Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
10. srp 2009

Však dočítám, a koukám, jak jste na mě myslely. DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKYYYYYYYY 🙂

tercie
10. srp 2009

Taky mi to šarlot trvalo než jsem to poskládala 😀 Vždycky jsem o to zavadila a celý se mi to zbořilo, to byla fuška 😀

kopa
autor
10. srp 2009

Sarlott udělám tabulku až budu doma,ted jsem ještě v práci.Doma na to budu mít klid.Tak vydržte 🙂

tercie
10. srp 2009

Kopi já klidně vydržím 😀

kopa
autor
10. srp 2009

Tercíku já mám z tebe takovou radost 😵 😵 😵

zlababa07
10. srp 2009

terci, vskutku krásné foto, napadá mě, že by nám tu firma GSmohla pomalu vyplácet provize za každý udělaný test, neb tu má tu nejlepší reklamu 😀

wergina
10. srp 2009

Holky díky.
Jééé, Tercí je těhu, no tak to gratuluju, neboj příště už prcka uvidíš.

kopa
autor
10. srp 2009

Wergi,ted jsem taky dočítala 🙂 takže doplním tvé údaje 😉 taky gratuluji k úspěšné kontrole 😵
Taky ti to rychle utíká néé? 😅 😀

tercie
10. srp 2009

Wergi děkuju, i já tobě gratuluju k NT, taky super 🙂

Kopi počkej za týden, to budu mít z tebe třeba radost zas já 😉 🙂

mari111
10. srp 2009

ahoj holky moje. Tercie moc moc gratuluju. Ja sem si uz dnes objednala ovu. testy aj tehu. testy. je sice brzo ale ja se tak strasne nemuzu dockat prvni mrchy ☹ doufam ze nas tu zas pribude co se zadarilo. to vubec neutika kdyz se na neco ceka.

mari111
10. srp 2009

holky jak je to s tou BT,kdyz je nejvis taj je ovulka a treba hned nebo jak?

tercie
10. srp 2009

mari díky, jo a ovu je ten den před tou vysokou, tak to chce snažit se při každým poklesu... 😉

mari111
10. srp 2009

ach jo uz aby to bylo,dneska je to 14 dni od revize,takze mam peknou depku 😢

zlababa07
10. srp 2009

Mari, depky pryč a snaž se na to nemyslet a neupínat se tak na to čekání. Zkus se něčím zaměstnat, třeba psaním tady na koníkovi 🙂 a uvidíš, že to uteče cobydup. Všechny jsme si to tu prožily, je to sice smutný, ale musíš jít dál. Drž se holka, bude zase hej.

handm
10. srp 2009

Aho Mari, mám podobné pocity, akorát ty jsi přece jen dál.. já nejsem ještě ani týden po revizi..
ale pocity, že se čeká a čeká jen, mám stejné..
jinak doktorka mi říkala, že první MS mám čekat až po tom šestinedělí, což je opravdu mazec..

mari111
10. srp 2009

zlababa-ja se snazimale nejak to nejde,proste ty patky(kdy sem se to dozvedela) a pondelky(kdy mi vzali moji fazolku) su krute a nevim jestli pride pondeli a patek kdy budu v poho ☹ handm- presne vim jak ti asi je,je to hruza ale holky na koniku nas podrzej,mne je lip jen kdyz si tu s nima pisu a vzdy kdyz nejaka napise ze je tehu. musime to vydrzet a doufat ze se to brzo povede a dobre to dopadne.

kerrie
10. srp 2009

Holky, nejhorší jsou ty první týdny, ale věřte, že se budete cítit líp a líp. Chce to něčím se zabavit a nemyslet na to. Uteče to jako voda a budou z vás těhulky, uvidíte, že to tak bude 😉 Posílám spoustu sil a povzbuzení do začátku 🙂

mari111
10. srp 2009

kerrie-dik,si hodna,ty se mas uz si tehu,ja tomnela mit taky v lednu,ach jo ja uz chci byt tehu.Nejradej bych usla a vzbudila se na ovu,zadelala a a zas se vzbudit az na testovani a zistit ze se povedlo a zas usnout a vzbudit se s byt uz doma s mimi,kez by to slo,ty jo uz mi asi fakt hrabe,no jo du cekat ☹

ee.liska
10. srp 2009

tak hodně štěstí azdraví pro adjar a malého
jé zlababa má foto 🙂
terci to je super 😀
mari necoj, za chvilku přijde 1ms a pak už to bude utíkat 😉 ale cítila jsem se úplně stejně 😔
a holky nebojte, dočkáte se, já jsem čekala na 1 ms 54 dní a uteklo to 🙂 sice stráááášně pomalu...

mari111
10. srp 2009

ty jo,54 dni,to je doba.nejak pozde ne,mne rekli ze prvni MS tak za 4 az 6 tydnu

zlababa07
10. srp 2009

mari, je to jak u koho, já jí třeba měla za 37 dnů. To rozmezí 4-6 týdnů je orientační. kdyby to trvalo dýl, asi by ti píchli vyvolávačku, ale neboj, tělíčko to zlvádne určitě dobře.

ee.liska
10. srp 2009

jj musela jsem na injekci 😒

kerrie
10. srp 2009

mari..........já jsem znovu otěhotněla až půl roku po revizi.............chtěli jsme čekat 3 měsíce, ale pak jsme měli svatbu, ještě jsme stihli svatební cestu a najednou to bylo půl roku, ani jsem nevěděla jak 🙂 No a když jsme se pak začali snažit, tak to klaplo na poprvé. Myslím, že to bylo i tím, že jsem se dala psychicky do pořádku. To mi připadá taky hooodně důležitý.......i když samozřejmě to nejde bez toho, aby se zotavilo i tělo, to je jasný 🙂 Uvidíš, že se dočkáš dřív, než mrkneš.......fakt to děsně letí. 🙂

mari111
10. srp 2009

no to doufam,snad to pride brzo. 😠

handm
10. srp 2009

Mari, já si říkám, i když je to samozřejmě hrozné a někdy to na mě taky padne, že "aspoň" se nám nenarodí postižené miminko, nebude se trápit a my s ním... Je to asi sobecké, ale až ze mě spadne všechno to smutný, vím, že to logicky uznám za pozitivní věc,....
Tak se drž, a třeba se tu budeme potkávat a pak spolu oslavíme na dálku budoucí // 🙂

zlababa07
10. srp 2009

Ale je to přesně jak píše eeliška, do první ms to utíká pomalu, ale pak se to zvrtne a už je to o 1000% procent lepší.

mari111
10. srp 2009

my se chceme taky vzit co nejdriv.ale jen takovou rychlou svatbu,jen tam prijit,rict ano chceme se a domu.zadnou oslavu asi delat nebudeme. jen treba nejake grilovani ale jen s nejblizsi rodinou. tak doufam ze budu chvili myslet na neco jinyho a pak to klapne.

wergina
10. srp 2009

Jej, nové dušičky - vím, že to bolí a je to strašná beznaděj. Moc mi to tu pomohlo a věřila jsem, že i my se musíme někdy dočkat štěstíčka a moc jsem se těšila na nové těhu. Já se bála dne kdy jsem měla TP, ale v pupíku jsem už měla nového mrňouska, takže jsem to s ním zvládla.
Kopi - utíká to o 106 🙂
Kerrie - půjdeš na 3D ult? Nevíš, jak to chodí v Sanusu v HK? Asi bych tam pak šla.

kerrie
10. srp 2009

wergi........na 3D do Sanusu se určitě chystáme...........mám i od Miraxky tel. číslo, tak Ti to můžu poslat do IP, jestli chceš. Jinak to tam pak prubnu a kdyžtak podám info 😉

zlababa07
10. srp 2009

Mari, svatba, no to je paráda. Vidíš, hned budeš mít rozptýlení, tak honem do toho, ať to ještě stihnete, dokavaď je pěkné počásko. My se brali letos v červnu, ale už mi to připadá jako před rokem 🙂 škoda, že se to nedá třeba jen cvičně zopáknout 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru