Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
7. bře 2010

u nás bylo taky -10 ale už je sluníčko, ale stejno to ještě není ono,už chci taky jaro 😒 Jéžišky Sofinka nechtěla papinkat,no jo třeba se lekla jenom ty lžičky, to ještě nezná 😉 šak ona bude za chvilku pěkně papat aj z lžičky Mury nboj,jen je ještě malinká,pipinka 😅

murynka
7. bře 2010

tak u nás už je -5 tak jsme malou šoupla na balkon krásně tam svítí a ona spinká 😵 😵 uvařeno už mám tak pohoda 😎

mari jo je malinká chudinka ještě jí dám měsíc čas prdelce mojí 🙂

holky je radost koukat na ty vaše týdny 🙂 😵

kopa
autor
7. bře 2010

Ahoj Markét 😵 😵

Holky já celou noc chodila po hodině čůrat 😠 😠 no to je děs,byla jsem 8 na wc 😅 je to normální?a to jsem před spaním nepila.

tercie
7. bře 2010

Ahoj holky, včera jsem nestíhala,ale dneska to snad napravím 🙂
Stěhovali jsme zbytek věcí z bytu, tak mě to teď straší na chodbě a čeká to na uložení (hehe, aby se to vůbec dočkalo rotože se mě vůůůůůůůůbec nece😀)

No a večer jsme byli na exkurzi v porodnici, tak jsme to okoukli, a už se tam docela těším 😀

Jdu dočíst a přeju pěknou neděli všem 😉

markee
7. bře 2010

ahojky,tak jsem se dobře vyspala,ale večer jsme si samozřejmě s Míšou nerozuměli-jako obvykle,když se to týká mojí depky z jeho rodiny. Prostě mu řeknu,že mě nechápe. On se naštve,že ho teda neznám,když si myslím,že to nechápe,že mě to trápí. Ale říká to tak hrozně,takže prostě jsem šla naschvál spát dýl než on. Měla jsem stochutí odejít hned někam pryč.
No,ale ráno jsem se vzbudila klidná. Teď tu teda mám opět malou Janču,ale holky jsou hodné. K obědu dělám pečené kuře s nádivkou a příloha brambory. Kolem druhý pojedeme k babičce a nevím kdy se vrátíme. Chvátat nebudeme.

murynka
7. bře 2010

leni ahojky 😵 😵

je 😀 😀 neboj kolem 15tt to přejde ted za to můžou hormony pak to začne po 30tt že tě prcek bude utlačovat a budeš lítat také pořád 😀 😀

markee
7. bře 2010

Kopy,ono to je normální,ale i nachlazení na to má vliv. Já chodím teda tak 3x za noc a stačí mi to 😀

kopa
autor
7. bře 2010

Holky díky za uklidnění,nák se zase začínám pozorovat 😅 😀 nastydlá teda už nejsem 😉 tak jsem si dneska udělala přes den rozvrh jak budu pít.Přítelák mi nakoupil magnesii,dá se to pít 😀 😀

Markee to můj přítelák taky ze začátku nechápal,že mám depku z jeho rodiny,ale tedko je to už v pořádku.Já už mu to ani neříkám.Jeho rodiče to vědí,že jsem těhu.

Tercíku teda to jsi si mákla 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
7. bře 2010

Holky kde stáhnu takovou tu tabulku těhotenství dle poslední MS 😅 myslím tuto https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

markee
7. bře 2010

Kopy,akorát jsem jí našla 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... u kamarádky v albu a stáhla jsem jí

markee
7. bře 2010

Já jí totiž teď taky hledala,pže jsem dnes 8+6 a končíme druhý měsíc 😀

kopa
autor
7. bře 2010

Markee díky moc 😉 ale jak to pak tam škrtám? 😅 😅

kopa
autor
7. bře 2010

Markee taky ti to teda letí 😀 😀

murynka
7. bře 2010

leni já to škrtala v programu malování 😉

waalli
7. bře 2010

Já to škrtám v MALOVÁNÍ v PC je to myslím v PŘÍSLUŠENSTVÍ 😉

kopa
autor
7. bře 2010

Markét díky 😉 8+6 budu až v pátek 😀

kopa
autor
7. bře 2010

díky za rady holky

murynka
7. bře 2010

leni otevřeš v malování v levo je taková úsečka šikmá na tu klikneš vybereš si sílu a barvu a pak uděláš úsečku jak chceš a škrtáš 😉 nebo ti to udělám a pošlu na maila ale to zvládneš 😎 jsi šikulka 😵

waalli
7. bře 2010

Jaký až, snad už 😉 Už jsem to tam foukla.Ale mám to jinde,než v tomhle albu.

murynka
7. bře 2010

leni první už můžeš škrtnout 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
7. bře 2010

Markét díky za vysvětlení 😉

Už to mám škrtnuté 😀

murynka
7. bře 2010

super 😀 😀 😵 😵 😎 😎

murynka
7. bře 2010

27 října 😵 😵 jéééé určo se váš prcek narodí 2.11 😀 😀 jako naše 😵 😀 😀

kopa
autor
7. bře 2010

Markét jo to by byla prča 😀 😀

markee
7. bře 2010

Ne musí se narodit 27.10.,pže to je naše Johanka-měla být 4.11. 😉

murynka
7. bře 2010
tercie
7. bře 2010

Holkyvy jste drbny,teprv jsem dočetla 😀 Ale začínámi Dobrá voda, tak psát udu až pak 🙂

murynka
7. bře 2010
kopa
autor
7. bře 2010

Markét koukala jsem na fotečky,jsou krásné 😵 😵

Markee tak já pak ještě mímo budu přemlouvat kdy se narodí 😀 😀

kopa
autor
7. bře 2010

holky já jsem tak líná 😅 😀 😀 myji fretkám klec,tak snad ještě něco poklidim. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru