

madormi
28. pro 2010

@farmarska no proto už to bylo vidět i na utz, to je prý vidět od 1000 jednotek, tak mám moc radsot tak jen tak dál 🙂

maarrtina
28. pro 2010

@madormi to je krásný HCG, vše bude dobrý. a za cvilku bude prcek s tebou 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru