Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
24. kvě 2010

Sarlott: tak ať je kontrola úspěšná. A rozhodně nejsi trapná. 😉

Já jsi jdu umýt hlavu a doufám, že se u toho nepoblinkám. Ten žaludek je ještě nějaký podrážděný. 😝

sarlotta
24. kvě 2010

Paaja držím palec🙂))

paajaa
24. kvě 2010

Sarlott: tak umytí jsem přežila, ale pak už ne. Rohlík a ještě teplý čajík už je v čističce. Tak nevím co si teda mám dát, aby to hned nešlo ven. Asi pít po douškách obyčejnou vodu a k jídlu tam piškot???

wlladka
24. kvě 2010

Paaji, mě pomáhalo jíst po malých dávkách. Třeba každých 5 minut sousto. Pít taky pomaličku. Pak jsem nezvracela.

wlladka
24. kvě 2010

...ale já bych vynechala ten zelený čaj. Dala bych si ovocný 🙂

paajaa
24. kvě 2010

Wladi: já si myslím, že má podrážděný žaludek ze včera. K večeři jsem splácala páté přes deváté, protože mi bylo chvilku dobře. 😠 Ale zkusím tu vodu, piškot a kousek ovoce.

wlladka
24. kvě 2010

Tak to jo. Hlavně, že sis včera pochutnala 😀 😀 😀 😀 😀
...a dnes jsou to určitě trochu i ty nervíčky 😖

cajori17
24. kvě 2010

ahoj holky......jen v rychlosti nakukuju a hlasim ,ze jsem objednana 31.5. na folikulometrii 🙂 konečně ......

cajori17
24. kvě 2010

holky-tehulky-drzim palecky na kontroly.... 😉

paajaa
24. kvě 2010

Cajori: doufám, že tam budou krásné folíky a pak z toho ještě krásnější //

cajori17
24. kvě 2010

@paajaa dekuji....taky doufam.............. 🙂
konecne se to ubira nejakym smerem................snad uslysim jen pozitivni zpravy

cajori17
24. kvě 2010

holky...jdu dodelat obidek a pak sup na odpoledni....tak se mejte.....papapa

kopa
autor
24. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Tak zdravím z domova.Výlet se nekonal.Já si včera udělala večer česnekovou pomazánku a dala jsem tam dost,dost česneku.A od 2hod.od rána je mi dost bídně.je mi na zvracení a jsem měla průjem.Nák mi to jídlo nesedělo 😔

Jinak hlásím,že malá Terezka je už na světě 😵 a odpolko bude oslava,tak snad se dám do kupy 😅 😅

Wlladi krásně se o tebe manžílek stará 😵 😵 krásně odpočívej,i když je to asi nuda vid?? 😅

wlladka
24. kvě 2010

Ahojky Kopísku. 🙂 🙂
No, nuda to teda je 😒 , kór když je manža doma a nenechá mne nic udělat 😀
Koukala jsem, že mimíska už pěkně cítíš 😀 😀 GRATULUJI 😉 Ať tě pěkně kopká až do porůdku 😵

wlladka
24. kvě 2010

Právě mi pošťačka přinesla balíček s kojpyžámkem 😵 Dnes mi má přijít ještě jedno a taky balíček oblečení pro mimčo. Moc se těším. To je to dřepění doma snesitelnější. Pak si pyžámka vyperu a připravím pěkně do tašky. Už tam mám skoro všechno. 😵

wlladka
24. kvě 2010

....jen doufám, že si tu ta taška pár týdnů poleží 😉

kopa
autor
24. kvě 2010

Wlladi to věřím,já jsem dneska taky dost pod kontrolou 😀 😝
S těmi pohyby si nejsem jistá 😅 asi to je jen vlnění,kopnutí přes tu mojí pneumošku asi neucítím. 😅 Wlladi neboj taška poleží 😉

sarlotta
24. kvě 2010

Paajaa já nemohla čaj vůbec, žádný první 4 měs... pila jsem jen vodu, max meltu odpolko 😉

wlladka
24. kvě 2010

Kopi, počkej za týden neb dva. To už si jistá budeš 😀

kopa
autor
24. kvě 2010

Paaji a co zkusit džus naředit s vodou?

Cajori tak budu držet palečky na 31.5.

m.aa.b
24. kvě 2010

ahoj všem holky četli jste to http://www.novinky.cz/kultura/201098-zemrel-zpe...
😕 ☹ ☹ ☹ ☹

m.aa.b
24. kvě 2010

jinak gratulka nastávajícím paničkám 😉 a držím palce na kontroly 🙂

kopa
autor
24. kvě 2010

Maab tak to jsem vůbec nevěděla 😔 😔

mari111
24. kvě 2010

ahojík holčinky moje, Na kontrolu držím palečky a dík za gratulku k svatbě, až už budu vdaná, hned jak se vrátím domu, vám napíšu chi 😀 Wladi jen ať tě pěkně hlída , ať je Šimonek co nejdíl v bříšku, to platí aj pro Petrošku ,jasné holky 😉

wlladka
24. kvě 2010

Tak já si uvařím kakaíčko a sednu si na slunko na balkon. Budu sledovat ptáčky, jak si tam chodí do krmítka 😉 Dávám jim tam slunečnici a občas přihodím vlašské ořecy. Jak je tam dám, tak se můžou utlouct, neřádi 😀 😀

kopa
autor
24. kvě 2010

Já si vždykcy na ně vzpomenu,když jdu na gyndu.Páč moje bývala gyndařka byla jeho přítelkyně a sboristka.

wlladka
24. kvě 2010

Ty bláho Muk ! Děsný. 😲

mari111
24. kvě 2010

ahoj maab, no teda, Muk jo, no tak toho je fakt škoda 😔

kopa
autor
24. kvě 2010

Wlladi moc se těší až mě bude okopávat 😀 😀 Tedko zatím pocituji asi to bublání a to že mám těžší břicho 😅

kopa
autor
24. kvě 2010

Jinak včera jsem poprvé vytáhla tričko s nožičkami 😀 Přítel když mě viděl,tak prohlásil že pupík uý nejde schovat a smál se,že konečně to triko mohu nosit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru