Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
13. únor 2010

ähoj holky

KOPI no tak to sou dálnice, máčkám všecko co mám ať už zůstanou.

Holky tak já zase měřím BT, při ovulaci a před mrchou se čípek schovává že??? mě se poslední dva dny zkracoval a dnes sem ho nemohla najít vůbec, na ovulku je mooooc pozdě, takže asi přijde mrcha no doufám až tak ve středu sakra když mi dojede manža konečně.

nicollka
13. únor 2010

Jo a taky jak ste psali že revize byla tehddy a tehdy a ted porod vychází na podobná datum, tak to bych to do konce března měla zmáknout abych měla prosincový mimčo, jako i já jsem prosincová. 😀 😝

martinkal
13. únor 2010

Ahoj holky, hezkou sobotu. 🙂
U nás je krásně bílo, modré nebe a sluníčko, ale už chci jaro 🙂

KOPI krásný čárky, jestli tohle není těhu, tak zažaluj výrobce testů a požaduj milionové odškodnění 😀 😀 😀

ZUZ, přesně jak píše Tercí, i já byla na revizi 19.3.09 a termín máme 9.3.10, přesně na moje narozky, takže téměř rok poté, jen doufám, že nebudu přenášet a malá se nenarodí 19.3., nechtěla bych slavit její narozky a současně myslet na ten hrozný den.
Navíc 19.3. je výročí našeho seznámení s manželem, ale od loňského roku ho neslavíme, jen den naší svatby. Loni jsme si plánovali jak půjdem na večeři a pak jsme byli spolu v nemocnici a loučili se s naší holčičkou ☹ ☹ ☹ .

A DOST!!!! Žádné chmury 😉

Jdu dovařit oběd, dnes dělám segedín. Pak chceme jít na procházku, už se těším. Zatím se loučím. pa pa

kopa
autor
13. únor 2010

Nici díky za držení palečků 😵
Martinkal to jsem zas nasmála při tomto:tak zažaluj výrobce testů a požaduj milionové odškodnění 😀 😀 😀 😀
V 16hod jdeme na tu oslavu,tak si ted dělám vlásky,vytrhala jsem si obočí,namalovala,udělala si pletovou masku 😀 aby zase tchýně neříkala,že mám mastnou plet 😠

mari111
13. únor 2010

ahojky , no Martikal, ze zazaluj, dobre si to vyresila 😀 😀 😀 Kopiku tak bud dneska krasna at nema tchyne pindy 😠
jinak ja bych taky potrebovala vyskubat oboci, uz jsem ja Breznev, jen se k tomu porad nemuzu dokopat,
😔 jinak trosku k tem chmuram, dneska jsem si byla koupit vytaminky pro tehotne a ctu v navode 😨 "Těhotenství budete prožívat jako jedinečné a skvělé období " 😕 no popravde jsem nevedela jestli se tomu zasmat nebo nad tim zaplakat, ja sem jen ve stresu a bojim se den ode dne vic, dneska mi dvakrat "roztahlo" nohy, jak sem furt vsude klouzala,uz sem si malem natrhla pipinu az mne zabolelo v brisku tak jsem nadavala jak dlazdic, UZ CHCI JARO ☹

mari111
13. únor 2010

tady nikdo neni?

cajori17
13. únor 2010

ahoj holky uz jsem doma z Brna a nakonec to dopadlo uplne jinak.....Pred odjezdem jsme se pritelem pohadali a nakonec jsem jela jen s rodici a bylo to docela fajn......ale prijela jsem domu a je tu jeste vic dusno,nez pred odjezdem.....jak kdyby nestacilo,ze je dneska tak blbej den ☹

mari111
13. únor 2010

ahojky cajori, asi je pritel taky podrazdenej v dnesni den,ne. nebo to byla hadka smyslna? ach jo, no nekdy to clovek nevydrzi a misto toho aby se dva podporili tak to bouchne a zhadate se, no nevim ale chce to se asi udobrit,ne, aspon dneska. ne ze bych ti do toho chtela kecat, ale nechci aby si bola smutna 😔

cajori17
13. únor 2010

je to mozne je taky podrazdeny,ale je nastvany ,ze jsem i pres tu hadku jela bez nej.ale on proste najednou nechtel jet,tak jsem jela s rodici,protoze jsem se nechtela doma trapit .Za to se semnou za to nebavi a krici na me......jsem z toho moc smutna.......

cajori17
13. únor 2010

no nic,jdeme s mamkou vencit pejsky,za chvilu se stavim snad tu nekdo bude

markee
13. únor 2010

ahojky,tak mi dobře nakoupili. Hned dopoledne jsme jeli k paní,která prodává dvojkovou řadu Alpine. Hlavně se tam jelo,kvůli manžovi pro lyžařský kalhoty. Takže je má-za 500 jen s tím,že dole na nohavici je rozbitý zip. Ale ten nám vymění kamarádka,takže v pohodě. Pak za 50Kč rukavice,ty jsem zašila sama,měl je ve švu rozpáraný-jen kousek. A já mám tričko za pade,pak za 400 takovou mikču-vypadá jak z neoprenu a je to prý druhá vrstava oblečení na moiru, no a pak zimní bundu,prý novinka a za 900-má jen kousek vypárané látky-asi tak 2cm,takže to taky opravím. Já jí vyprala,takže se suší. NO já koupila tímto konečně dárek k narozkám manžovi a já si vlastně koupila taky narozky za penízky co jsem dostala. Pro malou tam měli krásné sněhule,jenže ona už má a tamty byli ve velikosti,která by jí příští zimu nebyla. Ale prý od září mívaj už zimní zboží,takže tam dojedeme po ní letos nakoupit.
Jinak dělám medový perník,ale nezdá se mi. Mám velký pekáč a toho těsta je o dost míň,takže je to takové divnotvaré. Ještě uvidíme jak bude chutnat.

cajori17
13. únor 2010

markee tak dej pak vedet,jak ten pernik dopadl 🙂

markee
13. únor 2010

Tak hotovo. Perník je dobrý,ale dám příště toho víc. Musím to tam poznamenat,že fakt na malý pekáč je to množství.
Recept je jinak tady http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=72354

cajori17
13. únor 2010

tak to je dobre ,ze se poved.......ja potrebuju nejaky dobry recept na neco z kurecich prsicek......poradite?

waalli
13. únor 2010

A to jako na jaký způsob? To je jedno?
Já z prsíček nejradši dělám,že je rozklepu ve fólii a udělám rolky-šunka,sýr, potřu je třeba hořčicí nebo prostě posypu pikantním kořením. To teda dělám nejčastěji. Jinak prostě nudličky a nějakou omáčku.

cajori17
13. únor 2010

to je jedno na jaky zpusob....a to je pak zapekas,nebo jak?

markee
13. únor 2010

Zapeču je v pekáčku v troubě. Ani je nemotám šňůrkou,prostě zabalím a dám spojem dolů. Většinou k tomu máme brambory nebo kaši nebo tak.

cajori17
13. únor 2010

tak to bych mohla zkusit....dik za tip.....a co jinak delate?

markee
13. únor 2010

Manža a malá večeří,já si dala 3 kousky toho perníku-je to na noc teda blbost,ale mě honila mlsná. Já odpoledne nejedla,pže nebyla chuť,takže teď ten perník a budu hodně hodně pít.

cajori17
13. únor 2010

markee vsak to nevadi,clovek si musi obcas zamlsat.....to ja vycitkami netrpim-mlsam kazdy den 🙂 ja delala veceri a pritel cuci na tv a me tu zustalo plno spinaveho nadobi....

mari111
13. únor 2010

markee to neni az takova blbost jak to, ze jsem ukecala pritelaka at mi udela halusky z bryndzou , mnam uz se na ne mos tesim 🙂 🙂 , joj ale to mi bude zas zle 😝

mari111
13. únor 2010

teda cajori prital by nemel byt takovej tvrdohlavej 😠

cajori17
13. únor 2010

mari tak si po jidle udelej bylinkovy caj(hermanek,matu)me to pomaha

aronek
13. únor 2010

Tak jsem se taky konečně dostala domů. Celé odpoledna jsem byli u přítelovi tety. Sice příjemné, ale jsem ráda, že se můžu natáhnout 😉

cajori17
13. únor 2010

marii-ale uz se mnou komunikuje....jsem seho ptala proc tak vyvadel a rekl"vzdyt me znas"to bylo vse a dela jako by se nic nedelo-ja se z nej jednou zcvoknu

cajori17
13. únor 2010

holky jste nektera z vas pripojena na facebooku?ptam se pac mi to dneska silene blbne....

mari111
13. únor 2010

tak aronku uz jen odpocivej. Cajori si statecna holka, ja bych s nim asi dlouh nevydrzela 😉

cajori17
13. únor 2010

jo to jsem statecna......opravdu to s nim nemam jednoduche.....

cajori17
13. únor 2010

mari,divam se na tvuj pas a tam stoji okres Decin-tam jsem vyrustala 🙂

mari111
13. únor 2010

to jo, no ja mam halusky na taliri, du se nacpat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru