Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
26. dub 2010

Kopi ten tlak máš nižší- v těhu normální🙂 měla bys mít 120/70 😉
Eli tak odpočívat🙂

aja.83
26. dub 2010

Ahoj holčinky! Nestíhám, tak vás jen rychle zdravím! A koukám, že Paajinka je v tabulce těhulek, našla //! 😵 😵 😵 Jupííí, Paajo, potichounku gratuluju a tak mooooc ti to přeju!!! 😉 😵 😵 😵

aja.83
26. dub 2010

Jinak u mě nic nového, nálada stále veselá, jak jinak 😀 ! Měla jsem minulý týden 2 dny dovču a o víkendu jsme stavěli s manžílkem pergolu na zahrádce! Za chvíli bude krásná grilovačka pod pergolou! 😵 😉 ! Snad budu mít brzy trochu času vás dočíst....A jinak se omlouvám, ale vážně teď nestíhám sem moc chodit! Ale určitě jakmile by bylo u mě něco nového, tak vám přijdu zahlásit! 😉 Mějte se krásně a nezlobte tu, ju? Pěkně úsměv a dobrou náladu!!! 😎 😀

handm
26. dub 2010

ještě jsem si vzpomněla, z toho UTZ, že zatím jsme KP 😀 ale ještě je brzy!!🙂

Aji, ahooj!🙂

paajaa
26. dub 2010

Tak jsem zpátky od Dr.- nemám ani neschopenku, protože v této ordinace mu došli či co. Jedu zítra do té druhé, kde má i lepší ultrazvuk. Tak tam snad už něco uvidí.

wlladka
26. dub 2010

Ahojky!!
Nebyla jsem tu celý víkend a hrůza vás dočítat 😀 , to abych si k tomu lehla 😀 😀 😀
Především obrovská gratulace Paajjince k vytouženým //. Konečně 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Markee, Míša mne teda překvapil. Něco v tom tvým chlapovi opravdu je. 🙂 Jen si trošičku urovnejte v hlavičkách, abyste měli jasno a bude vše OK 😉 Mimísek se podaří, ale dejte si trošku času. Držím palečky 🙂 🙂 🙂 🙂 Hlavně, že už jsi v klidu - a ta virózka přejde 😒
Handm, tak já hledám co je Bobista a pořád nic,jo??? To je tedy debilní doktor!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Na velkém UTZ jsem se taky s takovým podobným setkala, ještě že to bylo jen jednou. Genetička mi pak říkala, že je to mrzout nepříjemnej, ale že profík, který pozná vadu líp než kdokoliv jiný. Tak alespoň tak, no. Ten tvůj by potřeboval nakopat. Někteří mudrové se na tu práci, co dělají vůbec nehodí, bo jsou takhle protivní. neví, jak se k nastávajícím rodičům chovat. 😠
Ale hlavní je to, že Bobista je v pořádku a pěkně roste 🙂 🙂 🙂 🙂
No a hlavně je mi líto Farminky holčičenky......., testíky taky negativní............ ☹ 😔 ☹ 😔 Příští měsíc se ale zadaří i ty // a bude líp, neboj 😔 Určo se zas podaří ta holčička a vše bude jak má být. A kdyby to byl chlapeček, tak tě beru do klubu 😀 😀 😀 😀

Tak a už nevím..........naklábosily jste toho moc
.........no a prohlédla jsem fotečky miminek a samozřejmě je jedno hezčí než druhé 😀 😀 😀 😀

wlladka
26. dub 2010

....a mě zítra ráno čeká glukózový test, tak doufám, že dopadne dobře. Žádnou těhucukrovku nechci!!!!

sirella
26. dub 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem vás pozdravit a nahlásit,že máme negativní triple test 🙂 Sestra mě dost napínala,protože výsledky měly být už min.čtvrtek,ale až dnes se konečně našly.Asi si umíte představit ty nervy...no...už je to pryč 🙂

Postřehla jsem // co našla paajaa 🙂 Strašně moc gratuluju a držím palůšky 🙂

madormi
26. dub 2010

sirella tak super další kamínek spadl ze srdce co? tak jen tak dál 🙂

wlladka
26. dub 2010

Sirell, gratuluji k triplíkům 🙂 🙂

ee.liska
26. dub 2010

paaji tak zítra určitě už něco uvidí 🙂
wlado na glukozové testy budu držet palečky
jé sirel gratuluju 🙂 🙂 🙂

tercie
26. dub 2010

Ahoj holky, asi 4 hodiny s přestávkama dočítám 😀 Tak snad bude prcek ještě chvilinku spát abych stihla taky napsat 😀

Prvně oooooooooooobrovská gratulace Paaje 😉 Mám strašnou radost, a držíme s Lukáškem pěsti ať je všechno OK¨.
Paaji já taky šla hned druhej den po testu k dr,a můj gyndař měl vždycky dovolenou, takže to jistil obvodní,vysvětlila jsem mu o co jde a vždycky mi PN vypsal 😉

Holky moc díky za rady 🙂 Dneska jsem vykoupala už po obědě, svlíkačka, koupání dobrý, ale jak jdu mazat a oblíkat,tak zase řev...no špitala jsem na něj, a oblíkala ho v klidu,jak jste radily,ale asi to chce ještě praxi.
Moučnivku už má lepší, ale zato má zas rýmu, tak nám taťka teď přivezl z lékárny libenar a trošku zakápneme. Teď ani ne, ale nad ránem chudinka nemohl dejchat.
A probio kapičky už máme taky objednaný 🙂

Taky gratuluju ke všem kontrolám a úspěšným testům 😉 Handm, Sirelko... kdo ještě? Je těch info nějak moc a snad se nebudete zlobit, že mi všechno neutvělo, když desetkrát od čtení odbíhám 😀

tercie
26. dub 2010

A že vy všechny bucáte? 😉

wlladka
26. dub 2010

Ahoj Terci, já jsem tu, jen se vždy zastavím mezi pračkou, dřezem, vysavačem...... 😀
Chudinka Lukýnek, chviličku na světě a takové má trápení ☹ Jen ať to všechno brzy zvládnete. 😉

wlladka
26. dub 2010

Já jsem poslední dobou taky dost nervní..... V úterý mi dr. napsal prášky na játra, bo mi zjistil nějakou lehčí jaterní chorobu. Říkal, že jsou to prášky na bázi vitamínů, tak nemusím mít strach.
Nevím jestli je to těmi prášky, ale od pátku se mi malý nějak nechce hýbat. Celý den ho necítím, večer mívá mezi osmou a devátou aktivní čas, ale od toho pátku prostě nic. Včera večer jsem ho různě šťouchala, aby se pohnul, pak se párkrát zavrtěl, tak jsem se uklidnila. Od rána jsem ale nervózní zas. Večer ho budu zase šťouchat ☹

katyna6
26. dub 2010

Ahoj holky,jsem tu na skok za váma,jsem sama doma a nějak mně to nebaví,ještě,že mám vás,koníkovky 😀
tercinko-te´d jsem si dočetla jak se Lukášek klubal na svět,úplně se mi při tom zamžily oči-krááásně jsi to popsala 😵 😵 😵
wladi-máš o prcka starost,že?Taky bych měla,on určitě jen odpočívá.kdy jdeš zase na nějakou ko,ať můžeš být klidná?

katyna6
26. dub 2010

wladi co to bereš za tabletky na játra?

wlladka
26. dub 2010

Katy, strach teda mam. Beru Essentiale forte 6tablet denně

wlladka
26. dub 2010

V letáčku píšou 3x 1 tabletu, nebo i ze začátku dvojitou dávku. Mám brát tu dvojitou, ale dnes už beru jen 3x1. zítra si jdu k dr. pro lístek na peníze, tak to sestřičce řeknu.

katyna6
26. dub 2010

wladi-já si myslím,že tohle by opravdu ničemu nemělo vadit.Tak ti moc přeju,ať se prďolka brzo ozve a pořádně tě nakopne! 😉 😉

markee
26. dub 2010

Tak Míša vykoupal psa a šel s ním do sadu,aby z něj ta voda vylítala a pak ho jen dotře. Malá zjistila,že je ta´tka venku,tak mě honila honem honem musím za tatínkem. Tak jsem jí oblíkla a vedla jsem jí za ním. Našli jsme ho za chvíli,počkala jsem než malá za ním doběhne a mohla jsem jít dom. Fakt mi na sluníčku není nejlíp. Holky to bylo táááák nádherný jak ten mrńousek utíká a volá tatínku. Když byla malá u Míši,tak si dřepnul ona na něj hupla a točili se. Pak mi zamávali a já šla dom. A jak si tak jdu,tak si říkám:" já druhé dítko nepotřebuju,stačí mi opravdu Johanka,jsme přeci šťastná rodinka. Budem jen tři to stačí."

Jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží,ale prostě mě to tak napadlo 😅

wlladka
26. dub 2010

Jo Katy, taky jsem četla, že by to v těhotenství nemělo vadit. Jsem prostě nervní, že maličký není tak aktivní jako před tím. Snad se nic vážného neděje a má jen klidové období. Stejně ho večer budu zase popichovat, aby se vrtnul. 😒

wlladka
26. dub 2010

Markee, to je pěkný 🙂 🙂 🙂 Dej tomu čas, ono se to nějak vyvrbí. To už je fuk, jak. Hlavně když vám bude všem dobře 🙂

katyna6
26. dub 2010

wladi-koukla jsem ještě,co to obsahuje a jsou to asi opravdu všechno vitamíny,navíc by ti nedali nic,co teď nesmíš 😉 to bude ok.
markee-je dobře,že míváš tyhle pěkný a příjemný pocity a jakoby se smiřuješ s tím,že by jste popř.měli jen Johanku.Jednak už to je velikej dar a pak si taky myslím,že když si zvykneš i na tuhle myšlenku,tak se u vás ovzduší víc uvolní.Ale manžel mně moc mile překvapil svým názorem a já osobně si myslím,že to stejně ještě zkusíte!Dřív,nebo později určitě jo! 😉 😉 😉 😉

katyna6
26. dub 2010

wladi-to já věřím,já bych do mimíska taky pořád drbkala,aby se pohnul 😉 😀 😀

markee
26. dub 2010

No je to krásný pocit,když nejsme ve stresu a prostě žijeme 🙂 Jojo,takových víc dní a budu ten nejšťastnější člověk.
Jo já si myslí právě,že on má hodně velké stresy sám ze sebe a neví jak to dát najevo,tak občas plácne něco za co bych mu s chutí namlátila. Ale neudělám to,jen brečím nebo se zhádáme a tak. Prostě bez něj nechci být,vím,že to tak nemyslí když řekne nějakou tupost,ale mě to hodně ubližuje. Tím dárcovským spermatem mě dost překvapil a dost mile. No uvidíme co nám život ještě přichystal.

markee
26. dub 2010

Jo a až mi bude dobře,tak udělám tyhle bagety http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=79542 dost mě zaujali. Je teda fakt,jak mi není dobře-a to už od včera od šesti večer nezvracim-ale prostě žaludek není ještě připraven,tak ani bych je teď nemohla udělat,pže bych to dělala s odporem. Ale až mi bude fajn,tak se na ně těším.

katyna6
26. dub 2010

markee-přesně,já si taky myslím,že je z toho hodně špatnej,že je vlastně chyba v něm.Tohle by žralo každýho,ať ženskou,nebo chlapa,určitě není lehký to strávit.Ale jak se všechno víc uklidní,rozhodně se vám bude líp rozhodovat.

katyna6
26. dub 2010

ten recept vypadá moc dobře,nedávno donesla kolegyňka do práce něco podobného a bylo to moc mňáááám.Jen škoda,že já nemám pekárnu 😒

markee
26. dub 2010

Katy, no já pekárnu dostala od Ježíška 😀 Mamka říká,že prý Míša chtěl mi ulehčit vaření,potěšit mě a taky abych si jí nemusela půjčovat od jeho matky-když mi dělá ze života peklo.
Jinak Míša pořád říkal,že jí nepotřebuju,že je zbytečná a tak-ta pekárna 😀 . No a pak mi jí přece jen naježil.
Jdu se zas natáhnout. Sice nemám teplotu,ale mě tak pořád bolí hlava,kosti a klouby-auuuuuu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru