Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
4. srp 2010

teda, nebyla jsem tu asi 10 minut, vy jste drbny.,.. 😀😀😀

handm
4. srp 2010

@mari111 jen si dej, at se Laura zavrtí🙂 já sladké taky moc nemusím, ale ted ujizdim na kolackach nebo ovocnych dortikach...
🙂
odsavacku jeste nemam, koupim po porodu podle potreby...

@natalie77 paaa 🙂 jinak jak jsi popisovala tvoji mamku nebo tu navstevu u vas, jak se nechaj obskakovat, to dela svagrovy matka.. bracha vzdycky kvete...😝

@e.eliska, manžel taky porad tvrdi, ze je mu to jedno, co vyleze, ale myslim, ze ve skrytu duse je hrozně na sebe pysnej, ze klucik 😀

kopa
autor
4. srp 2010

@mari111 Maríku jen si dej sladké 😀 😀
Já dnes měla chut na kyselé rybičky 😅 sežrala jsem celý pytlík 😀 a manža taky 😀

maarrtina
4. srp 2010

Holky, pěkné odpoledne. Před chvilkou jsem se vrátila z nemocnice. Šla jsem na záchod a začala jsem špinit. Tak jsem zavola své doktorce, ale ta tam už nebyla, tak mě řekla, že mám jít do nemocnice pro jistotu n prohlídku. Nemocnice je od nás asi 15km a vůbec nevím jak jsem tam dojela.
Mimi je v pořádku a měla jsem si koupit Ascorutin, ale je tam napsáno, že těhotné ho užívat nemají. Nemáte s tím někdo zkušenosti.
A špinit jsem začala asi díky tomu, že jsem šla pracovat trochu na zahradu. Já vím jsem blbá, nadávala jsem si celou dobu. 😒

handm
4. srp 2010

@maarrtina Ahoj, hlavně klid!!!! Určitě zalehni, odpočívej dokud to nepřejde, a dej si ten ascorutin!!! Sice to tam píšou,a le já ho měla taky na špinění! Dávají ho normálně!! mě ho dali taky před 14 dny nebo kolika, kdyz jsem zaspinila...
tak na sebe dávej a na mimiska pozor!!!

maarrtina
4. srp 2010

@handm díky za radu mám ho brát 3x denně 1.

handm
4. srp 2010

@maarrtina mě tuhle naordinovali tak nějak podobně to.. 🙂

maarrtina
4. srp 2010

@handm tak supr hned si ho vezmu.

tercie
4. srp 2010

@natalie77 si piš že jsem se dívala, řvala jsem jak tur a malej se na mě chechtal z křesílka..asi nechápal, co mu to mami zpívá za divnou ukvílenou písničku 😀

@m.a.a.b bobku to je mi tak líto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a proč zrovna tohle musí bejt závislý na penězích...
Tak ať najdeš nějakou dobrou práci, aspoň to by se teď mohlo vydařit 😉 Držím palce!!!

handm
4. srp 2010

@maarrtina dobrou chut a nozky nahoru a ležet 🙂

maarrtina
4. srp 2010

@handm díky sedím u mamky na kafíčku. Za chvilku půjdu dom.

tercie
4. srp 2010

Ahoj @maarrtina, jak píše Handm 😉 a neboj, hoď si klidovej režim, ono to přejde!!

maarrtina
4. srp 2010

@tercie díky, snad jo. Asi jsem to přehnala na zahradě.

ee.liska
4. srp 2010

@maarrtina teda, tak šup šup odpočívat 😲
petros už byla za Filípkem a že prý byla jako opařená když ho vyděla, je strašně maličký a pořád na ně koukal a sledoval je a šklebil se 🙂 Prý má strašně dlouhé prstíky a dle dr je úplně zdravý. mlíčko se zatím nespustilo, ale cituji " těšte se na drobečky- je to zázrak ho mít a koukat na něj"

mari111
4. srp 2010

Tak ho konečně petroška vyděla, jo si myslím že to je pak jak zázrak, taky na ní budu asi furt čučet, snad si máma vlastní dítě nemuže uhranout,co? 😅 My sme tady měli návštěvu, bejvalej soused s vnoučkem, tada když nám ho přinesl poprvé ukázat byl to malinkej uzlíček a jemu teď už sou tři, ja čuměla jak péro z gauče, no neuvěřitelně to letí ale souset mi polichotil, prej kolik máš do porodu, tak dva měsíce? 😅 😀 😀 😀 Sem se teda cejtila, tak to asi nejsem ještě tak tlustá 😀 😀 😀 a on čuměl když jsem řekla že tři týdny 😝

Maarrtina ja měla minule taky brát askorutin a ségra moje ho taky brala, takže v klidu a odpočívat !!! 😉

mari111
4. srp 2010

Eli dík za info, Petroš se už určitě teší až si prcka poveze domú 🙂

handm
4. srp 2010

@ee.liska děkujeme za zprávy od Petrosky! Ještě že máme spojku / sojku 🙂🙂🙂 Informatorku jako Krakonoš 🙂🙂🙂🙂
uplně se tetelim, az bude bobista taky venku, a budu čumět jak tydýt...
manžel prijel z práce a šel do sauny lovit kominíka 😀😀.-D.. tak jsem zas sama...😝 doma jsem skoro nic neudělala, zítra musím prát a žehlit, možná pojedu mrknout na malou neteřinku a větší, ta má svátek 🙂

mari111
4. srp 2010

ja du do vany a pak si zobnu něco dobrýho a leháro u bedny. tak pa

wlladka
4. srp 2010

Ahojky 🙂
Tak koukám,že je tu další mimísek !! 🙂 🙂 🙂 Petrosce moc moc gratuluji. Filípek je krásný chlapeček, tak držím palce a´t pěkně přibírá 😉
Vůbec nemám čas chodit na net ☹
Jsem v jednom kole a domácnost mi zaostává 😒 , na nic nemám čas. Odsávám mlíčko (mám ho plnou lednici) a míchám s BMF, pak krmím alternativně. Jinak kojím. Ale to věčné vyvařování sklenic a odsávačky pořád dokola 😖 😖 😖 Objednala jsem si odsávačku elektrickou a sterilizátor do mikrovlnky. Když prcek spí, tak v rychlosti žehlím, vařím uklízím. Kdybych alespoň něco zhubla 😲 😅
Šimonek má dnes 2300g. Už je to klacek 🙂 , tak to honění stojí za to. 😉

Tak si ty zázraky užívejte a těhulky, vy se těšte a přestaňte předbíhat! 😀 😀 😀 😀

handm
4. srp 2010

@wlladka ahojky!! tak maminko, v jednom kole... ale urcite to stojí za to, lepší než se nudit, no ne?!🙂🙂.-)🙂 Šimonek je už velkej kluk a za chvilku budeš mít pocit, že sis ho ani neužila!🙂
tak si to užívej a občas na nás jukni.. tady by to ted mělo jít jak kuželky, ty porody, tak uvidíme 🙂
papapa
ja jdu za manželem do tý sauny - tedy já jdu na něco dobrýho "po sauně"🙂 já saunování nesnáším...😝
pááá holky, hezký večer!!!
a Hani, kdybys rodila, tak držíme palce!!

aronek
4. srp 2010

Zlásím se do klubu těch, co se tatínem jmenuje Martin a jméno po sobě nechce 😀

mari111
4. srp 2010

jé aronku tak vítej v klubu 😀 😀 😀 Já mám holky normálně brutální pažravku, ach jo, ja to nechápu, takové chutě, co ta holka se mnou děla 😅 😀 😀 😀 No nic, du koukat na něco, primu jsem musela přepnout, je tam jak rodičúm dítě zničilo život, přijde mi to strašně přehnené 🙄

natalie77
4. srp 2010

Ahooooj,
tak hlásím, že mám náladu pod psa...
V práci mi neschválili prodloužení rodičovské dovolené, tak uvidím, jak to bude, zítra tam jedu. A to jsem měla objednanou kadeřnici.....
Mari, na ten pořad jsem koukala taky...a na konci byli rodiče rádi, že díte mají....přehnané to bylo, ale v něčem to byla pravda, je to mazec, změní se Ti život, jsi v takové izloaci a den je fakt pokaždé skoro stejný, když chceš mí režimové dítě.....ony ty ženské byly tolálně mimo....myslím, že to byly typy mé sousedky...věčně nic nestíhají, vše je hrozné...ona je pomalá i při mluvení...vše je problém, pořád brblá......dítě věčně u rodičů.....aby si odpočinula a před 14 dny při mé největší depce mi řekla, buď ráda, že jdeš do práce, co já bych za to dala...no ale pořádila si druhé dítě, tak to takový strašný asi nebude, ne? Beru to tak, že jiné stihnou pracovat z domova, studovat...je to o organizaci práce..člověk je v jednom kole, občas depka, ale já bych neměnila ani za nic 😉 .

kopa
autor
4. srp 2010

Jsem tu na skok s tabulkou 😉
Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm 😵 😵 😵
Hanana 40tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 37tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 36tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 35tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 34tt...................................KO ?........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 33tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 33tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..........čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 29tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 25tt ....................... ... KO 16.8., test na cukrovku 6.8.........čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 21tt..................................KO 13.8 ,3D utz 11.8......čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 20tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 10tt............................má těhu průkazku 😵
Nicollka 37DC
M.aa.b 34DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 33DC
Katyna 31DC
Aja 31DC
Natalie 23DC
maendy 12DC
Madormi 5DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.
Nikissek čeká na porevizní MS

natalie77
4. srp 2010

Díky, díky, alespoň vím, kolikáty DC mám 😉 .

natalie77
4. srp 2010

@tercie to byl fakt děsný díl... malej se mě ptal, proč jsem smutná, se vzbudil a já tady byla unudlaná 😀

natalie77
4. srp 2010

@petroska mám radost, že už jsi malého viděla....no moje mamka se mě ptala, když mi volala do porodnice, co celý den dělám, jestli si čtu knihy a časáky...no a já odpověděla, že celý den čučím na Máru...že je to nejhezčí film, co jsem viděla, tak si asi myslela, že jsem se zbláznila. Ale bylo to fakt super kinčo.....já se i rychle myla, už abych byla u něj.....tak začal ten rychlý kolotoč 😀 .

natalie77
4. srp 2010

@wlladka Šimonek je pašák, pěkně roste....no a nedivím se, že máš honičku....a hubnout začneš, neboj...tělo si vše pamatuje.... drž se a odpočívej....to jsou rady, co? To je jako když mi radili, ať před porodem hodně spím, jako by se dalo spát do foroty..... 😕 .

natalie77
4. srp 2010

Tak jsem si pokecala a jdu ještě asi uvařit na zítra oběd, protože nebudu doma, tak ať nemusím vstávat brzo....udělám špágy, to je raz dva...a malej to jí rád, takže ho manža nebude drtit u jídla... 😝 , malej má totiž jídlo a spánek za zdržování od aktivit.. 😀 😀

natalie77
4. srp 2010

Jo a v pondělí jdeme na tříletou kontrolu....v neděli bude u nás oslava....tak jsem asi z toho dojatá, jsem si vzpomněla, jak jsem jela ukázat Márinku poprvé doktorce...to dvoukilové miminečko v tom vajíčku, byl jako skříteček a pro mě nejkrásnější 😵 😵 😵 ....no prostě to je sviňa ten čas...to hezký rychle uteče a sračky se vlečou... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru