Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
19. říj 2010

@markee je toho fakt hafo hruza no, tak snad je to první a poslední věc co nám našli 🙂

sarlotta
19. říj 2010

@madormi opravdu se neboj, to co máš je opravdu zanedbatelná věc.
a někteří doktoři to ani neberou v potaz jako viníka potratu...

@markee tohle není Leidenská- ta je bohužel vážnější 😔

madormi
19. říj 2010

@sarlotta nebojím, jen mám strach 😀 😀

sarlotta
19. říj 2010

@madormi ten rozštěp páteře je právě kvůli tomu, že tělo neumí vstřebat kys.listovou, která je tolik důležitá... stačí ten Femibion a budeš ok i mimi 😉 😉 já měla od gyndaře ještě i 10mg kyselinu list k tomu a čurala sem žlutě pak 😀 aůle to neva... přebytek se vyloučí a mimi dostane co potřebuje

markee
19. říj 2010

@sarlotta a co to teda je? Jsem zvědavá,promiň.

madormi
19. říj 2010

@sarlotta jj to jsem četla hold do sebe budu vše ládovat a začínám už ted, i když snaženía si až po novém roce až budem mít vše komplet testy, ted jsem si kupila vitamíny kde je listovka, pak vit b12 a b 2 a železo

sarlotta
19. říj 2010

@madormi no ale Ty opravdu potřebuješ investovat do Femibionu, nebo jestli je ještě nějaký jiný s metalfolinem, jinak je Ti jiná listovka na prd... pže ji nezpracuješ 😝 a listovku brát ideálně 3-6měsíců před otěhu a pak minimálně do půlky těhu 😉

@markee se neomlouvej... já nejsem genetik, ale bylo mi vysvětleno, že jde o to špatné vstřebávání kys.listové.. že to tělo prostě neumí, ten enzym je blbě poskládaný- geneticky a neumí štěpit homocysten, který je při vstřebávání listovky tak důležitý... v normal životě je Ti to jedno, ale při těhu je to zásadní

markee
19. říj 2010

@sarlotta aha,tak to jo.
No Míša to má psáno taky,jíst listovku,pak B6 a B12. Ale fakt kromě jednou za rok a půl kontrola na hematologii ho prý nečeká.
My ženský to máme horší,když nám na něco takového přijdou. Právě jak píšeš v období těhu nebo když chce brát HA.
No já jsem naštěstí zdravá (až na tu hlavu 😀 )

markee
19. říj 2010

Holky,tak snad se zítra připojím,abych se dozvěděla zprávičky o Kopince. Moc na ní myslím a držím vše co mám,aby měla pohodový porod nebo prostě v rámci možností. Ale aby oba byli v pořádku.
Já jdu ještě čučet chvilku po dortech. Potřebuju se inspirovat na Johanky narozky, uděláme šmoulíkový dortík,ale pořád nevím jaký tvar a tak. Takže jdu se kochat a pak spát.
Dobrou noc 😉

madormi
19. říj 2010

@sarlotta investuji a jakej? femibion 800??

madormi
19. říj 2010

@sarlotta me práve v lékrane narvali acidofolan

lucierob
19. říj 2010

ahoj holky, než jsem vás dočetla tak je 21 hodin.
manža je v nemocnici s RObčou. Dneska mu trhali nosní mandle, ale zítra dopoledne už je budu mít zase doma. Tak jsem jejich dnešní nepřítomnosti využila a vyrazila na pokec. Jsem se vrátila domů až v 6 hodin večer, okoupala malou, trochu s ní na noze poklidila a ve 19.30 šla Any spát.A teď jsem vás konečně dočetla.

Kopi. Některé těhule jsou pěkné hysterky.Beru sténat nebo jako tak tišeji nadávat.Ale nemusí přece celá porodnice vědět, že rodím. No neříkám, že rození je něco příjemného, ale já ani u jednoho porodu neřvala. Ostatní těhulky ani nevěděli, že už se dítka narodila. A řvát u běžného vyšetření? K tomu už teda nevidím vůbec důvod. A prasknutí vody se neboj. Mi teda voda praskla sama, ale u druhého porodu mi píchala dr. blan vak. Vůbec jsem to necítila. Jen vzala takové jakoby nůžky s háčkem, strčila to dovnitř, trochu naštrachala a bylo to. A malá byla za hodinu na světě

wlladka
19. říj 2010

Tak ještě před zalehnutím koukám, zda není Vítek už venku a asi ještě ne. Tak snad se ukáže hned ráno, ať tu nejsme všechny moc nervózní. Kopi-myslíme na tebe a držíme palce 😉

wlladka
19. říj 2010

@madormi já to těhu táhla s injekcema do bříška. Pak ještě do konce šestinedělí. To bude v poho. Jen když nenašli nic horšího 😉 😵

madormi
19. říj 2010

@wlladka no ještě není všem testum konec :-/

wlladka
20. říj 2010

@madormi nesejčkuj, nebo ti skočím nasekat pr...!! 😠
Nemůžeš být takový pesimista! Všechno bude OK a basta 🤐

wlladka
20. říj 2010

....dobré ráno všem. Tak jakpak je na tom asi Kopinka s Kopísáčkem?

kerrie
20. říj 2010

Dobré ránko 🙂
Taky rychle běžím na kontrolu, co naše Kopinka.............

Ale hned zas musím běžet dál, páč Emička drží v ruce záclonu a morduje ji............to vám je děsná psina, vytrhávat to ze žabek 😀 Tak páááá 😉

murynka
20. říj 2010

tak co víteček pořád nic? 😅 😵 😵 😵

farmarska
20. říj 2010

Ahoj hezké ráno
taky nakukuju co kopi, jestli tu od ní nejsou nějaké nové zprávy 😕 ...a ono nif 😅

farmarska
20. říj 2010

Jinak holky, muším říct, je ty prášky z lékárny asi zabraly, páč mě už od včrejšího odpoledne břuch nebolí! 😵 Dneska si projistotu slupnu ještě jednoho laktobaciláka 😎
Jinač dens dopolko nebudu mít asi tolik času na krafání, páč jsem si toho včera naplánovala..ale hlavně taky přijede mamka a budeme dělat dva dorty pro Robču k narozkám, tak to chvíli dá, než se udělají krémy a nazdobí se to 😝 a pak ještě musím udělat s manžou br. salát, a to taky chvilku zabere, páč my pro nás děláme vždycky do véélké mísy-jsme děsní nenažranci 😅 😀

farmarska
20. říj 2010

A jak jsem tak o tom mluvila, hned jsem dostala hlad 😉 tak jdu rychle nakrmit kozy a pak se i já v klídku nasnídat, než u nás propuknou ty přípravy 😉

farmarska
20. říj 2010

nové zprávy od kopi!!!
:
pisu v rychlosti.Rano jsem byla na vysetreni vypada to krasne!dostala jsem dve tabletky a za chvili jdu na monitor.po tech tabletach mam asi kontra,boli me bricho silene jako na kramy a lehce krvacim.vysetreni a jeste to zavedeni tabletek bolelo jako prase!!ale vydrzela jsem to a ani jsem nehekla!

farmarska
20. říj 2010

týýý jo holky, už se to blížííí!!! já mám z té kopi taky normálně husinu!!! 😵 😵 😵

kopís ještě jednou , drž se!!!! neboj za chvíli bude malej s tebou a bude po bolesti!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Moc na tebe všechny myslíme!!! 😵 😵 😵

wlladka
20. říj 2010

Tak jdu dát info od Kopči a ono už tu je 😅
Kopi, to jsou určo tabletky na vyvolání stahů. Držím palce, za chvíli je Vítek u tebe 😵 😵 😵 😵

wlladka
20. říj 2010

Já, když jsem u Matyáše dostala tuhle tabletku, tak byl za 1/2 hodiny na světě. Možná, že se právě teď Víteček klube !! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sarlotta
20. říj 2010

@madormi jj, femibion 800 před těhu a první 3měsíce 😉

@kopa drž seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jsi šikulkaaaaaaa 😉

@farmarska Robčovi všechno nej...ty jooo 10roků🙂 budeš mít děti od sebe o 10let... to bude malá princezna děsně rozmazlenáááá 😀 😀 😀 😵 😵 😎

murynka
20. říj 2010

jejda leničko kopísku drž se!!!za chvilku budeš mít Vítečka u sebe to je krásnýýýýýýýýý 😵 😵 😵

murynka
20. říj 2010

@farmarska robískovi vše nej k 10 rokům 😵 😵

wlladka
20. říj 2010

Info od Kopči: Tak to budou stahy,chvili je to dobry a po chvilce tupa bolest.jak dlouho to bude trvat?fakt to boli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru