Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
14. kvě 2010

wlladi ahojík🙂 to jsou nervíky.. ale je to číslo teda 😖

wlladka
14. kvě 2010

Sarlot, to teda je ☹ V předešlým těhu jsem s tímto tlakem byla v nemocnici na kapačkách. Takže si rovnou balím tašku ☹

sarlotta
14. kvě 2010

wlladěnko dej mi číslo do IP a pošli zprávičku, ju.... držím palušky, snad nebude tak zle 😅 😉

wlladka
14. kvě 2010

sarlot, poslala jsem ti mobil. Ještě budu měřit, když neklesne, tak jdu. Přes víkend bych psychicky nevydržela a tady v nemocnici těm lidem moc nevěřím.
Jdu si dát snídani, pokud bych šla k mudrovi, tak sem ještě písnu..

nicollka
14. kvě 2010

Ahoj holky
Sarlott mě bolí břicho pořád, tak začínám dlabat ty prášky, asi to folík nebyl a je to opravdu cysta, jen nevím co dál, jestli čekat, sestra mi nedala doktora k telefonu a nevím co dál, jen mi řekla že hcg negat. a nemusím chodit pokud nejsem těhotná, tak to by z té krve bylo poznat ne? kdybych byla už 6dpo. No prostě moje tělíčko je pořád záhada, ale těhu asi nebudu, sice se mi točí hlava, bývá mi zle, lesknou se mi oči, ale pivo mi chutná moc mnam :D

Jinak mi jonáš píše že od15.5. mám plodné dny a podle ovu testíků to tak vypadá že jako fakt to tak je, ten min. cyklus 45dní to posunul až sem. Tak že by...příští plodné jsou 13.6. takže manža už má příjezd domů jistý, pokud mrcha nebude nejak jinak zase. a jdu trošku víc dočíst.

sarlotta
14. kvě 2010

Nicol tak držím palečky na otěhu🙂 ale bylo by lepší napřed pořešit tu cystu ne ? aby dál nerostla..aby nebránila folíkům pak 😒

nicollka
14. kvě 2010

sarlott no mám nějaké prášky aby mě břicho nebolelo, 1-1-1 tak papám, jen nevim co dál, jestli se mám jit ukázat zase, nebo co mám teď dělat, ty sestry v tom Gynprivatu sou fakt šílené, protivné achjo

sarlotta
14. kvě 2010

Nicol, tak tam brnkni a chtěj doc k telefonu... sestra Ti nemá co radit, na to ne 😉 má vzdělání

kopa
autor
14. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
Wlladi 😔 😔 Doufám,že se ti ten ten tlak zlepší,je mi tě líto kočko ☹ ☹ Držím palečky!!!

Sarlott no já měla tu bílkovinu i u obvodní a ta mi říkala,že jí budu mít asi celý těhu 😅 😅 Tak nevím co s tím.Minule když jsem nesla moč,tak se mi nechtělo vůbec čůrat 😅 takže to bylo do té flaštičky asi na desetkrát 😅 ale to z toho nemohlo být.

nicollka
14. kvě 2010

Wladi moc moc držím palečky at si tlak nezahrává...hlavně klid at je klidné i tělíčko a když budeš moct jít, tak at to vše v klidečku probíhá a šťastně končí.

Kopi páni 18tt...hele nepřipisuj si to tam ;) ... a co pohlaví?
Sarlott no doktor tam bude zase až příští týden tak až pak zavolám

katyna6
14. kvě 2010

dobré ráno 🙂
jdu dočíst

sarlotta
14. kvě 2010

Nooo taky sem chtěla pochválit ty Kopinčiny týdny🙂))) super nádhera🙂))

Ten jídelníček si trošku prober, to neuškodí🙂 opravdu žádné brambůrky! koblihy apod.

Wlladěnko drž se.

Holky mizím do obchodu. Pak kuknu

Ahojík Katyna🙂

katyna6
14. kvě 2010

aronku Honzíček roste jako z vody,je to šikulka!!! 🙂 🙂
wladi-sakryš,to je dost vysoký,snad je to jen tím počasím.Moc na tebe myslím,ať se to co nejdřív upraví a je to ok!!Jako bys těch starostí neměla dost i tak... ☹
marti-držím palečky na kontrolu 😉 😉
nicollko-je moc dobře,že ti vyloučili to mimoděložní,ale jinak bych su asi taky příště žádala k tel.doktora,pokud ti sestra jasně neřekne co a jak a pro.Odmítnout ti to přece nemůže,ne?
ja dnes po 10 hod.šupajdím k mudrovi,aby zkontroloval,jestli Clostil zabírá.Jsem dost zvědavá,co mi řekne a co se bude dít dál.
sarlottko-ahoj 🙂 .Jsi moc hodná,že děláš tabulku.Tebe nemít,pomalu nevím,který Dc jsem 😀 😀

wlladka
14. kvě 2010

Holky, tak tlak se mi furt drží kolem 150-160/100-110, takže raději jdu. držte mi palec - ozvu se

aja.83
14. kvě 2010

Ahojda holčiny! Tak pořád nestíhám, omlouvám se, že nechodím tak často! Také děkuji sarlottce, že tak pečlivě vede tabulku...Vím aspoň, kolikátý jsem DC a taky co je tu nového! 😉 Sarlottko, senk jů very mač! 😀 😀 😀

paajaa
14. kvě 2010

Krásné ráno,
u mě nic nového. Špinění mě pořád zlobí. Proč alespoň tohle těhotenství nemůže být bez problémů. ☹

Wladi: držím palce, aby se tlak srovnal a ty jsi do nemocnice nemusela.

Nicoll: teda to tvoje tělo je opravdu záhada. Už by to chtělo nějakého pečpivého Dr., který by to řešil

aja.83
14. kvě 2010

Ahoj Paajiku, teda co je to todleto? ☹ Takhle tě zase trápit! ☹ Držím pěstičky, to bude dobré!!! 😎 😉

aja.83
14. kvě 2010

Wlladi, drž se, snad ten tlak bude jen z toho hnusnýho počasí! 😅
Nicollko, to je teda děsný trápení! Souhlasím s Paajinkou, chtělo by to Mudra pudra na tebe! A nějakýho šikovnýho! 😉

mari111
14. kvě 2010

ahojík, opěd du aspoň pozdravit, koukam že tady zdravíčko zlobí, Wladi myslím na tebe, Paji taky. Musí to být tím počasím, Wladí, mne de taky zas prasknout hlava, bože ať už je hezky 😠

sarlotta
14. kvě 2010

Ahojík už jsem zpátky, tady se nekecá 😝

Farminkoooooo už bys měla s tou prací seknout 😀 😀

sarlotta
14. kvě 2010

Paajinko a co říkal doktor na to špinění, mělo by to přestat ne ? Nezajdeš na kontrolku mimo objednání ? Ten utrogestan bereš kolik ? normal je
3x denně ale berou holky i víc.

sarlotta
14. kvě 2010

Psala jsem Elisce... tak všechno je ok, malý pěkně kopká... kontrolu má příští týden v pátek a pak se uvidí jestli si ji tam nechají dál nebo pustí ležet domů 😉 Všechny Vás moooooc pozdravuje 😎

katyna6
14. kvě 2010

holky,tak jsem zpátky,doktor byl spokojenej,folíky byly 2,3 a 2,4mm,takže se máme snažit teď 3 dny po sobě.Mnoo,tak jsem zvědavá,jestli to k něčemu bude.Nějak víc na mě dolýhá to počasí,zas mám náladu,že už nevěřím,že se nám někdy něco podaří ☹ ☹

katyna6
14. kvě 2010

elisku moc pozdravuj a ať se s prďolkou oba drží!! 🙂 🙂

petroska
14. kvě 2010

ahoj holky.teda u nas je kosa 😠 a leje celý den od včera.hnus fialový.Wladi držím palečky k doktorovi ☹ snad bude dobře.Eli snad ji brzo pustí teda když všechno dobré.

petroska
14. kvě 2010

potřebuju poradit.už druhý den mě jemně píchá tam dole.jako by jehličky.je to normal,patří to k těhu?malý se ozývá denně,skoro furt přes celý den tak snad dobrý 😒

paajaa
14. kvě 2010

Sarlott: na špinění doktor říkal, že je to normální, že se spojuje oběhový systém můj a miminka. Je to pořád nějak stejné. Jen trošku a většinou světle hnědé. Utrgestan beru 2x denně a ascorutin 3x denně. Na kontrolu můžu příjít i dřív, ale já si myslím, že je to teď zbytečné a že půjdu tak za ten týden. Stejně s tím asi nic neuděl. Buď to bude dobré a nebo ne.
Hlavně mě přijde, že se mi pořád zvětšuje děloha, protože mě pobolívá v tříslech, jak když se tam něco natahuje.

mirax
14. kvě 2010

paajoo...manželova sestra špinila až do 12tt každý den..mimi bylo v pořádku.
Držím palečky, určo to bude dobré 🙂

sarlotta
14. kvě 2010

Paaji tak to je dobré, hnědé špinění bude ok🙂

Ahojky Mirax🙂

Petři tak to nevím teda- píchání, těžko říct.

aronek
14. kvě 2010

Ahoj, u nás pořád prší a prší, už je to hrozné. Dnes tu nebyl už ani chleba, tak jsme zvládli nákup, ale jinak ven asi nejdem ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru