Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
29. lis 2009

No a ty co?🙂)) Kdy máš termín ? 😉

kerrie
29. lis 2009

Sarlottko, držíme s Emičkou všechny palečky, který dohromady máme a Hani Tobě taky 😵 😵 😵 Smůlu už máte vybranou, holky, nebojte, všechno bude v pořádku 😉

murynka
29. lis 2009

sarlot 😵 😵 srpen to je krásnýýýý 😵 😵 já jsme 9.8 😵 😵

murynka
29. lis 2009

hani tobě ještě jednou moc gratuluji a nebojte vše bude v pořádku!!!!!!! 😵 😵

hanana
29. lis 2009

no me to vyhazuje 8. srpna 😵 😵 😵 ja nevim mam tam ty tydny dat ????? bojim se ale to asi nic nezmeni tak jdu to tam lupnout
😵

sarlotta
29. lis 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 ....... 19.11. porodila chlapečka Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ..............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //
Sarlotta.............................. našla // 😉
Hanana............................... našla // 😉
Aja 83 25DC
Maarrtina 22DC
Zlababa 22DC
M.aa.b 19DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 17DC
Markee 15DC..............2.12.KO
Katyna 15DC
Eliss.ka 14DC
Paaja 13DC
Sirella 12DC
Nicollka 9DC
Mari 9DC
Maendy 8DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 16DC.................KO 2.12.

hanana
29. lis 2009

sarlottko dik moc aspon mam prehled tak ja se tahnu den za tebou 😵 😵 😵 ,
aja je dalsi na rade 😵 😵

murynka
29. lis 2009

hani ty vade to je krásný holky mám za vás radost 😵 😵 strašnou 😵 😵

tercie
29. lis 2009

Ahooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!

Šarlotko, Hanani, holky krása, moooooooooooc vám oběma gratuluju!!!! Ať se prckové drží a všechno je jak má, mám z vás obrovskou radooooost 🙂 😵 😵 😵

Handm to mě mrzí, moc držím palce ať v pondělí dr řekne že j to dobrý, moc ti to přeju zlatíčko 😉

Kopinka vás zdraví a mám vám vyřídit že je v poho a má se fajn, jen jí doma nejde net 😉

Mury taky už jsem měla zapálenou svíčičku, a taky jsem si dneska odzpívala první vánoční koncert, takže jsem si vánoční atmošku užila 🙂

tercie
29. lis 2009

Tyjo tabulka je suprová 😉
Jééé a já už jsem dneska vlastně 21tt tyyyyjo to letí 😵 Šarlotko opravíš mi to prosím? A ještě mi tam dopiš 2.12. kardio UZ :_) Děkujiiiiii 😵

vroninka
29. lis 2009

Sarlottko, také se přidávám ke gratulantům 🙂 Přeji pohodové těhulkování. Ať je vše, tak já má být🙂

markee
29. lis 2009

Dobrý večer holky,
co to tu čtu, Sarlottko a Hani,moc a moc gratuluju,to je skvělá zpráva.A krásně na srpen 🙂 Hm,teplé měsíce. Moc vám to přeju.
Handm,nevěš hlavu, zítra se uvidí co a jak. Třeba tam miminko je a jen jsi prostě zakrvácela. Držím palce,ať je vše OK.
My byli odpoledne u babičky,malá se zas vyřádila. Jen než jsme k babi dojeli,tak před Billou jsme(já,Míša a Johanka)potkali mojí spolužačku a ptala se,jaktože nejsme už čtyři(naposledy jsem jí viděla před rokem a to byla těhu s termínem v únoru). No nevěděla jsem co říct,pže už jsem unavená z vysvětlování,ale nakonec jsem jen řekla:"že by jsme v lednu měli mimčo,ale kvůli genetice jsme v září ukončovali a že už to letos mám za sebou dvakrát." Tak se mi omlouvala,ale tak to nemohla vědět,že jo. NO,prostě to tak je ☹ Jinak jsem jí říkala,že hledám práci,tak mi povídala o místě ukllízečky v jedné firmě,že hodně odcházej kvůli důchodu,tak tam nejspíš zajdu. Nejsem z toho nadšená,ale nějako práci bych ráda už měla.

sarlotta
29. lis 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 ....... 19.11. porodila chlapečka Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ..............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................2.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 12tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //
Sarlotta.............................. našla //
Hanana............................... našla //
Aja 83 25DC
Maarrtina 22DC
Zlababa 22DC
M.aa.b 19DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 17DC
Markee 15DC..............2.12.KO
Katyna 15DC
Eliss.ka 14DC
Paaja 13DC
Sirella 12DC
Nicollka 9DC
Mari 9DC
Maendy 8DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 16DC.................KO 2.12.

mirax
29. lis 2009

Ahoj hoolky, jen nakukuju před spaním...

sarlottko prosím...mám poradnu 1.12. a velký utz 7.12. ..ten únor se tam nějak zamotal...to bych už mohla mít i po porodu 😀

Dnes jsem byla v kině na 3 sezóny, je to teda opravdu povedené 🙂

mirax
29. lis 2009

jéééé až teď koukám!!!!

nové //.....moc moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 🙂 sarlottko, handm, hanana .. 🙂 🙂 🙂..to bude letních miminek 😀

mimískové hezky rostěte 🙂

sarlotta
30. lis 2009

dobré ránko holčinky🙂

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 ....... 19.11. porodila chlapečka Mikuláška
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................9.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 31tt........1.12.KO,....7.12.velký UTZ..............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 25tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 21tt..........................2.12. kardio utz........14.12.KO,.......17.12 4D UTZ................čeká chlapečka
Flair 12tt..................................3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //
Sarlotta.............................. našla //
Hanana............................... našla //
Aja 83 26DC
Maarrtina 23DC
Zlababa 23DC
M.aa.b 20DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 18DC
Markee 16DC..............2.12.KO
Katyna 16DC
Eliss.ka 15DC
Paaja 14DC
Sirella 13DC
Nicollka 10DC
Mari 10DC
Maendy 9DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 17DC.................KO 2.12.

aronek
30. lis 2009

Ahojky, přeji dobré ráno 😀

mirax
30. lis 2009

Ahooj, taky přeji hezké ráno 🙂 🙂 🙂

Dnes jsem vůbec nemohla spát..mimčo v noci pěkně straší 😉 ..hrabe dole packama nebo čím až mám pocit, že mi nějaká končetina vyjede ven 😀 a škytá a vůbec dělá psí kusy 😀 ..do toho s emi pořád zdají úplné pitomosti..

aronek
30. lis 2009

Ahoj mirax, mně prcek budí kopáním každý den ve tři ☹ Dnes vydržel kopat do půl čtvrté a v pět vstávám, takže to chápu 😉

murynka
30. lis 2009

sarlotko testík je krásnýýýýýýý 😵 😵

aronek a nevyspíš se dál až se mi i narodí 😎 😀

aronek
30. lis 2009

mury nestraš ☹

murynka
30. lis 2009

aronek já nestraším je to holá pravda...mám kamarádku a té malá nespí třeba 6 hod.v kuse ☹ je to mazec naše dneska plakala hodinau nakrmená byla přebalená také...a tu hodinu mi to fakt stačilo.... 🙄 🙄 🙄
musíš mít štětsí na hodné mimi jako je naše ta se fakt budí jen po 3 hod.na jído jen dneska jí asi něco trápilo 😒

aronek
30. lis 2009

mury, počítám s tím, že když jsem byla hodná já, tak budou i mé děti. Když jsem byla najedená, tak o mně nebylo vědět a nevadilo mi nic 😀 Tak snad to bude dědičné 😉

murynka
30. lis 2009

aronek 😀 😀 no my byli zlobivý a zatím máme dítě hodné ale to se může změnit 😅
no budu držet palce ale stejně jak říkám ten spánek už není co to bývalo zlaté těhu a chodzení na WC 😀 😀 a kopání 😀 😀 a kde jsou ty časy 😀 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aja.83
30. lis 2009

Kopi, nebuď smutná, osud to zařídil tak, abys na mimíska nebyla sama, tak to prostě nešlo. Pořád je lepší vychovávat mimi ve dvou, takže počkej, brzy se všechno obrátí a ty budeš mít zase nějakou lásku a mimíska k tomu.

katyna6
30. lis 2009

Ahoj holky,přeji dobré ráno 🙂

katyna6
30. lis 2009

handm-moc ti dnes držím palečky,aby bylo všechno v pořádku a těhotenství pokračovalo-Hrozně ti ti přeji!!!!

aji,kopi-ahojky 🙂

sarlotko,hani-velikanánská gratulace k pozit.těhu testíkům!!!Hned je to tady trochu veselejší! 😉

aja.83
30. lis 2009

Ahoj katy, handm jde dnes k dr.? Tak to na ni moc myslím, třeba se těhu udrží, uvidíme.
Holky, já mám takovej strach. Nejdřív Zlabinka a teď Handm, nějak se ty potraty opakují, mám strach aby pak i u mě to nebylo znovu, asi bych to už tak dobře nepřestála ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru