Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
6. bře 2010

kopi, mně už je malé úplně všechno 😀

wlladka
6. bře 2010

Ahojky. Tak jsem si tu včera postěžovala, pže už jsem šestý den necítila pohyby a byla jsem vystreslá. No a to si představte, že večer si tam ten malý udělal diskotéku. 😀 😀 😀
Asi 10 - 15 minut tam trsal breakdance. Lumpík jeden, si ze mě snad dělá srandu 😵

Ahoj Kopi. tak jsem teda koukala, že jsi do 3.3. nevydržela a klidně jsi mě předběhla. To je fajn, že máte těhu v pořádku. Dál to bude taky dobrý, neboj. Stresu a strachu se nevyhneš. Mohla bych povídat. Kolikrát i několik dní v kuse nemyslím na nic jiného a depčím. Myslím, že tu je tak na tom asi každá.

U nás jsme se probudili do bílého rána. Sněhu asi 10 cm a stále padá. Dětem tady začínají prázdniny a jako jarní určitě nevypadají. 😖

cajori17
6. bře 2010

Holky preji krasne sobotni dopoledne......brouzdam po netu a jsem docela sklamana.......cetla jsem si zkusenosti s tim utrogestanem a nekde jsem tam vycetla,ze pokud nekdo miva pozdeji ovulaci,tak s tim utrogestanem nema sanci otehotnet.....zacina se brat od 17 Dc ale ja mivam ovulaci urcite pozdeji..pry po tom 17 dni neni moznost otehotnet....ach jo,nevim,jestli tomu mam verit....

venuska
6. bře 2010

ahojky, to je počasí co? Už to tam mohlo zůstat 😝
Přidala jsem nějaké fotky do alba, kdo chcete jukněte.

aronek
6. bře 2010

venus, malá je krásná 😀 A máš pravdu, počasí už mohlo být jarní 😠

cajori17
6. bře 2010

Venus,Natalka je nadherna 😀 a jak se krásně umí smaát 😀

venuska
6. bře 2010

Aronku děkujeme 🙂 Tobě už se to taky blíží....Honzík bude brzy s vámi 🙂

venuska
6. bře 2010

cajori17: děkujeme, neboj brzy najdeš krásné // čárečky a budeš se taky těšit na miminko, moc ti to přeji. 🙂

aronek
6. bře 2010

venus, no už by mohl, to čekání mně nebaví, kdybych alespoň věděla přesně kdy se narodí a dalo se něco plánovat, takhle se jen sleduji jestli už a ono ne ☹

venuska
6. bře 2010

Ještě jsem něco přidala...hrála jsem si 🙂

venuska
6. bře 2010

Aronku, nebo bude t brzy. Já jsem na tom byla stejně. Pořád jsem se sledovala...a pak najednou ráno praskla voda a už se jelo.Ani jsem to nečekala, i když trošku ano, jelikož jsem ten věčer před tím měla dost silné poslíčky.

aronek
6. bře 2010

venus, já ještě ani jednoho poslíčka neměla ☹ jen jednou zaražené pr.y, ale to jsem myslela, že je ono a nebylo 😠

kopa
autor
6. bře 2010

Aronku no to věřím,že je ti vše malé 😀 😀 dneska jsem koukala po albíčkách a ležela tam pani a ta měla břicho 😀 😀 bysme se s přítelákem už nevyšli do postele 😀 😀 😀

Wlladenko ahojky 🙂 To jsem ráda,že mímo dalo o sobě vědět v podobě disco trisko 😀 já bych do toho 3.3. vydržela,ale volala mi sestřička z gyndy,že se jim uvolnilo místo.Tak měla asi dva hodky na to,abych se doma vykoupala,oholila a tak jsem neměla ani moc času depkovat 😅 😅
Už jsem se dneska uklidnila,je mi už zase špatně 😀 😀 zrovna dělám bramborový salát a řízky,už jsem cucala dvě těhu lízatka,páč na řízek se těším asi už týden 😀 😀

kopa
autor
6. bře 2010

Venusko Natálce to teda sekne!!! 😵 😵 😵

Cajori,já když brala ten duphaston tak mi doktorka říkala,že to ovu nebrání.Jenže já brala jen jeden denně.
Zkus to nasadit od toho 17dc a nebo zkus ještě ovu test a nasadit utroš až po Ovu.A nebo to udělej jako já já duphík brala 3 měsíce,pak jsem ho vysadila a druhý měsíc našla // 😅 😅 😀

mari111
6. bře 2010

Ahojík holky, no krásna fotky jste si tam vložili, hlavně teda Aronek, taky bych tam raděj vyděla tebe 🙄

wlladka
6. bře 2010

Tak jsem pokoukala albíčka. Krásná miminka, bříška, kočárky a výbavičky.... 🙂 Ještě brouzdám po aukru a našla jsem úplně super nočník 😅

Kopi, tak to opravdu čas depčit nebyl. Já mám úplně infarktové stavy, když sedím v čekárně. Když jsem si se vstupem do II. trimestru myslela, že už jsem v klidu, tak to byl omyl. Ten klid mi zůstal asi týden. 😖

cajori17
6. bře 2010

Kopi,dik za radu......asi to tak udelam.............
Venus-dekuji 😉 ,snad se opravdu brzy dockam......
holky ,ja musim jit,pritel je nejaky smutny,tak ho jdu rozveselit...mejte se hezky

farmarska
6. bře 2010

zdarec! 🙂 zase jsem totálně nestihla dočítat, ale stihla jsem si dát zpátky snažilkovskou fotku do pasu a sepsat albíčko 😀
tak já jdu dočíst at jsem v obraze a vy tu zatím moc nezlobte 😀 😉

farmarska
6. bře 2010

tý brďo holky! jste se posraly né? 😀 😀 takovejch stránek, kdo to má dočítat! 😝 😀 😀 😀

farmarska
6. bře 2010

no už to vidím, kdo měl včera večer drbavou! 😠 u tercule mne to snad ani nepřekvapuje 😝 😀 ale ty natálko! 😨 máš u mne svůj první vroubek 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. bře 2010

mari žádnou masáž..když bolí i krk, fikni to i s ním a budeš mít pokoj 😀 hele zkus to, za to nic nedáš 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. bře 2010

jéé aronek má v pasu krásnou fotečku bafánka 😵 😵

mari111
6. bře 2010

farmiku už si zase čertice, a co jako pak budu dělat bez hlavy aj bez krku 😕 😕 😕

farmarska
6. bře 2010

aron no jo ty máš i fotky v albíčku 😵 no ale řeknu ti, podle těch tvejch balonů tipuju, že malej určo hlady trpět nebude 😀 😀 😀 Teda jako ne že bych ti je nějak očumovala..ale ty prostě nešly přehlídnout 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. bře 2010

no mari asi teda jako nebudeš moct mluvit a koukat 😀 ale jinak dělej to co doposavad, na co jsi zvyklá 😀 😀 😀 😀

mari111
6. bře 2010

no to toho udelam 😀

mari111
6. bře 2010

ach jo, hlava furt bolí, du si dát kafe,jestli pomuže a za chvili jedeme tchyni na narozky 😅

natalie77
6. bře 2010

AHoj,
Farmi, to jsou dneska lidi, sem vlezou poslední a už se navážejí, co? 😀 😀 😀
Jsem si přečetla Tvůj příběh a bulím tady...moooooooooc držím pěsti a posílám objetíčko.

Aron, já se teda přiznám, já teda očumovala....protože mám dvojky, takže velkááá závist 😉 🙂
Jinak se mi nic nechce, ráno malý vstával před sedmou, pak jsme šli ven...no a teď tu chlapi spí a já se chci učit a kde jsem...na Koni 😎 .
Jsem zvědavá, co budu příští týden na těch zkouškách dělat..... 😀 😝

farmarska
6. bře 2010

tak už jen dvě stránky a mám vás 😉 😵
ted čtu o kojodebilitě, od natálky 😀 😀 😀 😀 nádherný slovo 😀 😀

farmarska
6. bře 2010

áá já o vlku a natál tady 😀 😀 😀
holky ale nemyslete si, že tu s váme budu kecat 😝 u nás se obědvala zatím jen poblívka a ještě mne čekaj jít udělat švestkový knedlíky 😝 takže dočtu a mažu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru