Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
13. kvě 2010

Tak jsem zpět. Pochutnala jsem si na zdravé výživné snídani a vyprovodila manžu pracovat.
Děkuji vám za to, že na našeho mimíska myslíte 🙂 🙂 Jsem ráda, že vás mám a mám si kde postěžovat. Snad to bude dobré. Jak o tom přemýšlím, tak se utvrzuji v tom, že nejhorší je za námi a když se malý narodí, tak má velikánskou naději na přežití bez jakýchkoliv následků. Něco málo jsem si vyhledala na netu a při narození ve 27.tt je už taková naděje 90%. A to je krásný číslo, ne?

wlladka
13. kvě 2010

Sarlot IP 😵

Už jsem si připravila desky s kopiemi všech vyšetření, co jsem v těhu absolvovala + ofocený oddací list. Teď vyperu župan a připravím si tašku, abych byla v plné polní, kdyby něco. Víte jak..... "Štěstí přeje připraveným" 😵 😵

wlladka
13. kvě 2010

Sarlott, děkuji moc 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
13. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Wlladi ráno jsem dočetla jak jsi dopadla na kontrole,nestihla jsem nic napsat-mířily jsme na výlet.Jenže mě zas začalo bolet v krku,tak jsme se vrátily domu 😅 Včera byl pan doktor na té kardiologii dost nastydlý 😒 Tak píšu až ted.Četla jsem,že ti přišli na tu trombofilii,bud ráda,že se na to přišlo,není to žádna sranda v těhu.Jsem si o tom zjištovala,páč to přítel v rodině.Martinka 76 si taky píchala ty injekce na ředěné krve.
Jinak doufám,že tvůj mimísek bude v pořádku!!!!!! 😵 😵 😵 Ničeho se neboj ty mimíka krásně donosíš a kdyby náhodou se mu chtělo dřív na svět,tak už jsi skoro na konci 30tt,to už by byl malý v pořádku.

sarlotta
13. kvě 2010

wlladi ve 28tt už je 95%🙂))) to bude dobré, fakt, neboj se.... malý je šikulka, průtoky dobré, srovná se to 😉

wlladka
13. kvě 2010

Jo jo. Myslím, že to nějak doklepeme. Jsem ráda, že jsem vedená v tý fakultce. Jsou tam odborníci a kdyby něco, tak skočím tady do nemocnice a oni mne tam rychle odvezou. Až budu tam, budu v klidu. Věřím, že vše dobře dopadne....prostě musí, teď už jo. Už se nic pokazit nesmí. A hlídaní jsme 😉

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi dneska ty doktoři jsou fakt borci!!!! 😉

kopa
autor
13. kvě 2010

Holky jsem přemýšlela,že bych chodila na to těhu plavání + cvičení.Mám to hnedka před barákem 😅 😅 Já nevím,mám docela strach abych něco nechytla z bazenu 😅 ☹ teplota vody tam je 28°-30° C.

wlladka
13. kvě 2010

Kopi, kardio dobrý, ne? S Holtrem chodím tak 2x do roka. Je fajn, že mají podloženo jak jsi na tom s tlakem během dne. Akurát se musí u toho psát, co zrovna kdy děláš - to je opruz. Budeš jen víc hlídaná a to je vždycky lepší. 🙂 Já sice běduju, že pořád běhám od mudra k mudrovi, ale ve skrytu duše jsem ráda. 😵

wlladka
13. kvě 2010

Kopi, já bych šla. Raději ale asi s tamponem, ale šla. Plavání je fajn 🙂

wlladka
13. kvě 2010

...teplotka je akorát. Nebo se ti zdá málo??

sarlotta
13. kvě 2010

Kopi plavání doporučuju, jestli nemáš problémy s výtokem normálně z chloru, tak v poho a prodávajís e tampony s vazelínou v lékárně... určitě choď, nenabereš tolik a nebudou Tě bolet záda, naučíš se dýchat správně, zrelaxuješ.... já bych taky chodila zas, ale mám to daleko a navíc malý je furt nemocný 😠

paajaa
13. kvě 2010

Krásné ráno,

Wladi: držím palečky, aby to malý trošku dohnal a hlavně byl v bříšku spokojený ještě nějakou tu dobu. 😉

Kopi: plavání je super, taky bych určitě šla a hlavně, když to máš tak blízko

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi jo kardio dobrý 😅 Nemohla jsem tam ani dýchat jaký jsem měla strach.Doufám že ten holtr mi ukáže,že mám tlak o.k.Ráno jsem se měřila a měla jsem 97/55.S tím psaním to vím,přítelák ho měl taky dvakrát.Jsem ráda,že mi to pohlídají.Nák to dopadne.
Ta teplota se mi právě zdá celkem vysoká,ale to příjde jen mně 😅
Sarlott já se spíš bojím abych si z toho chloru neosypala ruce,mám ted docela furt ty ekzémy.Zeptám se na to ještě na gyndě.

kopa
autor
13. kvě 2010

Paaji a jak to u tebe vypadá?Už ti špinění přestalo?

wlladka
13. kvě 2010

U nás žádné těhuplavání není. To je škoda. Je tu jen jeden bazén a tam chodí především cikáni a vietnamci. Naposledy jsem tam byla před 15 lety. To jsem chodila a vždy se osypala. Když jsem vyrážku vyléčila a šla znovu, tak se to opakovalo. Od té doby jsem tam nevlezla. Loni chodil náš Jenda se školou a přitáhl si moluska (takové maličké bradavičky) Pak je chytil i Matyáš a chodili oba na kožní na vypalování tekutým dusíkem. No, radost s naším bazénem 😅
Těhuplavání je až ve Varech a to je daleko. Škoda

martina76
13. kvě 2010

Ahoj holčiny. Snažím se občas pročítat, ale nestíhám. Tentokrát musím reagovat na Wladku. Ničeho se neboj, trombofilii mám a to zrovna tu nejlepší ☹ Leidenskou mutaci a MTHFR. Takže jsem opravdu slízla smetánku. ☹ Fraxiparin jsem si píchala od 10 tt až do konce šestinedělí. Důležité je že to víš a že tě mají pod kontrolou jak na hematologii tak na gynekologii. Mikuláš byl taky jednou menší pak zase větší a mě též bylo řečeno že +- dva týdny je normál. Měla jsem špatné cervix skore a nakonec jsem přeze všechno strašení měla vyvolávaný porod v 39+6, protože s trombofilií nesmíš přenášet právě kvůli stárnutí placenty a ucpání pupečníku trombem. Proto ten heparin, rozpouští tromby a ředí krev. Důležité jsou odběry na hematologii a průtoky pupečníkem. Já je měla od 30 tt každý druhý týden. Takže hlavu vzhůru vše bude dobrý. 😀

martina76
13. kvě 2010

Jinak holky grautuluji všem mimísům a těhulkám. KOPI, PAJO, SARLOTKO mám z vás velkou radost a držím palečky. 😉

kopa
autor
13. kvě 2010

Ahoj Marti,díky za držení palečků 😉 A jak se máte?

wlladka
13. kvě 2010

Marti, děkuju ti moc za uklidnění.Myslím, že jsem na dobré cestě se zase hodit do klidu. Je fakt, že to sledování je dobré. Jen si zvyknout na ty injekce. Teď mám takové pocity, jako před menstruací a jakoby mi trnou stehenní kosti. Může to být tím ředěním krve?

wlladka
13. kvě 2010

...zrovna jsem psala do diskuse "Porod s heparinem" a ty se ozveš tady. 😉 🙂 🙂 🙂

martina76
13. kvě 2010

Mě v 28 tt bolelo snad všechno 😀 Wladko nehledej mouchy. Trombozu poznáš, bolí a udělá se jakoby zapálená červená boule, většinou na nohách, ale to by ti teď hrozit s tím heparinem nemělo. Mě akorát říkali že mám sledovat pohyby. Kdyby jakoby slábla jejich intenzita tak mám hned přijet.

martina76
13. kvě 2010

Kopa týdny tí krásně naskakují parádička. 😀 Jinak já jsem pořád v kalupu. Mám doma puberťáka a mimino, který se právě vzbudilo a řve, takže musím běžet jdeme ven.

martina76
13. kvě 2010

Wladko ptej se na co chceš třeba přez IP. Až přijdu a bude chvilka na vše ti ráda odpovím. 😉

wlladka
13. kvě 2010

Marti, tak to mi říkal taky. Pokud se miminko hýbe, tak je to dobrý. Kdyby pohyby výrazně ubyli, nebo zmizeli úplně, mám letět kamkoli na kontrolu. Tak to je supr. Ještě jednou děkuji. Jsem v klidu a budu se snažit v něm udržet. 😉 jen zas budu víc hlídat to vrtění 😀 🙂

wlladka
13. kvě 2010

Děkuji. Když bych chtěla něco vědět, určitě se zeptám 😵 😵 Díky, díky, díky. Určitě to zvládneme 😵

paajaa
13. kvě 2010

Kopi: špinění bohužel neustalo, ale je to opravdu málo. Takže doufám, že je vše ok. Říkám si, že teď se v děloze dějou velké věci, tak malé špinění se holt může objevit.

madormi
13. kvě 2010

paaji to už osmý týden? to není možné 🙂 opatruješ sebe i mimíska doufám 🙂

paajaa
13. kvě 2010

Madori: ahoj, jo jo docela to utíká. Neboj opratruju nás oba jak nejlépe můžu. Ležím a odpočím. 😉

veve.b
13. kvě 2010

Wladi moooc držím pa¨lečky, ať prťousek vydrží v tvém bříšku co nejdýl 😉

Terci tak chlapy se fakt nezapřou, že jsou otec se synem 😀 😀 😀 Tu fotku musím ukázet Jendovi 😀
Jo jinak my dneska už dobrý 😀 mě přešli nálady manželovi zase naskočil mozek 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

Martinko no utíká to 🙂 Jakého pubertáka? 😀 😀 To už začíná dnešní mládeži takhle brzo ju? 😀 😀

Paaji tak hlavně,že to ustálo.Já si právě myslela,že ti ten utroš to špinění zastaví 😕neboj bude to v pořádku 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru