Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
4. kvě 2010

Handm,já si myslím to samé,ale doma to neprosadím 😅

kopa
autor
4. kvě 2010

Farmíku od kolika do kolika vlastně pracuješ? 😕

kopa
autor
4. kvě 2010

a ten chlap na ty závěsy ještě nedorazil 🤐 🤐 se picnu.Si chci jít dělat palačinky 🙄

mari111
4. kvě 2010

o jéé zase se tu mluví o palačinkach, to je jak mor, to si je budu muset taky zas udělat 😠

kopa
autor
4. kvě 2010

Elisko gratuluji ke kontrole a ke zdravému chlapečkovi 😵 😵

handm
4. kvě 2010

MAri!🙂 Já měla palačinku k obědu.. i když na slano 😀😀😀😀
Kopi, ho přeper 😀 Kdo vyrábí toho x-landera?

handm
4. kvě 2010

Tak holky, já mizím!🙂 Zítra se snad objevím, zatím hezký večer!!🙂

kopa
autor
4. kvě 2010

Handm to fakt nevím kdo vyrabí x lander 😅 Bych tipla Německo,nebo Rakousko.

ee.liska
4. kvě 2010

kopi dík 🙂

jitie
4. kvě 2010

koukám, že řešíte kočárky
ten maxi cosi kolekce 2010 už je lehčí, na netu to moc psaný neni,ale švagrová ho ted kupovala a má o pár kil míň 😉 už ne 16, ale myslim že 12-13..

mari111
4. kvě 2010

jitie dík, tak to sem ráda že už je lehčí. Handm, kam pádiš, ještě vydrž. Holky už mám ty fota v albíčku, hlavně se mi nesmějte, jestli mám toho fakt hodně, no ale ještě jednu várku vyfotím příště, až budu překladat skříně 😀

wlladka
4. kvě 2010

Mari! Radost pohledět! Máš krásné věcičky nakoupené 🙂 to bude Laurinka fešanda. A ten kolotoč nad postýlku je nádherný, ten by se mi líbil. 😵

mari111
4. kvě 2010

dík Wladi, ještě to ale není všechno ,ještě mám pár novejch veciček a hromadu od kámošky co sem podědila 😅 jo ja až to začnu prát a žehlit tak to bude na měsíc , to si asi dám 😅

mari111
4. kvě 2010

a ta zavinka je nejhezčí že 😉 😀 😀 😀

wlladka
4. kvě 2010

...no jasně - nejhezčí 😀 😀

mari111
4. kvě 2010

😵 😵 😵

wlladka
4. kvě 2010

No, s tím praním, abys už začala 😀 😀 😀 Já mám ještě nakoupeno z minula. Když jsem prvně zjistila že jsem těhu, tak byly výprodeje u nás v Albertu. Tak jsem nakoupila tašky po 1,- a 8,- Kč. To se nakupovalo jedna radost. Něco jsem teď odprodala na aukru, jelikož to bylo růžové a červené.
Zbytek jsem odvezla uskladnit k našim, tak nafoceno nemám. Holt nafotím až budu taky prát 😀

wlladka
4. kvě 2010

To, co nakupuji teď si píšu a schovávám snad všechny účtenky. Nakonec udělám sumárum a asi mne klepne 😀 😀 😀 Ale jsem na to zvědavá. Pořád se dočítám v novinách, co dneska stojí "pořídit si dítě"......

mari111
4. kvě 2010

no to ja si teda neodkladám, ségra si to sčítla a málem ji švihlo, ja to nějak neřeším, ja chci dát Laurince co budu moct ale ne zas tolik aby byla rozmazlena nebo namyšlená , tak uvidím jak se to povede 😅

wlladka
4. kvě 2010

To je jasný. já taky koupím co se mi líbí. Je to mé poslední robě, tak si to musím užít 😀 😀 😀 Jsou na trhu táák krásný věci!! Já si to píšu kvůli té zvědavosti. Jinak přemýšlím pouze o tom, do čeho má cenu investovat víc a do čeho zas ne. Jen ať máme miminka krásňoučká 😀 jak z katalogu 😀 😀

kopa
autor
4. kvě 2010

Mari ty bláho ty toho máš 😀 😀 Při pohledu kolik toho máte,se začínám obávat 😅 že já nemám nic 😅 Ale já vás doženu 😀 😀

mari111
4. kvě 2010

doženeš Kopi neboj 🙂

kopa
autor
4. kvě 2010

Tak už tu byl pán na ty záclony a závěsy.Do měsíce to bude hotové,možná i dříve 🙂 Fakt jsem vybrala moc hezky.
Ted jdu na ty palačinky 😎

wlladka
4. kvě 2010

Manžel mi přišel konečně domů!! Tak já mu jdu dát večeři a taky se mu věnovat. Mezi tím sprška, zprávy a ordinace. No, to bude fofr. Zatím se tu mějte... (stejně všechny kukáte na Ulici,co!?!?) 😀

mari111
4. kvě 2010

Wladi ja taky přemejšlim jestli do čeho kolik vrazit, ale když se mi něco moc líbi tak neznám hranice 😀

kopa
autor
4. kvě 2010

Mari máš moc pěkně věcičky 😵 😵
Doženu po UTZ,to budu kupovat alelůja 😀 😝

mari111
4. kvě 2010

ja na to nekoukam, jinak říkala sem přítelakovi o tom krámku jak sem hodila kopinka a že chci do prahy a on prej " a nejlíp hned kdyby sme tam jeli,co" to je pako, ale když ja ho chci vydět na vlastní oči tan kočárek a osahat si ho,no 😅

mari111
4. kvě 2010

dík kopi, šak ty taky a ještě toho bude, je fakt že teď toho maj opravdu moc na ty dětičky a moc pekný to všechno dělaj,kdo tomu má pak odolat 😀

kopa
autor
4. kvě 2010

Mari a u vás nic není?? 😕 Ty bydlíš v tom Děčíně? 😅

mari111
4. kvě 2010

ne v las-vegas 😀 okres děčín 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru