Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
29. dub 2010

Wlladi mě pálila žáha včera 😀 Měla jsem takovou chut na coca colu,ale fakt děsnou.Tak jsem pila magnezii a představovala si bublinky z coly 😅 😀 😀

Mirax Bětuška má krásné míry 😵

Sarlott a co ti došlo v balíčku?Prosím až budeš dělat tabulku,tak mi napiš 27.5.KO,1.6.Utz ve 20tt.

Markét díky 🙂 je to srandovní 😀 Už to vypadá jako mimčo 😀 Za chvilku se stejně dovím pohlaví,tak to ještě vydržím 😉

wlladka
29. dub 2010

Jsem zpět.
Annddy, to je fajn, že je ti líp. Věřím, že doopravdy za 2 měsíce přijdeš se šťastnou novinou. Vůbec se nestyď za to, že je ti do smíchu a že je ti dobře. Zvládneš to líp a těhotenství se tím dříve dostaví. 🙂 DRŽÍM PALCE 😉

Marti, Rennie bych zkusit mohla. Dám si je do tašky, když mne to chytne někde v terénu. Ta soda mi včera pomohla, ale je to hnus 🙄
Já se teď musím pustit do šití kouzelnického oděvu - tak se mi ale nechce 😒

wlladka
29. dub 2010

Kopi, fotéčky jsou úúúžasné 🙂 🙂 🙂 ten obličejíček 🙂

flair
29. dub 2010

Zlatíčka moje, děkuji za gratulky k mojí kontrole 😵
Petrosko, jééé, tak to sis hezky užila velký UTZ 😵 a vytoužený chlapeček vám udělal radost 😵
Kopinko, fotečky jsou krásné 😵
Wladi, ta žáha je fakt hnus! Mě prvně v životě pálila a to ve 28 tt a od té doby mě to občas trápí. Rennie mi vždycky hned zabere,, doporučuju 😉
Tady je venku tak náááádherně a manža je do večera v práci ☹ no co už. Ale aspon mě to sluníčko dobíjí energií 🙂
Šarlotko, ty fotečky máte kráááásné, jsi jako modelka 😵 jo a k novému gynekologovi teprve půjdu, tak uvidím, jak mi bude sedět. Doporučila mi ho moje mladší ségra, že je fajn, tak snad jo. Sestřička je tam ale úžasně milá, tak doktor snad bude taky ok 😉

aronek
29. dub 2010

Ahoj, máme po kontrole v 6t. Vážíme 4,5kg a měříme 58,5cm. Jsme úplně v pořádku. 😀

petroska
29. dub 2010

tak sem zpět z G KO.vše dobré,zase se jen poštárala ale prý mám tušší dělohu tak mi dala at piji magnesko.Je to problém když je děloha tuhá?mě řekla že to neva ale že by měla byt měkčí nebo co.jinak sem si udělala radost a pokoupila nějaký kravinky co budou jeste pro malého potřeba 🙂 .Kopi gratulace ke Ko mimiško je krásný...

kopa
autor
29. dub 2010

Wlladi koukala jsem ti do albíčka,máš tam moc zajímavý ten nočník 🙂

Flair venku je krásně,já jsem doma.Jsme přišli z kontroly,šli nakoupit a doted jsem vyvářela.Zítra jsem chtěla na výlet,ale musím jít zařídit nové záclony a ještě se stavit v Ikee pro nákou dekoraci.

Aronku to je super,že Honzíček je zdravý 😵 a s tou mateřskou 🤐 🤐 ten Klaus je blb!!!

Petrosko jsem ráda,že jsi dopadla dobře na ko 😵 S tou dělohou nevím,to slyším poprvé 😅 😕 Já dneska nebyla nakupovat,byl semnou přítelák a já ho nechtěla tahat po těch mých krámech,páč tam slintám a vybírám dost dlouho 😀

petroska
29. dub 2010

Kopi právě proto sem příteláka nechala dnes doma a jela sem po nákupech sama.sice rád nakupuje ale je mi blbé před ním tolik utrácet.radši si nakupuju sama na mimčo a není mi pak líto penízku.on totiž rád šetří at si mužeme dovolit pak všechno ale já bych nakupovala až do dna peněženky 😀

sarlotta
29. dub 2010

Kopi🙂

sarlotta
29. dub 2010

Aron blahopřeju ke kontrole, jste šikulky šikovné🙂

miru.j
29. dub 2010

Ahojte babulky,tak sa Vam po dlhej dobe hlasim 😉 .Dnes som bola s manzelom na genetickom UTZ 😵 .Doktor nam pozeral babatko od hlavicky az po nozicky komplet vsetko.Mame vsetko v poriadku a cakame dievcatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Vsetky Vas pozdravujem 🙂 a urcite sa zas ozvem.
kopi,nadherne fotecky 😵 ....Sarlotka tak isto nadhera 😵
Docitam Vas a ozvem sa 😉

sarlotta
29. dub 2010

Miru.j supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer🙂 já to věděla 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
29. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 34tt................................KO 27.4......................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5........................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 23tt.......................... .....KO 29.4. KO 13.5.
Handm 22tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 21tt .................. ... KO 10.5.. ...........................................................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO dopadla výborně ........................................čeká chlapečka ..Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 19tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně 😉 .................čeká holčičku 🙂
Kopa 15tt ....................... . .KO dopadla výborně 😉 další KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5.
veve.b 8tt..............................KO 30.4.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Katyna 25DC
Natalie 23DC
Aja 22DC
M.aa.b 16DC
Cajori 8DC
Madormi 5DC
Nicollka 3DC
Farmarska 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

petroska
29. dub 2010

šarlot je lepší pro mimčo dupačky nebo si koupi ty kalhotky jak sis koupila ty a k tomu košilku?ted nakupuju a nějak si nevím rady co bude lepší.máš to kráásný,něco takového taky hledám 🙂 chjo už 2 hodky čučím do monitoru a nevím co objednat

sarlotta
29. dub 2010

Petři no košilky ani moc ne, spíš bodynka si nakup, to lepší drží plenku🙂 a ty polodupačky jsou fajn, ale určo kup i obyč dupačky s ramínkama - uvidíš co se Ti lepší osvědčí🙂 to se dá dokoupit na každém rožku🙂

obojí oblékáš na body 😉 i dupačky i polodupačky.

já objednávala tady a spokojenost naprostá... perfektní kvalita-krásná bavlna a rychlé jednání 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=46601
doporučuju🙂

petroska
29. dub 2010

děkují 🙂 .je to makačka teda.fákt nevím.koupím teda obojí.každý radil košilky bavlněné ale je pravda lepší bodýčka 🙂 ..kuknu na to

petroska
29. dub 2010

a ještě.zavinovačka je taky dobrá že?do kočárku nebo i na doma,jen at nekupuju zbytečně

sarlotta
29. dub 2010

já měla na malého 2 košilky úplně nejmenší a myslím, že bodynka jsou prostě lepší🙂 když bude pařák tak dáš jen bodynko a ponožky a dečku🙂

sarlotta
29. dub 2010

zavinku si kup, ty obyč stojí kolem 200,- z dutého vlákna.. na začátek na kojení a i do kočárku- záleží jaké bude teplo, jo vlastně v září už tolik nebude🙂) tak na doma, pro návštěvu🙂 aby se nebáli vzít malého 😉

petroska
29. dub 2010

dobše,surp ,díky za radu..vubec nevím co koupit a ne.jestli už koupit na zimu něco teplejšího nebo až pak.koukám všude do albíček at vím co kdo má 😀

petroska
29. dub 2010

a stačí pár velikostí 56 a spíš už kupovat vel 62 aspon co?

sarlotta
29. dub 2010

jasné🙂 no dyť možem pokecat na kafíčku někdy🙂 i s Eliskou... ale fakt nevím kdy, pže mě furt bolí v krku 😠 malý léce jak raketa... 😅 no snad příští týden už bude dobře 😉

sarlotta
29. dub 2010

Petři no i tu 56 si kup.. narozené mimčo měří kolem 50cm.. takže ty první oblečky máš sice tak na 3týdny, ale zas budeš mít pro druhé. V bílé barvičce nic nezkazíš 😉 Koupila bych aspoň po 3kusech body, dupky, overal, kabátek v té nejmenší v bavlně🙂
Teplé věci jako fleecové overaly a soupravy jistě kup 62,68 - rukávy ohrneš 😉

petroska
29. dub 2010

jé snad se z toho dostanete brzo.muj už je taky marod tak čekám kdy to přejde na mě.rači se k němu ani nepřibližuju 😀 .ted akorád studuju jak se to u nich kupuje to zboží.

sarlotta
29. dub 2010

no napíšeš co chceš a hlavně adresu svoji a k dalšímu obrázku už nemusíš psát adresu🙂
dobré je když si uděláš registraci napřed🙂

petroska
29. dub 2010

aha takže zaregistrovat.pak teda kliknu co chci a vyplním ty tabulky tam a oni to pak pošlou ju?a to na každý obrázek když kliknu musím vyplnovat teda velikost atd ale už nemusím adresy?snad sem to pochopila 🙂

sarlotta
29. dub 2010

jo přesně tak🙂 když se zaregistruješ, tak se Ti ty Tvoje nabídky budou ukazovat a pak jsou tam i vzkazy se dají psát.. do toho se dostaneš🙂 projdi si pak pravý sloupek... můžeš si vybrat oblíbené fotografie, oblíbené inzerenty... atd🙂

Jinak se pak s prodávajícím komunikuje spíš po mailiku- takže adresu pro dodání a mailik🙂
já třeba napíšu dobrý den, chtěla bych objednat 1x šaty modrozelené vel.62
a do dalšího prosím přidejte mi do balíčku ještě :

sarlotta
29. dub 2010

penízky se posílají předem na účet... tady u amalkamimi se nemusíš ničeho bát, jsou spolehlivý 😉

petroska
29. dub 2010

děkuju moc za radu.jde se teda na to 🙂 .jak budete zdraví tak by se mohlo teda sejít a někam sednout a probrat to .sem ted jak v křižovatce a nevím kde kam a co koupit.ale toto je dobrá stránečka 🙂 tam si nakoupím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru