Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
23. bře 2010

Už vím, Hani, neboooj!!! Já se taky bojím pořád, je to normální, ale určitě je OK!! Vás už aspoň kopká, tak víte, že tam je.. já furt nic, tak občas chytám paniku taky jak blázen 🙂 Ale všechno bude určo v pořádku!!!!!🙂🙂🙂🙂🙂🙂

A ještě jsem se chtěla optat, zítra jdu na krev, nevíte, jestli musím na lačno?! Je to k těm triplům a taky ještě, jestli to se dělá jen z krve anebo se to kompletuje zase s nějakým měřením z velkého UTZ?!
děkuju!!!🙂

wlladka
23. bře 2010

Holky, o blbnutí mi ani neříkejte. Taky vždy plaším, když se malý den-dva nehýbe (ale on se hýbe,jenže jen maličko). Pak mne třetí den kopne a já jsem zas v klidu. Je to jak na houpačce. 😒

Handm-na krev nemusíš být na lačno.

sarlotta
23. bře 2010

Ahojík tak jsem zpátky z masáže🙂))

Handm klidně najezená🙂

Aron to jsem se zasmála čoveče.. tatínek vybzíkanej🙂))))))))))))) supeeeeer 😀 😀

Holky já mám asi zase fotbalistu nebo coooo, ale jsem moc ráda... včera jsem byla na orientu a mimís sebou mlel🙂))

sarlotta
23. bře 2010

handm tripply se dělají jen z krve a pak se to srovnává s tím screeningem ze 13tt. Velký utz se dělá až ve 20tt potom ještě navíc.

sarlotta
23. bře 2010

Markee já mám od včera navařeno : kuskus a k tomu na pánvičce okurek, rajčátko, cibuli, česnek a krabí tyčinky jen tak osmahlé narychlo. celé posypat sýrem.

wergina
23. bře 2010

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Tak nějak jsme se se Sofi už sehráli, takže až teď si to začínám hezky užívat a je i čásek na koníka 🙂 Ale řeknu vám, že pro mě šestinedělí opravdu boj. Zánět prsu, zánět močáku, nachlazení, no fakt hrůza. Chudák malá, je ji měsíc a už bumbá 3 antibiotika ☹ No máme před sebou ještě necelých 14dní, tak doufám, že mě už nic bolavého nepotká.

Jee koukám, že by se tu rodilo? 🙂 Tercie ať to hravě s Lukáškem zvládnete.

Jinak těhulkám přeji hezké a bezstarostné těhulkování, snažilkám honem, honem vytoužené // a maminkám radostné užívání svých ratolestí.

sarlotta
23. bře 2010

Wergi ahojík , přidej nějaké fotečky. Sofí už má měsíc.-)))

paajaa
23. bře 2010

Hlásím 1DC do tabulky, ale nevzdávám to. 😎

sarlotta
23. bře 2010

Pajinko mě je to tak líto, ach joooo...tohle mi nedělej, já už tam žádné 1DC psát nechci ☹ kua... a kdy máte to vyšetření ?

mari111
23. bře 2010

ahojík, no teda Aronek už má uzlíček doma, jééé ja ti tak závidím, no jo a jakto že ještě nemáme foto, aronku polepši se 😅 Pajinko to mi je líto ,mrcha jedna, Farminka už ji vyvoláva a k něj ne a ne dojít a u tebe je šupem, no toto, ach jo, ale si holka statečná, jak píšeš, jen to nevzdávej. 😉

aronek
23. bře 2010

mari, dnes máme týden, takže večer budu stahovat fotky a budou, neboj 😉

aronek
23. bře 2010

paaji 😢 ale máte před sebou další kolo snažení 😉

aronek
23. bře 2010

sarlot, do tabulky můžeš dát 50cm a 3600g

mari111
23. bře 2010

aronku tak to budete slavit dneska ne 😀

sarlotta
23. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 38tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 37tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO ?
kytiii 15tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 14tt .....................NT dopadlo výborně, screening negativní KO ?
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Maarrtina .......................našla // 12.3 KO 26.3.
Cajori 24DC
Mandormi 23DC
Aja 16DC
Katyna 16DC
Ikopretinka 14DC
Nicollka 10DC
M.aa.b 8DC
Paajaa 1DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
23. bře 2010

Ahoj holky,
nám včera dělali ty okna a doma byl šílenej bordel 😅 Takže jsme makali až do večera a dneska jsem unavená jak hrom 🤐

Tercie jsem na tebe zvědavá,zda v brzké době už bude Lukášek na světě 😵

Hanana neboj se vše bude o.k.Držím palečky!!! 🙂 A jak jste se měli na dovče?

Aronku to je príma,že už jste doma 🙂 A že tatínek je aktivní 😉

sarlotta
23. bře 2010

Holky kdepak se nám toulá Sirellka, Kopinka, Tercií, Zlababka ?

sarlotta
23. bře 2010

hehe já o vlku🙂

aronek
23. bře 2010

sarlot, dík za tabulku 😉
mari, slavíme každý den 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
23. bře 2010

Ahoj Wergi,teda takové trápeníčko máte?Tak se brzo vyléči.

Paaji ach jo zrovna jsem na tebe dneska myslela,že by jsi mohla přijít se //.Je mi to tak líto,že ta mrcha hnusná zase dorazila 😔 Ale nevěš hlavu,jednou se to povede!!!

kopa
autor
23. bře 2010

Holky ještě dotaz,dneska mě zase občas sem tam píchne na levé straně,je to asi normální že??Začínám zase panikařit,to víte kontrola se blíží a já se začínám pozorovat 😅 😅

kopa
autor
23. bře 2010

holky a mi jdeme se zlabi ve stejný den na kontrolu 🙂 🙂

sarlotta
23. bře 2010

Kopi naprosto🙂 i to píchání i ta panika🙂))))

markee
23. bře 2010

Tak já byla na zahradě a chvíli stříhala keře-teda jak tomu říkám "parkosy". Tchýně na to kašle,jen nám dokáže vynadat,že jí je zastříháváme,že jsme jí je zničili a nevim co ještě. Přitom to je pak víc obsypaný kvítky a prostě líp to roste než když to nechá být. Kanadské borůvky už ani nejim,jsou fakt hnusný a absolutně nevim co s tim,aby zas byli dobrý. Ty stříhat už ani nebudu. Mám otlačené prsty,ale to přejde,prostě zas nejsem zvyklá makat na zahradě. Ale ono se sžiju. Kdybych měla vlastní plac,zahradu,tak si to tam užiju. Nepotřebuju velkou,ale jen aby se tam vešel bazén obyčejný,houpajdy pro malou,nějaké sezení a pár keříků. Ale na to si počkám a jestli se vůbec dočkám. Bydlení s rodiči je šílené a nevím proč jsem do toho šla 😠
Sarlott,já kuskus v životě nedělala a dokud ho asi někde neochutnám,tak ho neudělám. Nevím jak to chutná,jak se to dělá a tak. Prostě fakt nevim 😅

kopa
autor
23. bře 2010

Sarlott díky 🙂 to prostě nejde na to nemyslet,tak si vždycky říkám že ZP byla jen pouhá náhoda a že předtím jsme se srdíčka nedočkali a tedko bylo,takže to je snad v pořádku.Tím se uklidnuji 😅

kopa
autor
23. bře 2010

Ty jo Markee ty jsi uplná zahradnice 🙂 🙂
My jsme včera začali řešit doma tu rekonstrukci bytu 😅 😅 a tak mě to nadchlo,že si asi nakreslím plánky obýváku a kuchyně.Můj sen je probourat kuchyn i s obývákem,jenže řešíme fretky 😅 😅 🤐 Ty jsou tedko v pokoji,kde bude mímo 😅 No viděli jsme na netu docela dost velkou volieru,tak jedině že by byli v obrovské voliéře a už nám nechodily po bytě 😅

sarlotta
23. bře 2010

Markee je to jako těstovinová rýže skoro... dělá se to v normal kastrole... dáš si kapku oliv oleje a nasypeš hrst kuskusu z krabičky a zamícháš vařečkou aby se spojil olej s kuskusem na mírném plameni, pak přileješ teplou vodu z konvice ta 2dcl a mícháš, voda se okamžitě vypařuje, tak malinko doléváš až je všecek kuskus nabobtnaný... pak hrnec přikryješ pokličkou a necháš stát... pak si vezmeš vidličku a kuskus naškrabkáš v hrnci aby jsi oddělila zrníčka.. někdo přidává do té teplé vody trochu bujonu, nebo pak trochu másla do hotového já ani ne.
je to výborné jako příloha místo rýže.. do polévek, třeba do rajské. a na saláty super... normal zeleninový salát se šunkou s majonézou nebo kysanou smetanou tak to dáš místo nějakých vrtáků.
no a nebo takto smíchat s kuřecím a zeleninou jako rizoto.

kopa
autor
23. bře 2010

jo holky nevím jestli jsem vám to psala,ale moje ségra čeká chlapečka 🙂 již druhého 😀 😀 a má se to narodit v červnu stejně nák jako švagrovce.
Včera zase zaperlila tchýnka 🤐 🤐 No a víkendu mi řekl přítelák,něco co mi ani neměl říkat,co mu říkala matka po tom mým potratu.Jsem se z toho normálně rozbrečela 😔 😔 No nebudu to komentovat!!!

kopa
autor
23. bře 2010

Ten kuskus je dobrej 😀 jsem si ho dávala v práci 🙂

aronek
23. bře 2010

kopi, koukám, že se vám pěkně rozrůstá rodina 😉 Co zase tchýňka?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru