Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
25. kvě 2010

@sarlotta toto mi prcek dělá taky. Vždycky říkám, že si sedl 😀 Ono to vypadá, jakoby měl vystrčenou hlavičku nahoře. nebo říkám že vystrkuje prdku 😀 Chvíli ho hladím a on se zas vrátí. To pnutí musí cítit i to mimčo.

murynka
25. kvě 2010

sarlot to je tvrdnutí ono je více druhů...

sarlotta
25. kvě 2010

Mury já myslela, že ztvrdne celé bříško, že se stáhne a že to i bolí... tohle je jen trošku nepříjemné

murynka
25. kvě 2010

sarlot nene věř mi mě tvrdlo od cca 20tt také jsme si myslela že to není ono může ti ztvrdnout jn část je to nepříjemné nebolí to 😉

paajaa
25. kvě 2010

Krásné ráno,
ještě jednou všem mooc děkuji za gratulace. Jsem hrozně šťastná. 😉

Wladi: mooc držím palce, aby malej povyrostl jak má. 😉

Farmi: jak se cítíš. Je to zase o kousek lepší???

wlladka
25. kvě 2010

Tak já razím na tu kontrolu. Děkuji, že nám držíte palečky, snad přijdu s pozitivní zprávou.Pa

mari111
25. kvě 2010

držím palečky Wladi 🙂

handm
25. kvě 2010

Ahoj kočky!!
Wladi, moc držím palce na kontrolu!!! Ať šimonek hezky povyrostl!!🙂
A taky Šarlotce a Eli i Terci na 6nedělní!🙂
Všechno snad bude OK!!!🙂🙂🙂🙂🙂

Kopíku, v pátek mi Dr řekla, ať doberu nějaký ty léky, co mi dali posledně, ale měla jsem jich vzít jen půlku, ale teď jak jsem doma se mi to zdá lepší, asi jak celý den jen nesedím jako v práci, tak jsem je ještě nezačala brát..😝 Jsou to takový globule na noc, zavádět a vždycky to pak ze mě vytéká 😝 vypadá to jak když je člověk počuranej...😝

ee.liska
25. kvě 2010

ahojky🙂
jdu pozdravit 🙂 Holky taky držím palečky na KO 🙂 ale já jdu až ve čtvrtek 😉
doufám že jste všechny v pořádku, já to za tu chvilku nestíhzám dočítat 😖 tak se nezlobte 😎

sarlotta
25. kvě 2010

ahojík Eli, oki opravím v tabulce🙂 a jak se máš ?

ee.liska
25. kvě 2010

ahoj 🙂
no ležím a ležím, pupík pořád tvrdne ale malý pořád kopká tak jsem trošku klidnější 🙂

ee.liska
25. kvě 2010

akorát moc u počítače nesedím, jsem strašpytel a nechci zase do nemocnice 😀 😀

handm
25. kvě 2010

Ee.lisko, tak hlavně že ho cítíš!🙂
mě by zajímalo, jak se pozná, že to břiško tvrdne?! já nevím, jestli mám něco podobného.. pardooon, ale já fakt nevím... 😨

ee.liska
25. kvě 2010

holky a co vy, jak se máte??
handm je tvrdé na dotyk, někdy míň a někdy je jako kámen

ee.liska
25. kvě 2010

mě nešel koník 😲 už jsem zase tu, ale zase jdu, manža u volala, jestli ležím
😀 😝

mari111
25. kvě 2010

tak Eli šup do pelechu, tě pěkně hlída manžílek 😉

handm
25. kvě 2010

Ee.li, tak obcas ho asi tvrdé taky mám, jen mě to nějak zatím neznepokojovalo... mělo by?! 😨
A už šupajdi, at se manžel nezlobí 🙂🙂🙂
Já musím na nákup.......😝 bleeeeeeeee ja to tak nemam rada...

murynka
25. kvě 2010

hand pokud to není třeb 10 krát za den nemusí tě to znepokojovat mě tvrdlo až 20krát za den ☹

farmarska
25. kvě 2010

tak ted mám zmatek v tom, kdo jde všechno na kontrolu, ale prostě těm co dnes jdou držíím mooooc moc palce 😉 😀 😀

Jinak Terci má kočárek už naloženej 😉 a bude vyrážet k doktorce. A novinka, Lukášek se na ní dnes poprvé začal smát 😵 😵 před tím prý vždycky jenom ze spaní 😉
Pájí díky za optání, je to lepší, ucho už nebolí, zuby jen tak mírně trnou v krku už mne při polykání taky nebolí, jenom trošku škrábe(což se už v poho dá vydržet) a teploty už taky druhej den nemám..ani zvýšené 🙂 Jen se cejtím děsně unavená a trochu mě bolí žaludek, asi po těch antb., tak musím napsat manžoj seznam na nákup a připsat tam aktimely a jogurty.
A co ty, jak se cejtíš? 😉

farmarska
25. kvě 2010

Elí a ty mazej do postele nebo to na tebe povím manželoj 🤐 😝 😀 nechceš přeci do nemocnice 😠 tak hezky ležet! 😉 😀 😀 😎

paajaa
25. kvě 2010

Farmi: jo jsem ráda, že je ti lépe. U mě to celkem jde. Zatím jsem nezvracela, ale žaludek pořád jak na vodě. Tak pořád něco zobu. Teď jsem měla jogurt a už se těším na obídek. Udělám si šopský salátek s bagetkou. 😉

Sarlott: hezky odpočívej, aby jsi nedostala od manži vynadáno.

farmarska
25. kvě 2010

Pájí mňám , to bych si taky dala 🙂 , ale lednici mám vyžranou, do obchodu si jet nemůžu, když jsem nemocná, (aby mě někdo neviděl) tak musím čekat, co mi přiveze odpoledne manža 😝 Jako mohla bych si upatlat něco jinýho, ale do vaření se mi ještě nece, to radši budu dál zatím zalezlá v tom pelechu o tvrdým chlebu 😀

farmarska
25. kvě 2010

pájuš neboj, ten žaludek by ti měl už ale brzy polevovat 😉
Holky u nás to opět bouří, každou chvíli prší, ..todle už je několikátej den 😝 jako sakryš kde je nějaký to pěkný teplý sluneční léto? 😠

wlladka
25. kvě 2010

Jsem tu

wlladka
25. kvě 2010

..žádné dobré zprávy nenesu ☹
Mimčo už je zpožděné o 3týdny ☹ Tlak vysoký a bílkovina v moči ☹
Doktor říkal, že si mě v tý nemocnici měli nechat. Malý je taky hodně položený dole, ale porodní cesty uzavřené a čípek taky dobrý. Tak alespoň něco.
Teď nevím, jestli mám čekat do příštího týdne na kontrolu v Plzni, nebo jít hned. Volala jsem tam a nikdo to nebere. Můj Dr. říkal, že se ten týden stejně nedá nic dělat, ale vzápětí mi řekl, že mne neměli pouštět, že tam mají velké možnosti a moje těhu je velmi rizikové. Tak mne tím vyplašil a já ten týden asi nepřežiju.

wlladka
25. kvě 2010

Mimčo je dle PM 28+5tt a dle UTZ 25+5 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Prý bude hodně podviživené, i kdyby se narodilo až ve 40tém týdnu ☹ ☹ ☹ , což se nestane.
Ach jo ☹ 😢

mari111
25. kvě 2010

jé Wladinko, to mne mrzí, sakra asi bude lepší jít do nemocnice, né? No ja nevím, nejsem na to odborník, ale ať ti tam dají něco z čeho mímo trošku poviroste ☹

mari111
25. kvě 2010

skus volat, třea jsou na obědě, ach jo, to je strašné, ale vy to s miminkem zvládnete, moc držím palečky a budu na vás myslet

wlladka
25. kvě 2010

Mari, pořád volám a nic. Ordinační hodiny mají dnes od 7:00 do 14:30. Tak si myslím, že tam být musí. no, budu to dál zkoušet.

murynka
25. kvě 2010

wladi to mě mrzí a co průtoky ty jsou o.k?tak čím to je že mimi neprospívá? ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru