Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
10. kvě 2010

Paaji určitě,s tím souhlasím.Tak lež a nic nedělej a snaž se být aspon trošku v klidu 😔

paajaa
10. kvě 2010

Jo budu ležet a chodit jen čůrat. No to je vždy nápor nervů. Hlavně, aby tu už byl manža. ☹

natalie77
10. kvě 2010

Ahoj koníkovky moje.....
tak chci nahlásit dnes 1 DC....bohužel je tím pádem snaha o mimi tento měsíc zazděná, protože ovulku budu mít už v CHorvatsku
😉 , ale co už stejně se spolu nebavíme, já nepřilezu, tak je to na dlouho....

Rychle jsem Vás prolítla...
Sarlott, ať je malému brzo lépe, chuďátko malé 😔 . To je hrůza, když děti stůňou.....
Terci, to zlato mě mrzí...fláknout ho po hlavě....to není o penězích, ale o tom, že jsi k tomu zlatu měla vztah, viď? Ach jo ☹ .
Wladi....jééééé slintám nad koláčky....mňam, nedivím se, že to hned kluci slupli, jako malinu 😝 😵
Eli, musím Ti vynadat....máš odpočívat....ne uklízet.....mojí kamarádce tak odtekla plodová voda ve 27.tt...tak neblbni, pěkně lež a odpočívej, až porodíš pěkně v termínu, ještě se nauklízíš, že se Ti bude chtít někdy brečet. Šisko, takt neblázni, ať si nic nevyčítáš... 😉 .
Páááji, já špinila do 12.tt...a nejvíce po kontrolách, určitě lež, podlož si nohy....abys byla z kopce....a jen na záchod a do postele, držím pěsti, fakt si to už zasloužíš, to je pravda.

Farmi, ahoooooj, pěkně to doma pofackuj....to ranní vstávání musí být děs!!! Nezávidím Ti to, ale to brzo skončí a budeš pořád doma 😉 .
Tak já jdu poklidit s košem a učit se....to co jsem se učila o víkendu jsem si chtěla dneska zipakovat a čuměla jsem na to, jako když to vidím prvně.....no to jsem zvědavá, co tam 26.5. před tou komisí budu předvádět...ale zaspívám, zatančím, jenom ať se mě na nic neptají 😀 😀 😀 😀

natalie77
10. kvě 2010

To je zase román....asi jak jsem zvyklá z té práce, se omlouvám, jsem za ten den nevykecaná..... 😉

ee.liska
10. kvě 2010

je pajii gratuluju k srdíčko 😵 😵 neboj, určitě bude všechno OK 😉 ale když se to nezlepší tak radši jeď do nemocnice
terci a máš na to nějakou mastičku??
kopi já spím na polobřiše, jakoby stabilizovaná poloha 😀 bříško si tak nemačkám a je to pohodlné 😉

tak já jsem dobalená a nachystná ☹ ještě se jdu potulit k manžovi, a ráno frčím, dám vědět co a jak po šarlotce

petroska
10. kvě 2010

Eli tak držím nervíky a palečky

petroska
10. kvě 2010

holky je lepší si na září koupit peřinky do kočárku nebo mi stačí teplá deka od EMITEXI mají třeba pěkné teplé i s vyplní?jak to plánujete vy?si nevím rady jestli se peřinky využijí když pak na zimu bude fusak 😒

ee.liska
10. kvě 2010

naty to je mi líto ☹ mrcha jedna, ale určitě je to jedna z posledních 😉 už mám doma hotovo, manža dostal návod na pračku i žehličku 😀 uvařit si umí tak dobré

ee.liska
10. kvě 2010

petros já mám flees. deku a peřinky po mě 😀 tak to budu nějak kombinovat

petroska
10. kvě 2010

mě totiž každý říká at si peřinky nekupuju že stačí deka 😕 .budu muset co nejdřív splašit něco kdyby náhodou taky.bych to nerada pak nakupovala na poslední chvíli

natalie77
10. kvě 2010

Holky, v pohodě, já ani s ničím nepočítala....jsem po revizi krátce 😉 .
Já měla deku, peřinku vůbec....a pak fusak od Emitexu a v mrazu ještě přikryté tou dekou...ale peřinky a polštářky do kočárku jsem ani nekupovala....

mari111
10. kvě 2010

Petroš, ja kdyby jsem neměla peřinky od kámošky, taky bych nekupovala, mne se ui víc líbi jen deka, nebo ty dětský dečky nebo ty od emitexu 😉

mari111
10. kvě 2010

du si nechat udělat masage 😉 a du hají, tak zítra pááá

ee.liska
11. kvě 2010

dobré ráno 🙂 nemůžu nějak spát, za hodinku jedu tak jsem ještě došla nakouknout 😀 takže jak se vrátím, tak ať už je to mooc těhulek, jo? 😎 Ať dobře dopadnou všechny kontroly a maminky s miminky ať se pěkně vyspí a dětičky uzdraví 🙂

wlladka
11. kvě 2010

Dobré ráno 😉
Tak Eeli, ať jsi brzy zpátky 😵 😵 😵 😵 a pěkně to v tý nemocnici zvládni 🤐

wlladka
11. kvě 2010

Paaja určitě v klidu spinká, tak to bude v pořádku. 😵

natalie77
11. kvě 2010

DObré ráno, Eli, drž se, vše bude ok, jen musíš poslouchat mudroně 😉 .
Páááji, jak je?
Tak jdu obléknout malého a jdeme ven....dneska vstával nějak brzo po šesté.......já šla spát až v 1.00, tak teď jsem jako praštěná a zase si nic, co jsem se učila nepamatuju....
Jo a mrcha děs...je to nějaké silné...a vůbec...chybí mi pohlazení.....chjo.....
Tak se všechny opatrujte, doufám, že Kryštůfkovi je lépe!!

sarlotta
11. kvě 2010

Dobré ránečko holčinky🙂

sarlotta
11. kvě 2010

Paajinko blahopřeju k srdíčku🙂))))))))))))))))))))))))) Ten utrogestan by sis měla nechat napsat, já jsem teď v začátku taky špinila kolem toho 6tt-7tt... pomohlo to 😉 Zajdi si pro něj i kdyby to ustalo, ju. 😉 A písni jak je 😎

murynka
11. kvě 2010

ahojky

eli drž se!!at si brzo doma...a je vše v pořádku...

natal achjoo ty chlapi mizerný ☹ někdy dokáží potrápit 🙄 😠

sarlot jak je kryštůfkovi?

já to včéra také dostala bolí mě břichoo bleeee 😝 😝 ale pořád lepší že jsme to dostala než nedostala 😅 😀

murynka
11. kvě 2010

pajinko obr gratulace!!!pokud je to jen špinění hodně se ale šetři a kdyby něco ihned k dr....bude to dobrý,držíme pěstičky...

sarlotta
11. kvě 2010

Petři ty peřinky můžeš využít i doma do postýlky, ono je to stejně spíš na ozdobu, teda ten polštářek určitě- se jen postaví dozadu do kočárku za hlavičku 😉 , ta peřinka je z dutého vlákna, tak se dá využít i v Zimě do kočárku na vyteplení 😉 ... ale v září spíš využiješ deku a fusak, to je pravda 😉 takže já bych kupovala, kdyby se Ti něco šíííleně líbilo, jinak bych to neřešila. Spíš si kup ty teplé deky 🙂

sarlotta
11. kvě 2010

Mury ahojík... no kouzelná antib zabrala 😀 .. takže čertík řádí... teplotka už je ok a krček bolí jen při jídle.. takže se to lepší... jsem ráda 😉

murynka
11. kvě 2010

sarlot jéé to je dobře 😉 at ádí lepší než vidět své mimiko se trápit

sarlotta
11. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 36tt....................................KO 11.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 28tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 28tt.................. ..........utz 20.5..........................................................čeká chlapečka
Wlladka 27tt..............................KO 12.5.......................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 25tt.......................... ....... ..KO 13.5........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 24tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 23tt .................. ... ..... KO 10.5 v pořádku,odpočinek.. ........................................................čeká chlapečka
petroska 23tt.................. ..........KO 18.5...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 22tt........................... .........velký utz.30.4. v pořádku KO ? ..........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 21tt ...................... .........velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 21tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 17tt ....................... . . ......KO 27.5. velký utz 1.6. tripply dopadly výborně
Maarrtina 14tt ....................... ...KO 14.5.
Zlababa 14tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku 😉
veve.b 9tt................................... KO 12.5.
Paajaa 7tt...................................KO 10.5. v pořádku, máme srdííííčko 😉 😉 KO31.5.
M.aa.b 28DC
Cajori 20DC
Madormi 17DC
Nicollka 15DC
Farmarska 14DC
Katyna 9DC
Aja 4DC
Natalie 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
11. kvě 2010

jééé Mury chceš do tabulky ? 😀 😀 Kdy bude snažení o druhé ? Jsi říkala před malou, že jen jedno a nikdy více 😉

sarlotta
11. kvě 2010

Natalinko to je škoda, že ovulka bude na dovči... ale já bych teda jela 100%... šak manža se vyvzteká a bude klid, tchyňka mu může navařit ne 😉 😀

murynka
11. kvě 2010

sarlot děkuji nechci 😎 😀 😀 druhé miminko fakt zatím neplánuji ale druhému se ani nebráním 🙂 protže porod úžasný malá hodná takže bych to chtěla zažít ještě jednou 😎 ale uvidíme 😉

natalie77
11. kvě 2010

Ještě jsem tu.....domluvila jsem se se sousedkou, že půjdeme po 9.00...tak alespoň si pokecáme 😀 .
Sarlott, neboj, já pojedu, on se nevyvzteká, on se nebaví a vydrží to dlouho, jsem se ho dotkla a on je sobec ješitnej. O jídlo a tak nejde, to já bych navařila...jde o to, že jsme k moři jezdili vždy společně, na hory jezdil sám.....no a já se trhla....tak je naštvanej, zlej, nepodporuje mě ve studiu a mě došla trpělivost, prostě jsem si řekla, že už dál neustoupím ani o kus....už teď stojím skoro v koutě...musím si vybojovat znovu svojí svobodnou pozici a to je horší než jí v rámci klidu, ztrácet...
Takže tak...ale jsem v pohodě, mám totiž Marečka a hodně práce.....to on se jen válí, prezentaci k obhajobě mi nepomůže, prý nestíhá ani pracovní maily...ale měnit dvd v přehrávači, to mu jde...bych ho fakt zabila, jsem naštvaná, jako nikdy....
Mám pocit, že se objednal na tu operaci schválně teď, když věděl, že budu potřebovat pomoct s hlídáním, když už s ničím jiným nepomůže....
No to jsem se teď projevila, co? ....Omlouvám se, že začínám dnešní den takhle, snad jsem Vám nezkazila den..... 😉 .

sarlotta
11. kvě 2010

Natalii, jen se vypiš🙂))) tady můžeš🙂)) se s ním nehádej, ať si trhne nohou... pak mu to připomeneš jaká byl ,,hvězda" když jsi dělala zkoušky 😉 a nezapomeň to sdělit i široké rodině 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru